Peršokti prie turinio


307 ar verta pirkti


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#21 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 birželio 07 - 22:06

Nu kursi, nezinau. Gal tu ir teisus. O gal ir ne.. ;)
Ten gi naujas masinas testuoja.. Pabandytu vozt i siena tokia is turgaus (nu tegu ir autoplius) nupirkta, kur jau karta istiesinta buvo ir vietoj pagalviu uzglusintos fyskes stirkso. :unsure:
Senu RAV4 nera?.. A cia arba cia kas toks? Net s otkidnym verchom buna.. :)

Šį pranešimą redagavo Katinas: 2006 birželio 07 - 22:07

  • 0
Variantas B

#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.366
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 08 - 05:56

Senu RAV4 nera?.. A cia arba cia kas toks? Net s otkidnym verchom buna.. :)

Senu Rav4 nera dauzymo testuose, kolega Kursis turejo omeny
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 08 - 06:22

Nu kursi, nezinau. Gal tu ir teisus. O gal ir ne.. ;)

Be to, jeigu taip ir yra kada nutikę, tai nieks neatsimena, o ir Mamutas tikriausiai nerastų post'o, kuriame Kursis nebūtų teisus. Todėl galima sakyti, kad anas visada teisus. Skamba, kaip kokie komplementai, bet į šitą prasmę reik užsimerkt ir skaityt: "atidžiai skaityk ir įsidėmėk kas ką kaip rašo". Šitas forumas - ne chat'as.
  • 0

#24 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 08 - 06:22

Pabandytu vozt i siena tokia is turgaus

Manau, kad tokios opcijos čia net nesvarstomos.
  • 0

#25 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 09:24

Nu kursi, nezinau. Gal tu ir teisus. O gal ir ne.. ;)
Ten gi naujas masinas testuoja.. Pabandytu vozt i siena tokia is turgaus (nu tegu ir autoplius) nupirkta, kur jau karta istiesinta buvo ir vietoj pagalviu uzglusintos fyskes stirkso. :unsure:
Senu RAV4 nera?.. A cia arba cia kas toks? Net s otkidnym verchom buna.. :)

Jei neturi zalio supratimo tai geriau patylek. Rav4 turguje ar kur kitur nusipirksi tik parvykusi is konteineriu, ty is JAV. Patys zinome kokios masinos parvyksta is ten, net necituosiu.
Ir turbut turguje nesi buves(usi). Turguje masinu vidurkis mazdaug 1996-7m. apie apynaujas geriau patyliu, galima visas ant vienos ranku pirstu suskaiciuoti. Toliau tik tu sugebetum skenduoli ar savartyna ant ratu nusipirkti, nes neatskirtum kaltos nuo skendusios masinos.
As buvau uzvedes tema apie 307 puga ir prasiau patarimu, visi atsakymai buvo vaziuok ant stendo, tik jei neklystu viename komentare buvo vertas demesio patarimas. Tai paskaiciuok jei is cia sedinciu forumo dalyviu keli nusimano apie masinas, o kiti pasitiki stendais, kuriuos lengva apgauti, tai ir gausi atsakyma kiek Lietuvoje vazinejasi su kaltom ar skendusiom masinom.
  • 0

#26 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.366
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 08 - 18:03

Tai paskaiciuok jei is cia sedinciu forumo dalyviu keli nusimano apie masinas, o kiti pasitiki stendais, kuriuos lengva apgauti, tai ir gausi atsakyma kiek Lietuvoje vazinejasi su kaltom ar skendusiom masinom.

Jop, o tu is akies matai suvedima, savo smegenim susijungi per interfeisa su masinos kompu, nustatai, ar masina skendusi, nes jei skendusi tai kompas yra keistas, greiciausia ir variklis neatitinka, kox turetu pagal kebulo numeri ir t.t :wacko: sekanti syki, kai pirxiu masina kviesiu tave i pagalba, vis pigiau bus nei ant stendo vaziuot :beer:
ar ne kvailai kolega kalbi, tipo nusipirkes masin aTauragej as ja vezu pilnai iskratyt pratestuot i Vilniu Zibintan ir tipo ten mane turetu apgaut ir nesakyt tiesos :blink:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2006 birželio 08 - 18:06

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#27 Svečias_kamshtis_*

Svečias_kamshtis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 20:32

nu gal bus idomu :rolleyes:

vienam dideliam forume taip pat 307 domimasi ;)

307 + ir -
  • 0

#28 Svečias_kubas_*

Svečias_kubas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 08 - 21:52

tikrai nustebau su 60l baku nuriedejau 1456km

Papasakok kaip imanoma tilpti i tokius skaicius.
Pagal pati gaunasi kad kuro sanaudos 4.12l/100km.
Pas mane dvi auto su tokiais varikliais - viena 66kw kita 80kw ir as niekaip i tokius skaicius netelpu.
Mano vidutines sanaudos 6.3, 6.6, kartais net 7.3, nu bet kad 4.12 - kazkas nerealaus.
Galbut, jeigu tik trasoje, be kondicionieriaus, 80km/h gal ir isspausciau iki kokiu 5.3
Ar cia pas mane su masinom kazkas netvarkoj ar cia tiesiog reikia spec sugebejimu taip ekonomiskai vaziuot.
Pas drauga Xsara 2.0HDI tai vid. sanaudos irgi +-6.0, ir kiek pas kitus klausinejau irgi tas pats
  • 0

