Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 407


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2015

#761 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 10 - 20:33

nu parodyk bent nuoroda pardavimo, gal is telsiu paemei?

O pirkau iš tauragės. :) Žiūrėjau šilutėje ir plungeje dar, bet ten kėbulas turėjo įbrėžimų o ko aš nemėgstu, nebent esu įsitikines jog su poliravimu pasišalintu. :)
  • 0

#762 mmedic

mmedic
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406, C5 X7.

Parašyta 2014 kovo 10 - 21:03

Dailus :good: Kabli nuimsi bus dar dailesnis :)

Šį pranešimą redagavo mmedic: 2014 kovo 10 - 21:03

  • 0

#763 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 10 - 21:15

Dailus :good: Kabli nuimsi bus dar dailesnis :)

Neliks jo, ne tik nereikalingas jis man bet ir parkuojantis gali netyčia atsiremti. :rolleyes:
  • 0

#764 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2014 kovo 10 - 21:47

Neliks jo, ne tik nereikalingas jis man bet ir parkuojantis gali netyčia atsiremti. :rolleyes:

Jau geriau su buferiu atsiremt ? :fool:
  • 0

#765 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 10 - 22:12

Jau geriau su buferiu atsiremt ? :fool:

Na su buferiu maždaug matau kas ir kiek, bet tas kablys man trugdytu būtų sunku numatuoti. :)
  • 0

#766 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 14 - 14:54

Klausimas: Kokios lemputės dedasi į spidometrą? Tokios pat kaip ir ant 406 coupe/sedano ar kitokios?
  • 0

#767 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 14 - 18:36

Ir dar būtų vienas klausimas: Jei sudėčiau paprastus LED T10/W5W į salono apšvietimą, mestu kompas jog perdegusios ar reikia dėti tas LED ''error free/CAN BUS'' lemputes?
  • 0

#768 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 14 - 21:28

i pirma klausima nezinau atsakymo. bet del salono apsvietimo gali det, 100% nemes jokiu klaidu, del numeriu apsvietimo tiksliai nezinau, del gabaritu 100% mes klaida, duru apsvietimas 100% nemes klaidos. pas mane visur kur tik imanoma sudeta led sviesos, gabaritai, numeriai, salonas, duru apsvietimas, bardaciokas, bagazine, atidarius duris kaip saldytuvas :D dar spalva sidabrine :D
  • 0

#769 dns

dns
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 kovo 18 - 11:23

Sveiki, tautiečiai :) Nusižiūrėjau pirkti 407 Coupe 3.0l benziną su tiesioginėm dujom. Mane domintų betkokia informacija / nuomonės / žinios apie šiuos automobilius būtent su šiais varikliais :) radau keletą atsiliepimų internete (jie tarp kitko buvo labai teigiami), tačiau remiantis tik tuo merkti apie 20k LTL nesinori :) ieškojausi sedano, tačiau būtent tokio, kokio noriu jau ilgai nerandu, todėl noriu Jūsų pagalbos, apsisprendžiant ar verta pirkti "kūpą", kuris išvaizda ir dydžiu mane taip pat tenkina :) rašykit betką, ką žinot, girdėjot ar manot - tikrai pagelbėtumėt :) kuo daugiau, tuo geriau... ;]
  • 0

#770 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 kovo 18 - 12:00

Sveiki, tautiečiai :)
Nusižiūrėjau pirkti 407 Coupe 3.0l benziną su tiesioginėm dujom. Mane domintų betkokia informacija / nuomonės / žinios apie šiuos automobilius būtent su šiais varikliais :) radau keletą atsiliepimų internete (jie tarp kitko buvo labai teigiami), tačiau remiantis tik tuo merkti apie 20k LTL nesinori :) ieškojausi sedano, tačiau būtent tokio, kokio noriu jau ilgai nerandu, todėl noriu Jūsų pagalbos, apsisprendžiant ar verta pirkti "kūpą", kuris išvaizda ir dydžiu mane taip pat tenkina :) rašykit betką, ką žinot, girdėjot ar manot - tikrai pagelbėtumėt :) kuo daugiau, tuo geriau... ;]

