Peršokti prie turinio


turbo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 02:57

sveiki, as cia naujas, bet atejau cia jusu pagalbos, turiu 605 91m, svelniai tarent-ledas, tik ciut senis nubraize duris
tai va, noriu as turbo,nes ...noriu
meistriukas sake susirask koki turbinini varikli, nes reikalingas kazkos slegis ar kas, o paskui viska montuosim.
gal kas turit minciu kur gauti orginalu varikli su turbina?o speju dar geriau, kad butu visa masina su musta subine.
ir gal kas zino kaina?
aciu
  • 0

#2 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 13:58

sveiki, as cia naujas, bet atejau cia jusu pagalbos, turiu 605 91m, svelniai tarent-ledas, tik ciut senis nubraize duris
tai va, noriu as turbo,nes ...noriu
meistriukas sake susirask koki turbinini varikli, nes reikalingas kazkos slegis ar kas, o paskui viska montuosim.
gal kas turit minciu kur gauti orginalu varikli su turbina?o speju dar geriau, kad butu visa masina su musta subine.
ir gal kas zino kaina?
aciu

Jei nori - reiskias nemires. Taciau, pries puolant ka nors daryti vertetu pagalvoti kas tai do daiGtas, kaip jis veikia, kokia tu nauda gausi bei kiek tas kainuos. Tuomet, viska apibendrines, galesi padaryti isvadas...Jei turbo reikia tik tam, kad "turbo", tai pigiausia bus uzsiklijuoti 5 raideles....Jei tau to reikia, kad masina vaziuotu geriau - gerokai pigiau bus nusipirkti toki automobili, kuris is jau gamyklos isriedejo gerokai geriau vaziuojantis. O pradziai tavo draugas bus google su raktiniais zodziais "how it works turbo". Sekmes paieskose.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 14:03

Beje, keletas temu, kurios turetu praversti:

http://www.peugeot-k...t=ST&f=2&t=3680
http://www.peugeot-k...=ST&f=2&t=11383
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 16:48

na, as manau kad man tai ne vien del to kad butu vietik turbo, as siemet paleidau VW transporter Syncro 86m, jis man kainavo ciut daugiau nei 10000 eureju, apie pinigus nekalbu, tai ideja, kurti ir daryti. mano meistras ruosia masinas raliui, o dabar dirba man. o kas jis toks "turbo"as zinau. tai, va jei as jau parasiau, tai man daug kritikos nereikia,prasau minciu ir patarimo, gal kas ka zino. labai aciu uz pagalba
  • 0

#5 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 17:53

na, as manau kad man tai ne vien del to kad butu vietik turbo, as siemet paleidau VW transporter Syncro 86m, jis man kainavo ciut daugiau nei 10000 eureju, apie pinigus nekalbu, tai ideja, kurti ir daryti.
mano meistras ruosia masinas raliui, o dabar dirba man. o kas jis toks "turbo"as zinau.
tai, va jei as jau parasiau, tai man daug kritikos nereikia,prasau minciu ir patarimo, gal kas ka zino. labai aciu uz pagalba

Tu cia girtas bandai kazka parasyt? Ar siaip biski 'mintys klaidzioja?..
Niekas nepraso cia moksliniu stilium rasyt, bet gal galima bent jau sakini zmoniskai suregzt. Veiksnys, tarinys.. ;)
Tai kokio tau patarimo reikia? Kaip uzdeti turbina atmosferiniam varikliui ar kaip 'idet turbinini i 605 (apie pacia transplantacija, ta prasme) ?..
  • 0
Variantas B

#6 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 17:55

tai, va jei as jau parasiau, tai man daug kritikos nereikia,prasau minciu ir patarimo, gal kas ka zino. labai aciu uz pagalba

Niekas ir nesiruosia kritikuoti, taciau jei 10kEuru neproblema, tai patarimo reiktu ieskoti pas profesionalus, o ji (meistra), jei teisingai suprantau, jau turi. Niekas geriau uz tikra profesionala, savo srities zinova, tau tikrai nepatars...nei sitame forume, nei kitame.

