Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar Klubiečiai patriotai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 90

Apklausa: Kas man Lietuva (114 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kas man Lietuva

  1. Esu patriotas (47 balsai(-ų) [43.52%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 43.52%

  2. Nei myliu nei spjaunu (26 balsai(-ų) [24.07%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 24.07%

  3. Dėl politikų veiksmų baigiu prarast tikėjimą (25 balsai(-ų) [23.15%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 23.15%

  4. Dėjau ant "Marijos žemės" ir varau į užsienį (3 balsai(-ų) [2.78%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.78%

  5. Jau pamiršau kas tai yra (7 balsai(-ų) [6.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.48%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 13:01

Kame saknys.. Daug kas jau tikriausiai skaite, bet labai i tema vis delto.. :rolleyes:
  • 0
Variantas B

#42 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 17:26

Atvirai sakant po apsilankymo Londone (o vaziavau butent apsiziuret del darbu, kuriuos nesunkiai aptikau) atsoko noras ten vaziuoti. Ten mano poziuriu gyvent patinka, tik tiems, kuriu pagrindine vertybe "babkes" ir ka uz jas galima nupirkti. Arba tiems, kurie aplamai nezino kas yra tas Londonas ir tik gyvena iliuzijose. Aisku yra ir trecia kategorija, tai aplamai pankai, kuriems nors Zambijoj sedet :).

o vat as bendravau su jau kruvele metuku D sedinciu tautieciu, tai jie galvoja kad ir is ten reikia sprukt nes oj kaip ekonomika prasteja ir mokesciai slegiasi...
  • 0

#43 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 17:33

O taip.. Visi lygus ir visiem po lygiai. Taip ir toliau. :D
Ir niekada nevalia durniui pasakyt, kad jis durnius.. Jis tik KITOKS.

nu nenorejau to sakyt. visi nera lygus. tiesiog apskritai kelimas(is) yra labai santykinis dalykas ir tie santykiai skirtingais rakursais yra labai nelygiareixmiai.

"durnius" irgi santykinis apibendrinimas. kaip ir "krutas". cia tik tam tikrais rakursais.
  • 0

#44 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 11 - 07:32

o vat as bendravau su jau kruvele metuku D sedinciu tautieciu, tai jie galvoja kad ir is ten reikia sprukt nes oj kaip ekonomika prasteja ir mokesciai slegiasi...

Matai, gal ne kiek ekonomika (nors neteigsiu, kadangi darau tik prielaida), o tai, kad pigi darbo jega is rytu numuse darbo apmokejimo kainas. Del mokesciu sendien pasidomesiu (kiek ir uz ka ten moka), nes draugas atskrido pas kuri viesejau. Siaip dabar aplamai neissivaizduoju kur gerai, nes USA irgi po truputi sminga, europa irgi isgyvena ne pacius linksmiausius laikus..

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 11 - 07:32

  • 0
chūinja

#45 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2006 rugpjūčio 11 - 09:00

Rasant i tema - as ne patriotas, greiciau kosmopolitas ;) todel kad: lietuvos zmones (ne vien lietuviai) nera ir nebus tiek vieningi, kad islaikytu stipria valstybe. buti sajungoj su kazkuo (lenkija, es) - istorine ir perspektyvine butinybe. liudna, bet taip. Cia ne vien Lietuvos ypatybe. tokiu valstybiu daug. absoliutus patriotizmas veda i nacionalizma ir rasizma. tokiu valstybiu irgi yra - tai pagrindines paskutiniuju amziu agresores (vokietija, rusija, japonija). skiepyti patriotizma mokyklose kaip dabar barabanijam - bullshit. atestuotas patriotas, isejes i savarankiska gyvenima, patiria tik shoka, daugiau nieko. laisve ir saugumas (ko is valstybes gali tiketis pilietis) - priesingi dalykai. intensyviausiai bando juos sukergt shtatuose. kiek jiem gaunasi - spreskit patys. as renkuosi laisve. 30% lietuvos balsuotoju renkasi sauguma (darbopartija ir pan.) nuir ka - tokia ju teise, kokie balsuotojai tokia ir valstybe. ir dar pastebejimas (tikrai ne najiezdas). Kurie miestai LT gali pasigirt sparciausia pletra - Vln ir Klp. Kurie labiausiai kosmopolitiski - Vln (liet, rus, lenk) ir Klp (liet, rus, kt...). tarpusavio pavydas - daugelio tautu bruozas. ta sau klijuoja irgi daugelis tautu (pvz. latviai, ukrainieciai). as nu lietuvis, lietuviui sekmes pavydziu, su tuom nekovoju, a kam? a vat rusu ar lenkui nepavydziu, naturaliai darbe taip ir gaunas, santykiai ir sanderiai produktyvesni. pakalbet prie bonkes idomu. save geriau pazysti.
  • 0

