Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar Klubiečiai patriotai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 90

Apklausa: Kas man Lietuva (114 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kas man Lietuva

  1. Esu patriotas (47 balsai(-ų) [43.52%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 43.52%

  2. Nei myliu nei spjaunu (26 balsai(-ų) [24.07%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 24.07%

  3. Dėl politikų veiksmų baigiu prarast tikėjimą (25 balsai(-ų) [23.15%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 23.15%

  4. Dėjau ant "Marijos žemės" ir varau į užsienį (3 balsai(-ų) [2.78%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.78%

  5. Jau pamiršau kas tai yra (7 balsai(-ų) [6.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.48%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 12 - 07:38

jo patrijotizmas tai tikejimas, o kai liaudis pikta, izuli, nemandagi, renka visokius agurkus i valdzia tai ir tikejimas svyruot pradeda. nzn kuom cia ir betiket, sviesia ateitim ?! briedas koks tai
  • 0

#22 svarcas

svarcas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Panevežys
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2006 liepos 12 - 16:43

del patriotizmo peugeot - tai visam gyvenimui PEUGEOT JEGA!!! :wub: :wub: :wub:
  • 0

#23 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 13 - 12:50

kai vazinejau su BMW galvojau - visam gyvenimui. :)
  • 0

#24 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 13 - 12:52

peugeot visam gyvenimui :) skamba jau lb patriotiskai :) linkciau sakyt taip kaip bus taip bus matyt :)
  • 0

#25 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2006 liepos 26 - 10:51

niu spaudziau pirma mygtuka. :rolleyes: pasiilgau as Jos, per ilgos uzsieni atostogos.. :blush: bet jei paksas vel i valdzia islys tai teks kilt is Lietuveles... :unsure: :unsure:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#26 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 05:21

sitas laiskas 100% atitinka mano nuomone, tik as dirbu Lt
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#27 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 09:59

sitas laiskas 100% atitinka mano nuomone, tik as dirbu Lt

Pilnutinai pritariam.. :beer: Kad ir kaip apmaudu bebutu. Gaunu diploma ir sudie, kvietkeli tu brangiausias.. -_-
  • 0
Variantas B

#28 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 10:03

Kas dar nepasirase po padeka Islandijai, agituoju pasirasyt. Mano galva tai vienas grazesniu projektu nuo Baltijos kelio laiku.
Procesa atlikt galima Maximose XXX ir Pastu skyriuose (nors Seskines skyriuje neradau kur), taip pat internete http://www.lietuva-islandija.lt/

Tiesa niekas prie tu lapu nepasitinka, niekas rankos nepaspaudzia ir nenubraukia asaros. Patriotizmo apvalus nulis. Maximoj vos isprasiau paskolint sitam reikalui tusinuka. Dave labai nepasitikedama zmogum, kuris kazkokiuose lapuose pasirasineja, juk gali ir pavogt ta brangu miela dusei tusini. -_-

As manau, kad butu buve saunu (o gal taip ir bus), padaryt sertifikatus, kuriuos galima butu iremint. Parasyt, kad toks ir toks Lietuvos pilietis dekoja tau, Islandijos pilieti, kad jusu isrinkti politikai mus palaike labai svarbiu istorijos momentu. Manau nevienas islandas savo namuose pasikabintu garbingoj vietoj.

Šį pranešimą redagavo laris: 2006 rugpjūčio 10 - 10:09

  • 0

#29 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 10:14

sitas laiskas 100% atitinka mano nuomone, tik as dirbu Lt

Pritariu... <_<
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#30 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 10:56

O man tai svelniai tariant briedas. Atsakymai mano mielam bendrapilieciui. 1. Dvigubas apmokestinimas? Kur dirbi? Taip, tai nera teisinga. 2. Nebegtum nuo atsakomybes, padetum spresti korupcijos problemas. Rasydamas laiskus is anapus nepadesi. 3. Nematau netolerancijos, bent jau Vilniuj. (tik va geju cia ilgai niekas netoleruos). 4. Galesi, jei sugebesi iskentet nebegdamas nuo atsakomybes uz pasikeitimus. Kurie priklauso nuo taves, mielas pilieti. 5. Briedas. Mes tiesiog neilgai gyvenam salygines laisves salygom. Kultura vystoma ir ugdoma, tam turi keistis kartos. Ar tu, mano mielas pilieti, prisidedi prie Lietuvos kulturinio atgimimo? 6. Teisybe. Grazesnius krastus galima aplankyti per atostogas ar isejus i pensija. Bet ogi taciau, mes neturim krokodilu, nuodingu gyvaciu ir pas mus nera tornadu ir zemes drebejimu. Man cia grazu. 7. Valstybe - tai, mano mielas pilieti, esi tu, as ir musu kolegos pilieciai. Ugdai save, vaikus ir draugus, - ugdai valstybe. 8. Nera taip blogai. Tiesa alkoholis yra musu rykste. Manau tai irgi yra susije su pernelyg trumpu salygines laisves periodu, su salyginiu kurturiniu atsilikimu ir sovietiniu palikimu. 9. Pabegai dabar, pabegsi ir karo metu. As netarnavau, bet issisukinejau legaliai, mokiausi aukstojoj, nesislapsciau. Reikalui esant vadu kursus galima praeit. Jei bijai, kad mergina per ta laika paliks, tai jos ir tavo problemos. :) 10. Dziaugiuosi uz tave, mano mielas pilieti. Sekmes. Tikiuosi, kad negrisi.
  • 0

#31 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 11:24

O man tai svelniai tariant briedas.
Atsakymai mano mielam bendrapilieciui.
1. ...
<...>
10. Dziaugiuosi uz tave, mano mielas pilieti. Sekmes. Tikiuosi, kad negrisi.


