Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Salono oro filtras - kiek kainuoja?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 66

#61 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 19:44

nesamone kad pasikeice ten silumos kaskoks stygis ar dar kaskoks kitoks simtomas nuo anglies tos vadinamos,ir apskritai bent jau man tai viskas pagerejo kokiu 10%.ten stovi juodas paraloniukas apie 6mm ir jis nieko nestabdo.man kainavo 75lt ROBERTE tam,nesijauce taip stipriai kvapas is lauko visokio S.ir esu patenkintas.nieks nerasoja nieks nepuliuoja.ps.oro filtra irgi kai keiciau sake tas geresnis aceit tai irgi buvo nei senajam su juodu paraloniuku.35lt.ps.rasojima zymiai greiciau nuima su a/c ir tik is lauko yeinatis oras jai be a/c.ir dar kad greiciau nuimtu reikia praverti langa.dregme ant langu irgi gali kauptis nuo dregmes esancios masinoj pvz dregni medzeginiai kilimeliai.ce kiek man teko isgyventi. :rolleyes:
  • 0

#62 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2007 gruodžio 01 - 12:44

Na va, filtro kaina 59 Lt. (Dagryje) pasikeisti uztruko 10 min. :)
  • 0

#63 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 12:01

Peugeot 605 salono filtras - 20Lt Peugeot 307 salono filtras - 17Lt :] yra ir su anglies dalelem filtrai. TECNECO
  • 0

#64 Svečias_physical_*

Svečias_physical_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 05 - 13:39

Na ka, apie viska nuo pradziu.... Zodziu turejau dideliu bedu su langu rasojimu, priekini dar siek tiek atpusdavo, bet soniniai (o ypac galiniai) tai ragas - kaip tanke varydavau :) Is pradziu galvojau, kad kazkas negerai su visu vejo ir peciaus mechanizmu, tipo sklendes gal nesidarineja normaliai ar kazkas panasaus (pas mane klimato kontrole, tai pats troseliu kai netampau tai ir nesupratau kame bedos). Kai oro cirkuliacija nustatyta viduje tai vejo budavo per akis, bet jei tik ijungdavau oro paemima is lauko tai putimo i salona beveik nelikdavo... Taigi pasiskaites cia supratau, kad gal reikia salono filtra patikrint, kaip tariau taip ir padariau nusiimu plastmase prie valytuvu ir matau jau nebe filtra o galima sakyt kamsti (tiek visko pilnas kad jau niekas pro ji nebeina), tai pakeiciau i nauja FRAM pirkta Dagryje uz 74 Lt (P605) ir bedu kaip nebuta - vejo atsirado daug ir dabar jau junginejant ar is lauko ar is vidaus tai stiprumas beveik nesikeicia, bet smagiausia kad dabar langai nerasoja ^_^
  • 0

#65 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2007 gruodžio 05 - 15:55

nesamone kad pasikeice ten silumos kaskoks stygis ar dar kaskoks kitoks simtomas nuo anglies tos vadinamos,ir apskritai bent jau man tai viskas pagerejo kokiu 10%.ten stovi juodas paraloniukas apie 6mm ir jis nieko nestabdo.man kainavo 75lt ROBERTE tam,nesijauce taip stipriai kvapas is lauko visokio S.ir esu patenkintas.nieks nerasoja nieks nepuliuoja.ps.oro filtra irgi kai keiciau sake tas geresnis aceit tai irgi buvo nei senajam su juodu paraloniuku.35lt.ps.rasojima zymiai greiciau nuima su a/c ir tik is lauko yeinatis oras jai be a/c.ir dar kad greiciau nuimtu reikia praverti langa.dregme ant langu irgi gali kauptis nuo dregmes esancios masinoj pvz dregni medzeginiai kilimeliai.ce kiek man teko isgyventi. :rolleyes:

Tai taip ir nesupratau: tu uz 75 litus su anglimi oro filtra pirkai, ar uz 35 litus kazkoki paprasta? :wacko:
  • 0

#66 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 00:35

Dabar man beskaitant kaikuriu dalyviu susirupinimo kupinus komentarus pasidare idomu  :unsure:  koks maksimalus blogis laukia filtro nepakeitus laiku, arba isemus ir vazinejant be jo, cia nekalbant apie nemalonu kvapa salone ar dulkias , cia is technines puses idomu pasdare :blush:

abu varijantai -"kaput" ventiliatoriui(jo valdymo elektronikai arba varzunui).
uzsikisus-perkaista anksciau minetos dalys,greitai dyla sepeteliai(vent),nes didele srove,kaista kontaktai,mazas putimas.
isemus-patenka siuksles,smilteles,ir net mazi akmenukai.pries 3 d kaip tik ir buvo uzsikirtes ventiliatorius del akmenuko,kuris istrigo tarp magneto ir inkaro.sudege tik saugiklis,takiau reikejo isimti ventiliatoriu,ardyti(galvojau kag ivores "prikepe"),iskrapstyti ta "svetimkuni".tai skaitau zmogui pasiseke-sumokejo 70 lt.butu vargo neturejes,jei butu filtras.apie tiek ir kainuoja.
na kaip?del idomumo numalsinimui isbandysi nekeisti ar ismesti filtra?

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2007 gruodžio 08 - 00:36

  • 0
spakenas@gmail .com

#67 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 00:45

uz 75 litus su anglim salono filtra 406hdi ir oro filtra uz 35lt,bet taipogi su identiskai panase medzega kaip ir oro tuo juodu paraloniuku.karta pas draugeli parduotuvej paprasiau salono filtro ar oro nepamenu.zodziu nepardave pasake kad tipo kaskoks popierinis ir panasei,gavau ieskot to gero,bet kaip juos patikrint gal kas zino? :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0