206


#46 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugpjūčio 11 - 19:15

Stai dar vienas pasakojimas, kad geriau jau moket pinigus, bo kitaip laukiniu vakaru Lietuvos ligonineje gyvas neiseisi :( :mad: IS VAKARO(t.y SEKMADIENI) SU SESE IKALEM SAMPANIUKO IR ZVEMGEM KAD GAL JAU, GAL ISEIS SKATINIMAS. ZODZIU DAR I BERNELIUS NUSURMULIAVOM, AS GIROS UZSIMANIAU IR GRYZOM VELAI VAKARE. RYTE ATSIKELIAU IR NULIUDAU-SKATINIMAS NEIVYKO IR PARASIAU DRAUGEI SMS: ZODZIU SAMPANAS NESUVEIKE. VYRAS GULINEJO LOVOJE O AS SLAMPINEJAU IR TAI BLIUS KASKOS IDOMUS JAUSMAS, MANO KELNAITES SLAPIOS, DAR VYRAS PAJUOKAUDAMAS PASAKE:SYSIU PADAREI . PASIJUOKEM, SAKAU "KELKIS, VARYSIM I JONELI KEDUCIU MAITINIMO PAZIURETI".JIS SU MIELU NORU SUTIKO SU MANO IDEJA, TIK MAMA IKI TURGAUS REIKEJO NUVESTI. BET STAIGA MAN PRADEJO STIPRIAU MAUSTI, ORO TRUKTI. PARASIAU DRAUGEI SMS:"KAZKO NEKAIP JAUCIUOSI". O JI:"ORO TRUKSTA, MAUDZIA NUGARA PILVA", AS:"JO", JI:"MAUK I LIGONINE" SKUBEJOM SU VYRU SU SYPSENA, DZIAUGEMES KAD TUOJ TUOJ BUS MUSU GABITE IR TURESIM SAVO SAULYTE PRIE SAVES. BEGTE BEGOM I PRIIMAMAJI IR ZIURIM SU SIAUBU NU IR EILE KOKIA IR NEI VIENOS BUSIMOS GIMDYVES. KA BEGAM I 2 AUKSTA, GIMDYKLAS, MUS NUSIUNCIA I REGISTRATURA. NU KA LAUKIAM KOL PRIIMS KAZKUR 40-45 MIN, VYRAS PYKSTA KAD TOKIA DURNA TVARKA. NU KA JAU MANE PRIIMA. "KUO SKUNDZIATES"-KLAUSIA NEMALONIU BALSU AKUSERE. "KUO KUO, GIMDAU"-TARIU LAIMINGA."O KUR SIUNTIMAS". AS"KOKS SIUNTIMAS, KA BE SIUNTIMO GIMDYTI NEIMANOMA"-IR MINTYSE PAGALVOJU KA NUSNEKA JI. SKAMBINA, KVIECIA VEDEJA. GALVOJU NU GERAS, KA DABAR DAR GIMDYT NELEIS, LIEPS SIUNTIMA GAUTI. VEDEJA PIKTU VEIDU KVIECIASI I KITA KABINETA SESTI ANT KEDES. "JO GIMDAI, EIK UZPILDYSI DOKUMENTU"-JI MAN SALTAI. AS ISEINU PATENKINTA IR VYRUI PUSBALSIU"GIMDAU" PILDO DOKUMENTUS, KLAUSINEJA. NU KA LIEPIA EITI I KITA KABINETA, NUSIRENGTI.PAKLAUSE SIRDUTES PLAKIMO, PASTATE KLIZMA."O DIEVE DIEVE, KAD KAM LEISCIAU KLIZMA STATYTI"-MASCIAU KAI PILVAS SYLO IR PILVAS PUTESI-O SKAUSMAS. kA VAZIUOJU LIFTU I ANTRA AUKSTA APRENGTA LIGONINES