Sekmes kuryboje.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#7 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 18:58

keistai cia, kam tau "paleidusiam" vw uz 10000 euro ir kaip suprantu pinigu lb neskaiciuojanciam i kist turbina uz uz pora klt i 91 metu masina??? :wacko:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#8 Svečias_nujo_*

Svečias_nujo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 21:51

sveiki, as cia naujas, bet atejau cia jusu pagalbos, turiu 605 91m, svelniai tarent-ledas, tik ciut senis nubraize duris
tai va, noriu as turbo,nes ...noriu
meistriukas sake susirask koki turbinini varikli, nes reikalingas kazkos slegis ar kas, o paskui viska montuosim.
gal kas turit minciu kur gauti orginalu varikli su turbina?o speju dar geriau, kad butu visa masina su musta subine.
ir gal kas zino kaina?
aciu

ivyko Gazas dugnas reinkarnacija :lol:
  • 0

#9 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2006 rugpjūčio 20 - 23:00

sveiki, as cia naujas, bet atejau cia jusu pagalbos, turiu 605 91m, svelniai tarent-ledas, tik ciut senis nubraize duris
tai va, noriu as turbo,nes ...noriu
meistriukas sake susirask koki turbinini varikli, nes reikalingas kazkos slegis ar kas, o paskui viska montuosim.
gal kas turit minciu kur gauti orginalu varikli su turbina?o speju dar geriau, kad butu visa masina su musta subine.
ir gal kas zino kaina?
aciu

ivyko Gazas dugnas reinkarnacija :lol:

Tai jau tikrai, geras pastebejimas :lol:

Šį pranešimą redagavo awake: 2006 rugpjūčio 20 - 23:00

  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#10 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 00:21

kazkaip tu cia durnai rasai pirmais kad nieko nesupranti poto kad jau viena padarei ,pirma geriau issiblaivyk :wacko:
  • 0

#11 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 00:27

ivyko Gazas dugnas reinkarnacija :lol:

Is kitos puses, gal uzsipuolem siek tiek zmogu.. Su Zanuda priesaky. ;) O kiti au au au is paskos (nu gerai, as irgi). :)
Puikus pavyzdys, kad nera to gero, kas i bloga neiseitu.. O ideja gal ir visai grazi buvo (ir 'pridengta sociais finansais, kiek isejo suprast). Superturbocharged & recharged 605TTTi. Butu zmoniskai parasyta, argumentuota, dar koki pavyzduka ir visi ostu oooooo..... :rolleyes: Oder?
  • 0
Variantas B

#12 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 07:41

sveiki, as cia naujas, bet atejau cia jusu pagalbos, turiu 605 91m, svelniai tarent-ledas, tik ciut senis nubraize duris
tai va, noriu as turbo,nes ...noriu
meistriukas sake susirask koki turbinini varikli, nes reikalingas kazkos slegis ar kas, o paskui viska montuosim.
gal kas turit minciu kur gauti orginalu varikli su turbina?o speju dar geriau, kad butu visa masina su musta subine.
ir gal kas zino kaina?
aciu

Jo...... .... :blush:
Busiu is tu kurie tave jau "uzsipuole".... ^_^
Ir po tokio savo posto tu rasai kad apie "turbo" tu jau zinai ir nereikia taves cia mokyti, a ne.......? :lol:
Tai argi zinantis zmogus rasis kad jam "reikia kazkokio slegio...." .... :blink: O ka reiskia klausimai "kur gauti originalu varikli su turbo?".... - tai gi aisku kaip balta diena - jei 10000 euru ne problema, tai uzsisakyk ta "kazkoki turbo" varikli is prancuzijos... :wub: , o jei per prabangu - tai jieskok savartinose ar pagal skelbimus..... ;) Su tokiais pasisakymais esi panasus i berniuka uzsinorejusi kazkoki saldainiuka parduotuveje, bet nei velnio nenutoki ko butent nori ir kaip jis turi atrodyti..... :P
Na ir pabaigai - jei tavo meistras dirbantis tau yra profas bei ruosia masinas lenktynems, tai argi jis negali tau parupinti variklio su kazkokia "turbo" ar ten "slegiu".....? <_< :lol:

