Peršokti prie turinio


Nuotrauka

chuliganai uz vairo...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 176

Apklausa: jei jus naglai buvot pakirstas kelyje. ka darot? (286 nariai(-ių) jau prabalsavo)

jei jus naglai buvot pakirstas kelyje. ka darot?

  1. vaziuoju toliau nekreipdamas demesio (34 balsai(-ų) [12.98%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 12.98%

  2. padarau ta pati "skriaudikui" (32 balsai(-ų) [12.21%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 12.21%

  3. pasiveju ir einu aiskintis santikiu (11 balsai(-ų) [4.20%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.20%

  4. paleidziu keiksmazodzius i nugara (72 balsai(-ų) [27.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 27.48%

  5. man taip nera nutike (2 balsai(-ų) [0.76%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.76%

  6. viskas priklauso nuo situacijos (111 balsai(-ų) [42.37%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 42.37%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#81 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 11:12

... aplenkiu uzkisu ir netiketai duodu ant stabdziu taip kad net apsi...ka masinoj issigandes kad neikaltu  :lol:  Jai ka nesilaike saugaus atstumo ..

Šiaip pagal KET:
179. Vairuotojui draudžiama:
...
179.4. staigiai stabdyti, jeigu tai nebūtina eismo saugumui.

Manau su liudinikais ir (arba) geru užnugariu, žiūrėk, kad pačiam netektų kada apsišikti po tokios situacijos ;)
O šiaip - reikia būt biški pričiuožusiam, kad specialiai avarines situacijas kelti.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#82

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 17:28

oi oi oi nepaciozes pas mane garantuosju 100 % geresnis uznugaris taip, kad ramiai ...nesakau kad duodu ant stopu kad cioztu padangos ar pan o su sveiku protu pristabdau ..

Šį pranešimą redagavo Lexas: 2006 gruodžio 21 - 17:31

  • 0

#83 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 18:02

Klausyk - apie "pačiuožusį" - turėjau omeny psichinę būklę. Užnugaris čia ne prie ko. Specialiai savo ir kitų turtą niokoti vien tam, kad parodytum kad "tavo ilgesnis"... Kaip tu tai pavadintum?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#84 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 18:10

Klausyk - apie "pačiuožusį" - turėjau omeny psichinę būklę. Užnugaris čia ne prie ko.
Specialiai savo ir kitų turtą niokoti vien tam, kad parodytum kad "tavo ilgesnis"... Kaip tu tai pavadintum?

Vyriskumu :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#85

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 19:15

:lol: cbb
  • 0

#86 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 19:59

Kaune tokia situacija: neduok dieve pastebės, kad nori persirikiuoti iš vienos juostos į kitą :) daugėja jau ir išimčių, bet galėtų greičiau daugėt. :)
  • 0

#87 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 21:01

Neužsirauk, Lexas. Kaimynas vaikšto su jau gelstančiu fanaru. Taip pat bandė "paauklėti" blokavimu. Prie kitos sankryžos buvo ištrauktas iš mašinos ir gavo vaikinas procedūrų. P.S. tik nepradėk dabar atsirašinėt, kad esi labai "kietas" ir visiem pakrautum malkų.
  • 0
... labai piktas diedas...

#88 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 23:41

P.S. tik nepradėk dabar atsirašinėt, kad esi labai "kietas" ir visiem pakrautum malkų.

na kiekvienas miestas turi savi kietuoliu. Kaunas irgi juk neisimtis! :lol:
  • 0
Roots to roots

#89 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 00:07

Neužsirauk, Lexas. Kaimynas vaikšto su jau gelstančiu fanaru. Taip pat bandė "paauklėti" blokavimu. Prie kitos sankryžos buvo ištrauktas iš mašinos ir gavo vaikinas procedūrų.
P.S. tik nepradėk dabar atsirašinėt, kad esi labai "kietas" ir visiem pakrautum malkų.