#29 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 birželio 08 - 22:58

Ma rodos, kad nepergyvenk - realios tavo sąnaudos yr normos ribose. :beer:
Čia kol neatėjo HDI ir nesumaišė mūsų su shoodais (nes mes apie mašinas nieko neraukiam, o greičiausiai ir turėję nesam). -_-
O jei apie ekstremumus kalbant, tai aš per naktį galiu dėžę degtinės ir 10 bobų padaryti, va! :lol:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#30 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 09 - 06:56

O jei apie ekstremumus kalbant, tai aš per naktį galiu dėžę degtinės ir 10 bobų padaryti, va! :lol:

HDI gali dvi dėžes ir 11 bobų. -_-
  • 0

#31 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 08:18


tikrai nustebau su 60l baku nuriedejau 1456km

Papasakok kaip imanoma tilpti i tokius skaicius.
Pagal pati gaunasi kad kuro sanaudos 4.12l/100km.
Pas mane dvi auto su tokiais varikliais - viena 66kw kita 80kw ir as niekaip i tokius skaicius netelpu.
Mano vidutines sanaudos 6.3, 6.6, kartais net 7.3, nu bet kad 4.12 - kazkas nerealaus.
Galbut, jeigu tik trasoje, be kondicionieriaus, 80km/h gal ir isspausciau iki kokiu 5.3
Ar cia pas mane su masinom kazkas netvarkoj ar cia tiesiog reikia spec sugebejimu taip ekonomiskai vaziuot.
Pas drauga Xsara 2.0HDI tai vid. sanaudos irgi +-6.0, ir kiek pas kitus klausinejau irgi tas pats

Nezinau kokie ten pas jus pugai yra dyzeliai triju rusiu 1.4HDI apie juos nekalbesiu, nes niekam tikes variklis, 2.0HDI skirtomas i dvi rusis 85KW ir 66KW.
As turiu 66kw ty 89 AG. Jo vidutines kuro sanaudos 5.5ltr. su baziniu auto. Nusipirkes as pakeiciau ratus is 16 coliu i 15 coliu su siauresnem padangom automatiskai kuro rijimas sumazeja visu 1ltr. nes ne paslaptis kuo didesnis ir platesnis ratas tuo kuro sanaudos didesnes. Dar visose masinose yra lemdo zondas ir jei yra cia zinovu kurie pasakys ka jis priduoda masinai ir kokios pasekmes buna jam nebeegzistuojant tada automobilizmo tema galesime tetsti toliau.
85KW su 110AG varikliai yra fantastiskiski ir ju kuro sanaudos dar mazesnes tik vienas is minusu paminetinas tai sodziu filtras kuris uzsikemsa.

Šį pranešimą redagavo HDI: 2006 birželio 09 - 08:19

  • 0

#32 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 08:25

Jop, o tu is akies matai suvedima, savo smegenim susijungi per interfeisa su masinos kompu, nustatai, ar masina skendusi, nes jei skendusi tai kompas yra keistas, greiciausia ir variklis neatitinka, kox turetu pagal kebulo numeri ir t.t :wacko: sekanti syki, kai pirxiu masina kviesiu tave i pagalba, vis pigiau bus nei ant stendo vaziuot :beer:
ar ne kvailai kolega kalbi, tipo nusipirkes masin aTauragej as ja vezu pilnai iskratyt pratestuot i Vilniu Zibintan ir tipo ten mane turetu apgaut ir nesakyt tiesos :blink:

Zmogau jei neturi net zalio supratimo kaip atskirti auto su bloga ar gera vaziuokle, man nera su tavimi apie ka diskutuoti, kaip palyginimui galiu pasakyti kaip tada atskiri be stendu ir kompu masina kuri tau idealiausiai tinka ir kuri tenkintu tavo poreikius ir lukescius?
  • 0

#33 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 08:36

O jei apie ekstremumus kalbant, tai aš per naktį galiu dėžę degtinės ir 10 bobų padaryti, va! :lol:

Be komentaru. Gal eikit pasigirti i delfi, nes komentaru turinys jum suteikia tokias teises.

Šį pranešimą redagavo HDI: 2006 birželio 09 - 09:01

  • 0

#34 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 birželio 09 - 08:53

Zmogau jei neturi net zalio supratimo kaip atskirti auto su bloga ar gera vaziuokle, man nera su tavimi apie ka diskutuoti, kaip palyginimui galiu pasakyti kaip tada atskiri be stendu ir kompu masina kuri tau idealiausiai tinka ir kuri tenkintu tavo poreikius ir lukescius?