Persiprasau uz kritika..... :blush:
  • 0

#13 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 09:58

As tai siulau paimti to pacio 605-o 2 litrini su turbo ir bandyt ji ikrauti, manau bus pigiau ir rezultatas bus geresnis. Arba tiesiog ikrauti koki atmosferini, taip idomiau, man atrodo! :P
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#14 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 11:29

Noriu turbo- tu daug neklausinek, nes cia visi skeptikai ir pragmatikai. Kaip vienas rusu admirolas pareiske: metaliniu laivu negali buti, nes ir vaikui aisku, kad metalas vandenyje skesta! Todel imk ir daryk pats- iseis- visi nesios tave ant ranku ir rodys kaip pavyzdi, nepasiseks- nieks nezinos ir gyvenimas eis sena vaga. Gal cia naujas Edisonas ar DaVincius?! Ka gali zinoti...
  • 0

#15 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 11:35

Su tokiais pasisakymais esi panasus i berniuka uzsinorejusi kazkoki saldainiuka parduotuveje, bet nei velnio nenutoki ko butent nori ir kaip jis turi atrodyti..... :P

taip ko gero ir yra.
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#16 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 11:51

gal kas turit minciu kur gauti orginalu varikli su turbina?o speju dar geriau, kad butu visa masina su musta subine.
ir gal kas zino kaina?
aciu

ieskok citroeno XM 2.0t, ju dazniau buna kiek pastebejau nei 605 2.0t
  • 0

#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 21 - 11:54

kai susimontuosi :) rasyk, mesiu tau issuki :D
  • 0

#18 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 22 - 12:28

RENALDAS gerai pastebejo, toks as jau esu-uzsimaniau ir viskas.
mano meistriukas dbr norvegijoj pas mane, tad lauzynai cia nepades-tokiu cia nera, arba labai kudi.
nu as kartais ir nusisneku, tiesa, bet kiekvienas savaip durnas :blush: , nepykit
nu, prie reikalo. man xm netinka, tai ne PEUGEOT, nors tai ir tas pats, bet Tai CITRINA!neisizeiskit,as noriu daliu tik is peugeot.
ideja tokia-tai PEUGEOT.
ir gan greitas.
nu tai jei kas zinot kur toki gauti 2.0t, duokit zinia. as greit parsirasiu i lt, ir jei viskas ok, forsuosiu sita reikala. B)
taip kad noriu jusu mincu su apciuopiama informacija.
man varikliai nera daug zinomi, bet siek tiek numanau, mano labiau isore ir vidus..
tad kas ka zinot- :)~ papasakokit
na jei dar mintim pasidalinti, tai noriu dar ir coupe is jo padaryti:) kadanors

yra ir vienas eskiziukas, bet gan prastokas, bet jei idomu...paziurekit
http://fustuning.fre...id=23&Itemid=43
  • 0

#19 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 22 - 12:46

... man xm netinka, tai ne PEUGEOT, nors tai ir tas pats, bet Tai CITRINA!neisizeiskit,as noriu daliu tik is peugeot. ...

Turbūt labai nustebtum, jei savo PEUGEOT atidžiau pakrapštytum. Ant daugelio detalių rastum abu štampus: ir liūtuko ir dvigubo ševrono :D
Panašiai OOOO ir VW.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#20 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2006 rugpjūčio 22 - 14:47

man xm netinka, tai ne PEUGEOT, nors tai ir tas pats

Ant daugelio detalių rastum abu štampus: ir liūtuko ir dvigubo ševrono

Norejo pasakyti, kad Citronas turi toki pat varikli kaip ir 605, jei rasi detalem parduodama XM 2.0turbo, tai skambink ir klausk variklio!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0