Peršokti prie turinio


Dyzelio filtro nuorinimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#21 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 16:07

Tai ka, mane apgavo? Nu blin, as sau ramiai vazineju, neimdamas i galva, kad reikia vandeni isleisti... Kodel ten pasake, kad nereikia!? <_<

Realiai, pilant gera kura is degalines, kurioje kuro talpyklos yra kruopsciai priziurimos, to vandens filtre neprisikaupia tiek, kad uzsidegtu atatinkamas indikatorius prietaisu skydelyje. Taciau.... -_-
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#22 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 16:12

Ten, apie ka megsta kalbeti rallys su aroone :) Del signalizatoriaus, manuale yra aprasyta, realiai nemaciau niekad. Tai reskia, kad vistik neapgavo, tiesiog nesake keliu niuansu! Nu jei bus proga pabandysiu kamsteli pasukiot. ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#23 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 16:17

Pas mane nors ir senesnis 2,1 mataras, bet jau net nėra to daviklio. 405 lemputė degiodavosi kaip jai užsisukdavo. Pofig, kad nuleisdavau. Tai ilgainiui pradėjau nekreipt dėmesio
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#24 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 16 - 16:33

... Del signalizatoriaus, manuale yra aprasyta, realiai nemaciau niekad. ...

Aš irgi nemačiau lemputės žibančios. Bet bijau dėl to, kad ant filtro nėr daviklio (kiek apžiūrėjau - plikas kaip tilvikas).
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#25 Svečias_turistux_*

Svečias_turistux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 17 - 22:51

mano nuotraukuose tas varztas matosi, grynai filtro dugne, deshineje puseje, toks baltas kamshtelis, kaip alaus butelio, nusuki ji ir bega saliarka.

Pas HDi visai kitoks filtras nei Vadios foto, siandien buvau turguj knygos ieskojau, bet kazkaip nesitikejau, kad haynes kainuos 75Lt, tad pritrukau grynuju. Bet puslapi su filtro keitimu atsiverciau- nu nesimato ten jokio vandens nuleidimo ventilio, bet matosi, kaip keiciamas filtras. Apziurejau dar karta garaze ta filtra- nifiguski jokio ten atsoso nera :)
Beje, belarusiska knyga kalvarijkej kainuoja 30Lt, o haynes - 75Lt, is pirmo zvilgsnio palyginus, tai belarusiska net nedomina, nes ir haynes toli grazu iki detalumo.
Ot tai moka prancuzai masinas gamint, kad net remonto instrukciju parasyt nesigauna normaliu. Grazios masinos, tik nelabai remontabilios :wacko:
  • 0

#26 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 18 - 14:11

... tik nelabai remontabilios :wacko:

Geras terminas :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#27 Svečias_Augustinas_*

Svečias_Augustinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 15:32

Sveiki, atejo laikas keisti 605 dyzelio kuro filtra. Girdejau, kad pakeitus, ji kazkaip mandrai reikia moketi nuorinti. Kaip tai daroma? Gal dar kokiu niuansu yra? Jis ant dveju varztu laikosi? Aciu.

nesuk sau galvos jo pakeitimas Dagryje Siaures miestelyje 15lt kainuoja!
  • 0

#28 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 15:01

Pakeitus kuro filtra ir atlikus nuorinimo procedura (iki svarios be burbuliuku saliarkos) vis tiek variklis dirba netolygiai, o po kurio laiko is viso uzgesta. Toks jausmas, kad nepaduoda kuro normaliai. Tai iskilo klausimas, gal jau kuro siurbliui ateina paskutinioji? :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#29 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 15:22

O tai daba variklis jau dirba ar taip ir nepavyko uzkurti? As savajam jau kogero keturis kartus keiciau kuro filtra ir visa nuorinimo procedura, tai tik paminkau ta pompele ant jo ir viskas, kuriu ir vaziuoju :unsure: Pas mane pries pat siurbly ydeta skaidrios slangos galas, tai matosi kai maigau filtro pompele kaip kuras cirkuliuja (taip iseina kad kiaurai per siurbly y gryztamaja), tai pamaigau kol nelieka oro ir psio.
  • 0

#30 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 15:25

O tai daba variklis jau dirba ar taip ir nepavyko uzkurti?
As savajam jau kogero keturis kartus keiciau kuro filtra ir visa nuorinimo procedura, tai tik paminkau ta pompele ant jo ir viskas, kuriu ir vaziuoju :unsure: Pas mane pries pat siurbly ydeta skaidrios slangos galas, tai matosi kai maigau filtro pompele kaip kuras cirkuliuja (taip iseina kad kiaurai per siurbly y gryztamaja), tai pamaigau kol nelieka oro ir psio.

Uzsikurti uzsikuria, bet netrukus pridusta ir uzgesta...
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#31 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 15:37

Uzsikurti uzsikuria, bet netrukus pridusta ir uzgesta...

Toks vaizdas kad filtras kuro nepraleidzia :unsure: uzkuri, sudega visas kuras buves siurblyje ir slangose uz filtro ir uzgesta, tada susidaro vakumas tarp siurblio ir filtro, kuris po biski kura siurbia pro filtra ir vel tik uzkurimui uztenka.... (cia tik mano isvedziojimai)
Man dar yra buve taip kad buvo uzstriges gryztamos salerkos voztuvelis, kuris yra stuceryje kuris sukasi y siurbly. tai tada buvo atvirksciai - nebuvo kur begt gryztamai salerkai, sukildavo kuro slegis kur jo neturetu but ir gesdavo varklis. Bet kol tai issiaiskinau tai viena syky teko siurblio asies salnika atgal y viena ystatyt ir galu gale paty siurbly pakeist :ph34r: pakeites siurbly as zioplys palikau ta paty stucery, bet aciu dievui nespejo salniko isvert, nes radau kur suo pakastas ^_^
P.S. ar turi ysidejes skaidru filtruka tarp siurblio ir filtro?

Šį pranešimą redagavo maiklass: 2006 gruodžio 15 - 15:38

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0