Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Velai isijungia ventiliatorius, uzverda antifryzas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 119

#21 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2006 liepos 10 - 09:33

Pagal jo simptomus panasu kad pompos sparneliai nueje ir antifryzas necirkuliuoja arba pompa nesandari (kas labai daznai buna) ir traukia ora kuris pasekoje sudaro oro kamsti, bet kokiu atveju reikia varyti pas motorista ir ziureti ;)

Kaip gali pompos sparneliai būt nuėję? nebent tik jei antfrizas viską graužiantis arba kokių varžtų į sistemą primėtyta :blink:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#22 Svečias_VMin_*

Svečias_VMin_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 10 - 20:16

Kaip gali pompos sparneliai būt nuėję? nebent tik jei antfrizas viską graužiantis arba kokių varžtų į sistemą primėtyta :blink:

Gali buti sparneliai sugrauzti "antifrizo", nusisuke arba labiau tiketina kiaura pompa ;)


P.s. Ne vienus metus siuos variklius rakinejau ;)
  • 0

#23 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 10 - 21:04

Kas dare tau galva Mehari?

Ne ne mehari, pas meistra garazuose. Buvau kartu, kai tvarke, tai lyg ir normaliai viska padare.
  • 0

#24 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 10 - 21:07

Siandien i mehari buvau nulekes, tai pirmiausia patare propke pasikeist bakelio. Meharis neturi dabar, tai dar laukt matyt teks :huh:
  • 0

#25 Svečias_VMin_*

Svečias_VMin_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 10 - 22:28

Siandien i mehari buvau nulekes, tai pirmiausia patare propke pasikeist bakelio. Meharis neturi dabar, tai dar laukt matyt teks :huh:

Ar prasei kad slegi pamatuotu, kas tau patare del propkes, Rimka (priemejas)?
Aisku, visi turi darbo tai pasiunte tave kad veliau sugryztum :angry: , ryt vaziuok i Pliusa ( Silainiai) , nueik pas valdzia (Arunas) pasakyk kad nuo Vaido (tai as) ir nori kad Aurimas paziuretu del ko kaista ( jeigu pasakys kad uzsiemes pats ji susirask) , Auriui pasakyk kad paziuretu kame bedos ir perduok linkejimus (perduok kad men gale busiu pats ir jam bus darbelio ;) )
  • 0

#26 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 10 - 23:19

Ar prasei kad slegi pamatuotu, kas tau patare del propkes, Rimka (priemejas)?
Aisku, visi turi darbo tai pasiunte tave kad veliau sugryztum  :angry: , ryt vaziuok i Pliusa ( Silainiai) , nueik pas  valdzia (Arunas) pasakyk kad nuo Vaido (tai as) ir nori kad Aurimas paziuretu del ko kaista ( jeigu pasakys kad uzsiemes pats ji susirask) , Auriui pasakyk kad paziuretu kame bedos ir perduok linkejimus (perduok kad men gale busiu pats ir jam bus darbelio  ;) )

Dekui tau. Pabandysiu ^_^ Priemejas tai pasiule vaziuot pas ta, kas man tarpine po galva keite <_< paskui kazkoks meistriukas atejo ir isaiskino kame reikalas gali but.

Šį pranešimą redagavo Dariusa: 2006 liepos 10 - 23:25

  • 0

#27 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2006 liepos 10 - 23:30

cia probke ne prie ko as is vis be probkes vazinejau ir nieks nevire temp buvo normali cia kazkas su tarpine arba galva
  • 0

#28 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 11 - 09:19

dar vienas patarimas,patarciau isidet termostata kokiu 79 laipsniu atsidarymo,aisku davikli pasitikrint reikia. Bet del to putimo ir kaitimo gali buti ir galva kalta.Aisku tikekimes ,kad ne ;)

Šį pranešimą redagavo vytas: 2006 liepos 11 - 09:21

  • 0

#29 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:30

dar vienas patarimas,patarciau isidet termostata kokiu 79 laipsniu atsidarymo,aisku davikli pasitikrint reikia.
Bet del to putimo ir kaitimo gali buti ir galva kalta.Aisku tikekimes ,kad ne ;)

Na nemanau, kad bus su galva ar tarpine beda, nes ka tik sutvarkyta normaliai ;)
  • 0

#30 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:36

Gali buti sparneliai sugrauzti "antifrizo", nusisuke arba labiau tiketina kiaura pompa ;)


P.s. Ne vienus metus siuos variklius rakinejau ;)

Jei kiaura pompa tai antifryzas turetu dinginet, ar klystu? Nedingsta antifryzas pas mane.
  • 0

#31 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:38

Kaip gali pompos sparneliai būt nuėję? nebent tik jei antfrizas viską graužiantis arba kokių varžtų į sistemą primėtyta :blink:

Mehary Rimka sake, jog 1 is 10000 variantu, kad sparneliai nugrauzti :)
  • 0

#32 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:40

Pagal katalogus man sake parasyta kad ventiliatorius turetu isijungti: 1 rezimas prie 96 laipsniu, 2- rez. 102 laipsniu (cia 405)

Pas mane vienu rezimu dirba.
  • 0

#33 Svečias_VMin_*

Svečias_VMin_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:43

Gali buti sparneliai sugrauzti "antifrizo", nusisuke arba labiau tiketina kiaura pompa  ;)


P.s. Ne vienus metus siuos variklius rakinejau  ;)

Jei kiaura pompa tai antifryzas turetu dinginet, ar klystu? Nedingsta antifryzas pas mane.

