Peršokti prie turinio


P406 stipriai sokineja apsukos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#21 Svečias_keestys_*

Svečias_keestys_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 30 - 10:54

na as antra karta nuvariau diagnostika ir man vel isvale ta laisvu apsuku davikli... bet naudos nulis nes vos tik pravaziavau pora km ir vel uzgesau.... buciau keites i nauja bet tada neturejo jie tam zibinte tos detales... dar man patare pasikeist sita detale.... tik va pamirsau kaip ji tiksliai vadinas.... nesinori nuejus ir parduotuve prasyt to ko nezinai kaip vadinas... nes vistiek nesupras :) tai va noriu idet foto.. tik va beda kad nezinau kaip tai padaryt...
  • 0

#22 Svečias_True_Lies_*

Svečias_True_Lies_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 20:50

:mellow: mano 2 l 16v, peugeot 406 varikliui nekas su apsukom buvo, gesdavo, tai toki vadinama anglisku trumpiniu MAP, kuris dedas kolektoriuje (kazkur po juo sukas..) praplove, lyg ir pagerejo, bet trauka pablogejo, po to vapse nekas, nes tikriausia per ta pati pradejo siurbti ora. Tai db ant benzo variklis dirba kaip geras dizelinis, o kai persijungia ant duju pagereja, nes su dujom paprasciau viskas.. tai va. O sitas MAP reguliuoja variklyje misini benzo, reguliuoja kiek supratau kompresija. Viska krc. tai ji pakeist galima i reno MAP tik truputeli perdirbti. Krc, varysiu remontuoti si savaitgali, tai jei pades paaiskinsiu placiau ;) seip tai del to MAP variklis gesta. tad siulau atkreipti demesi. o jei kartais MAP lietuviskai tas laisvos eigos reguliatorius - tada kalbam apie ta pati. man ji isemes remontininkas praplove, bet iskart nepazadejo gero kelio, nes MAP buvo pasviles. tiek ziniu :)
  • 0

#23 Svečias_arviss_*

Svečias_arviss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 11:57

del variklio sukiu sokinejimo kaltas tik laisvos eigos varikliukas, tas pats ir pas mane, jau metai kaip kankinuos, bet issiaiskinau. sis varikliukas kainuoja 450 lt, padevetas 200lt, patariu pirkti nauja, perkraut kompa ir vsio bus ok. beje as dar taip ir nesutvarkiau, bet bandziau det nauja...
  • 0

#24 Svečias_vaidas001_*

Svečias_vaidas001_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 12:05

nu nezinau... as pakeiciau laisvos eigos voztuva i nauja originala, kaip geso taip gesta. visiskai nepadejo.
  • 0

#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 12:55

del variklio sukiu sokinejimo kaltas tik laisvos eigos varikliukas, tas pats ir pas mane, jau metai kaip kankinuos, bet issiaiskinau. sis varikliukas kainuoja 450 lt, padevetas 200lt, patariu pirkti nauja, perkraut kompa ir vsio bus ok. beje as dar taip ir nesutvarkiau, bet bandziau det nauja...

Toli gražu ne vienintelė to priežastis
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0