Peršokti prie turinio


307 ar verta pirkti


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#41 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 birželio 09 - 16:19

Kita vertus, kartais gal ir gerai būsimą žmoną nuvežt "ant stendo", kad poto savo "vyriškumo" nereiktų kur nors vežt ;)

Ir deklaruojama "rida" neverta aklai pasitiketi. Gali buti atsukta. :lol: :lol: :lol:


Pralinksminot! :lol: :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#42 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 17:15

Jop, o tu is akies matai suvedima, savo smegenim susijungi per interfeisa su masinos kompu, nustatai, ar masina skendusi, nes jei skendusi tai kompas yra keistas, greiciausia ir variklis neatitinka, kox turetu pagal kebulo numeri ir t.t :wacko: sekanti syki, kai pirxiu masina kviesiu tave i pagalba, vis pigiau bus nei ant stendo vaziuot :beer:
ar ne kvailai kolega kalbi, tipo nusipirkes masin aTauragej as ja vezu pilnai iskratyt pratestuot i Vilniu Zibintan ir tipo ten mane turetu apgaut ir nesakyt tiesos :blink:

Zmogau jei neturi net zalio supratimo kaip atskirti auto su bloga ar gera vaziuokle, man nera su tavimi apie ka diskutuoti, kaip palyginimui galiu pasakyti kaip tada atskiri be stendu ir kompu masina kuri tau idealiausiai tinka ir kuri tenkintu tavo poreikius ir lukescius?

Nu as ne rentgenas, bet tavo sugebejimais jau imu tiketi :wacko:

As nieko pries neturiu,bet zmogaus akys ir protas yra pranasesni uz bet koki stenda ar kompa.
  • 0

#43 Svečias_kamshtis_*

Svečias_kamshtis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 09 - 18:08

As nieko pries neturiu,bet zmogaus akys ir protas yra pranasesni uz bet koki stenda ar kompa.

taip galetu sakyti nebent senas serviso vilkas ,kuriam rankos nuo tepalo nebenusiplauna ;]

nes tik toks zmogus is garso ,dumu ir kitu tirsciu apie auto bukle pasakytu labai daug

nu bet cia tik mano nuomone
Man tenka dirbti su varikliais ir kitais mechanizmais (ne auto ,jei ka)
bet apie vaziuokles ,pakabas nedaug nenusimanau
nes nera laiko kada paardyti kokia ir isisaiskinti kas yra kas ;)
  • 0

#44 Svečias_gantas_*

Svečias_gantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 10 - 07:30

Reikia zmonai masina nupirkti

nusiziurejom viena (is keletos) 307 su 1.4 berods varikliu

Pagirkit ar ispeikit ;)

kas liečia 307 važiuoklės bėda , yra firma kuri turi bent 9 tokius tai nespėju jiems detales tiekt
  • 0

#45 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 birželio 12 - 07:43

As nieko pries neturiu,bet zmogaus akys ir protas yra pranasesni uz bet koki stenda ar kompa.

Dėl akių siūlyčiau atsityst kokį erelį, dėl klausos ir uoslės kok tais šunį, va prie ko čia protas nelabai aišku. Na nebent tam, kad pasirinktum teisingus gyvūnus
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#46 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 12 - 11:30


tikrai nustebau su 60l baku nuriedejau 1456km

Papasakok kaip imanoma tilpti i tokius skaicius.
Pagal pati gaunasi kad kuro sanaudos 4.12l/100km.
Pas mane dvi auto su tokiais varikliais - viena 66kw kita 80kw ir as niekaip i tokius skaicius netelpu.
Mano vidutines sanaudos 6.3, 6.6, kartais net 7.3, nu bet kad 4.12 - kazkas nerealaus.
Galbut, jeigu tik trasoje, be kondicionieriaus, 80km/h gal ir isspausciau iki kokiu 5.3
Ar cia pas mane su masinom kazkas netvarkoj ar cia tiesiog reikia spec sugebejimu taip ekonomiskai vaziuot.
Pas drauga Xsara 2.0HDI tai vid. sanaudos irgi +-6.0, ir kiek pas kitus klausinejau irgi tas pats

Nezinau kokie ten pas jus pugai yra dyzeliai triju rusiu 1.4HDI apie juos nekalbesiu, nes niekam tikes variklis, 2.0HDI skirtomas i dvi rusis 85KW ir 66KW.
As turiu 66kw ty 89 AG. Jo vidutines kuro sanaudos 5.5ltr. su baziniu auto. Nusipirkes as pakeiciau ratus is 16 coliu i 15 coliu su siauresnem padangom automatiskai kuro rijimas sumazeja visu 1ltr. nes ne paslaptis kuo didesnis ir platesnis ratas tuo kuro sanaudos didesnes. Dar visose masinose yra lemdo zondas ir jei yra cia zinovu kurie pasakys ka jis priduoda masinai ir kokios pasekmes buna jam nebeegzistuojant tada automobilizmo tema galesime tetsti toliau.
85KW su 110AG varikliai yra fantastiskiski ir ju kuro sanaudos dar mazesnes tik vienas is minusu paminetinas tai sodziu filtras kuris uzsikemsa.

afygienaj
  • 0

#47 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 12 - 11:50

Aha, cia geras. Idomu butu placiau apie lemdo ^_^ zondus HDi mataruose ir 1,4 HDi niekam tinkamuma. Del 110 AG supratau - beveik tobulybe. :D
  • 0

#48 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.367
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 12 - 17:50

na manau 1,4HDI ar ne 88 ag tikrai vertas demesiaus :unsure:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#49 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 12 - 20:01

na manau 1,4HDI ar ne 88 ag tikrai vertas demesiaus :unsure:

Turbut tu maisai su 2.0HDI, o kiek man zinoma 1.4HDI yra 50kw ir 68 arkliai.
  • 0

#50 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 12 - 20:03

Aha, cia geras. Idomu butu placiau apie lemdo ^_^ zondus HDi mataruose ir 1,4 HDi niekam tinkamuma. Del 110 AG supratau - beveik tobulybe. :D

O ar pats isitikines esi del lemdo zondo?
  • 0

#51 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 birželio 12 - 20:09

... Dar visose masinose yra lemdo zondas ir jei yra cia zinovu kurie pasakys ka jis priduoda masinai ir kokios pasekmes buna jam nebeegzistuojant tada automobilizmo tema galesime tetsti toliau. ...