Cia gal ruosies pirkti ta kur Siauliuose pardavineja? nes skelbimuose daugiau coupe 3.0 nera
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#771 dns

dns
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 kovo 18 - 12:06

Sveiki, tautiečiai :)
Nusižiūrėjau pirkti 407 Coupe 3.0l benziną su tiesioginėm dujom. Mane domintų betkokia informacija / nuomonės / žinios apie šiuos automobilius būtent su šiais varikliais :) radau keletą atsiliepimų internete (jie tarp kitko buvo labai teigiami), tačiau remiantis tik tuo merkti apie 20k LTL nesinori :) ieškojausi sedano, tačiau būtent tokio, kokio noriu jau ilgai nerandu, todėl noriu Jūsų pagalbos, apsisprendžiant ar verta pirkti "kūpą", kuris išvaizda ir dydžiu mane taip pat tenkina :) rašykit betką, ką žinot, girdėjot ar manot - tikrai pagelbėtumėt :) kuo daugiau, tuo geriau... ;]

Cia gal ruosies pirkti ta kur Siauliuose pardavineja? nes skelbimuose daugiau coupe 3.0 nera

jo, tas pats :) prieš įsiveldamas, dar noriu pasigilint kaip ten su jais reikalai :)
  • 0

#772 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 kovo 18 - 12:12

Jei nestebejai jo skelbimu, tai kaina maziausiai buvo nuleides iki 15000 lt ir sokineja jo kaina, tai neapsirik jei nuspresi pirkti, gali pasimesti, kad esi mates pardavinejant jo skelbima uz 15000 lt tai tikrai nemokek daugiau :beer: Pats vairuoju toki tik 2.2 benzas-dujos, pakolkas nusiskundimu neturiu, tik nusprogo partronikai (nzn kas ten nutike reik diagnostika jungtis), o siaip visa elektronika veikia be priekaistu, vaziuot smagus, man ir minkstas, 3.0 variklis geras, patvarus, pries perkant pasiziurek, kad elektronika viskas veiktu ir tiek, aisku pries merkdamas tokius pinigus nuvaziuok diagnostika pasidaryk nepagailek tu 50 lt.
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#773 dns

dns
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 kovo 18 - 12:44

Jei nestebejai jo skelbimu, tai kaina maziausiai buvo nuleides iki 15000 lt ir sokineja jo kaina, tai neapsirik jei nuspresi pirkti, gali pasimesti, kad esi mates pardavinejant jo skelbima uz 15000 lt tai tikrai nemokek daugiau :beer:

Pats vairuoju toki tik 2.2 benzas-dujos, pakolkas nusiskundimu neturiu, tik nusprogo partronikai (nzn kas ten nutike reik diagnostika jungtis), o siaip visa elektronika veikia be priekaistu, vaziuot smagus, man ir minkstas, 3.0 variklis geras, patvarus, pries perkant pasiziurek, kad elektronika viskas veiktu ir tiek, aisku pries merkdamas tokius pinigus nuvaziuok diagnostika pasidaryk nepagailek tu 50 lt.

Tai čia priešpirkiminė apžiūra pežukų centre bus padaryta kaip minimum :) tik pradžiai norėjau pasitikslinti, ar aplamai apsimoka dairytis į tuos modelius :) o klausyk, kaip ten jų dalys / remontas? labai skaudžiai per kišenę duoda? :) čia draugai ir pažįstami sužinoję, kad tokį noriu pritk, tai praktiškai visi iki vieno priešiškai nusiteikę ir įrodinėja, kad neapsimoka, brangios dalys ir panašiai.
Dar tokį pastebėjimą nete buvau radęs, kad gale žmonėms sėdint jų galvos į lubas daužosi, atseit labai mažai vietos :D kiek čia yra tiesos??
  • 0

#774 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 kovo 18 - 12:54

Jei nestebejai jo skelbimu, tai kaina maziausiai buvo nuleides iki 15000 lt ir sokineja jo kaina, tai neapsirik jei nuspresi pirkti, gali pasimesti, kad esi mates pardavinejant jo skelbima uz 15000 lt tai tikrai nemokek daugiau  :beer:

Pats vairuoju toki tik 2.2 benzas-dujos, pakolkas nusiskundimu neturiu, tik nusprogo partronikai (nzn kas ten nutike reik diagnostika jungtis), o siaip visa elektronika veikia be priekaistu, vaziuot smagus, man ir minkstas, 3.0 variklis geras, patvarus, pries perkant pasiziurek, kad elektronika viskas veiktu ir tiek, aisku pries merkdamas tokius pinigus nuvaziuok diagnostika pasidaryk nepagailek tu 50 lt.