RUBAIS. LIFTE MOTERIS PALINKEJO SEKMES. MES SU VYRU VIS DAR LAIMINTI. MUS SUTIKO VEDEJA, KURI TUREJO PRIIMTI MANO GIMDYMA IR AKUSERE KURI NEPRISISTATE, NES 16 VAL TUREJO ISEITI , NES DARBO LAIKAS BAIGIASI. CIA GALIMA NESMULKINTI, ZODZIU VISIEM PARASIAU SMS, LIEPE LIPTI ANT STALO-3 CM KAKLELIS. nU KA MANE SKATINA, MES SU VYRU JUOKAUJAM, KALBAMES. vAIKSTAU RATU, TAI LENGVIAU. ATEJO KITA AKUSERE JURATE-NUOSTABUS ZMOGUS, KURIAI AS DEKINGA, KAD PALAIKE MANE. JAU 18 VAL, LIEPE GULTI ANT STALO-KAKLELIS ATSIVERES TIK 1 CM DAUGIAU(4 CM ). "NIEKO NEBUS, REIKIA DARYT EPIDIURA IR SKATINTI"-TARE VEDEJA. BET BET AS NENORIU EPIDIURO, KODEL NIEKS NEKLAUSIA. "PAS TAVE BEGALO KIETAS KAKLELIS, TU SU TOKIU TEMPU MAN DVI PARAS GIMDYSI"-SITIE ZODZIAI DAR IR DABAR SKAMBA, NES MINTIS KODEL JIE TAIP MANE KANKINO IR NEDARE CEZARIO MAN NEDUODA RAMYBES KA ATEINA NEPATENKINTA PADEJEJA IR EPIDIURO DARYTOJA. BLIN JAI NUOTAIKOS NERA NEBUTINA BUTI TOKIA GRUBI-BET VISTIEK TYLEJAU IR KANTRIAI TAIKIAUSI SU GRUBUMU. GRUBUMAS DINGO VYRUI IKISUS 100 LT. PRAEJO 2 VAL-KAKLELIS JAU LYGIAI 8 CM. VISI DZIAUGESI, O MES SU VYRU, NES TAS 2 VAL KALBEJOM, JUOKEMES, PASAKOJOM AKUSEREI APIE SAVE, KA VEIKIAM. "AR CIA NE PRIES GERA TAS JUOKAS"-SAKAU VYRUI. VYRAS UZSIMASTE, BET MATOMAI TIKEJO, KAD VISKAS BUS GERAI DAR PRAEINA LAIKO -KAKLELIS 9,5 CM IR NE KRUS. GYDITOJA PASIPIKTINA, MATYT NORI KAD GREICIAU SU MANIM BAIGTI CACKINIMUS."NU KA AS TOKIUS ATOMINIUS TURIU VAISTUKUS, JI MAN KAIP MAT GIMDYTI PRADES". ILEIDZIA PASKUTINE DOZE(SUMAZINTA) EPIDIURO, STEBUKLINGU VAISTUKU IR LIEPIA SESTI ANT TUALETINES KEDES. "O MAMA MIJA"-MASTAU AS, EPIDIURAS JAU SILPNAI VEIKIA, O SAREMIS KAIP DUODA KAD ODA NUSILUPTUM NUO SKAUSMO. VYRUI SAKAU"JAU SKAUDA, BUK SU MANIMI" ,SKAUSMAS VIS DIDEJA, KAD PRADEDU REKTI. MANE TILDO (RASAU IR ASAROS UPELIAI LEKIA), O AS REKIU IR JAU STUMIU. "KA LIP ANT STALO, GIMDYSI", KAI PASAKYSIM ORA IKVEPK I PLAUCIUS IR ILGAI STENEK LYG KAKOTUM, AR GIRDI, TU NEREK, O KLAUSYK KA SAKAU". SKAUSMAS KAD NESULYGINTUM SU NIEKUO,ATRODO TUOJ NUPROTESI. GULIU ANT STALO