Peršokti prie turinio


Dyzelio filtro nuorinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#1 Svečias_svetimass_*

Svečias_svetimass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 10:04

Sveiki, atejo laikas keisti 605 dyzelio kuro filtra. Girdejau, kad pakeitus, ji kazkaip mandrai reikia moketi nuorinti. Kaip tai daroma? Gal dar kokiu niuansu yra? Jis ant dveju varztu laikosi? Aciu.
  • 0

#2 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2006 kovo 28 - 10:15

Darosi tai labai paprastai: atsuki truputį juodą plastmasinį sandariklį, esantį kuro filtro viršuje (į radiatoriaus pusę) ir pamaigai viršuje esantį pompos mygtuką :). Čia jei bosh siurblys, nors lucas manau nelabai skiraisi :)
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#3 Svečias_svetimass_*

Svečias_svetimass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 28 - 10:50

Pas mane filtras Purflux, bet tas maigomas mygtukas yra. Pries ji maigant kazka reikia atsukt, papumpuot, o poto vel prisukt? Kaip suzinot ar jau nuorinta?
  • 0

#4 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 kovo 28 - 11:34

saliarka uisbegs :beer:
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#5 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 kovo 28 - 14:00

Pas mane filtras Purflux, bet tas maigomas mygtukas yra. Pries ji maigant kazka reikia atsukt, papumpuot, o poto vel prisukt? Kaip suzinot ar jau nuorinta?

Mano durna galva, pompuoji tol kol pro atsuktą nuorinimo skylutę pradeda bėgti švari saliarka (be oro burbuliukų). Brudnas ir nešvarus reikalas. :angry: Bet ką padarysi, kad jau taip surėdyta, kad dyzelinė aukšto slėgio apratūra pykstasi su oru... Tikuosi ten galima kokią šlangutę prijungti ir į butelį ar kokią kitą tarą nuvarvinti. Nes ne kas būtų saliarką leisti ant garažo grindų ar kiemo grindinio :angry:

Beje ar gali būti, kad šiek tiek oro liks tarp kuro filtro ir siurblio? Tada nereikėtų stebėtis jei ir po kruopščios nuorinimo procedūros variklis kurį laiką nevalins, apsukas lėtai ims, etc. - kol visų burbulų per neišspjaudys. Del ramybės ir švaros - aš pats šitą procedūrą patikėjau Mehariui (kaip ir alyvos variklyje keitimą).

P.S. Gal kas turi patirties kaip elgiasi HDi dyzeliui bake pasibaigus? Kad siurbliui nepyragai - žinau. Bet kaip dėl oro? Ar elektronika užgniaužia variklį tik pajutusi kad iš bako oras gaudomas ar čiulpia kol visai uždūsta? Įsipylus kuro reikia nuorint? Jei MTZ'okui kuras per kvailumą pasibaigdavo, tai tekdavo nuorinti iki pat purkštukų (truputį atsukus padavimo vamzdelį). :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#6 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 28 - 15:06

tai hdi nereikia nuorinti, jis pats tai moka daryti, bent jau manualas taip teigia beje hdi savininkai, ar pas jus tame bakelije, kuris dedasi kuro filtras, yra apachioje kazkoks daviklis ar panashiai? Tiesiog pas manishkis prie apatines dalies (ne visai ant dugno, o ant shono) yra kaip kazkokia skyle, kur kazka galyma isukti. Man toks jausmas kad tenais galejo buti koks nors vandens kure daviklis ar panashiai, tachiau jo tenais nera.
  • 0
Nuotrauka

#7 citroen

citroen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 86
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen

Parašyta 2006 kovo 28 - 15:15

jokiu stebuklu orinant nera nuleisi ora ir viskas bus OK, jei kazkiek liks tai pradzioj uzgest gali arba netolygiai dirbti, bet greit issilygina darbas. O jei jau kyla tokie klausimai tai nepagailek 10-20Lt ir servise tau pakeis.
  • 0
Paulius mob. 8-683 39973 e-mail: [email protected]

#8 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 kovo 28 - 16:42

tai hdi nereikia nuorinti, jis pats tai moka daryti, bent jau manualas taip teigia

Ar mes apie tą patį end-user manual'ą kalbam? Nes aš kiek atsimenu, tai ten tik parodyta kur pistoletą degalinėje kišti ir kur kamštį pakabinti. Haynes ar panašių repair manual neteko vartyti :huh: Vis neprisiruošiu po techninį knygyną pasižvalgyti...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#9 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 29 - 07:09

