Peršokti prie turinio


Kur gyventi, kai negyveni savo Peže?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

#21 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 09:34

Mazi vaikai - mazi pinigai, dideli vaikai - dideli pinigai ;)
  • 0

#22 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 07 - 10:03

Aš neturiu vaikų, bet turbūt jie daugiau prašika, nei pravalgo ;) Gintrai, nežinau, kaip su tom vertėm, bet mano troba, nors dar nebaigta, bet per dvejus paskutinius metus jos vertė jau šoktelėjo dvigubai. Man baisu pagalvot, kai aš ją pabaigsiu įrenginėt :rolleyes:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#23 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 10:09

Sava troba yra nuostabu :beer: Folklioras: dejuosi kai dukteri auginsi, o kai užaugs - tai staugsi :beer:
  • 0

#24 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 10:44

Folklioras: dejuosi kai dukteri auginsi, o kai užaugs - tai staugsi 

Geras :D
Cia ir man aktualu :rolleyes: , kol kas dejuoju
  • 0

#25 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 kovo 07 - 11:28

Gaudamas 2kLt nelaby ka ir paimsi, o uzdirbdamas daugiau sukisi viska i palukanas... dabar jau tenka grazinti ir studentiskas paskolas, tad kartais atrodo, kad dirbu vien tik mokesciams susimoketi...

Blyn kur jūs tokius darbus randat? :huh: Gal darbuotojo reik? :P
  • 0

#26 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 11:54

Dėl dukryčių mano tėvo patarimas toks: Daryk dieną, nes tada matai ką darai B)
  • 0

#27 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 kovo 07 - 12:15

2Cr> neturiu vaiko todel neisivazduoju kiek pinigu jam ishleidi, bet kazhkaip kad ish 2K nieko tau nelieka??? hm... gal mazhiau i pug'a kishk? :D

Gal gali papasakoti, kaip ish 2K galima dar ir kazhka sutaupyti? Tinka variantai netgi jei neturi vaiko.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#28 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 07 - 12:48

Mano patirtis rodo, kad ir iš 2k ir 3k nesutaupysi, kol nesiimsi baisiai griežtų priemonių.
  • 0

#29 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 kovo 07 - 13:34

Gal gali papasakoti, kaip ish 2K galima dar ir kazhka sutaupyti? Tinka variantai netgi jei neturi vaiko.

Patapti studentu. Tada ziurek uzteks kokiu 500Lt maistui, alui ir dar liks mergoms... :rolleyes:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#30 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 kovo 07 - 13:47

Studentu patapti variantas itikinamas, bet deja jau velu. Dabar reikia moketi uzh chata, ishlaikyti sheima (pilnai be jokios papildomos pagalbos maisto produktais ir t.t.), vazhineti su pezhiu, ji remontuoti ir t.t.....
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#31 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:42

Ach gauciau as taip Kaune 3k :wacko: Tikrai imanoma islaikyti zmona su vaiku+peza ir dar buta issimoketinai pasiimti B) Kaune nerealu tokia alga :mellow:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#32 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:43

Ach gauciau as taip Kaune 3k



Franci, kelkis i Vilniu! :huh:
  • 0

#33 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:45

2 Snatch:mintis jau puoselejama :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#34 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:45

2gintras> ir ish 5K nesutaupysi... jei taupyti nemokesi :D 2Maestro> pats geriausias variantas - vazhiuoji i komandiruote, gyveni uzh dienpinigius, o alga kaupiasi saskaitoj... :D Shiaip norint taupyti reikia pirmiausiai isideti dujas... :lol: O jei rimtai tai kazhkaip esu skaichiaves kad menesiu man(na 2 asmenys) 1.5K uztenka nuomai, dujoms, mastui, mokeschiams.... visa kita sukishu i lizingo imokas :D - taigi principe galima sakyti kad susitaupau ir ka nors nusiperku B)
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#35 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 07 - 15:52

