Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kokios firmos ir rūšies padangas vilki jūsų Pežas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 79

#21 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugpjūčio 07 - 17:14

Aš pirkau padangas po 250 už štuką ir ką? Babkių dabar labai tūga, nes sumerkiu į būstą, bet kitą pavasarį vasarines vėl pirksiu už tiek. Man mano ir šeimos saugumas yra svarbiau nei kažkokie suknisti lyšni 600 litų :huh:

O jei algos tik 600 gauni, tai kiba visa menesi nevalgius sedet?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#22 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 08:05

Aš pirkau padangas po 250 už štuką ir ką? Babkių dabar labai tūga, nes sumerkiu į būstą, bet kitą pavasarį vasarines vėl pirksiu už tiek. Man mano ir šeimos saugumas yra svarbiau nei kažkokie suknisti lyšni 600 litų  :huh:

O jei algos tik 600 gauni, tai kiba visa menesi nevalgius sedet?

O tai kaip sugebi nusipirkt mašiną gaudamas 600 ir dar benziną pilt? Čia ne argumentas. Neturi už ką, važinėk su škoda. Nuolatinis kainuoja apie 40 Lt ir taip beveik 10 kartų pigiau nei fuflo padangos ir ramu, kad nuvažiuosi iš taško A į B.
Pridėsiu dar tai, kad gatvėje paprastai vžinėja daug auto ir kai tokiu mastymu važinėjantis pilietis įvairuoja į tavo auto, būnam labai pikti, o neduok dieve pasekmės dar liūdnesnės (mirtys, invalidai ir šiaip sužalojimai). Taip kad reikia mastyt plačiau. Pirkdamas cherovas padangas rizikuoji visų pirma kitų, niekuo dėtų žmonių sveikata. Ir apskritai kvaila diskusija. Reikia pradėt į viską žiūrėt plačiau, nei "mano kiemas", tada nereiks aiškint kaip Lietuvoj cherova ir koks anas debilas, man į šikną įvažiavo. Anas ne debilas, anas masto lygiai kaip tu. :angry:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#23 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 14:11

[quote name='Darka' date='Aug 8 2003, 08:19 AM'] O jei algos tik 600 gauni, tai kiba visa menesi nevalgius sedet? [/QUOTE]
O tai kaip sugebi nusipirkt mašiną gaudamas 600 ir dar benziną pilt? Čia ne argumentas. Neturi už ką, važinėk su škoda. Nuolatinis kainuoja apie 40 Lt ir taip beveik 10 kartų pigiau nei fuflo padangos ir ramu, kad nuvažiuosi iš taško A į B.
Pridėsiu dar tai, kad gatvėje paprastai vžinėja daug auto ir kai tokiu mastymu važinėjantis pilietis įvairuoja į tavo auto, būnam labai pikti, o neduok dieve pasekmės dar liūdnesnės (mirtys, invalidai ir šiaip sužalojimai). Taip kad reikia mastyt plačiau. Pirkdamas cherovas padangas rizikuoji visų pirma kitų, niekuo dėtų žmonių sveikata. Ir apskritai kvaila diskusija. Reikia pradėt į viską žiūrėt plačiau, nei "mano kiemas", tada nereiks aiškint kaip Lietuvoj cherova ir koks anas debilas, man į šikną įvažiavo. Anas ne debilas, anas masto lygiai kaip tu. :angry: [/quote]
Aha. :beer: Aš tai dar draudimo sistemą pakeistau kuo naujesnė tačka, tuo mažiau moki, kuo senesnė, tuo daugeu. ;)
  • 0

#24 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 14:38

Auto naujumas nebūtinai atitinka vairuotojo protą. Brangus daiktas ne visada yra geriausias. Pigesnis atidžiai pasirinktas daiktas, naudojamas su protu, gali duoti tą patį rezultatą. Nepulkim į kraštutinumus.
  • 0

#25 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 14:57

Auto naujumas nebūtinai atitinka vairuotojo protą.
Brangus daiktas ne visada yra geriausias.
Pigesnis atidžiai pasirinktas daiktas, naudojamas su protu, gali duoti tą patį rezultatą.
Nepulkim į kraštutinumus.

Manau, kad tokia draudimo sistema, tam ir buvo sugalvota, kad minimalizuoti "proto" faktorių. Remtasi greičeuse tuo, kad kuo naujesnis auto tuo mažesnė akcidento tikimybė dėl susidėvėjimo.
  • 0

#26 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 15:06

Greičiausiai taip. Bet pagal tokią logiką gaunasi, kad pirkai naują auto, pavažinėjei kol padangos susidėvėjo ir vėl perki naują auto dėl padangų :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 15:21

Jei sugebi sudėvėt vienas padangas per kokius 8-10 metų, tada taip. :D
  • 0

#28 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 15:36

Remtasi greičeuse tuo, kad kuo naujesnis auto tuo mažesnė akcidento tikimybė dėl susidėvėjimo.

