Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar Klubiečiai patriotai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 90

Apklausa: Kas man Lietuva (114 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kas man Lietuva

  1. Esu patriotas (47 balsai(-ų) [43.52%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 43.52%

  2. Nei myliu nei spjaunu (26 balsai(-ų) [24.07%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 24.07%

  3. Dėl politikų veiksmų baigiu prarast tikėjimą (25 balsai(-ų) [23.15%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 23.15%

  4. Dėjau ant "Marijos žemės" ir varau į užsienį (3 balsai(-ų) [2.78%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.78%

  5. Jau pamiršau kas tai yra (7 balsai(-ų) [6.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.48%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 gegužės 05 - 12:34

Tekstas
  • 0
chūinja

#2 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2006 gegužės 05 - 12:46

Gerai tik ten, kur Lietuviu nera....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#3 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2006 gegužės 05 - 12:48

nesusipjausim? :huh: man šeima svarbiausia... galiu keisti tikejima, politines paziuras ir tevyne tik, kad mano moterys butu patenkintos... :P p.s. paksui uzkirto kelia i seima konstitucinio teismo isvada (interpretuoju): viena karta sulauzes priesaika, kitos duoti negali. tai kaip dabar yra su tais kurie dave priesaika armijoje ir ju priesaika lietuvos respublikai yra niekine? :unsure:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gegužės 05 - 13:01

nesusipjausim? :huh:
man šeima svarbiausia... galiu keisti tikejima, politines paziuras ir tevyne tik, kad mano moterys butu patenkintos... :P
p.s. paksui uzkirto kelia i seima konstitucinio teismo isvada (interpretuoju): viena karta sulauzes priesaika, kitos duoti negali. tai kaip dabar yra su tais kurie dave priesaika armijoje ir ju priesaika lietuvos respublikai yra niekine? :unsure:

frostai, chrenovai interpretuoji. O interpretuot nieko nereikia. Tu negali duoti antrą kartą priesaikos tam, kam davei. Jeigu davei priesaiką šeimai ir ją sulaužei, tai antrą kartą ta priesaika šeimai yr bevertė. Jeigu davei priesaiką armijai, tai dar nereiškia, kad negali duoti priesaikos kokiai nors sektai. Priesaika, tai įsipareigojimas kažkam konkrečiai. Na nebent būtų priesaikos tekstas maždaug toks: įsipareigoju visiems, už viską, ir visam laikui :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 gegužės 05 - 13:17

Priesaika: įsipareigoju visiems, už viską, ir visam laikui :D

:lol: dar gale "Amen" pridet :beer:
  • 0
chūinja

#6 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 05 - 13:38

Esu patriotas, bet beveik baigiu prarasti tikejima...
  • 0

#7 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gegužės 05 - 13:49

Esu patriotas, o dėl tikėjimo praradimo galiu pasakyt tiek, nereikia kaltint veidrodžio, jeigu snukis kreivas
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#8 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2006 gegužės 05 - 13:58

Esu patriotas, o dėl tikėjimo praradimo galiu pasakyt tiek, nereikia kaltint veidrodžio, jeigu snukis kreivas

tiesa
  • 0

#9 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 gegužės 05 - 14:31

nereikia kaltint veidrodžio, jeigu snukis kreivas

Ka cia tiketi, kad kaip bebalsuociau (o ta atlieku saziningai) vistiek tauta savus isrenka gluspetrius, o tie savo daro "darbelius".
Negi laukti 40 metu (kaip zydams), kad pagaliau "banda" atsitoketu. Tokiam laikotarpiui mano tikejimas per silpnas.
  • 0
chūinja

#10 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gegužės 05 - 14:36

Na sakykim patriotus dar galima skirstyt į dvi dalis: materialiniai patriotai ir šiaip nesveiki :lol: Tai va. Dėl pirmos dalies jau seniai nepatriotas, o va dėl antros, tai kaip sakoma: iesli durak, eto na dolgo :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#11 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gegužės 05 - 14:37

visada buvau ir busiu patriotas. taciau nemyliu valdzios ir ju po**uistinio poziurio i liaudi. Bet tai budinga ne tik valdziai... kartais norisi spjauti i viskas ir deti skersa... jei ne pareiga seimai gal manes isvis nebutu net ir Europoj... Nezinau kodel, bet myliu sita krasta. Ypac negaleciau istverti be savo gimto krasto. :blush: Jei buna sunku, visada grystu pas tevus, nuvaziuoju prie Nemuno kur prabego geriausi laikai, sedziu ant kranto vienas ir relaxuoju ziuredamas i vandeni... Man ir atostogos geriausios ten...
  • 0
Roots to roots

#12 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 gegužės 05 - 15:32

visada buvau ir busiu patriotas. taciau nemyliu valdzios ir ju po**uistinio poziurio i liaudi. Bet tai budinga ne tik valdziai... kartais norisi spjauti i viskas ir deti skersa... jei ne pareiga seimai gal manes isvis nebutu net ir Europoj...

Nezinau kodel, bet myliu sita krasta. Ypac negaleciau istverti be savo gimto krasto. :blush: Jei buna sunku, visada grystu pas tevus, nuvaziuoju prie Nemuno kur prabego geriausi laikai, sedziu ant kranto vienas ir relaxuoju ziuredamas i vandeni... Man ir atostogos geriausios ten...