Aš asmeniškai prikdamas auto pasitikiu tiktai savim ir dar nenusivyliau. Bet tai nereiškia, kad visi taip turi elgtis. Jeigu žmonėm ramiau, kad už juos patikrinimą atlieka geras servisas ir jie tuo servisu pasitiki, vadinasi viskas yra gerai. Antras dalykas, automobilyje yra tūkstančiai detalių ir galiu drasiai pasakyti, kad gerų 70% jų paprasčiausiai neįmanoma taip paprastai patikrinti. Tiesiog pagal tų, kuriiuos gali patikrint, būklę, bandai daryt prielaidas ir apie kitų būklę. Kitaip tariant tai yra tikimybių teorija arba liaudiškai tariant loterija. Niekas niekada ir niekur tau neduos 100% garantiją, kad ta ar ana auto yra gera ar bloga, net ir kalbant apie naujas.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#35 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 09:03

Aš asmeniškai prikdamas auto pasitikiu tiktai savim ir dar nenusivyliau. Bet tai nereiškia, kad visi taip turi elgtis. Jeigu žmonėm ramiau, kad už juos patikrinimą atlieka geras servisas ir jie tuo servisu pasitiki, vadinasi viskas yra gerai. Antras dalykas, automobilyje yra tūkstančiai detalių ir galiu drasiai pasakyti, kad gerų 70% jų paprasčiausiai neįmanoma taip paprastai patikrinti. Tiesiog pagal tų, kuriiuos gali patikrint, būklę, bandai daryt prielaidas ir apie kitų būklę. Kitaip tariant tai yra tikimybių teorija arba liaudiškai tariant loterija. Niekas niekada ir niekur tau neduos 100% garantiją, kad ta ar ana auto yra gera ar bloga, net ir kalbant apie naujas.

Buten pasitikejimas ir sugebejimas nuspeti zingsnius ir pasekmes yra vyriskumo pozymis. Negi leisi, kad tavo busimaja zmona irgi tikrintu ant stendo :D
  • 0

#36 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2006 birželio 09 - 09:12

Buten pasitikejimas ir sugebejimas nuspeti zingsnius ir pasekmes yra vyriskumo pozymis. Negi leisi, kad tavo busimaja zmona irgi tikrintu ant stendo :D

:D :D :D :lol: :lol: :lol: B) :beer:
  • 0
Nuotrauka

#37 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 birželio 09 - 09:21

Buten pasitikejimas ir sugebejimas nuspeti zingsnius ir pasekmes yra vyriskumo pozymis. Negi leisi, kad tavo busimaja zmona irgi tikrintu ant stendo :D

Nu, nežinau. Šiaip aš daigtų negretinu su žmonėm, todėl sakyč pavyzdys nevykęs. Kita vertus, kartais gal ir gerai būsimą žmoną nuvežt "ant stendo", kad poto savo "vyriškumo" nereiktų kur nors vežt ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#38 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 09:56

Nu, nežinau. Šiaip aš daigtų negretinu su žmonėm, todėl sakyč pavyzdys nevykęs. Kita vertus, kartais gal ir gerai būsimą žmoną nuvežt "ant stendo", kad poto savo "vyriškumo" nereiktų kur nors vežt  ;)

Visu pirma automobilis ne daiktas, jo i lentyna nepasidesi. O zmona kaip pavizdys, nors nelabai vykes, bet efektyvus.

Šį pranešimą redagavo HDI: 2006 birželio 09 - 09:57

  • 0

#39 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 birželio 09 - 10:29

Visu pirma automobilis ne daiktas, jo i lentyna nepasidesi. O zmona kaip pavizdys, nors nelabai vykes, bet efektyvus.

Sakai ne daiktas? O tai kas tada? :blink:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#40 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.366
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 09 - 16:13

Jop, o tu is akies matai suvedima, savo smegenim susijungi per interfeisa su masinos kompu, nustatai, ar masina skendusi, nes jei skendusi tai kompas yra keistas, greiciausia ir variklis neatitinka, kox turetu pagal kebulo numeri ir t.t :wacko: sekanti syki, kai pirxiu masina kviesiu tave i pagalba, vis pigiau bus nei ant stendo vaziuot :beer:
ar ne kvailai kolega kalbi, tipo nusipirkes masin aTauragej as ja vezu pilnai iskratyt pratestuot i Vilniu Zibintan ir tipo ten mane turetu apgaut ir nesakyt tiesos :blink:

Zmogau jei neturi net zalio supratimo kaip atskirti auto su bloga ar gera vaziuokle, man nera su tavimi apie ka diskutuoti, kaip palyginimui galiu pasakyti kaip tada atskiri be stendu ir kompu masina kuri tau idealiausiai tinka ir kuri tenkintu tavo poreikius ir lukescius?

Nu as ne rentgenas, bet tavo sugebejimais jau imu tiketi :wacko:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0