Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kuo Pezas skiriasi nuo Golfo :rolleyes:


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 120

#21 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 22 - 00:08

Oho kokia kova uzvire :D renkuosi masina sau ir jau seniai nusprendziau savo pirmaja masina paskirti 306 Pezuka. Tikiuosi rasiu gera masiniuka. Man asmeniskai Pezas tikrai daug labiau prie sirdies nei kazkoks golfas, galbut galbut mano nuomone pasikeis, kai prades gesti ir reiks kisti babkes :unsure: bet tfu tfu tfu... dabar beliko rasti tai ko ieskau. Gal kas gali patarti i koki autoservisa nuvaryti kad patikrintu bukle masiniuko. beje miestas - Vilnius
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#22 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 kovo 22 - 01:07

Posted Image

Nuostabi kompozicija: 306 ir Šamboro (Chambord) pilis :wub:
  • 0
205

#23 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 22 - 07:31

Oij turiu beda  :D  Niekaip negaliu itikinti drauges kad 306 Pezas, tai ne tas pats kas Golfas  :lol:
Na Pezu useriai padekite, pareikskite savo svaria nuomone apie Pezus. Greitai ir ash prisijunksiu prie Pezu savininku. Jau babkiu prisirinkau, dabar reikia tik surasti tai ko noriu  :wub:

renkantis tarp cisco ir d-linko geriausiai imti redhat'a :mellow:

prajuokinai 8)) labai gerai pastebeta, respect! :beer:
  • 0
Nuotrauka

#24 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 22 - 08:04

Oho kokia kova uzvire :D renkuosi masina sau ir jau seniai nusprendziau savo pirmaja masina paskirti 306 Pezuka.

Tik imk sedana, nebus ką su golfu lygint. O III jettos aš kaip ir nematęs.
  • 0

#25 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2006 kovo 22 - 08:19

asmeniskai sedanas irgi daug geriau atrodo, bet kad ju praktiskai nera pardavime, ir kaina daaug daug didesne :(
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#26 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 22 - 08:26

asmeniskai sedanas irgi daug geriau atrodo, bet kad ju praktiskai nera pardavime, ir kaina daaug daug didesne :(

Nu bent kai zhiurejom vienam pazhystamui 306 zyzeliu, tai visi geresni variantai buvo arba sedanai arba universalai ... :unsure: -_-
  • 0

#27 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 22 - 08:29

Tik imk sedana, nebus ką su golfu lygint. O III jettos aš kaip ir nematęs.

Jetta buvo pavadinta Vento, vėlesnis modelis kai kuriose rinkose vadinosi Jetta, kitose gi buvo pavadintas Bora. Dabar vėl grįžta prie Jetta pavadinimo.
  • 0

#28 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 22 - 08:31

Nu bent kai zhiurejom vienam pazhystamui 306 zyzeliu, tai visi geresni variantai buvo arba sedanai arba universalai ... :unsure: -_-

Prieš metus gal Tauragėj baltas sedanas 1,9d be privalumų (gal tik vairo stiprintuvas) nedaužytas, metai gal 95 buvo kaštavo apie 1000 eur. Piguva tik kad komforto nulis.
  • 0

#29 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2006 kovo 22 - 08:44

jo, su Golfu iš minios neišsiskirsi... Peugeot - stilingesnė mašina bet kokiu atveju, ir reikia pripažinti, kad daugelis į ją žiūri kaip į mistiką :) Malonu važinėt su mistiška mašina... Esi kitoks :D Įdomiau... B) Kai pirkau savajį 605-tą irgi svarsčiau ilgai... Pirmiausia norėjau Golfo :D Vėliau pažiūrėjau į pilką Audi, VW ir BMW masę ir nutariau - Citroen arba Peugeot! Nusipirkau. Turiu. Važinėju. Ir stengiuosi nesidomėti, kiek kainuoja Audi ar VW traukių ar elektros pribombasų remontas :) Džiaugiuosi komfortu vairuojant ir juokiuos į ūsą iš nepatenkintų servisistų "vėl Peugeot..." ;)
  • 0
Nuotrauka

#30 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 22 - 08:50

Su golfais važinėja "bahuriukai" kurie neįperka BMW 3 :)
  • 0

#31 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 22 - 09:58

Oij turiu beda  :D  Niekaip negaliu itikinti drauges kad 306 Pezas, tai ne tas pats kas Golfas  :lol:
Na Pezu useriai padekite, pareikskite savo svaria nuomone apie Pezus. Greitai ir ash prisijunksiu prie Pezu savininku. Jau babkiu prisirinkau, dabar reikia tik surasti tai ko noriu  :wub:

renkantis tarp cisco ir d-linko geriausiai imti redhat'a :mellow:

prajuokinai 8)) labai gerai pastebeta, respect! :beer:

hm o kodel redhat`a ? - dar saibas turesi moketi,- slakas :] nu debian centos slamd64, nu freebsd
imho kartais pc su lnx geriau nei cisco - lanxciau, cia jau kaip is kurio galo priesi ir ko reikia
bet idomus sulyginimas anyway
  • 0

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 kovo 22 - 10:16

Tik imk sedana, nebus ką su golfu lygint. O III jettos aš kaip ir nematęs.