IR BIJAU SAREMIO, NES TADA JAU.....NU NEMOKU APRASYTI KA JAUCIAU AS IR MANO VYRAS...TIK GALIU PASAKYTI KAD REKIAU IR SKAUSMO IR NIEKAIP NUSIRAMINTI NEGALIU. STENETI NEISEINA, GIRDZIU GYDITOJA SAKO"NEITIKETINA KAD JI SU TOKIU KAKLELIU PAGIMDYS, BET PABANDOM"(KAIP JIE GALI ANT MANES BANDYTI). PRASIKANKINAU 1.11 MINUCIU, ANT MANES REKE, AISKINO KOKIA AS BLOGA, BET AS NET NEKLAUSIAU JU, nes giliai mintyse galvojau kaip jie taip su manim pasielge-jei mate, kad man bus labal sunku gimdyti."tavo kaklelis geras nesioti vaikus, o gimdyti -nu nekoks. Rekiau, gyditoja visu kunu stume man pilva ir kai paamte kad galvute per didele sumaste kirpti, o po kirpimo ir karto buvo lengviau stumti. TIESA MANO SAREMIU PAUZE BUVO ILGA, O PATS SAREMIS TRUKO TRUMPAI, TAD NESPEDAVAU RYTI ORO IR JIS LIGDAVO ZANDUOSE. TAIP IR LIKAU SU RAUDONOM NUO KRAUJO AKIM, MELINU VEIDU. GIME VAIKELIS, O AS GULIU, BEVEIK NIEKO NEMATAU, NES AKYSE KRAUJO PRINTVINE, VYRAS VERKIA(SAKE PER GIMDYMA PABEGO I TUALETA IR ISIVERKE) PO GIMDYMO TRAUKIA PLACENTA."OHO, REIK REVIZIJA DARYTI, ATITRUKO PLACENTA" .EPIDIURAS. AS VISKA JAUCIU KAI RANKOMIS GRAMDO GIMDA-SKAUDA, BET NERA JEGU EIMANUOTI. SUSIUNA, PAGULDO ANT LOVOS IR LAKSTO SIAUBO AKIMIS. GIRDZIU"JI DAUG KRAUJO NETEKO, TIKIUOSI BUS GERAI" "VEMSIU"-SAKAU AS. APSIVEMIAU, PRADEDA SIRDIS KATALOTIS, JAUCIU KAD MAN JAU MIRTIS. MINTYSE DUKRELE IR VYRAS. AS NEGALIU JU PALIKTI. SULEIDZIA DAUG SKYSCIU, ATNESA ARBATOS. SIRDELE PLAKA JAU GERIAU, BET AS JAU BE JEGU. PAMAITINA VAIKELI IR VEDASI VYRA IR VAIKA I PALATA, O MANE I VEZIMELI. "GAL NORI I TUALETA"-KLAUSIA NUOSTABIOJI AKUSERE."PABANDYSIU"-AS, BET NIEKO NEISEJUS PAGULDO MANE I PALATA. VYRO PAPRASAU KAD LIKTU, NES JEGU NULIS dIDZIUOJUOSI SAVIMI, NES KAD IR NEBUVO JEGU AS VISTIEK TA NAKTI PAMAITINAU, TIK PRASIAU VYRO, KAD DAKTARE PAKVIESTU NES SKAUDEJO KUR SIUTA, TA DAVE TABLETE IR SU DUKRYTE IKI RYTO APSIKABINUS ISMIEGOJAU, O RYTE STOJAUSI ANT KOJU, NES MINTYSE MAN STOVEJO KAD GALIU NUMIRTI.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 rugpjūčio 11 - 19:19