Įdomu būtų kokią statistiką sužinot, kiek avarijų įvyksta dėl blogos auto būklės, susidėvėjimo...
Ar tik ne kažkur 50% avarijų įvyksta dėl greičio viršijimo ir vairavimo neblaiviam (dėl tų 50% galiu ir klysti, bet dalis išties labai didelė - kažkur skaičiau). Turint omeny, kad naujų auto savininkai gali sau leisti daugiau viršyti greitį, tai išeitų, kad jie priklauso didesnės rizikos grupei :rolleyes:
  • 0

#29 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 15:48

Remtasi greičeuse tuo, kad kuo naujesnis auto tuo mažesnė akcidento tikimybė dėl susidėvėjimo.

Įdomu būtų kokią statistiką sužinot, kiek avarijų įvyksta dėl blogos auto būklės, susidėvėjimo...
Ar tik ne kažkur 50% avarijų įvyksta dėl greičio viršijimo ir vairavimo neblaiviam (dėl tų 50% galiu ir klysti, bet dalis išties labai didelė - kažkur skaičiau). Turint omeny, kad naujų auto savininkai gali sau leisti daugiau viršyti greitį, tai išeitų, kad jie priklauso didesnės rizikos grupei :rolleyes:

Teorija gana rimta. Tikrai daug skaudzhiu (su lavonais) avariju padaro buten su naujais auto.

Nors ash vistik manau, kad nauja mashina potencialiai mazhiau pavojinga, nei senas kledaras.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#30 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 16:03

Ka reiskia senas kledaras? Turit omeny senas kebulas ir salonas apiplyses? 2 Darka> masina sugebu nusipirkt taupydamas ir kiek truksta, skolindamas. Beje masina kainavo 2000 lt, o naujos padangos ~1000. Tai kiba man pirma pirkt padangas, a po to prie ju derinti masina? O avarijos ivyksta tikrai ne del senu masinu ar devetu padangu, o del daug kitu faktoriu, pagrinde zmogiskuju. Juk mes sedim uz vairo ir zinom ka vairuojam, jei idealiai sutvarkyta masina, spaudi ir rizikuoji siek tiek daugiau, jei zinai kad kazkas netaip, neleki, vaziuoji atsargiau. Taip kad nereikia cia lia lia.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#31 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 18:49

Mmmmhh, maestro, ash ir sakau: butum vaziaves su nauja masina ralyje Simnas 2003, butum nenushokes nuo kelio. ;) Juk naujoje masinoje ir ABS, stabdymo kelias trumpesnis, vairuot stabdydamas gali, ir, greiciausiai, begi lengviau ijung.... :rolleyes: Na o ash jei vaziuociau su nauja masina, tai greiciausiai nebutu man islydes vairas is ranku, nes naujoje masinoje vairo stiprintuvas butu..... :ph34r: :beer: Nesipykit, baikim diskusija.... Kiekvienas renkasi padangas ir masinas pagal savo kishene. Ir negali visa menesi valgyti vien bulves, bet vaziuoti su kokiom Bridgestone Potenza ar etc..... Negi imsi dabar geras padangas ishsimoketinai 5 metams ;)
  • 0

#32 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 rugpjūčio 08 - 21:30

Si diskusija suparino ir mane. blyn, turedamas savo 85 metu 205 as ji kas pusmeti varydavau patikrai i VICI ar Mehary ir per 3.5 metu sukisau ne viena tukstanti litu, kad vazineciau saugiai. Beje, dar nesant privalomam draudimui, buvau apsidraudes. Bet deja daznai tekdavo buti avarinese situacijose kurias sukeldavo butent zmones su naujais auto. Ir tai turbut atsitikdavo der per didelio pasitikejimo savo nauju automobiliu. Aisku sitaciju budavo ir su senais techniskai netvarkingais perpuvusiais kledarais. :ph34r: Kas del padangu, tai reikia ziureti pagal galimybes, bet as visada geriau pasirinksiu "blogesnes" pagal parametrus (13, 14) naujas, nei kokius 17, bet tipo"sustrai" atrodancius kaliosus... :ph34r: Atsakymas i diskusijos klausima - siuo metu vazineju su naujom NANKANG R15/195/55. Tai pirmos mano naujos padangos. Gal nera pacios geriausios, bet geriau negu nieko....
  • 0
Roots to roots