[QUOTE=Mamutas,-
Gaudamas 2kLt nelaby ka ir paimsi
Blyn kur jūs tokius darbus randat? :huh: Gal darbuotojo reik? :P[/QUOTE]

Cia tau kaip pavyzdys. Na, kad as nedarbdavys B)

Pritariu, kad geriausi laikai buvo studentaujant. Tada pofig buvo - nereikejo nei masinos, nei mobilkos, o ant alaus visada uztekdavo. O ir panoms uztekdavo :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#36 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 07 - 16:10

2Cr> neturiu vaiko todel neisivazduoju kiek pinigu jam ishleidi, bet kazhkaip kad ish 2K nieko tau nelieka??? hm... gal mazhiau i pug'a kishk? :D
Chia labai rimtai - va nusipirkai 405'a - tai galejai gi ant buto padeti tuos pinigus.... mashina gi turejai...
ai nu dzin - neimk i galva - tavo gyvenimas - tu ir tvarkaisi....

As vaikui pinigu stengiuosi visai neskaiciuoti. Turbut nezinai, kad vaikas iki metu (maziausiai) negali valgyti visokio sudo, kad jei motina pati nemaitina, tai menkiausia tyrele, kur tu net skonio nespetum pajusti nuo jos kiekio kainuoja apie 4-5 litus, sauskelnems per menesi maziausiai 100 Lt., o kiek dar palieki vaistineje (visokie kremai ir t.t.). O isivaizduoji kiek kainuoja drabuzeliai? Bet vaikas vien sotus nebus! O dar svolaciai, kurie sedi pilvus ispute valdzioje uzvakar pareiske, kad reikia sumazinti ismokas uz vaikus ir taip sutaupys biudzeta...
Kas del masinos, tai kai turesi vaika, paziuresiu kaip ilgai su visa jo manta 205-ame tu isvazinesi. As traukiau pusantru metu. Jei pavyks tai tau pakartoti, sveikinu is anksto! :beer:
Dziaukis, kad turi Forda ir jo didele bagazine!
  • 0
Roots to roots

#37 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 kovo 07 - 16:21

jo vaiku drabuzhiai tai pats shlykschiausias momentas man atrodo - tik nuperki ir jau per mazhi :mad: Uzhtai reikia tureti kokius 3-4 vaikus... tada didzhiaja dali tik pirmam reikes pirkti - netaip abidna :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#38 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 kovo 07 - 16:29

jo vaiku drabuzhiai tai pats shlykschiausias momentas man atrodo - tik nuperki ir jau per mazhi :mad: Uzhtai reikia tureti kokius 3-4 vaikus... tada didzhiaja dali tik pirmam reikes pirkti - netaip abidna :D

ne tai. Tai dar ne pats baisiausias momentas....pats baisiausias dalykas, kad geri vaiko drabuziai kainuoja tiek pat kiek mano eiliniai drabuziai is eilines parduotuves....o medziagu sanaudos tai gal 3-5 kartus mazesnes nei suaugusiuju apredams..... :wacko:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#39 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 07 - 16:30

Arba tureti draugu/broliu/seseru su didesniais vaikais ir kuriems butu negaila kuri laika juos "paskolinti" ;)
  • 0
Roots to roots

#40 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 07 - 16:46

Arba tureti draugu/broliu/seseru su didesniais vaikais ir kuriems butu negaila kuri laika juos "paskolinti"



Mano atveju brolius ir seseris šiuo nedėkingu momentu pakeitė žmonos draugės, tai kai kažkurią dieną apžiūrėjau surinktą būsimo vaiko kraitį... :o :wacko: :blink:
Pirmajam pats tiek nesugebėjau pripirkt... :huh:

Dėl vaikiškų drabužėlių ir avalynės... Vienas patirties turintis bičiulis sakė stengiasi turguje daug daiktų pigiau įsigyti, nes kaip kolegos minėjo vaikai toks daiktas viską greit išauga. ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0