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#47 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 rugpjūčio 11 - 23:08

Stai dar vienas pasakojimas, kad geriau jau moket pinigus, bo kitaip laukiniu vakaru Lietuvos ligonineje gyvas neiseisi :( :mad:

Na po poros gimdymu (nors abejais atvejais mokejau nemazhus pinigus) galiu drasiai suabejoti jos zhodzhiais. Viskas labai subjektyvu ir ish gimdyves emociju tikrai negalima spresti apie mediku pastangas.
Galu gale ne tame patriotizmas. Ir shiaip jei nori matyti juoda spalva - matysi juoda. Jei nori matyti balta, stengsiesi, kad jos butu kuo daugiau ir kiekvienas spindulelis dzhiugins.
Esam su3.14sti materialistas su visom to pasekmem ir tuo viskas pasakyta. Tautishkumas ir patriotizmas tik tushti zhodzhiai. Esme yra litai, eurai, doleriai ir kitos konvertuojamos vertybes. :ph34r:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#48 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 12 - 19:05

gimdem antakalnio klinikose ir viskas ten buvo labai gerai iki perkelimo i pogimdyvini skyriu. niekam nieko nemokejau ir buvau suzavetas daktaru + akuseres darbu. realiai isgelbejo zmona, ibo pasitaike komplikacijos. bet vien del pogymdivinio skyriaus ten eiti negalima. laimingo atsitiktinumo deka nesunesiojau kokios tai seseles ar sanitares- gyvulys, kuris nebent galetu morge lavonus valgyt. sesuo gimdo tyzenhauzuose ir lyg su korupciniais metodais viskas veikia. bet manau, ateity pasikonsultuosiu su tokiais kaip Maestro, ir pasirinksiu branguji legaluji ramios dusios ir komforto metoda.
  • 0

#49 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugpjūčio 12 - 21:23


bet manau, ateity pasikonsultuosiu su tokiais kaip Maestro, ir pasirinksiu branguji legaluji ramios dusios ir komforto metoda.

bet tai kodel mes tureim uz tai moketi, jei normaliam pasaulyje turetu tai buti nemokama ir negyvuliskom salygom :blush: Tame ir patriotizmas, kad zmones deda ant tos Lt, jei gali artimame uzsienyje gauti viska is valstybes ir pakankamai viskas aukstame lygyje.
Man ner blogai Lt, as ir nesiskundziu tik siaip pikta,kad dziaugiames budami europos sajungoje, o esame pusiau laukinis krastas.
Tikiuosi mano vaikai taip blogai apie Lt negalvos :P
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#50 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 00:56

va va londone drauge dirbo. nu jo daktarai ten rupinasi asmenimis is kitu saliu... taip pat laukesi, blogai pasijuto, pilvo skausmai uzejo, viskas buvo susakyta kai kviete daktarus, tai kol greitoji atvaziavo ji persileido. kai antra karta pastojo viskas buvo gerai, privaciai pas daktarus eidavo, gimdyti teko ligoninej, tai irgi pasakoja kaip siaubo filma. taip kad priklauso ant ko uzsiarusi. ir vienur ir kitur tokiu daktaru papuola. taip kad del tokiu dalyku nereikia pries LT taip nusistatyti...
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#51 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 08:19

pasakoja kaip siaubo filma. taip kad priklauso ant
ko uzsiarusi. ir vienur ir kitur tokiu daktaru papuola. taip kad del tokiu dalyku
nereikia pries LT taip nusistatyti...

