Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kokios firmos ir rūšies padangas vilki jūsų Pežas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 79

#41 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 11 - 14:11

netgi galvoju ABS perkelt iš migo.

Prisimineu, man vieną žiemą incidentas irgi laimingai (?) :huh: baigėsi. Ant šviežio šlapio sniego, matyt, ABS'o ir naujų šypuotų Hankook'ų pagalba išvengeu susidūrimo su naujutėlio Galant subine, bet paskui važiavusi bulka, kurią vairavo mentas, taranavo mano galą, tiesa, nestipriai, tik buferį sutrupino.
  • 0

#42 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2003 rugpjūčio 12 - 23:08

pirkau euromaster 185'65'14 uz 118 lt stuka, vokiskos, tipo papiginti michelinai

ar paziurejai kuriu metu gamybos?
gal jos 5 metus gamyklos sandelyje pragulejo, tai dabar pigiai ir parduoda...


as irgi kazkada pritaupiau ant padangu - uz remonto kaina buciau ne tik nauju padangu komplekta, bet ir lietnykus nusipirkes...
zinodamas, kad lyja - slidu, padangos nekokios, masina pilnai prikrauta, vaziavau itin atsargiai, palikes nemaza tarpa iki priekyje vaziuojancios masinos... i ta tarpa staiga dvi masinos na**aliskai ilindo... kazkas priekyje staigiai stabde... likau kaltas...
  • 0

#43 Svečias_Wimba_*

Svečias_Wimba_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 13 - 00:02

Pirkau savo prieš tai buvusį auto su Pireliais žieminiais atvariusiais sezoną - puikios padugnės, brangios, bet po jo atvažiavau dar vieną sezoną, ir ne bet kaip, o teko ir tais pačiais Lenkijos keliais pavažinėti :) Žiemą suvažinėjau iki Ispanijos ir atgal, per šalčius, tai teko važiuoti žieminikėmis, o ispanuose ne -28, o +22. Tomis pačiomis dar atvažinėsiu ir šį, manau. Vasarinius, todėl kad suorganizavo nuolaidą ir pan. ir todėl kad žieminės l.patiko ėmiau irgi Pirelius P6 195/65 15. Išėjo po 240 LTL'ų panašiai. Puikios padangos, nors kartą ir pasigailėjau - įlėkė į užpakalį. Bet pagalvojus - nebūčiau sustojęs - būtų lėkę į šoną :) Manau važiuosiu dar pora sezonų, kai persikelsiu ant naujojo arkliuko :) Bendras auto (senojo) pravažiavimas per 1,5 metų - apie 60 tkm
  • 0

#44 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 13 - 08:49

As pirkau Euromaster xxx (krypt) vasarines po 160lt. ir esu labai patenkintas(gale dar kazkox Firestone stovi, lygtai neblogos bet baisiai triuksmingos ir neminkstos), o taip likau geros nuomones apie Continental ContiEcoContact, minkstos ir stabilios. Ziemai noriu pora, bet kolkas dar neasisprendziau kokius, nes senos, ziemines Gariunu navarkes, suvazinetos ir tinka tik galuj.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#45 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 rugpjūčio 13 - 09:41

Ziemai noriu pora, bet kolkas dar neasisprendziau kokius, nes senos, ziemines Gariunu navarkes, suvazinetos ir tinka tik...

...išmest
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#46 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugpjūčio 13 - 10:12

Ziemai noriu pora, bet kolkas dar neasisprendziau kokius, nes senos, ziemines Gariunu navarkes, suvazinetos ir tinka tik...

...išmest

Na istikruju, ne taip ir blogai, atvazinejo 3 sezonus, nors visi sake suda nupirkai ir bla bla bla, bet laiko puikiai! Stabdymas, posukiai, viskas gerai, netgi bandziau lyginti, tai kai kurie (pvz.Sumitomo) tai tikrai blogiau, nepikstu. Gal but jau laikas ismest, bet siai dienai taip, o apskritai visada uz geras naujas padangas! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#47 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugpjūčio 15 - 13:27

o apskritai visada uz geras naujas padangas! :D

Pamėgintum kitaip... Kristum daugelio akyse ir skaudžiai užsigautum. ;)
  • 0

#48 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 16 - 23:16

Na pa smane ant Priekio Michelin, o ant galo Nokian. Shiaip neblogos padangos, zhiurint ish mano labai trumpo stazho ;)
  • 0

#49 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 23 - 22:05

PADANGOS - tai kaip BATAI, vienais gali tik suni vedzioti, kitais -vestuvese sokiti, kitais - krepsini zaisti, ir visa tai pagal galimybes ir poreiki ...
  • 0

#50 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 10:27

Pas mano puga priekyje Michellin o gale slovakiskas pirkes esu.Kol kas gerai.Ziemai turiu Good Year dvi, dar dvi pirksiu naujas. :beer: :beer:
  • 0

#51 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 11:20

PADANGOS - tai kaip BATAI, vienais gali tik suni vedzioti, kitais -vestuvese sokiti, kitais - krepsini zaisti, ir visa tai pagal galimybes ir poreiki ...

mano padangos visada viršija mano galimybes... :blush: nu negaliu ant ju taupyti...
  • 0

#52 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 11:36

mano padangos visada viršija mano galimybes... :blush: nu negaliu ant ju taupyti...

Tvarkingas bei saugus automobilis - prabangos atributas.....vienok.....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#53 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 11:41

ir del hakkapeliitu juk nesigaili?
  • 0

#54 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 11:46

ir del hakkapeliitu juk nesigaili?

nope. no way. Vienintelis dalykas, del kurio as labai nepatenkintas - stabdymu ant slapio asfalto (o toks ziema Vilniuje laaabai daznai buna)....Dabar buciau linkes eiti i kompromisa: prastesnis stabdymas ant ledo/sniego vs geresnis stabdymas ant slapios kelio dangos
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#55 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 11:54

jo. ant slapio tragedija. bet ziema vistiek leciau ir acargiau vazineju, uztai bais dzeugiuosi ant sniegaus. todel beveik nepyxtu.o tokiu kompromisu, kaip minejai, yra. tik kitose markese.
  • 0

#56 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 12:11

o tokiu kompromisu, kaip minejai, yra. tik kitose markese.

Zinau. Muset sekanciam kartui butu rimtai svarstoma gryzti prie Kislavodu, tik jau prie SoftFrost'u
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#57 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 27 - 12:14

o tokiu kompromisu, kaip minejai, yra. tik kitose markese.

Zinau. Muset sekanciam kartui butu rimtai svarstoma gryzti prie Kislavodu, tik jau prie SoftFrost'u

bus nauji jau siemet. kitamet jau bus patikrinti B)
  • 0

#58 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2003 rugpjūčio 28 - 11:45

Man mano ir šeimos saugumas yra svarbiau nei kažkokie suknisti lyšni 600 litų :huh:

Dabar Dunlopai, itariu, kad gimti stovi, gal dar patrauks 15-20tkm Ziemai imsiu GOODYEAR su dygliais naujas, atiduoda siemet po 200lt, pernai buvo ~290lt ir dar uz 80lt galesiu pakeisti tepalus ir filtra (akcija-Dagris) Jei kam reik, turiu 10 proc nuolaida Dagryje (savanoriu pr)
  • 0

#59 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 06 - 11:11

vasarines ventus215x35 r17 ziemines brigestone blizzak185x50r15
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#60 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 10 - 01:12

siemet , kaip ir kasmet -continental arba nokian.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0