Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Didziausia bauda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 303

#61 Svečias_Tomis_*

Svečias_Tomis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 16:45

1200lt uz :beer:
  • 0

#62 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 16:48

Atmetus visus asmeniskumus man irgi nesuprantama visuomenes tolerancija "paemusiems" uz vairo...

Mano 100 lt. + laringitas, buvo pastatyta rezervuotoj vietoj. Atvyko atblokuoti po 6 valandu laukimo ziemos nakti.

man rodos cia jau zmogaus teisiu pazeidimas
laisvo judejimo apribojimas.

:) come on flame..
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#63 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugpjūčio 24 - 17:11

Atmetus visus asmeniskumus man irgi nesuprantama visuomenes tolerancija "paemusiems" uz vairo...

Mano 100 lt. + laringitas, buvo pastatyta rezervuotoj vietoj. Atvyko atblokuoti po 6 valandu laukimo ziemos nakti.

man rodos cia jau zmogaus teisiu pazeidimas
laisvo judejimo apribojimas.

:) come on flame..

taip ir yra. esu girdejes kad teisininkui uzblokavo tai i teisma padave :)
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#64 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 27 - 12:20

Tu man geriau pasakyk, kurioje vietoje buvo minima tolerancija neblaiviems vairuotojams. Kaip sakoma "posle boja kulakami nemashut"


"ypac nezinant visu aplinkybiu. <...> Vienas momentas: klaidas darome visi. Gerai jei klaidos nepridaro nepataisomos zalos<...>" ( pagal Aroone Z.) ;)
  • 0
Variantas B

#65 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 27 - 12:37

"ypac nezinant visu aplinkybiu. <...>  Vienas momentas: klaidas darome visi. Gerai jei klaidos nepridaro nepataisomos zalos<...>" ( pagal Aroone Z.) ;)

Tu tik nesupyk: tarp eiluciu as nieko nerasiau. Pasleptu minciu ten taipogi neturetu buti. Is kitos puses, kas iesko - tas randa.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#66 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 27 - 12:42

situacija:

Balius uz miesto. kazkas sunkiai susizeide. Visi isgere.


Sako: "Nu va, Zigmas čia šiek tiek susižeidė, kraujuoja kaip paršas.. Už tai ir išerkim.." Išgėrė. Visi.

maziausiai isgeres veza i ligonine ar niekas isgeres nevairuoja pagal ideologija?


Vėliau nutarė, kad mažiausiai gėrusiam "nakazas" - vežt Zigmą į ligoninę.
Po to apsigraibė, kad visi daugiau mažiau dešiniųjų pažiūrų, nu dar pora "centresnių" - niekas pagal ideologija ir partinę liniją vairuot negali..

patys zinom kad greitoji nebutinai greitai sureaguos....


Visi choru kvietė greitają, siūlė operatorei pakelt į Zigmo sveikatą, dainavo "ilgiausių metų" į ragelį..
  • 0
Variantas B

#67 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 07:50

"Teisingai" apie save mastanciu ir "teisingai" gyvenanciu daugiausia. Taciau, kaip buvo, taip ir yra ant svieto shudas. Todel B..Y dejau ant tokiu pamokslautoju ir ju 'teisingo" poziurio, kuri tik jie vieni ir supranta.
  • 0
chūinja

#68 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 08:35

sestadieni su biciuliu vaziavome is Utenos, tai prasilenkdamas policijos ekipazas uzfiksavo rankoje laikomu radaru greiti 147 km/h Apsisuko, pasivijo ir ateme 220 lt. grasino bauda nuo 1000 lt ir 8 balai, tai biciuliui nelabai norejosi gincytis, ar galima, ar negalima prasilenkiant greiti matuoti
  • 0

