Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kuo Pezas skiriasi nuo Golfo :rolleyes:


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 120

#1 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:11

Oij turiu beda :D Niekaip negaliu itikinti drauges kad 306 Pezas, tai ne tas pats kas Golfas :lol: Na Pezu useriai padekite, pareikskite savo svaria nuomone apie Pezus. Greitai ir ash prisijunksiu prie Pezu savininku. Jau babkiu prisirinkau, dabar reikia tik surasti tai ko noriu :wub:
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#2 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:22

Jokie reklaminiai rolikai nepades, reikia atsisest, pavaziuot ar drauge pavezt su goplu ir su pezu, manau po to nebeliks klausimu :)
  • 0

#3 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:28

O ar tikrai skiriasi? :unsure: Klase lyg ir ta pati, o jei zhiureti i panashiu eksponatu kaina, tai golpas turetu but lyg ir geresnis. Bent jau kainuoja daugiau. :ph34r:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#4 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:28

o kokie jos argumentai? golfas jai gerai ar blogai? :unsure:
  • 0

#5 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:30

o chia ne tas pats? :D manau drauge netoli tiesos yra :P
  • 0
Nuotrauka

#6 Pauliukas333

Pauliukas333
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Automobilis:Peugeot 306 Rallye 99', Jaguar X-Type 02'

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:30

net nezinau kaip itikint, as ir turejau kazkada golfa :D gera studentiska masinike :D
  • 0
Peugoet 306 rallye 99`, Vilnius

#7 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:43

Paaiškinimas paprastas: golfs - gaidys, pežas za#$%ys, bet realiai tas pats šūds.
  • 0

#8 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:47

Pagal mane, pirmas dalykas - pezas netaip vogiamas, ontras dalykas - minkstenis, patogesnis, pigesnis ir turtingesnis(pirkimo atzv.), visa kita kaip pasiseks! Na man asmeniskai golfas tai viena is bjauriausiu masinu ever! Krokodilas(passat) ir tai grazesnis! ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#9 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2006 kovo 21 - 13:48

Niekaip negaliu itikinti drauges kad 306 Pezas, tai ne tas pats kas Golfas :lol:

jokio skirtumo, tik jei pradedi lyginti p306 gal siek tiek turi daugiau pliusu ;]
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 kovo 21 - 14:10

Jeigu lygint 306 pežą, tai teks imti 3 golpą. Man asmeniškai 306 prieš 3 golpą pliusas yra dizainas, tiek interjeras, tiek eksterjeras. Nežinau kaip kitiems, bet sakykim 306 pečių plotyje turi daugiau vietos. Remontai ir visa kita, čia jau sunkiau ką pasakyt, priklauso ką ir kaip nupirksi. Man asmeniškai turi būti malonu vairuot auto, jeigu merginai yr gerai taburetė po užpakaliu ir puodo dangtis rankose, nu tai tada tenka rinktis kas pigiau kainuoja
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 21 - 14:19

Pagal mane, pirmas dalykas - pezas netaip vogiamas, ontras dalykas - minkstenis, patogesnis, pigesnis ir turtingesnis(pirkimo atzv.), visa kita kaip pasiseks!
Na man asmeniskai golfas tai viena is bjauriausiu masinu ever! Krokodilas(passat) ir tai grazesnis! ^_^

Mano irgi tokia pat nuomone. Noriu pezo 95metu, su 1.6 matariuku, 4 duru. gal kas parduodate?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#12 Svečias_nujo_*

Svečias_nujo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 18:58

svariausias argumentas:
Peugeot - prancuzas , o guolis vokietuks. o moterys turetu jausti silpnybe prancuzams :)~
  • 0

#13 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 19:19

Greitai ir ash prisijunksiu prie Pezu savininku.

pasitariau su drauge ir nusprendziau B)
o drauge greiciausiai dabar golfu forume?

