Jump to content


green oro filtrai


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Svečias_Psichaz_*

Svečias_Psichaz_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 11 - 21:39

Sveiki :) Turiu viena problemėlę:(. Pas mane yra įdėtas green oro filtras, bet jis truputi praplyšo nuo trinimosi, gal kas žinot kur galima būtų nusipirkt nauja peugeot 106 sport modeliui? Kiek žinau, tik Melga tuo užsiima, bet ten tokiu neturi koks yra pas mane, gal žinot kas dar pardavinėja ? :) Ačiū už informaciją :)
  • 0

#2 Svečias_Stanakas_*

Svečias_Stanakas_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 06:11

groundzero pasiteirauk ir filtra nebijociau pirkt fast tuning ar pan (pakso zento kontora).
  • 0

#3 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 06:26

Sveiki :)
Turiu viena problemėlę:(. Pas mane yra įdėtas green oro filtras, bet jis truputi praplyšo nuo trinimosi, gal kas žinot kur galima būtų nusipirkt nauja peugeot 106 sport modeliui? Kiek žinau, tik Melga tuo užsiima, bet ten tokiu neturi koks yra pas mane, gal žinot kas dar pardavinėja ? :)
Ačiū už informaciją :)

o kuginio nenori det?:)) nes "sportinis" filtras standartinei vietoij tai taspats g, kaip ir sportinis vairas nesportinei masinoi :) apsoliuciai jokio efekto..
  • 0

#4 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • posts 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Posted 2006 September 12 - 06:57

o kuginio nenori det?:)) nes "sportinis" filtras standartinei vietoij tai taspats g, kaip ir sportinis vairas nesportinei masinoi :) apsoliuciai jokio efekto..

na nesakyciau kad jokio efekto....
tai gal sakysi kad "sportinis" filtras nesportinej masinoj irgi g ?
:ph34r: :mad:

p.s. efek tas yra nes filtro medziaga pralaidesne orui, o filtravimo plotas panasus... :mad:
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#5 Svečias_spirgiz_*

Svečias_spirgiz_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 09:11

sportinis filtras originalaus vietoje tikrai neduos tau naudos.. kokia gali buti ten nauda jei tas filtras uzdarytas dezeje , i kuria oras ateina pro salyginai nedidele slanga? oro filtras negauna daugiau oro tai ir naudos nelabai reiketu ieskoti.. o kuginis oro filtras statomas laisvai ir traukia ora is visu pusiu.. taciau is savo patirties galiu tvirtai pasakyti, jog atmosferiniam (t.y. ne turbininiam) varikliui ir tas kuginis oro filtras turi labai jau mazai naudos.. jos ir pajusti nelabai tepavyks.. atsiras tik malonus ausiai garsas.. :)
  • 0

#6 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2006 September 12 - 09:18

sportinis filtras originalaus vietoje tikrai neduos tau naudos.. kokia gali buti ten nauda jei tas filtras uzdarytas dezeje , i kuria oras ateina pro salyginai nedidele slanga? oro filtras negauna daugiau oro tai ir naudos nelabai reiketu ieskoti.. o kuginis oro filtras statomas laisvai ir traukia ora is visu pusiu.. taciau is savo patirties galiu tvirtai pasakyti, jog atmosferiniam (t.y. ne turbininiam) varikliui ir tas kuginis oro filtras turi labai jau mazai naudos.. jos ir pajusti nelabai tepavyks.. atsiras tik malonus ausiai garsas.. :)

Jo jo, dekit kuginius filtrus kur papuola ir eis kai ispis*** pezius. Rimtu specu ir nerimto mano nuomone, belekaip uzdetas kuginis/sportinis oro filtras daznai net pablogina situacija. Jau geriau per orginalu ir ta "salyginai siaura slanga" variklis ima ora, bet nors salta ir is lauko, o ne silta ir is po kapoto <_<
  • 0

#7 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 09:44

Jo jo, dekit kuginius filtrus kur papuola ir eis kai ispis*** pezius. Rimtu specu ir nerimto mano nuomone, belekaip uzdetas kuginis/sportinis oro filtras daznai net pablogina situacija. Jau geriau per orginalu ir ta "salyginai siaura slanga" variklis ima ora, bet nors salta ir is lauko, o ne silta ir is po kapoto <_<

As jau nusipirkau savo auto su kuginiu filtru, nes duju reduktoriu ikistas i ta vieta kur turi but filtro deze.
Taigi man ir paciam kilo klausimu kokia itaka daro salto ir silto oro isiurbimas?
Pagal fizikos desnius siltas oras yra retesnis, o tai gali keist misinio "riebuma" kas itakoja trauka ir sanaudas bei CO.
Taigi suregulevus misini esant siltam motorui, saltoi busenoj turetu pabloget darbas, kas pas mane ir yra.

