Peršokti prie turinio


P406 stipriai sokineja apsukos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 Svečias_zzzeet_*

Svečias_zzzeet_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 16 - 21:42

Sveiki kolegos :rolleyes: Taip jau nutiko kad teko isigyti P406 1.8 benzina. Pirma menesiuka prawazinejau rodos jokiu gedimu nebuvo bet va siandien lyg zaibas is giedro dangaus :wacko: Uzkurus automobili apsukos pakyla iki ~4k ir staiga krenta iki ~1k, vel kyla-krenta... ir t.t Kokia galetu buti beda? Automobiliukui po pirkimo niekas praktiskai nedaryta tad i ka reiktu atkreipt demesi :unsure:
  • 0

#2 Svečias_Sanycius_*

Svečias_Sanycius_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 04 - 00:20

Pabandyk nuimti laisvos eigos davikli, praplauti ji ir kanala kur jis istatytas (yra specialus skystis carbams valyiti), tik nejudink daviklio stoko nes po to laisa eiga reguliuoti gales tik meistrai. Turejau tokia problema, bet apsukos sokinedavo iki 2, praploviau, padejo :D
  • 0

#3 Svečias_keestys_*

Svečias_keestys_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 15 - 18:41

o gal gali imesti foto ar ka panasaus kad zinot kur jis yra???
  • 0

#4 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 spalio 15 - 19:14

o gal gali imesti foto ar ka panasaus kad zinot kur jis yra???

Visada klausdamas nurodyk:
1. Modelis (pries restailinginis ar po)
2. Pagaminimo metai.
3. Variklio drabinis turis (variklio kodas butu gerai, arba pasakytum kiek voztuvu, turbinis ar ne)
4. Pavaru dezes tipas (atskirais atvejais)

Nes dabar yra nepilnas 1 punktas ir nepilnas 3 -_-
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#5 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 spalio 15 - 19:17

Visada klausdamas nurodyk:
1. Modelis (pries restailinginis ar po)
2. Pagaminimo metai.
3. Variklio drabinis turis (variklio kodas butu gerai, arba pasakytum kiek voztuvu, turbinis ar ne)
4. Pavaru dezes tipas (atskirais atvejais)

Nes dabar yra nepilnas 1 punktas ir nepilnas 3 -_-

jo... matosi kas issamiai isstudijavo visas Peugeot klubo taisykles... :lol: :beer:
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#6 Svečias_keestys_*

Svečias_keestys_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 15 - 19:22

atsiprasau labai. siap tai 95 11 menesio. variklis 1,8 16v man tai turbut ne cia beda. pas mane beda yra tokia kad masina visiskai nedirba ant laisvu. pvz ir kelyje ijungi laisva begi tai ji arba iskart uzgesta arba pagal apsukas matos dirba labai pulsuojanciai. apsukos nuo 700 iki 1200 ir jai ne iskart uzgesta tai vistiek dazniausiai uzgesta po kurio... o duomenu iskart neparasiau nes klause apie toki varikli kaip mano tai as prie to pacio prisidejau...
  • 0

#7 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 spalio 15 - 19:30

atsiprasau labai. siap tai 95 11 menesio. variklis 1,8 16v
man tai turbut ne cia beda. pas mane beda yra tokia kad masina visiskai nedirba ant laisvu. pvz ir kelyje ijungi laisva begi tai ji arba iskart uzgesta arba pagal apsukas matos dirba labai pulsuojanciai. apsukos nuo 700 iki 1200 ir jai ne iskart uzgesta tai vistiek dazniausiai uzgesta po kurio... o duomenu iskart neparasiau nes klause apie toki varikli kaip mano tai as prie to pacio prisidejau...

1. pabandyk pakeisti kuro ir oro filtrus. gal pades... ;)
2. jei ne tai tadu atidaryk kapota ir dirbant varikliui atjunk nuo laisvos eigos voztuvo fiske, jei variklio darbas nepasikeis jieskok kito voztuvo.
3. jei ir tas nepades, tai vaziuok i diagnostika... greiciausiai parodys kompas kad neveikia liambda zondas...
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#8 Svečias_keestys_*

Svečias_keestys_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 15 - 19:38

aisku... na reisks pasakyt kad pabandytu paziuret situs punktus ka pasakei... diagnostika buvau nuvares. tai isvale viena detale tai manau ta apie kuria klausiau kur ji yra. padejo kuriam laikui(pusei menesio) bet dabar tai net is kiemo neina isvaziuot neuzgesus kokius 3 kartus.