po dviracio golfas pats tas, as rimtai.
  • 0

#14 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 21:17

Drauge zabala 100%
Raskit su drauge 2 skirtumus

Posted Image

Posted Image
  • 0

#15 Svečias_walde_*

Svečias_walde_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 21:33

Oij turiu beda :D Niekaip negaliu itikinti drauges kad 306 Pezas, tai ne tas pats kas Golfas :lol:
Na Pezu useriai padekite, pareikskite savo svaria nuomone apie Pezus. Greitai ir ash prisijunksiu prie Pezu savininku. Jau babkiu prisirinkau, dabar reikia tik surasti tai ko noriu :wub:

renkantis tarp cisco ir d-linko geriausiai imti redhat'a :mellow:
  • 0

#16 Svečias_donisdee_*

Svečias_donisdee_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 22:17

Turėjau 3 Golfuncijų kai buvau studentas (pardaviau prieš gerus metus "pradraugavęs" 3 metelių) ir negalėčiau pasakyti nei vieno blogo žodžio. Priežastys yra kelios, pabandysiu jas išvardinti (gal bus įdomu). Visų pirma, tai imant daugiau mažiau bazinį varijantą Golfas yra paprastas kaip trys kapeikos, taigi jis praktiškai negenda, nes sugesti ten nėra kam. Nes nėra ten supergudrių elektros sistemų, visnas paprastas variklis su jam veikti reikalinga įranga ir nieko daugiau. Kai visi per didžiulius šalčius dauguma palikdavo savo automobilius prie namų, aš su kirviu nukapojęs nuo lango ledus :) visada važiuodavau, jokių "neužsivedu" arba "apsipilu tepalais" (kaip mano didžiai gerbiamas 406 kupas) nebūna. Manau čia privalumą turi Golfas prieš Pežą. Visų antra, jeigu kas nors sugedo (kas yra labai keista, nes sugesti ten nelabai yra kam), tu paskutinio kaimo paskutiniam turgui rasi tau reikalinga naudotą detalę. Jeigu dirbi, tai net negalvodamas nusipirksi naują originalią (gamintą vokietijoje) detalę (o gal ir dvi, nes jos pigios kaip ežys :) ). To nelabai galėčiau pasakyti apie Pežus. Manau kad remontas Golfo tikrai pigesnis ir lengvesnis nei Pežo, ir kiekvienas meistras čia tau padės, nes viskas ten paprasta kaip trys kapeiko. Taigi ir čia Golfas pranašesnis. Trečia, "vokiška kokybė" prieš prancūzišką produktą, kadangi 306 nėra nei sūris, nei vynas, aš ir šioje abstrakčioje kategorijoje pliusą duočiau golfui. Dėl važiavimo minkštumo privalumą turi Pežas. Golfas dažnai važiuojant prastesniu keliu virsta barškučiu :) Na o dėl išvaizdos manau nereikia aiškintis, nes čia jau kiekvienas turi savo nuomonę ir jos nepakeisi. Realiai, žiūrint praktiškumo, ekonomiškumo, patikimumo požiūriu Golfas visa galva aukštesnis už 306tą. Bet su VW tikrai neišsiskirsi iš minios, negalėsi pasigirti kažkokiu išskirtiniu stiliumi. Taip kad reikia spręsti ko nori iš mašinos. Beja, labai abejoju dėl kalbų apie golfų vogimus, nes jų metas jau praėjo. Kai nusipirkau savąjį Golfą (buvo tai prieš 4-5 metus), tai LD kasko be francizes kainavo 1500LT, paskutinias metais (pries pusantru metu) mokejau apie 400LT. Tokie tad mano pamąstymai, tikiuosi klubiečiai nesupyks už golfo iškėlimą aukščiau 306 pežo
  • 0

#17 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 21 - 22:41

tai perki masina sau ar draugei? jei sau - imi 306 ir nesuki pautu. Jeigu draugei - pirk ko ji nori, bo po to zyz visada, kad ne ta nupirkai. Jei abu vazinesit - as pirkciau 306, bo babkes butu mano, tai ir as renkuosi ka B) . O siaip kaip ten bebutu geras VW butent dizainas man mielesnis 306 (nes daugelis draugu turi 3 golfus) ir vaziavimas smagesnis. Del remonto, manau bus loterija su abiem variantais. Tad sekmes renkantis auto :beer:
  • 0
Roots to roots

#18 Svečias_fungis_*

Svečias_fungis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 21 - 23:18

Drauge zabala 100%
Raskit su drauge 2 skirtumus

Noreciau palengvinti uzduoti :D

paveikslelis Nr1 tik 5000 lt
Posted Image

paveikslelis Nr2 12775 lt

Posted Image

kuris grazesnis? :wacko:
  • 0

#19 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2006 kovo 21 - 23:24

Zinau, kad merginom(netaikau visom) isore svarbiausia, bet imeskit ir vidaus,salono, palyginima, bazini. P.s. Klausimas: Mergina vairuojanti?

Šį pranešimą redagavo Wiz: 2006 kovo 21 - 23:25

  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#20 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 21 - 23:37

kuris grazesnis? :wacko:

abu baisus... :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0