Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kuo Pezas skiriasi nuo Golfo :rolleyes:


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 120

#41 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 09:48

Dar viena mintis paskaitchius tema. O kodel renkamsi tik tarp 306 ir Golpo? Manau shioje klaseje ir kainu kategorijoje pasirinkimas kur kas platesnis. Neturejau nei vieno, nei kito, bet jei man reiktu rinktis, tai ir nepirktchiau nei vieno nei kito. Tiesiog nepatinka. O jei tik tuos du modelius ir tegamintu, tai pirktchiau golpa. :ph34r:
Jei norisi prancuzo dar yra Citroen ZX. Tas pats 306, tik ne toks populiarus tarp skustagalviu pacanu kaip 306. Man jo ir dizainas grazhesnis. Paskuniniu metu pastebiu, kad 306'u tai kur spjausi ten pataikysi ir juos vairuoja dazhniausiai zhalias jaunimelis, kuriam golp II jau ne lygis.

Nu aš to nepastebėjau. Būna, kad važiuoja jaunimas su 306, bet ar tai blogai? Aš ir pats laisvalaikiu nevengiu sportinės aprangos, nes darbe prisibūnu su kostiumu :D
  • 0

#42 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 11:02

Nuostabi kompozicija: 306 ir Šamboro (Chambord) pilis :wub:

as tai is tu fotkiu supratau, kad golfas nieko neturintiems, o pezas kad prie pilies paderinti.

blink blink
  • 0

#43 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 23 - 11:23

Nu aš to nepastebėjau. Būna, kad važiuoja jaunimas su 306, bet ar tai blogai? Aš ir pats laisvalaikiu nevengiu sportinės aprangos, nes darbe prisibūnu su kostiumu :D

Pastoviai kyshama mintis, kad su golp vazhineja tik visokie gezai, tai ir norejau pabrezhti, kad paskutiniu metu gezams ir 306 labai patinka. Argumentas, kad nusipirkes 306 tu visuomenes akyse patapti inteligentu, ar nusipirkes Golpa tapsi morozu niekam tikes.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#44 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2006 kovo 23 - 11:39

:D :lol: :P :D :lol: :P nu nėra daugiau čyzų, kad tinkamai išreikščiau savo gerą nuotaiką skaitant jūsų komentus B)
  • 0
Nuotrauka

#45 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 23 - 12:27

Per Top Gear Dzeremis klause: "Ar kas nors is cia esanciu studijoje vairuoja Alfa?"
- As! - atsake vienas is susirinkusiuju...
- Paziurekit i si zmogu jis paskutinius 15 kilometru iki studijos ejo pesciomis - baige Dzeremis

... praejo dar tik nepilna savaite  :lol:

cia is savo patirties? kazkada nesenai taip ir apie pugus kalbedavo :ph34r:

P.S. Beje toje pacioje laidoje nesenai maciau kaip ir pugas is triju masinu buvo ispypintas labiausiai. taip, kad kiekvienam savo

Šį pranešimą redagavo Cr: 2006 kovo 23 - 12:29

  • 0
Roots to roots

#46 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 12:28

Pastoviai kyshama mintis, kad su golp vazhineja tik visokie gezai, tai ir norejau pabrezhti, kad paskutiniu metu gezams ir 306 labai patinka. Argumentas, kad nusipirkes 306 tu visuomenes akyse patapti inteligentu, ar nusipirkes Golpa tapsi morozu niekam tikes.

Stereotipų sukaustyta visuomenė. Chamas lygiai taip pat gali sėdėti ir už Renault Megane ir už BMW x5 vairo, ir atvirkščiai - bmw vairuotojas gali būti labai kultūringas, išsilavinęs ir mandagus žmogus, o su renault clio lakstyti visiškas chamas. Tendencijos pagal auto markes yra pastebimos, tačiau visiems tos markės vartotojams be išimties nėra taikytinos ir lieka tik tendencijomis. Mandagumą (ir ne tik kelyje) pirma turime rodyti mes patys, o tik po to galime tikėtis to paties iš kitų.
  • 0

#47 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 kovo 23 - 12:31

nu del bmw - Dzermis kaskaip paklause, kodel nei vienas bmw vairuotojas nesisypso...
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#48 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 12:34

As tai kai sedu uz BMW vairo, iskart virstu xamu. kuo galingesnis - tuo didesnis xamas. M serijos variantuose virstu debilu. bent islipes taip apie save galvoju. pats savimi stebiuosi. su mersais taip nebuna. audi - irgi. ilipu i 706 WRC ir vel tampu draugisku ir mandagiu eismo dalyviu. p.s. bet tai nereiskia kad man bemwai nepatinka :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo Kursis: 2006 kovo 23 - 12:35

  • 0

#49 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 23 - 12:41

As tai kai sedu uz BMW vairo, iskart virstu xamu. kuo galingesnis - tuo didesnis xamas. M serijos variantuose virstu debilu. bent islipes taip apie save galvoju. pats savimi stebiuosi. su mersais taip nebuna. audi - irgi.

ilipu i 706 WRC ir vel tampu draugisku ir mandagiu eismo dalyviu.

