Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Didziausia bauda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 303

#41 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 15:24

1500 lt. ir 18 men. atimtos teises. Po teismo liko 8 men. ir 1000lt.. Daugiau jokiu pagiringu vairavimu..................

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 23 - 15:24

  • 0
chūinja

#42 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 16:39

1500 lt. ir 18 men. atimtos teises. Po teismo liko 8 men. ir 1000lt..
Daugiau jokiu pagiringu vairavimu..................

cia nesenai? :blink:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#43 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 16:53

1500 lt. ir 18 men. atimtos teises. Po teismo liko 8 men. ir 1000lt..
Daugiau jokiu pagiringu vairavimu..................

Uz krikscioniska vairavima.. Malacius.
Ne man teist, zinoma, bet gaila, kad tokiem kaip tu teismai dar ir termina sumazina. -_-
  • 0
Variantas B

#44 Svečias_pighead_*

Svečias_pighead_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 17:06

Oficialiai daugiausia moketa uz avarija 150Lt. Juokingiausias susitarimas Latvijoj - issoko is uz krumo su fenu, parode kad virsyjau iki 20km. Latu neturejau, tai atnesiau kita valiuta. Atsipirkau 20 Lt + 6 USD + 10 Estisku kronu :lol: :lol: :lol:
  • 0

#45 Svečias_SketcH_*

Svečias_SketcH_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 17:19

Atimtos teises uz stumima mashinos neblaiviam stovy 0.68 promiles, nes neuzsikure, teko stumt, zalieji privaziavo padet ir nubaude :D:D:D:D geras bajeris, geri dedes, bet uz tat mashina uzsikurem :D xexe plius pinigu belekiek ishleista visokiems kursams...myliu aplinkos keliu saugotojus :wub: (teises atsiemiau po 6 men)
  • 0

#46 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 18:17

1500 lt. ir 18 men. atimtos teises. Po teismo liko 8 men. ir 1000lt..
Daugiau jokiu pagiringu vairavimu..................

Uz krikscioniska vairavima.. Malacius.
Ne man teist, zinoma, bet gaila, kad tokiem kaip tu teismai dar ir termina sumazina. -_-

na as neteisciau <_< . nes visi zino kad po vakarykscio kita diena gali jaustis gerai taciau pripust nzn kiek.


ir dar. yra tokia liauka neatsimenu kaip vadinas (gal alkoholio ar kaip) ir del jos zmogus pripute 0.5 regis.
pasirodo tas zmogus apstinentas visa gyvenima buvo. taigi medikai jam pazyma isdave kad iki tiek ir tiek tas zmogus negirtas.
taigi ne tame reikalas kiek isgeri. svarbu kad liauka nuliukus darytu :lol:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#47 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 19:12

na as neteisciau <_< . nes visi zino kad po vakarykscio kita diena gali jaustis gerai taciau pripust nzn kiek.


ir dar. yra tokia liauka.. <...>

Visi zino.. Tai kokio xrieno tie zinantys uz vairo seda? Tu manai, kad paxmielas yra pateisinimas?
Be to, konkreciu atveju veikejas ne per seniausiai su savo ZX plojosi.. Atrodytu, zmogus, kaip tik atsargesnis turetu tapt.. <_<

O apie liaukas, zinai, kam gali papasakot.. ;) Lyg kas antras tokia turetu.
  • 0
Variantas B

#48 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 20:23

Be to, konkreciu atveju veikejas ne per seniausiai su savo ZX plojosi.. Atrodytu, zmogus, kaip tik atsargesnis turetu tapt.. <_<

kur tu radai parasyta, kad bauda jis gavo po avarijos su ZX?
  • 0

#49 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 20:58

Be to, konkreciu atveju veikejas ne per seniausiai su savo ZX plojosi.. Atrodytu, zmogus, kaip tik atsargesnis turetu tapt..  <_<

Dvieju fragmentu, istrauktu is skirtingu kontekstu gretinti gal ir nereiktu, ypac nezinant visu aplinkybiu. Tad geriau ir neteisk, ir nepamokslauk. Vienas momentas: klaidas darome visi. Gerai jei klaidos nepridaro nepataisomos zalos, gerai jei is klaidu pasimokoma.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#50 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 21:13

nu arūne, teisus tu, betgi kažkas turi acidalių su darka užvaduot, kai jie ilsisi... :beer:
  • 0

#51 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 21:39

Dvieju fragmentu, istrauktu is skirtingu kontekstu gretinti gal ir nereiktu, ypac nezinant visu aplinkybiu. Tad geriau ir neteisk, ir nepamokslauk. Vienas momentas: klaidas darome visi. Gerai jei klaidos nepridaro nepataisomos zalos, gerai jei is klaidu pasimokoma.

Geriausia, išduosiu paslaptį, pabandyt išmokt mokytis iš svetimų klaidų... ;)
  • 0

#52 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 rugpjūčio 23 - 21:42

nu arūne, teisus tu, betgi kažkas turi acidalių su darka užvaduot, kai jie ilsisi... :beer:

Aaa jooo, žiūriu, kad kažkaip forumo jūra rami lyg stiklas...
  • 0

#53 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 00:07

viena ryta lekdama i darba 15 km virsijau, tai gavau 75lt ir kazkiek balu niu bet nepamenu.... :blink: o kitus kartus pavyko susitarti. virsijau 21 km. va ten uz vilkijos i kalan kilau galvojau kad jau gyvenviete baiges o pasirodo kad ne... niu bet tokie jauni bachuriukai buvo tai paleido, niu bet teko issigast kai virs 300 siule ir dar daug balu. niu bet galiausiai kavos pakviete ir tel. nr paprase, niu bet sakiau kad nieko ebus vyrai. skubu. :lol: :lol:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#54 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 01:17

Dvieju fragmentu, istrauktu is skirtingu kontekstu gretinti gal ir nereiktu, ypac nezinant visu aplinkybiu. Tad geriau ir neteisk, ir nepamokslauk. Vienas momentas: klaidas darome visi. Gerai jei klaidos nepridaro nepataisomos zalos, gerai jei is klaidu pasimokoma.