Prisimenu atveji prie pora metu karaliaus Mindaugo - Birstono sankryzoj. Venas bachuriukas uzkiso kitam.. tai pastarasis dasivijo sekancioj sankryzoj, islipo ir kumsciais pamoke uz tokius veiksmus :ph34r:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#90 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 00:50

Gal siek tiek OT. Siandien buvau Vilniuje, per pika reikejo is Traku gatves atgal link Kauno judeti (nors tas pikas irgi ziaurus nebuvo, teko Vilniuje anksciau ant didesniu piku uzsokti, o maziukas gti labai smagus tokiose situacijose). Taciau nesu vietinis, zinau turbut vieninteli kelia atgal Savanoriais, bet kadangi atgal jau neskubejau, stengiausi kiek imanoma kitus mandagiai lendancius i juosta/is jos praleisti. Spekit kiek is ju padekojo? Gal kas penktas tiktais. Paciam, kaip neypatingai zinanciam kelia teko i A juosta pataikyti, bijodamas policijos/fotografijos (nes nezinau ar ten kur yra) bandziau atgal persirikiuoti i normalia juosta. Spekit kelinta masina praleido? Ogi po kokiu 10-15 masinu tik kazkas uzleido. Kaune bent jau padekoja dazniau, kai praleidi/uzleidi, nors kiti praleidzia gal ir reciau (kaip kada), sunku sakyti. Darau isvada, kad Vilniuje arba labai visi priprate prie praleidimu (todel retas kuris dekoja), arba na**alai, kurie nedekoja. Taciau jeigu savaime suprantamas dalykas, tai kodel jie kitu nepraleidzia/neileidzia. Cia ne akmuo i Vilniaus i darza, tiesiog toks pastebejimas..
  • 0

#91 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 10:43

sendien vaziuodamas i darba kelyje Kaunas-Jonava irgi sutikau debila, kuris sliauze antra eile, o praleisti niekaip nenorejo. Puse kelio varem tai ant 70, tai ant 150. Deja as buvau uz jo. Ir kad kiek mirgalinau - niekaip nepraleido ir visokias avarines situacijas dare. Beje buvo su audine (siaip gerokai galingesne uz maniski). Galvojau, jeigu jis vaziuos iki gamyklos tai aikstelej tikrai i snuki duosiu. Tiek buvo isiutines. Balvonas :mad: :ph34r: jo laimei, kad nusuko i Jonava...
  • 0
Roots to roots

#92 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 10:49

Dievaži nieko neturiu prieš vairuojančias moteris, bet kiek man teko susidurti - niekada nepraleidžia panašiose situacijose. Nosis aukštai, žvilgsnis kažkur toli priekyje :) O jei jas praleidi - niekada nedėkoja. Gal dabar tiesiog niekas nemoko tokių smulkmenų... O gal tokį praleidimą jau galima seksualiniu priekabiavimu įvardinti? Bet va šiandien ėmė ir praleido mane moteriškaitė su Sanitexo auto :wub: Gal visgi keičiamės :) Martynnai - jei esi su 205 GTi ir dar riaudonu - vadinasi NAGLAS (stereotipas). Ant šiknos juk neparašyta - "Aš niekur neskubu ir dar esu iš kito miesto. Į šitą eilę papuoliau per klaidą, o ne todėl kad norėjau būti gudresnis už kitus. Būčiau labai dėkingas, jei praleistumėte." :) Beje, padėkoti po praleidimo ne visada taip paprasta būna. Kartais tuoj po to reikia manevruoti, žiūrėti, kad prieky kam nors neįbestum, nesinori geradarių už savęs užlaikyti ir pan.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#93 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 17:14

Dievaži nieko neturiu prieš vairuojančias moteris, bet kiek man teko susidurti - niekada nepraleidžia panašiose situacijose. Nosis aukštai, žvilgsnis kažkur toli priekyje :) O jei jas praleidi - niekada nedėkoja. Gal dabar tiesiog niekas nemoko tokių smulkmenų... O gal tokį praleidimą jau galima seksualiniu priekabiavimu įvardinti?

