Peršokti prie turinio


Nuotrauka

chuliganai uz vairo...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 176

Apklausa: jei jus naglai buvot pakirstas kelyje. ka darot? (286 nariai(-ių) jau prabalsavo)

jei jus naglai buvot pakirstas kelyje. ka darot?

  1. vaziuoju toliau nekreipdamas demesio (34 balsai(-ų) [12.98%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 12.98%

  2. padarau ta pati "skriaudikui" (32 balsai(-ų) [12.21%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 12.21%

  3. pasiveju ir einu aiskintis santikiu (11 balsai(-ų) [4.20%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.20%

  4. paleidziu keiksmazodzius i nugara (72 balsai(-ų) [27.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 27.48%

  5. man taip nera nutike (2 balsai(-ų) [0.76%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.76%

  6. viskas priklauso nuo situacijos (111 balsai(-ų) [42.37%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 42.37%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#121 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2008 vasario 07 - 00:28

Ana diena vaziavau-klausiau kelyje ... SAAB 900 "nuskino" Pugui 605 veidrodi - ir paspruko...
Ieskojo liudininku.
nu nudauzei, sustok, ne karve kainuoja - bet Saab 900 - matyt "v padlu"

Tai muset girtas buvo, kaip dabar in LT populiaru, neisivaizduoju, kaip kitaip veidroduko nudauzimas gyvenima koreguotu, kad butu verta nestoti ir nesusikalbeti
  • 0

#122 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 vasario 07 - 09:52

Ana diena vaziavau-klausiau kelyje ... SAAB 900 "nuskino" Pugui 605 veidrodi - ir paspruko...
Ieskojo liudininku.
nu nudauzei, sustok, ne karve kainuoja - bet Saab 900 - matyt "v padlu"

Tai muset girtas buvo, kaip dabar in LT populiaru, neisivaizduoju, kaip kitaip veidroduko nudauzimas gyvenima koreguotu, kad butu verta nestoti ir nesusikalbeti

Aisku - visko buna, gal zmogelis ir po :lyzht: buvo, tai pabijojo stot... ?
Nu reiktu tiketis, kad visgi ji rado... to deje nepranese :)
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#123 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 vasario 13 - 09:34

Kaip nesinoretu uzbaigt sita tema - bet kaikurie visgi neduoda :( Taigi: Sian vaziuoju i darba ..... kazkiek pramiegojes, skubu, bet zinoma, kaip VLN dzniausiai buna - kamsciai.... Nu ir jau kaip sakoma - finiso tiesioji :) galvoju spustelsiu... pirmoje eileje zmogeliai vaz. pgl taisykles... antroje pries mane Renault Laguna (ponauja), pries ji nieko nera, mirgtelnu - 0 reakcijos, nu - OK.... vaziuoju . pirmoje eileje atsiranda tarpukas - spaudziu ... ir .. laguna taip pat... Manyciau - toliau nereik pasakot. Iki vietos as jo taip ir neaplenkiau. Gerai - as i darba. O gal kita zmogu istiks kokia nelaime - skubes, ir tokia Laguna paitaikys... Nepavydziu, jei tokia situacija atsitiks ir jam paciam ... Gaila, kad tokie "broliai" visgi yra ...
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#124 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 vasario 13 - 23:16

Dazniausiai kiek susidariau nuomone tai su espeisais vazineja visokio plauko ir proto zmones.Tokiu jau ish tolo pasisaugau :angry:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#125 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 vasario 19 - 09:59

Sia situacija galima irgi priskirt prie chuliganizmo, tik ........
Patys spreskit .:

http://inetauto.ru/2...adke-video.html
(RUS)