Jei buvo atvirkstine tvarka tie 2 epizodai, tai dar blogiau.. :mellow:
Yra didelis skirtumas tarp klaidos (bent jau daugelis tai supranta kaip nepalankiai susiklosciusiu aplinkybiu pasekme, kai nuo kaltininko mazai kas priklauso) ir samoningo pavojaus sukelimo sau ir kitiems. Man nelabai suprantama, kodel apskritai tai (vaziavimas isgerus) yra taip toleruojama ir net ginama.. Ir kad tuo ar kitu atveju toks zmogaus elgesys neturejo skaudziu pasekmiu arba, kad klaidas darome visi, man tikrai neatrodo rimti argumentai. Pasakyk, Zanuda, man bent viena aplinkybe, kuri leidzia vairuoti isgerus. -_-
  • 0
Variantas B

#55 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 07:15

Jei buvo atvirkstine tvarka tie 2 epizodai, tai dar blogiau.. :mellow:
Yra didelis skirtumas tarp klaidos (bent jau daugelis tai supranta kaip nepalankiai susiklosciusiu aplinkybiu pasekme, kai nuo kaltininko mazai kas priklauso) ir samoningo pavojaus sukelimo sau ir kitiems. Man nelabai suprantama, kodel apskritai tai (vaziavimas isgerus) yra taip toleruojama ir net ginama.. Ir kad tuo ar kitu atveju toks zmogaus elgesys neturejo skaudziu pasekmiu arba, kad klaidas darome visi, man tikrai neatrodo rimti argumentai. Pasakyk, Zanuda, man bent viena aplinkybe, kuri leidzia vairuoti isgerus. -_-

situacija:

Balius uz miesto. kazkas sunkiai susizeide. Visi isgere.

maziausiai isgeres veza i ligonine ar niekas isgeres nevairuoja pagal ideologija?
patys zinom kad greitoji nebutinai greitai sureaguos....
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#56 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 07:52

Pasakyk, Zanuda, man bent viena aplinkybe, kuri leidzia vairuoti isgerus. -_-

Tu man geriau pasakyk, kurioje vietoje buvo minima tolerancija neblaiviems vairuotojams. Kaip sakoma "posle boja kulakami nemashut"
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#57 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 07:59

Be to, konkreciu atveju veikejas ne per seniausiai su savo ZX plojosi.. Atrodytu, zmogus, kaip tik atsargesnis turetu tapt..  <_<

  O apie liaukas, zinai, kam gali papasakot.. ;) Lyg kas antras tokia turetu.

Konkreciu atveju bauda uz pagirias buvo pries 6 metus, tada dar net peugeot neturejau, o tamsta ir teisiu. I teisma padaviau del priezasciu, kuriu cia nereklamuosiu, taciau ji dalinai laimejau.
Zx ant bordiuro buvo siemet ir be jokiu pagiriu, ar alkoholio, todel samprotavimai apie atsarguma ar pan. nezinant detaliu ir etc. tik tusti paistalai.
As aplamai sveiku protu niekaip negaliu apjungti siu dvieju ivykiu :). Nes jei laikytis tokios logikos, tai as taip pat kaltas nes turejau buti atsargesnis, kada man i peugeot "subine" "ikale" beteisis vaikezas :).
Del krikscionisko vairavimo (mano paraso), tai kolegai matyt jumoro jausmas streikuoja ^_^ , kad suprantama, taip, kaip as nesistengiu teigti :)

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 24 - 08:17

  • 0
chūinja

#58 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 08:09

Pasakyk, Zanuda, man bent viena aplinkybe, kuri leidzia vairuoti isgerus.  -_-

Tokiu aplinkybiu nera ir nieks cia saves nesigaili, kaip kolegai atrodo.
O kreipimasis i teisma yra man konstitucijos suteikta teise ir jei galiu ja pasinaudoti, as naudojuos visiskai nepriklausomai nuo to, as laikau save kaltu ar ne. Butu labai keista, jeigu zinodamas, kad galiu laimeti ir isgauti sau naudos, tik sedeciau baznycioj ir kalbeciau rozanciu :mad:

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 24 - 08:10

  • 0
chūinja

#59 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 14:03

Atmetus visus asmeniskumus man irgi nesuprantama visuomenes tolerancija "paemusiems" uz vairo... Mano 100 lt. + laringitas, buvo pastatyta rezervuotoj vietoj. Atvyko atblokuoti po 6 valandu laukimo ziemos nakti.
  • 0

#60 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 14:30

Atmetus visus asmeniskumus man irgi nesuprantama visuomenes tolerancija "paemusiems" uz vairo...

Suprasti nesunku, nes dydzhioji dalis visuomenes taipogi vartoja ir net po to vairuoja. :ph34r:
Pachmielingas vairavimas dar labiau toleruojamas, nes dar dydesne dalis pachmielingi vairuoja.
Nebusiu moralistas. Patchiam yra ne karta teke ish po vakar vazhiuoti ir velnias zhino buvo tuo momentu promiliu ar ne?
Galvoju tokiems atvejams alkotesteri nusipirkti, bet pigus shuda rodo, o padoresni kainuoja nesveikus pinigus.
Kol kas pasikliaunu zhmogishku faktorium. Jei peregaras uostantchio neuzhmusha - vazhiuoju, jei uostantis griuna ieshkau kitu transportavimosi budu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0