Cia ant blogo gali uzsirauti, o ten garantuotai uzsirausi, nebent privacioj klinikoj uz 2000-5000 svaru gimdysi. Cia ne is Lietuvaiciu tokios zinios, patys britai, draugo bendradarbiai pasakojo. Beje Britai cia gimdyti atvaziuoja. Kaunas kiek zinau neblogai pas juos tuo klausimu zinomas. Aisku uz pinigus, kurie jiems juokingi.
Apie priimamaji aplamai nekalbu. Poziuris i uzsienieti Londono ligoninese siaubingas. Ir ne tik i uzsienieti. (Aplamai nezinau ar tai poziuriu vadinti galima, greiciau jie dirba tik tai kas priklauso, o visa kita nesvarbu). Stomatologija, kaip po tokia, aplamai siaubinga. Patys tikri britai i Lietuva dantu taisytis skraido ir ne vien, kad pigu, o ir tai, kad cia bent sutvarko. Neveltui Londone Lietuviu klynikos auga viena po kitos. Kainos beje tose klinikose ne ka mazesnes, nei pas britus, o paklausa didele. Aisku visi jauni geri medikai ten ir bega, bet cia kita kalba.
Kas del prieziuros stokos musu ligoninese ir piktu seseliu, bei daktaru veidu, tai ko noret, kad zmones uz alga kuri vos padeda sudurti gala su galu, butu ipatingai paslaugus. Is cia ir kysiu sistema pas mus ir t.t.. Uzburtas ratas cia ir kol ekonomika neprades kilt, o tai jau tiesiogiai priklauso nuo musu samoningumo, tol nieko cia ir nebus.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 19 - 08:21

  • 0
chūinja

#52 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 10:55

mano zmona gimde LT ir be jokiu nuskausminamu. Aisku buvo susitarta su daktaru ir uz tai sumoketa (gimde skirtingose ligoninese) ir viskas buvo ok. Pats buvau iki pat galo. Aiksu streso siek tiek buvo. Bet viskas tikrai profesonaliai ir t.t. Zmonos sese gimde Dubline. Nemokamai ir vakaruose. Baigesi tuo, kad vos nenumire ir dar kudiki suzalojo. Gimdymas irgi truko begalo ilgai. Prisieke, kad jei kada gimdys - geriau uz pinigus, bet Lietuvoje... ... taip, kad laukiniai vakarai buna ir Vakaruose ir Rytuose...
  • 0
Roots to roots

#53 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 26 - 16:50

rus. susuko propogandine interpretacija apie 1940 metu istorinius ivykius;
ilgas ~ 44 min. >> pribaltika
  • 0

#54 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2007 birželio 26 - 23:32

Mane kažkaip juokina liaudis, kuri nori investuodama minimumą (dažniausiais atvejais nieko neinvestuodami) gaut maksmumą. O jeigu tas nepavyksta verkšlent, kaip viskas neteisinga ir chrenova. Kita vertus jeigu didžioji dauguma išvažiavusių būtų arę čia taip, kaip aria ten, tikrai negyventų čia prasčiau negu dabar tenais.

Cia atsiranda noras arti, cia jauti laisve ir savo verte. Verte pastoviai auga, nes niekas taves nemenkina ir nesistengia apgauti. Uz arima saziningai atsiskaitoma. Kaip skaciau lrytas.lt statybininkas dirbantis lietuvoj (grizes po norvegijos) sako kad viskas kaip ir ok, galima dirbti ir uzdirbti, bet tik ir jauti kaip aplink jei darbdavys sumokes uz viena darba, tai stengsis nesumoket uz kita ir kitaip bandys kazkur kazka prasukt.

Lietuvoj manau daugumai gerai kaip yra. Lietuvoje vis dar daug zmoniu, kartuu, kurios gyvena kaip buvo ismokintos ir ipratintos prie minimaliu poreikiu. Tuo tarpu cia, dauguma gyventi ir kabintis i gyvenima ismoko patys. Su kiekvienu uzdirbtu pinigu norisi uzdirbti dar viena papildoma, su kiekvienu isleistu pinigu norisi isleisti dar viena. Ratas isuktas.