Šį pranešimą redagavo Pugas_605: 2008 vasario 19 - 10:01

  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#126 Svečias_otb_*

Svečias_otb_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 06 - 15:46

neperdaugiausiai forume diskusijose dalyvauju, bet, kai nera kam pasiguost, sudalyvausiu su savo dviem istorijom... 1) Vilnius. Penkta valanda vakaro, gelezinio vilko gatve, vaziuojant nuo baltupiu. Platus kelias, leistinas greitis 80, lasnoja, dideliu kamsciu nematyti, leidziantis nuo kalno antroje juostoje matau susigrudima ties apsisukimu, pirma juosta tuscia, persirikiuoju i pirma juosta ir toliau lekiu su savais reikalais namu link. Tik staiga likus 10-20 metru iki audytes 100("silkes" ;) ), kuri stovi antroje juostoje kamstyje ir rodo posuki i kaire, matau, kaip ji ima rykiuotis i desine(t.y. i pirma juosta, kuria as vaziuoju), is pradziu instiktyviai spusteliu garso signala ir stabdzius, bet matau, kad sustoti tikrai nespesiu, todel atleidziu stabdzius ir pasikliaudamas sekme spusteliu greicio pedala ir speju pralekti per tarpa tarp saligatvio ir audines. Susinervinau labai, kai ta audi pradejo manevruoti, jau maciau savo akyse vizija apie linkstancias peziuko skardas ir issokancius air bagus.Na, bet net ne del peziuko labai taip susijaudinau, o del pazistamo(o gal ir visai draugo/biciulio),kuri veziausi su savimi.Na, ir saves. As dar jaunas!:) na, bet nieko viskas baigesi gerai. Beje, kai sustojau persimesti keliais zodziais su tos silkes vairuotoju ir paklausiau, kaip cia jam taip iseina rodant posuki i kaire rikiuotis i desine ir uzlindinet pries nosi gatveje, kurioje leistinas greitis 80, toks rukantis su akinukais jaunuolis sedintisi uz tos audytes vairo ziurejo nieko nesuprantanciom akim i mane ir teatsake: "ka as? kur ka padariau?"... na, turbut net nemate manes. 2)na, turbut nenustebsit, kad ir antroji istorija, kuria cia papasakosiu, bus apie audi automobili, bet kadangi istorija jau antra tai si karta ne apie audi 100, o apie audi 200. Skaiciukai kyla, kaip ir vairuotoju bukumas.. Taigi... Autostrada Kaunas-Vilnius, Sekmadienio vakaras, jau suteme, masinu nera daug, eismas vidutiniskai intensyvus. Vaziuoju antra juosta visa laika apie 100-110km/h, apsilenkiu su ne vienu automobiliu, kai reikia pasitraukiu i pirma juosta, kelione tartum ir iprasta, bet staiga privaziuoju audi 200(1990m.), na, is paziuros, kuri vaziuoja apie 90km/h greiciu, na, vaziuoju antra juosta ir tikiuosi prasilenkti su siuo vokieciu automobilistu sedevru kaip ir su kitais automobiliais ta vakara, bet nezinau del kokiu priezasciu, gal del derinio audi + valstybiniai numeriais gSf ***, sitas neisdega, gal siauliuose taip ir priimta, bet mane tai lengvai sokiravo to vairuotojo elgesys. Taigi man jau kaip ir pralenkus ta audyte, ji greitai is pirmos juostos persoka i antra ir prisiklijuoja man prie galo, na, nustembu, bet labai nesijaudinu, persirikiuoju i pirma juosta ir praleidziu audyte i prieki, bet si pralenkus mane, vel persirikiuoja i pirma juosta ir ima vaziuoti sau iprastu 90km/h greiciu. Na, gal siaip zmogus sunegalavo, griztu as i antra juosta ir vel prasilenkiu su sita audyte, situacija kartojasi kaip ir po pirmo mano bandymo pralenkti si aparata, bet si karta dar ir ilgu sviesu ijungimas seka prisiklijavima prie galo, visai "susibalamutinu" ir nesuprantu, kas daros, na, kaip ir pirma karta pasislenku i pirma juosta, laukiu kol audine mane pralenks, jai jau lenkiant nepasisikulinu ir as isijungt trumpam ilgu sviesu, nes kazkaip sirdy knibzda itarimas, kad gal trumpos sviesos apakino kolega ir jis galvoja, kad as su ilgom vaziuoju, ir tai suzadino jo toki neprotinga elgesi, bet po sio pabamndymo seka "stabdziu testai", na, "stabdziu testai" tai manes labai jau nestebina, vienas pazistas per tokius pokstus turejo sudauzyt savo masiniuka ir liko kaltas, kai kazkokie Kauno priemescio prasciokai irgi tikrino mano pazistamo reakcija ir jo automobilio stabdzius. Na, bet man pasiseke zymiai geriau nei mano pazistamui. Neissigandau tokiu pokstu, tiesiog persirikiavau i kita juosta, ta audyte irgi, pamacius mano manevra per veidrodelius, paseke juo ir pabande jau kitoj juostoj uzstabdyt pries mane, bet kadangi geri Zibinto dedes neseniai atnaujino mano stabdziu sistema, tai audytei toli grazu nenusiseke priversti mane ivaziuoti jai i uzpakali, bet tiesiog kas nustebino tai audytes vairuotojo beribis noras uzkisti ir uzstabdyt man pries nosi autostradoj, metymasis skersam is vienos eiles i kita... Na, o finalas sios istorjos toks, kad daviau durniui kelia, deja, nepavyko man aplenkti tos audi 200, o ir kelione truputi pailgejo negu butu tesusi normaliomis salygomis, bet ka darysi, keliuose mes juk nekariaujam.. Taigi vykdydamas prevencija pasukau 112 ir papasakojau trumpai savo bedas, tai jie uzsirase numeri ir pazadejo patikrint, bet kazkaip, sekant per pagarbu atstuma ta audyte, nepastebejau, kad ja kas sustabdytu iki vilniaus. na, ir sitos dvi istorijos nutiko per pastarasias dvi savaites, turbut kazkoks zenklas, i savaite po karta, abu automobiliai audi... et, net nzn. Baisu jau ir vairuot. :(
  • 0