#69 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 08:53

Manau, kad jei ne trip-trukt-trakas - iš važiuojančios negali. Nei pasiviję, nei juo labiau prasilenkdami. Briedas kažkos. Kaip jie išminusuoja savo auto greitį - "iš akies"? Remdamiesi kuo - spidometru? Kaip su jo metrologine patikra? Glupstwo kažkokia. Ir kaip nulaikyti tą pištalietą važiuojančioj auto? Kita vertus - pasišakosi - įrašys sumini (147 + jų greitis) ir baigsis šnekos :angry: Su tais protingais agregartais, gal ir gali :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#70 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 08:56

kazkoks kap senasis fenas, bet gerokai mazesnis, sviesiu korpusu
  • 0

#71 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 09:36

sestadieni su biciuliu vaziavome is Utenos, tai prasilenkdamas policijos ekipazas uzfiksavo rankoje laikomu radaru greiti 147 km/h
Apsisuko, pasivijo ir ateme 220 lt. grasino bauda nuo 1000 lt ir 8 balai, tai biciuliui nelabai norejosi gincytis, ar galima, ar negalima prasilenkiant greiti matuoti

A kodel biciulis nenorejo gincytis? :rolleyes:
Kaip man aiskino, tokio varianto pagal instrukcijas nera. Tie fenai (jei ten is tiesu tik fenas) skirti matuoti stovint i judanti. Gal dabar jau pakeite ka nors?.. :huh: Mazesni apraciukai yra lazeriniai. Vadinasi "Traffo" ar kazkaip panasiai.
Tik va konkreciu atveju, net ir atmetus visas imanomas paklaidas vis dar liek ~50 kmh per daug. :blush:
  • 0
Variantas B

#72 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 11:15

Tuo labiau, kad, kaip suprantu, butum nepriklausomas liudininkas...
  • 0

#73 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 rugpjūčio 28 - 12:29

Vaziavau is paskos ekipazo ir maciau, kaip sove i britva( ekipazas su britva prasilenke). Draugai apsisuko ir nudume paskui pazeideja :lol:
  • 0

#74 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 08:28

Šiaip jo, su paprastu fenu negalima matuot greičio judant. Taip galima daryti tik su tais lazeriniais matuokliais (jie gali matuoti ir nuvažiuojančios auto greitį). Tokių Lietuvoje yra vos keli.
TAČIAU... pastaruoju metu pareigūnai pradėjo gudrauti ir... važiuodami priešpriešine eismo juosta stebėti iš priekio važiuojančias mašinas (neretai jie tai daro lėtai važiuodami kelkraščiu). Pamatę įtartinai greitai važiuojančią ar kitas lenkiančią mašiną, jie stabteli ir greitai "nušauna" pažeidėją... Man taip irgi buvo :angry: Ilgai su mentais diskutavau tąkart ir jie man viską "prisipažino". Ir "nušovė" mane likus vos 100 metru, nes kitaip tiesiog nespėjo, nes važiavau ~135 km/val.
Tokią "šaudymo" sistemą kaimynai latviai seniai naudoja.

Tad būkit atsargūs ir pastebėję kelkraštyje lėtai važiuojančius pareigūnus bliksėkit kitiems!
  • 0
Nuotrauka

#75 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 09:04

Šiaip jo, su paprastu fenu negalima matuot greičio judant. Taip galima daryti tik su tais lazeriniais matuokliais (jie gali matuoti ir nuvažiuojančios auto greitį). Tokių Lietuvoje yra vos keli.
TAČIAU... pastaruoju metu pareigūnai pradėjo gudrauti ir... važiuodami priešpriešine eismo juosta stebėti iš priekio važiuojančias mašinas (neretai jie tai daro lėtai važiuodami kelkraščiu). Pamatę įtartinai greitai važiuojančią ar kitas lenkiančią mašiną, jie stabteli ir greitai "nušauna" pažeidėją... Man taip irgi buvo :angry: Ilgai su mentais diskutavau tąkart ir jie man viską "prisipažino". Ir "nušovė" mane likus vos 100 metru, nes kitaip tiesiog nespėjo, nes važiavau ~135 km/val.
Tokią "šaudymo" sistemą kaimynai latviai seniai naudoja.