p.s. bet tai nereiskia kad man bemwai nepatinka :rolleyes:

Tru. Panašiai ir su Žti... :unsure: Nors šiaip esu kultūringas šoperis, ale insedęs in kapsulę nejučiom tampi chamuku... :unsure: Nors šiaip ir nuo nuotaikos dar priklauso... Kartais tiesiog vairuoji... ir mėgaujiesi... :blush:
  • 0

#50 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2006 kovo 23 - 12:44

Kartais tiesiog vairuoji... ir mėgaujiesi... :blush:

kartais, labai kartais. :ph34r: , nu pvz kokiam nors kamstyje. -_- , ir dar eda sazine, kad jaunima kapsuleje mokau vaziuoti tykiai ir kulturingai. Anas tyli, kencia ir zinau ka galvoja. :ph34r:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#51 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 23 - 12:47

o as o as :o tampu chamas, kai isedu i 106 ir mane visi chamukai kelyje ignoruoja ir neuzleidzia :rolleyes: . Tada gatavas bet kuriam tokiam gerkle perkast, bet kai islipu tampu eiliniu geru pilieciu :lol: :P
  • 0
Roots to roots

#52 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 13:05

aha. sita pastebejau, kad siaip normalus ir net protingi lietuviai sede uz vairo pasidaro gyvuliais :unsure:

Šį pranešimą redagavo Kursis: 2006 kovo 23 - 13:06

  • 0

#53 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 23 - 13:22

aha. sita pastebejau, kad siaip normalus ir net protingi lietuviai sede uz vairo pasidaro gyvuliais :unsure:

... ir kai pagalvoji - tauta, turinti tokiu niekam nepaaishkinamu bruozhu, neturi savo atstovu nei WRC, nei F1 ... :(
  • 0

#54 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 13:26

Pasakysiu ne i tema, bo jau cia ziuriu apie kultura reikalai pasisuko. :) Vakar teko vaziuoti su tevu goplu..... Pasakysiu, kad nors ir klase ta pati, skirtumas yra zenklus, vaziuokles savybes ir salono komfortas, tikrai skiriasi
  • 0

#55 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 23 - 13:27

Pasakysiu ne i tema, bo jau cia ziuriu apie kultura reikalai pasisuko. :)
Vakar teko vaziuoti su tevu goplu..... Pasakysiu, kad nors ir klase ta pati, skirtumas yra zenklus, vaziuokles savybes ir salono komfortas, tikrai skiriasi

i kuria puse? ;]
  • 0
Roots to roots

#56 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 13:29

is praqdziu noreciau pabut nemandagus ir pasakyti SPEK :) o siaip man pezo vaziuokle kaip is kitos klases automobilio. Sauniai dirba, o gaplas kokis tai kibiriukas, ir stabilumo ir komforto atzvilgiu. balsuoju uz Peza
  • 0

#57 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 23 - 13:45

Pasakysiu ne i tema, bo jau cia ziuriu apie kultura reikalai pasisuko. :)
Vakar teko vaziuoti su tevu goplu..... Pasakysiu, kad nors ir klase ta pati, skirtumas yra zenklus, vaziuokles savybes ir salono komfortas, tikrai skiriasi

406'a (juk, man rods su 406'u tamista vazineji) bandai lyginti su golpu? :unsure: Man rods, klases tikrai nevienodos siu masinu...
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#58 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 14:16

aha. sita pastebejau, kad siaip normalus ir net protingi lietuviai sede uz vairo pasidaro gyvuliais :unsure:

o gal tik nusimeta slegiancias ivaizdzio kaukes ir pabuna savimi - pliki vidumi ... :lol:


ps. reikia, egzistencijai, kazkam tokiu temu, kurios vienus skaitina elgtis - kaip katinams per morciu ...

pss. vienok idomu paskaityti fransofilu polemika ... :blush: :beer:

Šį pranešimą redagavo rally69: 2006 kovo 23 - 14:19

  • 0

#59 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 23 - 14:56

Pasakysiu ne i tema, bo jau cia ziuriu apie kultura reikalai pasisuko. :)
Vakar teko vaziuoti su tevu goplu..... Pasakysiu, kad nors ir klase ta pati, skirtumas yra zenklus, vaziuokles savybes ir salono komfortas, tikrai skiriasi

406'a (juk, man rods su 406'u tamista vazineji) bandai lyginti su golpu? :unsure: Man rods, klases tikrai nevienodos siu masinu...

JO TAMSTELE VISISKAI TEISUS, TIK VA PAS DRAUGA TRYSSIMTASIS IR TEKO PASIVEZINTI, TAIP, KAD GALIU IR PALYGINT :)
  • 0

#60 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 23 - 23:07

is praqdziu noreciau pabut nemandagus ir pasakyti SPEK :) o siaip man pezo vaziuokle kaip is kitos klases automobilio. Sauniai dirba, o gaplas kokis tai kibiriukas, ir stabilumo ir komforto atzvilgiu. balsuoju uz Peza

cia buvo tik provokacija :P :beer: ir taip viskas man aisku ka norejai pasakyti B)
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0