Tad jei tik Lietuvoj prades gereti darbo kultura, saziningumas, pasitikejimas, santykiu, pareigybiu konkretumas - viskas keisis.
Beabejo siuo metu abi puses (darbdavys ir darbuotojai) yra "nesveikos", tad belieka laukti kuri puse pirma zengs zingsni link saziningumo?

Pasiziurejus i seimo "sveikata" - pokyciu galima ir nesulaukt.

Mo. 2blinas
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#55 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 birželio 27 - 11:07

Patriotizmas.... Tipo kalbame apie meile tevynei? Nelabai matosi. Kolegos, padejuoti kas lietuvoje blogai galima delfio komentaruose, poliklinikos eileje ar darbo birzoje. Pesimizmas liejasi per krastus. Zmones turi problemu ir ka del to kaltina? valdzia.. Tapatindami ja su tevyne. Del valdzios mano pozicija paprasta: ji dirba savo darba ir netrugdo man gyventi, as dirbu savo ir gyvenu. Pastaraisiais metais mane pilnai tenkina valdzia. O jei ir islenda kazkas tai nereikia rekti, panikuoti ir pulti. Nemanau, kad lengva 141 -nam kurti taisykles kurias po to sulauzyti bando 3 milijonai.. Reikalai taisosi ir akivaizdziai. Ismirs (emigruos) pesimistai ir bus lietuvoje geriau... Atidziai perskaiciau visa diskusija. Truputi sokiravo mane tas laiskas is delfio aceit "kodel negrisiu i lietuva". Galvojau, galvojau ir nesupratau. Kazkoks p**dukas isvaziavo ir dar loja, kad kaip jums ten blogai. Niekas jo is lietuvos nevare ir manau niekas tokiu nelaukia. Ironiskai skamba emigrantu zodziai, kad grisiu kai lietuvoje pageres padetis. O tokiam lodoriui nesauna i galva kas ta padeti gerina? Tie kurie liko, tie kurie aria lietuvoje, moka mokescius. Tie kurie mato kas cia dedasi. Tegul jie airijoje po darbu stroikese susede dainuoja lietuviskas dainas, svencia jonines ir vaidina tremtinio role. Bando savo vaikus ismokyti kalbos kuri jiems jau yra svetima. Lietuva pakelti yra kam. Yra zmoniu kurie myli sita zemes gabala prie baltijos juros. O meile per atstuma neegzistuoja. Nei merginai, nei tevynei. negali myleti to ko nematai, gali tik svajoti, p**delinti ir daug tusciai kalbeti. Vienas mano pazistamas dirba su personalo valdymu. T.Y. priimineja zmones i darba. Ir kai ateina pas ji toks golddigeris grizes is uzsienio gauna kategoriska atsakyma: Nepyk brolyti, bet kol tu ten ryjai emigranto duona, mes cia dirbome, kad lietuva butu tokia, kokia yra. Ir duris uzsidaro.. As ne pries emigrantus. As pries tai, kad jie per daug kalba ir per mazai ( to jiest nieko) daro del lietuvos. O as pats? as pats esu patriotas. As imciau automata ir eiciau saudyti fasistu jei jie uzpultu. As krisciau ant slapios, derlingos tevynes zemes kaip pakirstas azuolas ir dar akies krasteliu pamatyciau besileidziancia saule virs sodziaus. Suspausciau saujoje zoles kuoksta.... Gerai, gerai romantizuoju cia. Bet tevyne ginciau. As neieskau lietuvos (lietuviskumo) minusu. As ja myliu tokia kokia ji yra. Ne zria mano pase parasyta lietuvis. As zinau salies istorija, as dydziuojuosi ja, as vertinu jos nepriklausomybe. Man vasario 16 ar kovo 11 nera tik laisvos nuo darbo dienos. Tai yra mano tevynes gimtadienis ir atsikeles ryte as kabinu veliava su mintimi, kad kazkas galva padejo uz mus, uz laisve. Ir dziugu, kad as toks ne vienas. Gerai, kad tokiu yra... Man nusispjauti, kad pilna lietuvoj amaru kurie nemoka tautiskos giesmes, negerbia veliavos ir herbo. Tik truputi abidna, kad ir ju pase parasyta lietuvis.. O galetu buti "laisvai samdomas darbininkas". As megstu lietuviskai ikalti cepelinu, atsisesti po medziu ir pakelti lietuvisko alaus bokala :beer: . ir tegu pavydi man visi nes pries akis as matysiu miskus, kalnus ir ezerus kurie mena proteviu laikus. Cia viskas mano ( musu lietuviu), si zeme nuplauta krauju ir prakaitu. Ir tu kurie ja puole ir tu kurie ja gyne. P.S. Ar cia nacionalizmas? ne.. As gerbiu ir toleruoju kitas tautas, rases ar mazumas. P.S.S. Nepykit, kad issipleciau :blush:
  • 0
kažkaip.....

