Peršokti prie turinio


Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#181 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:32

Gal tiesiog gazo sklende nuo salcio leciau uzsidarineja, arba trosas sunkiau juda.
Mano migas irgi panasiai daro - letai apsukos nusileidineja. Kai susyla biski susitvarko.

Ta pati problema ir pas mano miga, susyla ir susitvarko.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#182 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:41

Gal tiesiog gazo sklende nuo salcio leciau uzsidarineja, arba trosas sunkiau juda.
Mano migas irgi panasiai daro - letai apsukos nusileidineja. Kai susyla biski susitvarko.

Ta pati problema ir pas mano miga, susyla ir susitvarko.

ta pati problema ir pas zti, vakar isgydyta pravaziavus keleta km rpm 3000 - 4000.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#183 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:50

siaip cia japonu megiamas bajeris, neva padedantis sinxronizuoti variklio ir dezes sukius jungiant begius. bet ant 1.8 ir apskritai - pugu sito kazkaip nepastebejau

ex 405'as, su moderniu beigi galingu 1.4 "inpurskimas" nemajoneziniu varikliu, turejo specialu cilindriuka ant oro sklendes, kuris staigiai uzdarant sklende, trumpam pristabdydavo jaja
dabartinis juodulys elgiasi analogiskai: perjungiant pavara, apsukos truputi (~100rpm'u) kilsteli aukstyn, ~500rpm nuleidzia zemyn, truputi pakaba ir veliau nukrenta iki laisvu
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#184 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:52

priminet - mano ZTi kartais net nebenuleisdavo sukiu, kol atidarius kapota pirstu prispausdavau ta droselio suktuka. ilgainiui wd40 sita isgyde.
  • 0

#185 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 sausio 25 - 14:59

Del apsuku, tai gali buti kalta ir ekologija. Bent jau kompai taip uzhprogramuoti, kad viska shvariai degintu, netershtu aplinkos ir katalizo neuzhkishtu. Kazhkoks velavimas tarp gazo ir apsuku pastoviai buna. Aishku, jei jis labai stipriai ishreikshtas, tai gal ir bug'as. Manishke elgiasi lygiai taip pat. Ypatch kai shalta ir shaltas varyklis.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0