#127 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 kovo 06 - 16:01

Kaunas. Taikos-Pramones ziedas. Atvaziuoju i zieda nuo masinu turgaus pirma juosta, ta pacia ir vaziuoju ziede. Salia po kaire matau kazkoki transporteri, 5 kartus uz mane didesni. Kadangi ne karta maciau, kaip skubantys "vilnieciai" is 2 juostos lekia is ziedo link savanoriu - kazkaip kilo mintis pastebeti ta transporteri, nes kazkas bus. Na ir ka jus manote? Man reikia link senuku, tai ir buciau toliau sukesis ziede 1 juosta, taciau tas baltas tankas (kaip ir maniau) soko skersas pries mane - jau leks is ziedo. Tai pasakysiu, ABS vis delto isradimas puikus! :wub: Tratata per koja, signalas iki dugno, transporteris ciut ne bortais bortais, issipiese is ziedo - as beveik sustojes. Dingus baisenybei nuo akiu, pamaciau i zieda ivazinejanti musu DJ gerbiamu keliu policininku 5ta golfa su visa atributika - atstumas iki ju 30-40 metru. Be abejo vyrai viska mate, girdejo mano pagalbos sauksma, taciau... Turbut labai skubejo i kokia slapta uzduoti (bulkuciu i statoila?), nes net nebande sureaguoti i sita keliu na**aliskumo proverzi. Nagi ir nuvaziavau, rusiskai kalbedamasis su tusciu liuto salionu... <_<

Šį pranešimą redagavo GeRieTiS: 2008 kovo 06 - 16:03

  • 0

#128 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 kovo 06 - 17:53

na as jau pastebejes jei priekyje toyota avensis, corolla, carina, mazosios masinytes micra, tigra, puma, corsa ar kita pencininku bei moteriskiu megiama TP - lauk bedos, todel stengiuos dingt i kita juosta ir kuo greiciau atsidurt pries ja, o tai velniai zino ka gali sugalvot. po to teks plustis vienam masinoj, rodyt pirsta prie smilkinio pro sonini langa arba dar ka. pakirstas vilniui ne karta ir ne karto neteko tokio atvejo turet, kad pakirstu +-bendraamzis, visalaik arba moteriskaite 40+ su akinukais (mama primena, bet ji grieztai laikosi desines juostos kai tik gali, nes pasakyta kad su arkliais vaziuoja po desine arba kelkrasciu taip ir su jos hyunday) arba koks dieduska 50+ arba studencioke issiziojus. nu ir ka tu tokiems? pakirst? ne. gaila savo masinos. o jei jiem dar koks infarktas, insultas ar dar kas prasides, geriau parodyt pora zenklu ir pamirst toki ivyki. ir kaip sake DJ gerbiamas GeRieTiS itartinas masinas visalaik viena akim pristebet (interpretacija is jo pasakojimo)
  • 0