Cia mano pafilosavimas :D
Gal kas turi kitokia isvedziojimu???
  • 0

#8 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 09:52

tikrai zinau: Kuginis filtras, priklausomai nuo jo montavimo vietos, gali duoti neigiama rezultata, kaip cia buvo pamineta. Rezultatas gali keistis stumdant net po kelis cm i sonus. Arba geras rezultatas gali buti tik vaziuojant atidarytu kapotu. Todel be stendo toki daikta deti galima tik is neturejimo ka veikti. subjektyviai patyriau, kad green filtro kasete, identiska popierinei, nedave absoliuciai jokio rezultato jokiais klausimais. ana issiemiau (gal net galiu padovanot kam nuo 90 AG HDi) ir vel sugrudau popierini. Psichaz, jei nori geresnes kasetes, braukis i groundzero. Jie turi KingDragon. tas lyg ir geresnis uz green.
  • 0

#9 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • posts 2,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Posted 2006 September 12 - 09:53

Kiek žinau, tik Melga tuo užsiima, bet ten tokiu neturi koks yra pas mane, gal žinot kas dar pardavinėja ? :)

Pasiziurek green saite, koks pagal ismatavimus pas tave yra modelis, ir prasyk melgos kad atvezhtu butent toki.
Beje ivairiu king dragonu maciau ukmerges g. kemi vitrinoj prideliota.
  • 0

#10 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • posts 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Posted 2006 September 12 - 10:07


subjektyviai patyriau, kad green filtro kasete, identiska popierinei, nedave absoliuciai jokio rezultato jokiais klausimais. ana issiemiau (gal net galiu padovanot kam nuo 90 AG HDi) ir vel sugrudau popierini.

na tsakant vazinejant dujomis :blush:
skirtumas jauciasi :blink: ; ant benzino . hmmm jokio efekto :wacko:
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#11 Svečias_WOVA_*

Svečias_WOVA_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 10:14

tikrai zinau:

Kuginis filtras, priklausomai nuo jo montavimo vietos, gali duoti neigiama rezultata, kaip cia buvo pamineta. Rezultatas gali keistis stumdant net po kelis cm i sonus. Arba geras rezultatas gali buti tik vaziuojant atidarytu kapotu. Todel be stendo toki daikta deti galima tik is neturejimo ka veikti.

subjektyviai patyriau, kad green filtro kasete, identiska popierinei, nedave absoliuciai jokio rezultato jokiais klausimais. ana issiemiau (gal net galiu padovanot kam nuo 90 AG HDi) ir vel sugrudau popierini.

Psichaz, jei nori geresnes kasetes, braukis i groundzero. Jie turi KingDragon. tas lyg ir geresnis uz green.

Na man asmeniskai patinka tai, kad kugini filtra galima isplauti ir toliau ramei vaziuot, pagal mane jo explotacijos laikas yra ilgesnis nei popierinio.
  • 0

#12 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 10:18

tai lygiai tas pats ir su medvilnine kasete. isplovus reik supurxt spetialiu tepaliuku, nepamirsk.
  • 0

#13 darsau

darsau
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 112
  • Vieta:Kedainiai
  • Automobilis:605 3.0 v12 automat

Posted 2006 September 12 - 11:19

Jo buvau as irgi isidejas kugini oro filtra (beje pas mane yra dujos) tai viskas gerai buvo ir garsas malonesnis po kapotu, bet visa tai buvo iki pirmo sovimo. Jis paprasciausiai sudege... :(
  • 0

#14 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • posts 1,152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2006 September 12 - 11:22

Jo buvau as irgi isidejas kugini oro filtra (beje pas mane yra dujos) tai viskas gerai buvo ir garsas malonesnis po kapotu, bet visa tai buvo iki pirmo sovimo. Jis paprasciausiai sudege... :(

Kas cia klube garantavo kad nuo duju suviu issigelbejimas yra kuginis filtras? Ar ne mmx? Gal as klystu. Bet tai teorijau jau kaip ir galas, ane ;)
  • 0

#15 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 11:52

jo..., o Psichaz paklause tik kur jam nusipirkt :lol:
  • 0

#16 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2006 September 12 - 12:07

jo..., o Psichaz paklause tik kur jam nusipirkt :lol:

Visks normaliai.
Bet užtat išsiaiškinsim, pas ką ilgiausias o pas ką storiausias :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#17 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 13:52

as sportini dejau tik del duju kai shaude.. nebeturiu duju nebera ir filtro... :) visa kita sh. nebent specialus isvadai stovi ir t.t. nu krc nefik cia diskutuot. esme ta kad standartinei vietoij sportinis fitlras duoda nebent psichologini efekta ;)
  • 0

#18 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 14:54

idomu kaip galima pajausti tuos kelis kumelius pakeitus filtrą? Kūginio trūkumas, kad jis būdamas ne dėžėje taškosi ir purvinasi žymiai labiau
  • 0

#19 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 18:20

idomu kaip galima pajausti tuos kelis kumelius pakeitus filtrą?
Kūginio trūkumas, kad jis būdamas ne dėžėje taškosi ir purvinasi žymiai labiau

manau būtų galima pajausti ne tiek kumelius, bet geresnį gazo responsą. šiaip filtras, bent kiek žiūrėjau, geriau smogia per Nm, nei per kW.

Blogiausia kūginiam, kad jis ne ten būdamas gali ne tą orą paimt. Draugui vieną kartą buvo surasta vieta, kurią panaudoti galima tik kai lieka praviras kapotas. tai pasiliko standartinį.
  • 0

#20 Svečias_Psichaz_*

Svečias_Psichaz_*
  • Svečiai

Posted 2006 September 12 - 19:53

Sveiki :) Na taip isejo, kad snd nusipirkau kugini green oro filtra, paziuresim, kaiup ten bus, tikiuosi nieks nesaudys ir viskas bus ciki su mano liutuku:) Labai aciu, kad paaiskinot kaip kas veikia, kokie minusai ir pliusai kuginiu filtru:)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users