Ar mes apie tą patį end-user manual'ą kalbam? Nes aš kiek atsimenu, tai ten tik parodyta kur pistoletą degalinėje kišti ir kur kamštį pakabinti. Haynes ar panašių repair manual neteko vartyti :huh: Vis neprisiruošiu po techninį knygyną pasižvalgyti...

apie haynes kalbu :)
  • 0
Nuotrauka

#10 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2006 kovo 29 - 08:00

beje hdi savininkai, ar pas jus tame bakelije, kuris dedasi kuro filtras, yra apachioje kazkoks daviklis ar panashiai? .

tenais vanduo is filtro isleidziamas, kai uzsidega lampecka paneleje.
turi buti varztas plastmasine galva, galima pirstais ji sukti
  • 0

#11 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 29 - 08:03

QUOTE=sukceno,Mar 29 2006, 09:00 AM] tenais vanduo is filtro isleidziamas, kai uzsidega lampecka paneleje.
turi buti varztas plastmasine galva, galima pirstais ji sukti [/QUOTE]
taip, shitas ish shono, o jei ziureti tiesiai, tai dar skyle yra.
va chia matosi

Posted Image

Posted Image

Baltas varztas plastmasinis ant dugno ishleidzia vandeni/kura, o priekije skyle...?

Šį pranešimą redagavo Vadia: 2006 kovo 29 - 08:24

  • 0
Nuotrauka

#12 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 kovo 29 - 13:12

prikeliu tema, bo nieks nenori pasakyti kaip atrodo jo kuro filtras :blush:
  • 0
Nuotrauka

#13 Svečias_turistux_*

Svečias_turistux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 13:11

406 2,0HDi sudėtinga nuleist vandenį (naudotojo instrukcijoj minima, kad tai reikia padaryti)? Yra kažkokių specifinių niuansų, ar tik varžtą atsukt ir vėl prisukt? Taip sakant, ruošiamės žiemai :)
  • 0

#14 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 lapkričio 04 - 20:37

pakishk plastmasine stikline, atsuk varzta, palauk, prisuk varzta. viskas.
  • 0
Nuotrauka

#15 Svečias_turistux_*

Svečias_turistux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 15:24

pakishk plastmasine stikline, atsuk varzta, palauk, prisuk varzta. viskas.

nusiemiau plastmase nuo variklio, radau filtra, o i ji ateina koks 10 laidu ir dar tiek pat slanguciu. Pabandziau atsukt viena- salerka bega, bet jokio varzto ten nesimato :/
  • 0

#16 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 15:43

nusiemiau plastmase nuo variklio, radau filtra, o i ji ateina koks 10 laidu ir dar tiek pat slanguciu. Pabandziau atsukt viena- salerka bega, bet jokio varzto ten nesimato :/

mano nuotraukuose tas varztas matosi, grynai filtro dugne, deshineje puseje, toks baltas kamshtelis, kaip alaus butelio, nusuki ji ir bega saliarka.
  • 0
Nuotrauka

#17 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 15:51

Man sake, nereikia cia jokio vandens isleidinet HDiskems! :huh:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#18 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 16:01

Man sake, nereikia cia jokio vandens isleidinet HDiskems! :huh:

Deaglines jau isigijo iranga kuro pistoletams, atpazistancia HDI? :unsure:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#19 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 16:03

Deaglines jau isigijo iranga kuro pistoletams, atpazistancia HDI?  :unsure:

Tai ka, mane apgavo? Nu blin, as sau ramiai vazineju, neimdamas i galva, kad reikia vandeni isleisti... Kodel ten pasake, kad nereikia!? <_<

Kiek reikia laukti kol nubegs, ar pagal konsistencija aisku bus? Cia biski nerimtas - Ir kur deti is plasmasines taros saliara?

Šį pranešimą redagavo Swift: 2006 lapkričio 16 - 16:06

  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#20 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 16:06

Tai ka, mane apgavo? Nu blin, as sau ramiai vazineju, neimdamas i galva, kad reikia vandeni isleisti... Kodel ten pasake, kad nereikia!? <_<

O kas tau sakė? Ir kur "ten"?
O gal pas tave to susikaupusio vandens daviklis filtre yra? Taigi kol lemputė apie tai nepypauja - nesuki sau kiaušinių ;)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0