#56 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2007 birželio 27 - 11:22

As megstu lietuviskai ikalti cepelinu, atsisesti po medziu ir pakelti lietuvisko alaus bokala :beer: . ir tegu pavydi man visi nes pries akis as matysiu miskus, kalnus ir ezerus kurie mena proteviu laikus. Cia viskas mano ( musu lietuviu), si zeme nuplauta krauju ir prakaitu. Ir tu kurie ja puole ir tu kurie ja gyne.
P.S. Ar cia nacionalizmas? ne.. As gerbiu ir toleruoju kitas tautas, rases ar mazumas.
P.S.S. Nepykit, kad issipleciau :blush:

musu nuomones sutampa :beer: plestis ir nebeapsimoka. Po medziu su :beer: nevienas sedetum.

p.s. o kad xebros nemazai isvare,tai is vienos puses gerai. Darbdavys pamate,kad specialistai ne ant medziu auga,ir reikia juos vertinti. :beer:
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#57 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 birželio 27 - 14:40

STOPforsai, bliam, tu kaip savo amžiui ne per gudras esi? :) pagarba šiaip - daugiau taip mąstančio jaunimo Lietuvoj... :rolleyes: O šiaip gimėm ir gyvenam pereinamam laikotarpy - prie mūsų akių viskas keičiasi - gyvenom okupuoti, dabar laisvi - matom skirtumus, matom kaip keičiasi valdžios, kaip kyla ir gražėja miestai, kaip vejamės Europą... Geras gyvenimas nepasistato per metus - pamenu dėstytoją Ragauską (KTU), kuris pasakojo, kad pereinami laikotarpiai trunka apie 30 metų - daugiau ar mažiau, bet nenorėkim stabilumo ir gero gyvenimo per metus ar dešimtmetį... Ir dar pamenu jo mintį, kad nors daugelis ir keikias, kad gimė šiuo laikotarpiu, bet iš tikro mes turėtumėme džiaugtis - tiek visko kiti per savo trumpą gyvenimėlį nepamato kiek mūsų karta... Ir aš visiškai su tuo sutinku...
  • 0

#58 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 birželio 27 - 14:51

... pamenu dėstytoją Ragauską (KTU) ...

Bene geriausia ispudi palikes destytojas. Shviesaus proto, sveiku principu ir t.t.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#59 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 birželio 27 - 15:01

Bene geriausia ispudi palikes destytojas. Shviesaus proto, sveiku principu ir t.t.

Tikrai taip.
  • 0

#60 Svečias_406 rubin color_*

Svečias_406 rubin color_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 02 - 15:26

paspaudziau ir as 1 mygtuka. i uzsieni nebent atostogu. Cia Lietuva- cia lietus lija. grazu :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0