#129 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 kovo 06 - 21:40

Tingiu ieškoti ar buvo forume tema maždaug - kas geriau vairuoja, vyrai ar moterys... Bet iš tolo atskiriu mašiną, kurią valdo moteris ( gal 99%). Suprantu ir pateisinu mūsų dailiąją lytį dėl griežtesnio taisyklių laikymosi. Bet važiuojant bendrame sraute, kai visi skuba darban ar iš jo, išsiveržę iš eilinio kamščio laisvesnėje gatvėje dasiveja JĄ ... O JI - tipiška, pedantiškai besilaikanti KET, smakrą prie vairo prikišusi moterytė, važiuojanti griežtu 50 km/h (arba mažiau) greičiu. Kas JĄ sugebėjo aplenkt, tie laimingi. Kiti nekantraudami mato ilgą, laisvą tarpą už JOS. Lenkti sunku - priešakinis eismas. Ir tada prasideda nelaimės... Oponentai gali sukritikuoti, neva leistino greičio reikia laikytis visiems. Sutinku. Tik yra vienas "bet". Jau įrodyta, kad įvedus 50 km/h greitį, susidaro papildomos spūstys. Net Vokietijoje, kur policajai itin griežtai prižiūri eismą, niekad nemaišo bendram srautui važiuoti pvz. 70 km/h greičiu, nors leistinas tik 50. Mūsų agurkėliai irgi tingi ropštis iš mašinos, jei nesistengi viršyt 60... Kažkur spaudoj skaičiau statistiką, kad visų keiksnojamos pedantiškos moterys eismo įvykių padaro mažiau. Tik kas paskaičiavo, kiek tų įvykių jos įtakojo, nors iš avarijos vietos ramiai nuvažiavo be kontakto?... Nors tema "chuliganai už vairo", bet iš dalies ryšys tarp jos ir mano sapaliojimo yra. Kai kelis km pasivelki paskui tokį "kelių kamštį", galima ir sužvėrėt. Po to su riksmu "...tvoju mat..." spiri per gazą ir žviegiant ratams sulauki replikų - "...žiūrėk, koks nenormalus nuvarė. Chuliganas, blin..."
  • 0
... labai piktas diedas...

#130 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 kovo 06 - 21:58

ir man kazkur yra teke akimis uzgriebt kad pagal avaringuma vyrai zenkliai lenkia moteris, bet moterys sukelia dauguma avariniu situaciju ir is ju isvaziuoja sausos.
  • 0

#131 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 07 - 00:02

Nu as pasakysiu pacaniskai :D "Bitchessss, allways bitchesss :D"
  • 0

#132 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 07 - 10:24

maniskei tas netaikoma. Jei su 106 sugebejo per metus tiek kartu uz greiti Kaune susimoketi, tai bijau pagalvot kas su 206 bus? Kita vertus joms lengviau ir susitarti... Jeigu ka, tai su artejancia kovo 8 d. Bukit atlaidesni bent ta diena :D :beer:
  • 0
Roots to roots

#133 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 kovo 07 - 13:12

ir man kazkur yra teke akimis uzgriebt kad pagal avaringuma vyrai zenkliai lenkia moteris, bet moterys sukelia dauguma avariniu situaciju ir is ju isvaziuoja sausos.

Bet pastebek : Jei dalyvauja moterys, tai ir pasekmes daznaiusiai, ne bamperis, fara, o bamperis, FAROS, kapotas ir t.t. :)
Beje, karta, kazkur gal ~ 1998/200 metukus, teko su viena bobike "pasitampy" - RESPECT !!! nepasidave ! ot, kad tokiu daugiau ;)

Šį pranešimą redagavo Pugas_605: 2008 kovo 07 - 13:14

  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#134 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 kovo 07 - 22:30

Na ir dar - jei priskirti vairavima girtam - prie chuliganizmo - tai tuomet buna VAT TAIP
.............. DEJE ... Posted Image vieno zmogelio styga nutruko...
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#135 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 kovo 08 - 09:35

kai pro viena ausi pasvietus per kita sviesa matosi tai ir laksto prigere. yra pasirinkimas arba geri arba vairuoji ir derinio negali but jokio. tas kad tu 0.3-0.5 alaus ikalej ir tau kaip lietuviai sako "nei siknon, nei galvon" prie gerimo nepriskiriamas nors buna ir tokiu kuriem tas 0.5 alaus reakcija ir blaivu mastyma labai apkarpo.
  • 0