Kai nebeturi shaknu, tada lieka tik materialinis interesas, kuris pilnatves zhmogui nesuteikia.
Ash irgi netruiu jokio noro kur nors belstis vardan ilgesnio euro. Tchia shaknis, kalba, zhmones, draugai, gimines ir artimieji.

O del valdzhios, tai mes jos neishsirenkam. Tchia tik demokratijos iliuzija. Mums ja "ishrenka" ir su visom blogom to reikalo pasekmem. Dazhnai pagalvoju, kad geriau butu monarchija ar net diktatura, nei dabartine nesamone.

Tas pats ir su ES, man kaip patriotui nera labai priimtas dar papildomas Briuselio biurokratu armijos ir visos ES pramones vadovavimas kaip mes turim gyventi. Kai ta pati dare Maskva mums kazhkodel nepaitko, o dabar tai labai gerai, juk tai ES, pazhangus vakarietchiai.
Dar jei mes bent stubura turetumem (pvz kaip lenkai), bet dabar tai turim tik dydeli liezhuvi ir deja skirta net ne kalboms, bet tam tikros vietos intensiviam laizhymui.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#13 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 gegužės 06 - 06:53

Jei pultu Lietuva begciau kuo toliau i uzsieni su seima :ph34r: Siaip tai antras variantas :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 gegužės 06 - 06:54

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#14 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2006 gegužės 10 - 00:14

Kad esu patriotas, supratau gūdžiais 1997 išvažiavęs Danijos :ph34r: žemės ūkio kelt. Saugok tėviškę - atostogauk užsienyje :lol: jumoras jumoru, ale kad ir po poros savičių atostogų grįžęs kažkaip jaukiai ir mielai pasijaučiu ant Marijos žemės :wub: Valdžia - kitas reikalas, gi ne apie ją kalba. Jūs ką, galvojat Milinkevičius ar Kozulinas Gudijos nemyli dėl to, kad Lukašenka juos į kalėjimus uždarinėja?.. O ir tos pačios Lenkijos nereikėtų už pavyzdinę valstybę laikyt. Bepiga stuburą demonstruot kai turi ar ne trečią pagal dydį EU populiaciją. Tačiau aš asmeniškai nenorėčiau, kad mano valstybėje kunigai valdžiai vadovautų o už valdžios bei baznyčios (ant "z" paukščiukas specialiai neuždėtas) kritiką laikraščius uždarinėtų :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Prokuror: 2006 gegužės 10 - 00:15

  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#15 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gegužės 10 - 14:29

Saugok tėviškę - atostogauk užsienyje  :lol:

lozungu laikomasi, mading - atvirksciai ... :D
ypac per sventes - prie stomotologu kabinetu ...kaimo turizmo sodybose... :)


nugi keista tema, juolab kad neaisku kaip kas tai supranta ...
lietuviskas mentalitetas byloja apie uzsidaryma baublio dreveje (+ plius "svyturio" dezute relaxui) ir klyksmus vietinio kaimo erdveje ...

Šį pranešimą redagavo rally69: 2006 gegužės 10 - 14:43

  • 0

#16 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 gegužės 16 - 12:40

Idomu pasirinkimai teste. Lietuvoje mazai bunu jau nuo 1995 metu, o nuo 2002 tik per atostogas. Taip, esu didelis patriotas, kasdien skaitau apie ivykius Lietuvoje, dalyvauju valdzios rinkimuose. Bet grizus i Lietuva buna tokia apatija, kad nei laikrasciu, nei TV neziuriu- uztenka iseiti i gatve ir pamatyti visu surugusius veidus. Tuomet patriotismas isblesta. Bet uztenka kirsti Lietuvos siena ir as vel jauciuosi atsakingas uz Lietuva.
  • 0

#17 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gegužės 16 - 14:03

Idomu pasirinkimai teste. Lietuvoje mazai bunu jau nuo 1995 metu, o nuo 2002 tik per atostogas. Taip, esu didelis patriotas, kasdien skaitau apie ivykius Lietuvoje, dalyvauju valdzios rinkimuose. Bet grizus i Lietuva buna tokia apatija, kad nei laikrasciu, nei TV neziuriu- uztenka iseiti i gatve ir pamatyti visu surugusius veidus. Tuomet patriotismas isblesta. Bet uztenka kirsti Lietuvos siena ir as vel jauciuosi atsakingas uz Lietuva.

sita as irgi pastebejau ir savo draugu kurie gyvena ne LT. Is ten maikes plesosi, siuncia man meilus su visokiom nuorodom apie LT ir problemas, aiskina kaip turim gyventi, bet vos tik grysta menesiui tuoj pat dumia atgal, bo cia yra visiskas bulshit, o ne gyvenimas ir taip sukasi ratu :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#18 svarcas

svarcas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Panevežys
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2006 liepos 11 - 17:07

nesenai istojau i kluba ir del to patriotizmo sunku cia kazka pasakyti :(
  • 0

#19 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 liepos 11 - 17:23

nesenai istojau i kluba ir del to patriotizmo sunku cia kazka pasakyti :(

Patriotizmas Tėvynei ir narystė Peugeot klube - nematau jokio ryšio :unsure:
O jei "sunku cia kazka pasakyti" tai ir visai nebūtina pasisakyti ;)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#20 Svečias_PilisLTU_*

Svečias_PilisLTU_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 11 - 18:32

...gyvenu Lietuvoj, bet važineju Prancuzišku automobiliu,
sergu už Prancuzus (FIFA), dievinu Prancuzų virtuvę...

Patys matot kaip "gausu" manyje Patriotiškumo. B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0