Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Salono oro filtras - kiek kainuoja?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 66

#41 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 05 - 17:39

dekui uz info einu ieskot greblio :) :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#42 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 02 - 11:22

Pasidomejau del aktyviosiso anglies filtru Kaune. Tai Magė (NIC centre pries pramones maksima) gali užsakyti Bosch filtra ir per 8 dienas atveztu. Kaina butu 142 lt, o paprastas kainuoja 68 LT. Biski brangoka skyciau.
  • 0

#43 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 vasario 05 - 09:00

as issiemiau filtra, pasiziurejau, pilnas lapu ir visokio brudo su dulkiu siurbliu issiurbiau paziurejau kad nebutu suplyses. ir atgal idejau ir gerai yra.. :rolleyes: kazkaip tingejau ta diena naujo ieskoti tai iki siol ir paliko...
  • 0

#44 Svečias_xamas_*

Svečias_xamas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 07 - 10:32

406 Valeo salono filtras 30lt, jeigu anglies, bet ne 100%aktyvios, o kombinuotas 40lt
  • 0

#45 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 vasario 07 - 10:45

406 Valeo salono filtras 30lt, jeigu anglies, bet ne 100%aktyvios, o kombinuotas 40lt

405-tam valeo gamina? kokia kaina?
  • 0

#46 Svečias_Ripkis_*

Svečias_Ripkis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 11 - 20:35

Dabar mane kankina toks klausimas, ar del to filtro negali man langai rasoti, nes jei jis yra sudrekes, tai i salona tokia dregme pucia ir labai stipriai langai rasoja, ta prasme jau nuo lango bega net vanduo, cia neprastas rasojimas, ir jokios priemones nepadeda, kad langai nerasotu...
  • 0

#47 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 vasario 12 - 08:52

Dabar mane kankina toks klausimas, ar del to filtro negali man langai rasoti, nes jei jis yra sudrekes, tai i salona tokia dregme pucia ir labai stipriai langai rasoja, ta prasme jau nuo lango bega net vanduo, cia neprastas rasojimas, ir jokios priemones nepadeda, kad langai nerasotu...

O nu oko tas filtras tau gali taip sudrekti? Itariu tavo peciukui kajuk, todel ir rasoja langai.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#48 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 vasario 12 - 09:03

O nu oko tas filtras tau gali taip sudrekti? Itariu tavo peciukui kajuk, todel ir rasoja langai.

nu gal netycia vandens isbegimo latakai uzsikimse toj daly kur filtras sedi ir vanduo pastoviai apsemia ji ir pribega vidun...
  • 0

#49 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 vasario 12 - 09:07

nu gal netycia vandens isbegimo latakai uzsikimse toj daly kur filtras sedi ir vanduo pastoviai apsemia ji ir pribega vidun...

Siuo metu laiku labai daug vandens nuo stogo nubega, tiesiog zliaugia ;)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#50 Svečias_Ripkis_*

Svečias_Ripkis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 12 - 12:16

Nezinau, kaip jis galejo sudregti ar kas ten jam yra, bet mano draugelis, kurs turi mondeo 99 metu, tai jam ta pati beda buvo kaip man, tai sake is vis ta iseme, tai nuo tos dienos ir baigesi bedos su rasojimu.. Bet aisku sake pavasary nauja isides :) Tai ir as galvoju, gal ir man reiketu issiimti ji lauk :) P.S kaip ijungiu, kad pustu salta ora, tai nuo prikiniio lango tas vanduo kaip ir dingsta, bet gi kaip ziema nevazinesi su ijungtu AC :)
  • 0

#51 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 vasario 12 - 15:50

Pirmiausia pakeisk jį, nes gali rasoti, jeigu jis užsikimšęs. O paskui spręsk - ar jį visai išimti. Nors dabar lapai neskraido, bet iki rudens gali užmiršti. :rolleyes:
  • 0

#52 Svečias_Vygutis_*

Svečias_Vygutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 17 - 13:17

jai keiciat salono filtra tada nepirkit anglinio cia gryni ismislai . jis daug tankesnis todel sunkiau praleidzia ora todel sumazeja wejalio srautas taip pat susilpnes sidymas o jei yra a/c tai ir gali saldyt nepakankamai
  • 0

#53 Svečias_Vygutis_*

Svečias_Vygutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 17 - 13:33

ta prasme saldys taippat bet ilgiau truks kol atausins salona kadangi sumazes wejelio srautas .tas pats bus ir su sildymu
  • 0

#54 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 20 - 12:12

isemiau ta paty originalu, ba sunkiai jau pusdavo ir baisiai daug siuksliu. padejau y vonia ir visu spaudimu po dusu isprausiau (isdziovinau per 15minsu fenu zmonos). Rezultate filtriuks kaip naujas, pucia labai gerai.minusas tik tas kad saujom lapus ir visokius vabaliukus grebojau is vonios:)
  • 0

#55 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2007 gegužės 01 - 14:48

aš savąjam 605 visai neseniai keičiaus... Iš pradžių išėmęs bandžiau prapūst... Nu ną, kiek dulkių. Ko gero, prancūzas niekas jo nebuvo keitęs :) Po to vėjėlis pradėjo geriau pūst, bet nutariau naują dėt. Nepamenu firmos, bet sumokėjau 90 Lt.
  • 0
Nuotrauka

#56 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 20 - 20:32

Pas mane 406 be kondiko...

O ratai yra? :D kur cia toki radai? Kiek zinau kondition standartine komplektacija :huh:
  • 0

#57 Svečias_eXtR!m3_*

Svečias_eXtR!m3_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 22 - 14:39

bet tie lapai tai tikrai nervuoja, tiesisi i filtra kemsas, tarsi genialioji pug-ingeneer mintis negalejo kokiu groteliu sugalvot pries pati filtra...

406 filtras stovi va cia
O pas 605 va cia

O pats paprasciausias budas - nusiperki, o viduj instrukcija :)

O 607?
  • 0

#58 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Parašyta 2007 gegužės 22 - 21:31

O ratai yra? :D kur cia toki radai? Kiek zinau kondition standartine komplektacija :huh:

blogai zinai, pas mane irgi nera <_<
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#59 Svečias_jakucionis_*

Svečias_jakucionis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 19 - 13:19

jo nekeistas 100 metu :o , buciau ir nezinojes, kad toks yra. Aciu ;)
  • 0

#60 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2007 spalio 23 - 19:13

Dabar mane kankina toks klausimas, ar del to filtro negali man langai rasoti, nes jei jis yra sudrekes, tai i salona tokia dregme pucia ir labai stipriai langai rasoja, ta prasme jau nuo lango bega net vanduo, cia neprastas rasojimas, ir jokios priemones nepadeda, kad langai nerasotu...

o Tu paziurek ar zaslonke atsidaro pas Tave...,
as va 405-am pakeiciau filtra nes tikrai nuo naujo keistas matyt nebuvo, bet langai visvien be AC rasuoja, ziuriu zaslonke tai neatsidaro... :(
  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0