Tai čia priešpirkiminė apžiūra pežukų centre bus padaryta kaip minimum :) tik pradžiai norėjau pasitikslinti, ar aplamai apsimoka dairytis į tuos modelius :) o klausyk, kaip ten jų dalys / remontas? labai skaudžiai per kišenę duoda? :) čia draugai ir pažįstami sužinoję, kad tokį noriu pritk, tai praktiškai visi iki vieno priešiškai nusiteikę ir įrodinėja, kad neapsimoka, brangios dalys ir panašiai.
Dar tokį pastebėjimą nete buvau radęs, kad gale žmonėms sėdint jų galvos į lubas daužosi, atseit labai mažai vietos :D kiek čia yra tiesos??

Tai tu perki ir sprendi ar verta ar nea, ziurint su kuo tu lyginsi kokiu modeliu kainas, vaziuokles detaliu kainos tikrai nera kaip tokiu metu masinai, brangios. Variklio aisku bus brangiau nes 3.0, na tarkim man dirzo komplekto pakeitimas kainavo su dalim 500 lt, galini rato visa kera keiciau, kai kas deveto buvo dedama kai kas nauja tai kainavo apie 400 lt, greitai metai bus kai eksploatuoju tai pakolkas nieks nepradejo bildeti, nei barsketi. Siaip pezo yra pigiausias pagal eksploatacija palyginus panasius modelius kaip BMW, Audi ar Mersas. Nzn pas mane kas gale sedejo jokiu trankimu nebuvo ten praktiskai zmogus kai ikrenta tai ikrenta nera kur trankytis. Bet jei megsti daug keliaut ar turi maza vaika tai nepirk, nebent zapaskes nesiveziosi, nes bagazinej praktiskai vietos neblieka, kai zapaske ideta B)

P.S. jei nusipirksi lavona koki, tai gali visokiu problemu tureti, jei nusipirksi gera, priziureta, myleta tai ir vargo nematysi :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#775 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 24 - 13:38

Kėtinu pirkti vasarai naujus ratlankius savo 407 o originalius žiemai palikti. Tai va, gal kas kokių gerų matėte ir pasiulytumėtę?
Išmatavimai: R17/5x108

Pražiūrinėjau šiandien ir keletą tokių normalesnių užmačiau:
http://www.aludiski....ns2/DW227MB.JPG
http://www.beriva.lt.....ice Titan.jpg
http://www.beriva.lt.....omo Drone.jpg
http://www.perkupada...5/4/0/40554.jpg
  • 0

#776 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 24 - 22:37

ASsitus pirksiu http://www.aludiski....rch#prettyPhoto[gallery2]/15/
arba: https://www.google.l...c...52F;480;280
zinoma cia kopijos, bet man jie labai grazus, zinoma pirkciau 17, max 18, skambinau prekeiviui, sake viskas isparduota, bus tik balandzio gale, o taip gaila :(
  • 0

#777 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2014 kovo 25 - 09:13

ASsitus pirksiu http://www.aludiski....rch#prettyPhoto[gallery2]/15/
arba: https://www.google.l...c...52F;480;280
zinoma cia kopijos, bet man jie labai grazus, zinoma pirkciau 17, max 18, skambinau prekeiviui, sake viskas isparduota, bus tik balandzio gale, o taip gaila :(

