Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kuo Pezas skiriasi nuo Golfo :rolleyes:


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 120

#101 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:50

... tik vienas nelabai gerai gavosi  :rolleyes:

Ir vel prashovei - 405 1988m buvo ishrintas GERIAUSIU auto Europoje... B) O 605 tokios garbės neturėjo... :rolleyes:


ps: ash dą girdėjau, ka Calibras irgi perk tie, kas netur babkių Ferrariui... :blink:

Šį pranešimą redagavo Mamutas: 2006 kovo 27 - 15:54

  • 0

#102 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:51

...va ta ir noriu pasakyti,kad cia beveik dvinukai, tik vienas nelabai gerai gavosi

nieko nesakysiu :lol: :lol: :lol:

Šį pranešimą redagavo egi'zz: 2006 kovo 27 - 15:52

  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#103 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:54

o automobiliu rinkimai tai man isvis juoka kelia,kaip isrenka sudu sudus ir pavadina geriausiu metu automobiliu.Bent jau su lietuvos metu automobiliais isrinktais, dar nei karto nesutapo musu draugu rato nuomone ir rinkimu rezultatai.
  • 0

#104 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:55

...arba labai jau tupi zmones,kad negali atskirti...

ale matai kaip... :wacko:
man pvz niekaip nepavyksta atskirti boeing'o 737 nuo 747 ....

... beveik dvynukai .... tik vienas su dabaigtu dizainu, o kitas - ne .....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#105 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:55

Tai tu ir tavo draugai matyt elitas, nes tie visokie rinkimai orientuoti i runkelius :lol: Vat gaila 605 universalu nedare - butu mano svajoniu masina... didele, konfortiska, biznio klases, dabaigto dizaino... :rolleyes:
  • 0

#106 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:55

o automobiliu rinkimai tai man isvis juoka kelia,kaip isrenka sudu sudus ir pavadina geriausiu metu automobiliu.Bent jau su lietuvos metu automobiliais isrinktais, dar nei karto nesutapo musu draugu rato nuomone ir rinkimu rezultatai.

Viskas aishq. Daugiau no comment. :mellow:
  • 0

#107 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:57

o automobiliu rinkimai tai man isvis juoka kelia,kaip isrenka sudu sudus ir pavadina geriausiu metu automobiliu.Bent jau su lietuvos metu automobiliais isrinktais, dar nei karto nesutapo musu draugu rato nuomone ir rinkimu rezultatai.

nu ir sykart dar patylesiu :blush:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#108 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:57

Ir vel prashovei - 405 1988m buvo ishrintas GERIAUSIU auto Europoje... B) O 605 tokios garbės neturėjo... :rolleyes:


ps: ash dą girdėjau, ka Calibras irgi perk tie, kas netur babkių Ferrariui... :blink:

O isrinktas geriausiu buvo savo klasej. Pezui 605 reikejo konkuruoti su bmw5 audi 100 ir mersas (xxx) nu tai geriausiu turbut isrinkt ir negalejo.
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#109 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 27 - 15:58

dar nei karto nesutapo musu draugu rato nuomone ir rinkimu rezultatai.

sita pati, o kokias kriterijais remdamasis, jusu draugu ratas renka geriausia metu automobili :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#110 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:05

sita pati, o kokias kriterijais remdamasis, jusu draugu ratas renka geriausia metu automobili :lol:

Ai mes tai nesigylinam ten i visus ekologinius,ekonominius ir t.t. rodyklius. Susedam per baliu ir nutariam kuris kieciausiai atrodo ir kam su kuriuo teko vaziuoti,koks patogumas. Man asmeniskai is automobilio rupi tik isvaizda ir patogumas.Viskas. O valgo 80% automobiliu 10+- 3 L kuro.Genda taip pat visi...
  • 0

#111 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:10

Ai mes tai nesigylinam ten i visus ekologinius,ekonominius ir t.t. rodyklius. Susedam per baliu ir nutariam kuris kieciausiai atrodo ir kam su kuriuo teko vaziuoti,koks patogumas. Man asmeniskai is automobilio rupi tik isvaizda ir patogumas.Viskas. O valgo 80% automobiliu 10+- 3 L kuro.Genda taip pat visi...