Tad būkit atsargūs ir pastebėję kelkraštyje lėtai važiuojančius pareigūnus bliksėkit kitiems!

Čia apie paklaidas ir apie prietaiso naudojimo technologiją (kaip sujuo elgtis ar kažkas panašaus, maždaug instrukcija) ir sertifikatus galima būtų padiskutuot.
Juju šaudyklė tikrai nesujungta su aftomobiliu ir minusuot greičio iš akies jie negali, nepasirašai ant ju išrašyto lapeliuko ir tiek, kiek naudos išpeščiau taip išsišokdamas nežinau, bet bandyt verta jei jie neteisus.
Atrado aukso gyslą ir durnina džigitus :ph34r:
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#76 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 11:01

Šiaip jo, su paprastu fenu negalima matuot greičio judant. Taip galima daryti tik su tais lazeriniais matuokliais (jie gali matuoti ir nuvažiuojančios auto greitį). Tokių Lietuvoje yra vos keli.
TAČIAU... pastaruoju metu pareigūnai pradėjo gudrauti ir... važiuodami priešpriešine eismo juosta stebėti iš priekio važiuojančias mašinas (neretai jie tai daro lėtai važiuodami kelkraščiu). Pamatę įtartinai greitai važiuojančią ar kitas lenkiančią mašiną, jie stabteli ir greitai "nušauna" pažeidėją... Man taip irgi buvo :angry: Ilgai su mentais diskutavau tąkart ir jie man viską "prisipažino". Ir "nušovė" mane likus vos 100 metru, nes kitaip tiesiog nespėjo, nes važiavau ~135 km/val.
Tokią "šaudymo" sistemą kaimynai latviai seniai naudoja.

Tad būkit atsargūs ir pastebėję kelkraštyje lėtai važiuojančius pareigūnus bliksėkit kitiems!

Oi klystate kolegos del greicio matavimo prietaisu, oi kaip klystate. Galiu tik tiek pasakyti, kad patys populiariausi yra "Traffic", nes jie yra lazeriniai ir gali matuoti tiek atvaziuojancios, tiek nuvaziuojancios masinos greiti, beje ju leistina paklaida 3km/h.
O patarimas paprastas nusipirkite antiradara arba vazinekite leistinu greiciu ir nekils bereikalingu diskusiju.
  • 0

#77 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 11:22

Oi klystate kolegos del greicio matavimo prietaisu, oi kaip klystate. Galiu tik tiek pasakyti, kad patys populiariausi yra "Traffic", nes jie yra lazeriniai ir gali matuoti tiek atvaziuojancios, tiek nuvaziuojancios masinos greiti, beje ju leistina paklaida 3km/h.
O patarimas paprastas nusipirkite antiradara arba vazinekite leistinu greiciu ir nekils bereikalingu diskusiju.

Klausimas niekad neklystančiam HDI'nui ;)
Tas populiarusis "Traffic" - mobilus prietaisiukas stacionariai į auto sumontuotas?
Jei su juo galima iš važiuojančios auto šaudyti - kaip jis savos auto greitį gauna?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#78 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 11:27

Tas populiarusis "Traffic" - mobilus prietaisiukas stacionariai į auto sumontuotas?
Jei su juo galima iš važiuojančios auto šaudyti - kaip jis savos auto greitį gauna?

Reikia neuzmirsti, jog policija jau gana senokai naudoja "naujus" ukrainietiskus radarus (nebepamenu pavadinimo): viena ju modifikacija yra skirta "saudyti is rankos", kita gali buti knmplektuojama su vaizdo fiksavimo ir irasymo iranga bei stacionariai montuojama i autombili. Su pastaraja galima fiksuoti greiti ir vaziuojant.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#79 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 11:28

kas turit pazystamu pareigunu paklauskit ir visiem papasakokit kad butu aiskiau. -_- BTW 2katinas paskaityk pirma pati posta po raideliu "p.s" ;)
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#80 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 rugpjūčio 29 - 11:29

apie berkutus jau buvo kalbeta cia ir cia
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0