#136 Svečias_PETRAITIS_*

Svečias_PETRAITIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 22 - 10:18

Siauliai: 1. As kelyja vienas (vietiniai busai) 2. As Shumacheris (valdisku kabluku vairuotojai) 3. As sustoju visur (mikriukai) :mellow: O siaip zmones geri ;)

Šį pranešimą redagavo PETRAITIS: 2008 kovo 22 - 10:40

  • 0

#137 sNoOz*

sNoOz*
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius - Lazdynai
  • Automobilis:Peugeot 406 '97 1.8L

Parašyta 2008 kovo 27 - 09:26

Siaip paskaiciau, bet visitiek sunku man (ekspresyvus as zmogus) suprasti, kaip jus tai iskenciat... ??! nes planuoju pirkti kokia gera lazda (beisbolo pvz.). Tik kad reikes vertint situacija (kito vairuotojo stambuma ir jega), kad ta lazda neatimtu ir paciam nesuduotu :D bet siaip istikruju buna zmones atsipraso, buna pats atsiprasau... Bet buuuuunaaa... nu be lazdeles nesutarsi su bukagalviu.... :ph34r: :angry:
  • 0
gerasdviratis.lt forumas - sNoo, vaziuoju XC

#138 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 09 - 12:07

pats megstu greity ir panardyt tarp mashinu mietse bet visados stengiuosi kad kitam vairuotojui nereiktu sukti vairo ar spausti stabdziu del manes :D o gera zody galiu tarti vilniui kad cia vairuptojai palyginus kulturinmgi-jei ir uzlenda kur nagliau tai daznai atsipraso ir pyktis visas dingtsa :D kultura taip sakant
  • 0

#139 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 gegužės 09 - 13:05

pats megstu greity ir panardyt tarp mashinu mietse bet visados stengiuosi kad kitam vairuotojui nereiktu sukti vairo ar spausti stabdziu del manes :D o gera zody galiu tarti vilniui kad cia vairuptojai palyginus kulturinmgi-jei ir uzlenda kur nagliau tai daznai atsipraso ir pyktis visas dingtsa :D kultura taip sakant

Nu nzn, gal tau ir pasitaiko, man tai kazkaip - RETOKAI, tik gal kokiu 50 % atsipraso, arba padekoja, jei juos ileidi.
PVZ
Vilnius - Universiteto/Radvilaites sankirta. vaziuju, na gal kokiu 40, kzn, ar daugiau ten pavaziuosi, nebent negaila a/m. is universiteto link Mindaugo tilto ilenda "boba" na kitaip nepavadinsi... metu gal apie 30. ziuri ne i kaire (kaip turetu siaip) o i desine, ir lenda... kas bellieka - stoju, na gal koks metras/pusmetris beliko ... pasignalinu, o ji dar naglai "isstumia" nu Sereikiskiu parko puses vaziuojanti, ir PARODO TAI, ko paprastai moteriskos lyties atstoves neturi.....
Na - manyciau galima pasakyt, kad kulturingu VLN butu kokie 50/50 %%
nes ne butinai situacijos turi buti keliuose, o ir kiemose, aikstelese, ir t.t.
kaip ana tema, apie statymainvalidu vietose. kokia kultura pastatyti a/m neigaliesiesms skirtojevietoje ?
kieme pralesti isvaziuojanti, o ne ivaziuojanti ??? Man LABIAU REIK ????? Pastatyti masina, ne taip, kaip gaunasi, o taip,kad ir kitas galetu sustot...
na ir galima test. Bet ar verta ? visu nepakeisi.
Taigi ne teig, jog VLN palyginus kulturingi.. TAIP YRA, bet ...
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#140 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 gegužės 09 - 13:10

Man tai baisiai nepatinka, kai sugalvoja sankryzhose persirikuot, kaip tvarkingas vairuotojas palaukiu kol mashinai vietos atsiras, nelendu, tai ne, atsiranda gudresniu, ish kitos juostos ilenda, pikta :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0