:lol: :lol: :lol:
- taaaip, va vazynejau su Kadetu. atstojus kapitalus. astra nypaidiot.
- a vuo, zinai, kaimynas veze su tajota selika, vaaaalyt. neblogai, neblogai - skirsim leksusui 3'ia vieta
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#112 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:13

as jau laukiu komedijos :rolleyes: :)~
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#113 Svečias_Cooper_*

Svečias_Cooper_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:17

:lol: :lol: :lol:
- taaaip, va vazynejau su Kadetu. atstojus kapitalus. astra nypaidiot.
- a vuo, zinai, kaimynas veze su tajota selika, vaaaalyt. neblogai, neblogai - skirsim leksusui 3'ia vieta

Tu cia kazka netaip supratai,yra kazkokioje klaseje kandidatai ir is ju renka, o ne tai ,kad lexus ir kadzius vienuose rinkimuose dalivauja.Ir pasakymas,kad kuris su kuriuo vaziavo,tai ir reiskia,kad vaziavo nauju automobiliu,o ne kaimino tetes anytos sesers dukters drauges suo sake :lol:
  • 0

#114 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:31

gulintitapkė nr2??? B)
  • 0

#115 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:40

gulintitapkė nr2??? B)

Būtent :lol: :lol:
  • 0
205

#116 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:41

Bet kantriai ir ilgai tylėjo kažkaip... :rolleyes:
  • 0

#117 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2006 kovo 27 - 16:46

Bet kantriai ir ilgai tylėjo kažkaip... :rolleyes:

Kantrybės taurė persipildė, musėt.. ;)
  • 0
205

#118 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 kovo 27 - 21:31

Nuomone labai paprasta, visu pirma 405 ir 605 yra panasus automobiliai,bet...605 su dabaigtu isores dizainu, bei zymiai konfortabiliskesniu salonu. Antra:kas liecia finansine puse. As tikrai abejoju ar kuris nors peugeot gerbejas(ir nebutinai) issirinktu tu paciu metu 405 puga,vietos 605, jei ju kaina butu vienoda.Taigi persasi isvada,kad kiekvienas pirkejas pirkdamas 405 puga,svajoja apie 605.Tik neturi pakankamai lesu jam isigyti.Jei klystu is anksto atsiprasau,tai tik mano garsiai issakyta nuomone :blush:

beje, as kiekviena ryta i darba vaziuoju su bendradarbiu 605, bet kai sau ieskojau pugo, tai tik 405. Ir dabar jau antra toki turiu. Ir ne del to, kad pinigu neuzteko. Tiesiog man 405 porestailinginis daug smagiau vaziuoja, grazesnis ir manevringesnis. Matau, kaip bendradarbis su 2.0 "karve"stena kol pervaziuoja sankryza. Zinai, mano zmonos 106 dyzeliukas daug vikresnis sitoje situacijoje. Tai kam man tokia masina reikalinga? O kad kas nors neskiria 605 nuo 405, moskviciaus 412 nuo 408 tai man visiskai dzin. :ph34r:
Aplamai kazkoks marazmas is sitos temos gavosi. Reikes Kirilui sutikus duot i ausy :mad: :P :beer:
  • 0
Roots to roots

#119 Svečias_Magutis_*

Svečias_Magutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 19:53

Nu vat noreciau ir as savo trygrasi ikist i sia tema.Mano nuomone P 605 ikirestailingo yra shudas .Pats turiu toki ir spjaudaus.Tai kokia fiske ,tai valytuvai ,tai vel koks chrienas.Variklis tepalu putojas.Galvojau ,kad pas mane tik.Pasirodo pas visus tas pats.Gero tik tiek ,kad kuro zyzelius nedaug pagal masina tikrai ima ir pasiutusiai minkstai , tyliai vaziuoja.Kol neturejau 605 tai man buvo viena is labiausiai patinkanciu masinu.Nupirkau ir nusivyliau.Sorry, jei kam uzgavau jautria styga!!!
  • 0

#120 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.367
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 balandžio 02 - 14:25

Skelbimas: Parduodu Opel Kadet-nera kur det :lol: Na kai zmones kalba kad golpas visa galva auksciau uz peza 306 as patyliu. Dar karta pasikartosiu,kad turejau valdiska golpa, na brudas ir triperis kokiu reta <_< Matyt tamkolegai,kur golpas geriausia masina,matyt jam labai pasiseke su tuo golpu,nes as atvirksciai peza per salcius uzkurdavau ir ziuredavau kaip kaimynai su golpais vargsta. Stebiuosi kad nusipirkai 406 coupe, o jei jis apsipila tepalais ar neuzsiveda ieskok priezasciu ne masinoj o savyje -_- Teko vokietijoj pavazinet nemazai su 4golpu, na nesuporantu, kokio velnio laikoma auto geriausiu savo klaseje, stabdo nerealiai neinformatyviai, masina linguoja nuo kiekvieno vairo pasukimo,posukyje tox jausmas, kad apsiversi :mellow: Yra 12golpu tokiu firmoj, pavazinejau su 4 is ju ir visi jo tokie patys :wacko: priesingai Fokuso vaziuokle tikrai geresne, na jau nekalbu apie 306 HDI XS :wub:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 balandžio 02 - 14:34

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0