Šį pranešimą redagavo keestys: 2006 spalio 15 - 19:51

  • 0

#9 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 spalio 15 - 19:55

aisku... na reisks pasakyt kad pabandytu paziuret situs punktus ka pasakei... diagnostika buvau nuvares. tai isvale viena detale tai manau ta apie kuria klausiau kur ji yra. padejo kuriam laikui(pusei menesio) bet dabar tai net is kiemo neina isvaziuot neuzgesus kokius 3 kartus.

tada gali keisti ji i kita, bet vietoj dekis ir tikrink...
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#10 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 spalio 15 - 22:50

95 11 menesio. variklis 1,8 16v

Variklio kodas bus XU7JP4/L3
technines charakteristikos
Daugiau info cia

jo... matosi kas issamiai isstudijavo visas Peugeot klubo taisykles... laugh.gif beer.gif

Tik norejau padet, o taisykliu neskaiciau dar :blush:
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#11 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 03:41

atsiprasau labai. siap tai 95 11 menesio. variklis 1,8 16v
man tai turbut ne cia beda. pas mane beda yra tokia kad masina visiskai nedirba ant laisvu. pvz ir kelyje ijungi laisva begi tai ji arba iskart uzgesta arba pagal apsukas matos dirba labai pulsuojanciai. apsukos nuo 700 iki 1200 ir jai ne iskart uzgesta tai vistiek dazniausiai uzgesta po kurio... o duomenu iskart neparasiau nes klause apie toki varikli kaip mano tai as prie to pacio prisidejau...

pas mane pugas 406 bet lygiai tu paciu metu ir tas pats variklis ir kaip nebutu gaila bet ta pati beda, gal skirtumas tik tas kad man ima gesinet tik gerai isilus varikliui :( , tada vaziuojant ijungus laisva pavara apsukos nukremta iki 700 ir arba uzgesta arba pakyla iki 900 ir viskas gerai :huh: jei issiaiskinsi kas per beda duo zenkla :mellow:
  • 0

#12 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 08 - 14:30

Nors mano 605p bet problema identiska Arturo. Itariau lemda, todel buvau nuvares diagnostikai, taciau nieko jie nerado, o ir pugas kaip zinodamas be jokiu ciaudymu dirbo :wacko: Mieste su tokias nevarotais vazinet nervu tampymas :mad:
  • 0

#13 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2006 lapkričio 17 - 20:35

aisku... na reisks pasakyt kad pabandytu paziuret situs punktus ka pasakei... diagnostika buvau nuvares. tai isvale viena detale tai manau ta apie kuria klausiau kur ji yra. padejo kuriam laikui(pusei menesio) bet dabar tai net is kiemo neina isvaziuot neuzgesus kokius 3 kartus.

ka tik ir as buvau zibinte tai irgi pravale ta davikli ir kolkas eina kaip bitute ;) tik tikiuosi kad ne pusei menesio, o siaip dziaugiuosi labiau del to kad paaiskejo kad mano pagrindiniam dirzui jau paskutines dienos buvo, tai ZIBINTAS laiku spejo mano liutuka isgelbet :rolleyes: , dar pakeite ivairia galybe dirzu, aisq atsikraciau nemazai pinigu, bet svarbu kad dabar mano liutas labai patenkintas :)
  • 0

#14 Svečias_vaidas001_*

Svečias_vaidas001_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 11:38

Arturai, gal gali pasakyti koki davikli pravale? pas mane gesta kai ziema salta kol neikaista variklis. aciu
  • 0

#15 Arturas

Arturas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 22:29

sake kad laisvos eigos davikli praplove, neva turetu padet, o jei ne tai reiks ji keist nauju, kaina apie 300 Lt, na bet kolkas jokiu priekaistu..tfu..tfu :)
  • 0

#16 Svečias_Artuxs01_*

Svečias_Artuxs01_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 20 - 23:29

sita gal galit patart kas gali but mano pezui?vienu zodziu ant laisvu apsuku panele dreba,toks garsas yra,o kai vaira biski paspaudi,tai isnkysta,arba isnyksta gai padidini apsukas,sakkykit kas gali but....
  • 0

#17 Svečias_UZIkas_*

Svečias_UZIkas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 21 - 11:46

del tu sokinejimu...mano kolegai nustate kad susikreipus galva...(nzn ka jis veikia su ta masina)
  • 0

#18 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2006 lapkričio 21 - 11:52

del tu sokinejimu...mano kolegai nustate kad susikreipus galva...(nzn ka jis veikia su ta masina)

Kaip taip gali buti susikraipius?
Bendras pastebejimas? Kiek atsistotu galvos keitimas?
  • 0

#19 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 21 - 13:13

Kaip taip gali buti susikraipius?
Bendras pastebejimas? Kiek atsistotu galvos keitimas?

Gal nuo perkaitimo?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#20 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 16:15

Turiu ir as beda su 406 2.1 TD 1998 mutuku. Varikliui susilus iki 50-70 laipsniu pradeda sokineti apsukos nuo 1700 iki 3000. Varikliui labiau susilus viskas ok. Gal kam yra buvusi tokia beda? :blush:
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0