Sakai nematęs? Ant JAV buvo jetta ant euro buvo vento ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 kovo 22 - 10:19

Kazkaip tu jau labai ilgai ta masina perkiesi. Toks ispudis susidaro kad tu joje ir miegoti ruosiesi. O apskritai masina tai tik truputi patobulinti "batai" nusigauti is tasko a i taska b na o su golpu tai ka as zinau mano drauge buvo pasakiusi taip nusipirksi kada golfa pyksimes, ir nepadeda itikinejimai kad koks skirtumas kokia masina juk tik 15 min gedos ir tu jau darbe :D
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#34 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2006 kovo 22 - 10:25

hm o kodel redhat`a ? - dar saibas turesi moketi,- slakas :] nu debian centos slamd64, nu freebsd
imho kartais pc su lnx geriau nei cisco - lanxciau, cia jau kaip is kurio galo priesi ir ko reikia
bet idomus sulyginimas anyway

perskaiciau... :ph34r:
...bet nieko nesupratau...
...einu dirbti... :unsure:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#35 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 22 - 18:32

hm o kodel redhat`a ? - dar saibas turesi moketi,-  slakas :] nu debian centos slamd64, nu freebsd
imho kartais pc su lnx geriau nei cisco - lanxciau, cia jau kaip is kurio galo priesi ir ko reikia 
bet idomus sulyginimas anyway

perskaiciau... :ph34r:
...bet nieko nesupratau...
...einu dirbti... :unsure:

siandien mane kazkaip prasmuse ant kompiuteriu, pavasaris matyt - nekreipk demesio
  • 0

#36 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 22 - 18:50

draugelis praeita savaite nusipirko Alfa 98 m. 2.5 litro, nors galejo paimti uz tuos pacius pinigus kokiu 93-94 metu audine. kodel nepirko? turi dar garaze VW Passat dyzeli, tad nusprende ko nors tokio iskirtinesnio susirasti. Ir nesigaili. Man asmeniskai audines, VW kaimieciu masinos, bo kai grystu i gimta kaima kito transporto vaziuojancio pas karves nematau :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2006 kovo 22 - 18:51

  • 0
Roots to roots

#37 Svečias_fungis_*

Svečias_fungis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 22 - 23:12

draugelis praeita savaite nusipirko Alfa 98 m. 2.5 litro, nors galejo paimti uz tuos pacius pinigus kokiu 93-94 metu audine. Ir nesigaili....

Per Top Gear Dzeremis klause: "Ar kas nors is cia esanciu studijoje vairuoja Alfa?"
- As! - atsake vienas is susirinkusiuju...
- Paziurekit i si zmogu jis paskutinius 15 kilometru iki studijos ejo pesciomis - baige Dzeremis

... praejo dar tik nepilna savaite :lol:
  • 0

#38 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 23 - 00:14

tikiuosi klubiečiai nesupyks už golfo iškėlimą aukščiau 306 pežo

Neužpyks, tik paklaus, a tai ko neparduodi savo kūpo ir nenusiperki kokio 4-o golpo? :huh: O gal du išeis?
  • 0

#39 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 23 - 00:57

Dar viena mintis paskaitchius tema. O kodel renkamsi tik tarp 306 ir Golpo? Manau shioje klaseje ir kainu kategorijoje pasirinkimas kur kas platesnis. Neturejau nei vieno, nei kito, bet jei man reiktu rinktis, tai ir nepirktchiau nei vieno nei kito. Tiesiog nepatinka. O jei tik tuos du modelius ir tegamintu, tai pirktchiau golpa. :ph34r: Jei norisi prancuzo dar yra Citroen ZX. Tas pats 306, tik ne toks populiarus tarp skustagalviu pacanu kaip 306. Man jo ir dizainas grazhesnis. Paskuniniu metu pastebiu, kad 306'u tai kur spjausi ten pataikysi ir juos vairuoja dazhniausiai zhalias jaunimelis, kuriam golp II jau ne lygis.

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2006 kovo 23 - 01:09

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#40 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 09:43

III jettos aš kaip ir nematęs.

dar pasakyke VW Vento nemates?:) speju ir sedejas ten kaip ir visi normalus vairuotojai :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0