Pirmas variantas gal toks ir nieko. :)
  • 0

#778 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 kovo 27 - 16:21

Sveiki Kolegos, pradėjau rimtai mastyti apie Peugeot 407 Coupe pirkima. Perskaiciau daug temu, bet konkreciai apie butent si modeli info nelabai daug tad, jei galima, keletas klausimėliu: 1. Variklis 2.7 HDI. Kaip jo patikimumas, ko labiausiai bijoti kas liecia jo eksploatacija, gedimus? Ar tai patikimas agregatas? 2. Kaip apskritai sio modelio patikimumas, zinomos "ligos", kas labiausiai gali kirst per kisene ji islaikant? 3. Rydys. Turejau nelabai kokios patirties su savo pries tai buvusiu mersu W211, tad aktulau, ar labai puola rudys si modeli, kaip jis kencia lietuviskas ziemas ir druskas? 4. FAP. Perskaiciau visa tema apie FAP filtrus. Tai ar busiu teisus jei is tos temos padarysiu viena isvada - tik nusipirkus pjaut lauk ta visa nesamone ir isprogramuot, net nesigilinat, veikia jis ar neveikia, ar vis tik klystu? 5. Cuom apskritai coupe variantas skirasi nuo sedano? Tik kebulu? Ar yra kazkokiu kitu skirtumu? 6. Multimedia. Daugumoje ziuriu yra didysis ekranas. Kokias funkcijas jis turi? Bluetooth, mp3, dvd, navi? Ar vertas demesio dalykas JBL aparatura kai kuriuose modeliuose? Nebijociau ir benzininio varianto, bet nelabai ju skelbimuose ir uzmatau. Zodziu, bet okios Jusu mintys apie si modeli labai laukiamos. Dekui is anksto :)
  • 0

#779 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2014 kovo 27 - 16:37

Sveiki Kolegos,
pradėjau rimtai mastyti apie Peugeot 407 Coupe pirkima. Perskaiciau daug temu, bet konkreciai apie butent si modeli info nelabai daug tad, jei galima, keletas klausimėliu:
1. Variklis 2.7 HDI. Kaip jo patikimumas, ko labiausiai bijoti kas liecia jo eksploatacija, gedimus? Ar tai patikimas agregatas?
2. Kaip apskritai sio modelio patikimumas, zinomos "ligos", kas labiausiai gali kirst per kisene ji islaikant?
3. Rydys. Turejau nelabai kokios patirties su savo pries tai buvusiu mersu W211, tad aktulau, ar labai puola rudys si modeli, kaip jis kencia lietuviskas ziemas ir druskas?
4. FAP. Perskaiciau visa tema apie FAP filtrus. Tai ar busiu teisus jei is tos temos padarysiu viena isvada - tik nusipirkus pjaut lauk ta visa nesamone ir isprogramuot, net nesigilinat, veikia jis ar neveikia, ar vis tik klystu?
5. Cuom apskritai coupe variantas skirasi nuo sedano? Tik kebulu? Ar yra kazkokiu kitu skirtumu?
6. Multimedia. Daugumoje ziuriu yra didysis ekranas. Kokias funkcijas jis turi? Bluetooth, mp3, dvd, navi? Ar vertas demesio dalykas JBL aparatura kai kuriuose modeliuose?

Nebijociau ir benzininio varianto, bet nelabai ju skelbimuose ir uzmatau.
Zodziu, bet okios Jusu mintys apie si modeli labai laukiamos. Dekui is anksto :)

1. Variklis toks pat kaip ir pas 607, tai temoje 607 gali pasiskaityti ir suzinosi apie ji. (patikimas)
2.Elektronika, o motoras kaip ir visu turbut V6 motoru eksploatavimas, automatine papvaru deze ziurek, kad butu tvarkinga, jei bus parejes hidroblokas tai remontas iki 3000 lt (grubiai)
3.Rudziu nerasta
4.Viska pats teisingai parasei.
5.Kebulu tik tai, na ir 2.7 motoro vaziuokle biski kitokesne (kai kurios dalys, aisku ne visa vaziuokle)
6.DVD gal nera, JBL verta demesio, na man tai per akis uztenka garso, del multimedijos viska pats issivardijai.

P.S. toki pats eksploatuoju tik benza, tai pakolkas patenkintas, baigiu sudniekiukus susitvarkyti ir viskas bus pilnumoje tvarkinga :) jei ko nedarasiau ar nuvaziavau i pievas kolegos gal pataisys :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#780 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.386
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 kovo 27 - 16:43

pasiskaitom:
http://www.autorevie...SECTION_ID=4819
http://www.autorevie...SECTION_ID=1855
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 28

narių: 0, svečių: 28, slaptų narių: 0