Nebutinai, jeigu yra labai maza skilute (simptomas-nuemus apsauga apacioje pompos kur yra nubegimo skile susidares toks kaip apkerpejimas ir matosi truputi riebalo) kuri pakaitus "uzsitraukia" o atsalus pritraukia oro ir sudaro oro kamsti ;)

P.s. Kam spelioti, nuvaziuok kur sakiau ir nereiks sukti galvos cia visiems, negent nori pats remontuotis.... ;)
  • 0

#34 Svečias_VMin_*

Svečias_VMin_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:46

Mehary Rimka sake, jog 1 is 10000 variantu, kad sparneliai nugrauzti :)

Teisingai Rimka sake, o jis sake kiek pompu pakeiciama del nedidelio nesandarumo?

P.s. Rimka pazystu daug metu ir tikrai manau kad jis nenori uzsiimti su tavo beda nes "galva dareisi" kazkur kitur......

Šį pranešimą redagavo VMin: 2006 liepos 11 - 22:47

  • 0

#35 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:47

Nzn man rodos antifryzo virimo temperatura ~115-130 gal yra ir kokiu "geresniu" kurie laiko dar didesne temperatura,
ir automatiskai spaudimas ausinimo sistemoje irgi pakelia uzvirimo riba. O gal tu antifriza prakiedei vandenuku ?

Antifryza tai kol kas is statoilo supyles. Kai jau nevarys lauk man jo, tada kita susipilsiu.
  • 0

#36 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:53

Teisingai Rimka sake, o jis sake kiek pompu pakeiciama del nedidelio nesandarumo?

P.s. Rimka pazystu daug metu ir tikrai manau kad jis nenori uzsiimti su tavo beda nes "galva dareisi" kazkur kitur......

Vat butent ir jis mane siunte pas ta pati meistra, kur galva dariau. Bet jau du kartus galva imta, antra karta pats stovejau ir ziurejau, kaip jis dirba (nemandagu aisku, bet ka darysi). Vistiek pucia slangas. Saltam motorui ne burbuliuko nera, tai manau is to galima sprest, kad galva gerai padaryta (ta pati Rimkai isaiskinau ;) ) nebent dar,kad sildomi kunai pleciasi

Šį pranešimą redagavo Dariusa: 2006 liepos 11 - 22:54

  • 0

#37 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:56

Buvau ir silainiuose, bet nebuvo aurimo nuo ryto, tai pagrizau i mehari.
  • 0

#38 Svečias_VMin_*

Svečias_VMin_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 11 - 22:57

Dariusa kodel nenori pripazinti kad su tavo varikliu kazkas netvaroje o ne jieskoti galu antifrize ir jo uzvirimo temperaturoje? Atskiedus 1litra koncentrato 10 litru vandeniu gausi kazka panasaus kap "paantifrizintas" vanduo kurio uzvirimo temp bus ~99 laipsnius ir kad ir uzpylus tokio marmalo virti sistemoje neturi.
  • 0

#39 Svečias_VMin_*

Svečias_VMin_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 liepos 11 - 23:00

Teisingai Rimka sake, o jis sake kiek pompu pakeiciama del nedidelio nesandarumo?

P.s. Rimka pazystu daug metu ir tikrai manau kad jis nenori uzsiimti su tavo beda nes "galva dareisi" kazkur kitur......

Vat butent ir jis mane siunte pas ta pati meistra, kur galva dariau. Bet jau du kartus galva imta, antra karta pats stovejau ir ziurejau, kaip jis dirba (nemandagu aisku, bet ka darysi). Vistiek pucia slangas. Saltam motorui ne burbuliuko nera, tai manau is to galima sprest, kad galva gerai padaryta (ta pati Rimkai isaiskinau ;) ) nebent dar,kad sildomi kunai pleciasi

Stebuklu nebuna, priezastis turi buti ;) Susirask gera motorista ir prasyk kad dar syki gerai viska perziuretu. O tarp kitko kas tau ta galva dare ir kur?
  • 0

#40 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 liepos 11 - 23:03

Dariusa kodel nenori pripazinti kad su tavo varikliu kazkas netvaroje o ne jieskoti galu antifrize ir jo uzvirimo temperaturoje? Atskiedus 1litra koncentrato 10 litru vandeniu gausi kazka panasaus kap "paantifrizintas" vanduo kurio uzvirimo temp bus ~99 laipsnius ir kad ir uzpylus tokio marmalo virti sistemoje neturi.

Taip ta zinau ir visai nepriestarauju, kad kazkas su varikliu. Tik bandau visus galus paliest ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0