Visada padėkoju kai mane praleidžia ir pati l. dažnai praleidžiu.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#94 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 22:36

Dievaži nieko neturiu prieš vairuojančias moteris, bet kiek man teko susidurti - niekada nepraleidžia panašiose situacijose. Nosis aukštai, žvilgsnis kažkur toli priekyje :) O jei jas praleidi - niekada nedėkoja. Gal dabar tiesiog niekas nemoko tokių smulkmenų... O gal tokį praleidimą jau galima seksualiniu priekabiavimu įvardinti?

Visada padėkoju kai mane praleidžia ir pati l. dažnai praleidžiu.

Isimtis tik patvirtina taisykle... :D
  • 0

#95 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 23:18

Kiekvieną rytą važinėju maršrutu Šilainiai- Aleksotas. Kad aplenkt super kamštį aplink Birštono g., pralendu pro Rotušės a. iki Aleksoto tilto (kauniečiai situaciją suprato). Kad pasukt į tiltą, reik praleist visus, važiuojančius Mindaugo pr. Kauniečių garbei turiu pripažint- mandagėjam. Didžioji dauguma praleidžia prieš save iš šalutinės (užtrauktuko principu) . Prie ko vedu? Jei pagrindine (Mindaugo pr.) pamatysi mentovežį - būk ramus, neužleis niekad. Didesnių chamų, kaip Kauno mentai, nemačiau niekur.
  • 0
... labai piktas diedas...

#96 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 10:43

viskas priklauso nuo situacijos, ir nuo "skriaudejo" veido israiskos:) seip retai kas mane ir bando skriaust :)) bet pasitaiko koke "bimbe petakas" su "rimtu" tuningu.. tai ka as zinau, ne senis esu:)) pats dar prisikabinu ir pasitycioju :) o seip stengiuos vazinet kulturingai ir atidziai, tik tokiu budu galima isvengt kvailu situaciju musu keliuose..
  • 0

#97 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 11:06

sendien vaziuodamas i darba kelyje Kaunas-Jonava irgi sutikau debila, kuris sliauze antra eile, o praleisti niekaip nenorejo. Puse kelio varem tai ant 70, tai ant 150. Deja as buvau uz jo. Ir kad kiek mirgalinau - niekaip nepraleido ir visokias avarines situacijas dare. Beje buvo su audine (siaip gerokai galingesne uz maniski). Galvojau, jeigu jis vaziuos iki gamyklos tai aikstelej tikrai i snuki duosiu. Tiek buvo isiutines. Balvonas  :mad:  :ph34r:  jo laimei, kad nusuko i Jonava...

Cr, o prie Netoniu sankryzos ne tu moteriske numusiai? :unsure:
Kai as vakar vazevau in darba ( apie 7.30) tai jau buvo mentai su diskoteka...
Pirma karta maciau tokia situacija. Kraupu... :ph34r:

Šį pranešimą redagavo ro3: 2006 gruodžio 23 - 11:08

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#98 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 13:27

ai... tai kai autostradoj vaziuoji pilotu 140 ir prisoka koks mirksedamas tai as irgi neskubu praleidinet..(nu va as irgi chuliganas) :) nebent sugeba ibaugint kad nespes sustapdyt.. :D o seip keliuose kaip ir gyvajam pasauly - islieka tik stipresni-atkaklesni :) jei velkiesi kelyje tai ir tampi pastumdeliu piktu.. jeigu nesnaudi uz vairo tai ir kvailu chuliganizmo ispuoliu nebuna :)

Šį pranešimą redagavo mmx: 2006 gruodžio 23 - 13:32

  • 0

#99 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 13:38

"Aš niekur neskubu ir dar esu iš kito miesto. Į šitą eilę papuoliau per klaidą, o ne todėl kad norėjau būti gudresnis už kitus. Būčiau labai dėkingas, jei praleistumėte."

Gal kita karta reiks toki uzrasa uzsikabinti :D
  • 0

#100 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 23 - 15:11


o seip keliuose kaip ir gyvajam pasauly - islieka tik stipresni-atkaklesni

Čia jau galima pavadint "karu keliuose"...
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0