Negaliu nesutikti.
Ypač 10 punktas neblogas ^_^

Šį pranešimą redagavo Maskolis: 2006 rugpjūčio 10 - 11:26

  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#32 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 11:36

Nujo. Mane kai kurie punktai net nustebino. Siaip verxlenimas nera didelis menas.
  • 0

#33 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 11:48

Siaip verxlenimas nera didelis menas.

tai tiesiog yra toks lietuviu gyvenimo budas ;)
  • 0
Roots to roots

#34 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 11:50

Mane kažkaip juokina liaudis, kuri nori investuodama minimumą (dažniausiais atvejais nieko neinvestuodami) gaut maksmumą. O jeigu tas nepavyksta verkšlent, kaip viskas neteisinga ir chrenova. Kita vertus jeigu didžioji dauguma išvažiavusių būtų arę čia taip, kaip aria ten, tikrai negyventų čia prasčiau negu dabar tenais.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#35 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 12:02

Kita vertus jeigu didžioji dauguma išvažiavusių būtų arę čia taip, kaip aria ten, tikrai negyventų čia prasčiau negu dabar tenais.

Na su situ reikalu leisiu sau nesutikti :)
Tiktai ardamas cia (be issilavinimo, be ideju ir tik mokedamas arti) cia net panasiai neuzarsi :).
As kalbu apie zmones, kurie tik sugeba arti, bet nemastyti. Ne vienas mano pazystamas ardamas ten, be jokiu mokslu, o tik savo arimo deka, cia namus statosi ir seimas laisvai islaiko. Tuo tarpu pabande arti cia spjauna i viska ir vel vaziuoja arti ten.
Pats maciau londone, kaip gyvena draugas stalius, kuris cia gaudavo ir dabar gautu iki 2000lt. ten tuo tarpu uzaria 2500 svaru.
Aisku yra ir kita kategorij zmoniu, kuriems cia labiau apsimoka, nei ten.
Cia kaip kam gaunas. Nes is principo jei cia but pnasios salygos, nieks palikes seimu ten nebegtu.
Beda tik ta, kad del to patriotizmo stokos ir norime visko iskart, nes toks jau "bandos" budas.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 10 - 12:04

  • 0
chūinja

#36 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 12:31

Nes is principo jei cia but pnasios salygos, nieks palikes seimu ten nebegtu.

Noriu paklausti. Kas tas sąlygas draudžia čia keisti? Tenais niekas irgi tų sąlygų ant lėkštės neatnešė. Tenykštė liaudis lygiai taip pat pradžioje arė, kad turėtų tą ką turi dabar. Aš nieko nesakau, kaip kas nori taip tas daro. Tiesiog pabėgusiems noriu pasakyt vieną paprastą dalyką. Nereikia savęs laikyt krūtesniu už tuos, kurie liko čia ir kuriems čia gerai.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#37 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 12:34

Apskritai nereikia saves laikyti krūtesniu. :beer:
  • 0

#38 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 12:48

Saip jau pamirstamas ir ignoruojamas vienas punktas, tiksliau du: 1 PILIETISKUMAS (nesiukslink gamtos, pralesisk pestyji, parkuokis pagalvodamas apiekita .... ir t.t) 2 PAGARBA ZMOGUI ( pagarba darbuotojui, kuris darbdaviui uzkala pinigeli, valdzios pagarba tautai, kuri ja isrinko ir t.t) Tai va. o kur daugiau kur maziau uzkala - detales ir gyvenimo budo zurnalas :)
  • 0

#39 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 12:53

Apskritai nereikia saves laikyti krūtesniu. :beer:

O taip.. Visi lygus ir visiem po lygiai. Taip ir toliau. :D
Ir niekada nevalia durniui pasakyt, kad jis durnius.. Jis tik KITOKS.
  • 0
Variantas B

#40 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 rugpjūčio 10 - 12:56

Tai as ir sakau, kad norimas visko iskart ir dabar. O salygos po truputi keiciasi. Bego is Lietuvos ir prieskarij, bego pokarij, bega ir dabar. Visks cia yr noormalia smile.gif. Atvirai sakant po apsilankymo Londone (o vaziavau butent apsiziuret del darbu, kuriuos nesunkiai aptikau) atsoko noras ten vaziuoti. Ten mano poziuriu gyvent patinka, tik tiems, kuriu pagrindine vertybe "babkes" ir ka uz jas galima nupirkti. Arba tiems, kurie aplamai nezino kas yra tas Londonas ir tik gyvena iliuzijose. Aisku yra ir trecia kategorija, tai aplamai pankai, kuriems nors Zambijoj sedet :).

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 rugpjūčio 10 - 13:14

  • 0
chūinja




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0