#33 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 09 - 11:22

Įdomu būtų kokią statistiką sužinot, kiek avarijų įvyksta dėl blogos auto būklės, susidėvėjimo...
Ar tik ne kažkur 50% avarijų įvyksta dėl greičio viršijimo ir vairavimo neblaiviam (dėl tų 50% galiu ir klysti, bet dalis išties labai didelė - kažkur skaičiau). Turint omeny, kad naujų auto savininkai gali sau leisti daugiau viršyti greitį, tai išeitų, kad jie priklauso didesnės rizikos grupei :rolleyes:

Čia be rimtesnės draudiko konsultacijos mes neišsiversim. :rolleyes:
  • 0

#34 Svečias_Stanakas_*

Svečias_Stanakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 09 - 14:21

Prisipazinsiu, kad nesimokau is savo klaidu... :huh: 605 apverciau su vasarinem padangom ziema, pastaraja su 205 irgi vasarinem pravazinejau, bet sekmingai, del manes mokesciu moketoju nesumazejo :) Kokias pirksiu ateinanciai ziemai dar nezinau, o dabar pezas apautas Aurora tos pacios kurias uzmove vokietys parduodamas... Nieko blogo negaliu pasakyt 406 tai su michelin, na bet cia kai garazo auto, tai nesuku galvos del kainos :rolleyes:
  • 0

#35 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 07:57

Aš savo migą pirkau už $3000, į saugumą, t.y. kapitalinį važiuoklės perrinkimą žibinte pirktom detalėm sukišau dar apie $1500, padangom naujom sudėjau 2000 Lt. Buvo idealiai sutvarkytas ABS, kuris gelbėjo poroje situacijų. Na ir ką? MIgas sudalyvavo trijose avarijose. Pirmoje įplojo į šikną per plikledį, bičas dievagojosi kad stabdė ir sakė nieko negalėjo padaryt, nors ir padangų protektorius geras. Dėjau aš ant jo protektoriaus, jeigu jis iš medžio išdrožtas. Antra, tai bičas daunas, siauroje gatvelėje, kur net greitis iki 30 ribotas lėkė apie 90 ir ant šlapio kelio nesuvaldė mašinos. Rezultatas nubrozdintas visas šonas, nors pačiam kaltininkui žymiai labiau nepasisekė. Trečias kartas nemelavo, tas pats šonas, bet jau neremontuotinas. O kodėl? O todėl, kad kažkas nesugebėjo susitvarkyt rankinio stabdžio normaliai. Ir kas man liko iš tų didelių investicijų saugumui? 3000 Lt mašinos rinkos kaina? Tiek to, bet aš bent buvau ramus, kad važiuojant man auto staigmenų nepateikinės, nors būdavo dienų, kai per dieną be sustojimo nuvažiuodavau ir 800km, ir greitis 110-130 Lenkijos keliais ir prieš kelionę neklausinėdavau ką daryt kad auto nesubirtų pakeliui. Ką aš tuo noriu pasakyt? O tai, kad dabartiniam 306 ruošiuosi lygiai tą patį padaryt. Viską perrinkt savom rankom ir ką reikia sutvarkyt, kad nebūtų jokių niuansų, netgi galvoju ABS perkelt iš migo. Tech. abžiūras mašina eidavo savo chodu, netgi specialiai paprašydavau kad viską atidžiai iškratytų. Beje, Valduxai, su lyšnais finansais labai striuka, nes visos investicijos eina kita kryptim, bet dėl savęs ir savo šeimos saugumo, aš tikrai stengsiuosi riziką mažint iki minimumo. Ir kitas dalykas, geriau turėt vieną auto, bet gerai sutvarkytą, nei pilną kiemą metalo laužo. ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#36 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 09:01

Morale tokia - nuvaziavau sestadieni i teisinga pardovke ir nusipirkau naujas teisingas padangas. Vo kaip :D
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#37 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 10:25

Jei ne paslaptis, kokias :)
  • 0

#38 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 10:45

Jei ne paslaptis, kokias :)

Ukmerges kelyje yra "euromaster michelin", priesais kemi, kitoje kelio puseje, pirkau euromaster 185'65'14 uz 118 lt stuka, vokiskos, tipo papiginti michelinai, puikus 5 takeliu protektorius, kryptines. Visom kitaiskom ir taivanio iki ju dar toli, o kainuoja tokius pat pinigus :wacko: . Labai esu patenkintas, isbandziau sekmadieni per lietu ir etc :D
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#39 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 13:37

Aš savo migą pirkau už ....

Still bleedin'?
  • 0

#40 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 14:00

Aš savo migą pirkau už ....

Still bleedin'?

Yep
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0