Va-va, ir aš šito prisibijau.
Nelabai čia yra tau su kuo kalbėtis.
Automobilizmo tema.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#52 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 12 - 21:54

O ar pats isitikines esi del lemdo zondo?

taj tu cia gal su ledo zondu maisai? Tas tai jo - gerulis. bet jis buna tik komplektacijoj su sildomu vairu. ir jei pareina, skaityk gali is masinos daryti kabrioleta - ziema vis vien neuzsikuria. o kuro sanaudos padideja 3,14
  • 0

#53 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 birželio 12 - 22:22


tikrai nustebau su 60l baku nuriedejau 1456km

Papasakok kaip imanoma tilpti i tokius skaicius.
Pagal pati gaunasi kad kuro sanaudos 4.12l/100km.
Pas mane dvi auto su tokiais varikliais - viena 66kw kita 80kw ir as niekaip i tokius skaicius netelpu.
Mano vidutines sanaudos 6.3, 6.6, kartais net 7.3, nu bet kad 4.12 - kazkas nerealaus.
Galbut, jeigu tik trasoje, be kondicionieriaus, 80km/h gal ir isspausciau iki kokiu 5.3
Ar cia pas mane su masinom kazkas netvarkoj ar cia tiesiog reikia spec sugebejimu taip ekonomiskai vaziuot.
Pas drauga Xsara 2.0HDI tai vid. sanaudos irgi +-6.0, ir kiek pas kitus klausinejau irgi tas pats

na HDI yra labai komunikabilus, kaip ir jo auto...
todel ir sanaudos tokios.... :lol:
gal kai zmona imdavo masina tai varydavo i kolonke dasipilti zyzeliuko... :unsure:
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#54 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 birželio 12 - 23:04

del lemdo zondo?

2 HDI:
O nebuna blemdo arba tiesiog blemba zondo?
Te.. Specas.. :D
  • 0
Variantas B

#55 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 birželio 13 - 06:53

nu ka pristojot prie zhmogaus, nu lemda tai lemda. 8) Pas mane vienas grupiokas turejo labai grazia kaligrafini rasysena. Visos raides su tokiai venzeliais ir kitais navarotais.... bet va per matematikos paskaitas jo kaligrafine "w" niekom nesiskere nuo mazosios omegos "ω " (turima omeni, kad vietoje omegos buvo visur rashoma w, o kas ta omega net nezinojo).... Bet kaip zhmogus buvo labai chiotkas, i hren s nej s omegoj 8)

Šį pranešimą redagavo Vadia: 2006 birželio 13 - 07:46

  • 0
Nuotrauka

#56 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 13 - 07:31

nu ka pristojot prie zhmogaus, nu lemda tai lemda. 8) Pas mane vienas grupiokas turejo labai grazia kaligrafini rasysena. Visos raides su tokiai venzeliais ir kitais navarotais.... bet va per matematikos paskaitas jo kaligrafine "w" niekom nesiskere nuo mazosios omegos "ω ".... Bet kaip zhmogus buvo labai chiotkas, i hren s nej s omegoj 8)

Tai kad čia mą rods viskas otvirkščei.. :huh:
  • 0

#57 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 13 - 10:07

nu gerai :) . nera tos blembos 307 HDi mataruose. dyzeliuose cia yra gana sviezia naujove. pirma karta blembda igrudo tik i W10 TDi pries kokius 3 metukus.
  • 0

#58 Svečias_vyshninis_*

Svečias_vyshninis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 13 - 17:55

kas liečia 307  važiuoklės bėda , yra firma kuri turi bent 9 tokius tai nespėju jiems detales tiekt


vadybininku auto visada dazniau genda ,nei nuosvasi ;)

tai kiek suprantu su vaziuokle daugiau problemu nei su varikliais ir kitais mazgais

aplamai ,kuo toliau tuo maziau norime 307
dar ju savaiminis uzsidegimas

Posted Image

307 po degimo

nuteikia nekaip :wacko:
  • 0

#59 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.367
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 13 - 18:37


kas liečia 307  važiuoklės bėda , yra firma kuri turi bent 9 tokius tai nespėju jiems detales tiekt


vadybininku auto visada dazniau genda ,nei nuosvasi ;)

tai kiek suprantu su vaziuokle daugiau problemu nei su varikliais ir kitais mazgais

aplamai ,kuo toliau tuo maziau norime 307
dar ju savaiminis uzsidegimas

Posted Image

307 po degimo

nuteikia nekaip :wacko:

gal tau persiusti foto kaip vokiska kokybe dega?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#60 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 birželio 13 - 19:05

307 po degimo
nuteikia nekaip  :wacko:

Jei turi tokia masina skambini "pats zinai kur"*, tariesi del priemimo laiko, atvezi automobili ir po keliu valandu pasiimi jau sutvarkyta. Tai kainuos apvalu nuli.

*konspiracija reikalinga idant rally69 su Maestro neduotu kupron :P
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0