Jump to content


Apie Peugeot 407


  • Please log in to reply
2015 replies to this topic

#841 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2014 April 15 - 23:19

Tokia masina ir tiek bedu ieskai :D
Tokie pinigai sumoketi ir AC neveikiantis nu nx , prakeikciau pardaveja... paskutinius 4 lauzus kur turejau visi buvo su veikianciais AC ir sandarus :D mondeo mk1 ., ex ir dar ex 605  ., dar ir sis c5 siuo metu kai paseles suka saldyma...
O cia blyn karieta pusnauja.. aisk buvus lupta neblogai jei vamzdeliai prakiurineje.

Niekas nekiaura ir nelupta. Siandien uzpildytas kondicionierius, pries tai patikrinas, vaakuma laiko, po to su dazais freonas, viskas ok. Dauzimo pozymiu jokie meistrai nerado, Taurius siandien viaip kompa su diagnose istikrino, viskas atitinka kad rida tikrai tikra, kaip ir sako pezo centras. EGR isprogramavom lauk. O as kabinejuosi prie jos del to, kad noriu kad viskas butu idealiai, del to ir ieskau vis prie ko prikibt ir slieku visokiu :) Kitas sestu ir vaziuotu :)

Edited by Finalfour, 2014 April 15 - 23:20.

  • 0

#842 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • posts 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Posted 2014 April 17 - 14:50

Ta slangute yra garmoskine ir nuo darinejimo ji tikrai negali luzti :) Asmeniskai pas mane ji buvo trukusi po to kai suvariau masina :ax: zibinte uz 25 lt per savaite atveze ir dabar vel sveika. Pries tai bandziau per sudurima sujungti, bet silta diena issaudavo kai issiplesdavo sudurimas :D jei nenori laukti slangeles, tai per nupjauk isluzusia vieta ir uzmauk ilgesne slangele atitinkamo skersmens, bei gi su chamutais susek :) turetu laikyti.
  • 0

#843 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2014 April 17 - 20:11

Ta slangute yra garmoskine ir nuo darinejimo ji tikrai negali luzti :) Asmeniskai pas mane ji buvo trukusi po to kai suvariau masina :ax: zibinte uz 25 lt per savaite atveze ir dabar vel sveika. Pries tai bandziau per sudurima sujungti, bet silta diena issaudavo kai issiplesdavo sudurimas :D jei nenori laukti slangeles, tai per nupjauk isluzusia vieta ir uzmauk ilgesne slangele atitinkamo skersmens, bei gi su chamutais susek :) turetu laikyti.

Bet tai kiek reikalu pakeist ta slangele jei ja keist visa, ji ten po sparnu gilyn nueina, sparna nuimt kad ten prieit? Uzdejau su chamutu sujungima, bet vis tiek vos vos leidzia, bet matyt ir to vos vos uztenka, nes purkstukai tik vos vos myzcioja....
  • 0

#844 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2014 April 17 - 20:19

Man kazkada irgi ta beda buvo tai senukuose permatoma didesne slangute nupirkau, sudilusia vieta ispjoviau ir i vidu sukisau ir jokiu bedu nebuvo, nei nuspjove, nei ka laike kaipo priklauso :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#845 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2014 April 17 - 22:23

Man kazkada irgi ta beda buvo tai senukuose permatoma didesne slangute nupirkau, sudilusia vieta ispjoviau ir i vidu sukisau ir jokiu bedu nebuvo, nei nuspjove, nei ka laike kaipo priklauso :beer:

Na, reikes susitvarkyti. Bet tik koks ten spaudimas didelis, bandziau uzmaut sujungima, bet vis tiek siek tiek per sonus leidzia, bet to siek tiek uztenka kad pursktukai beveik nepurkstu o tik slapiuotu. Keista kad tokios mini kiaurymes uztenka kad nepurkstu visai.
  • 0

#846 skofisAlt

skofisAlt
  • Forumo naujokai
  • posts 4
  • Automobilis:407

Posted 2014 April 29 - 14:38

Sveiki :) Čia skaityt viska tai labai daug laiko užima , ruošiuosi pirkt 407 , ir gal galit pasakyt i ka daugausiai reikia atsižvelkt perkant ?
  • 0

#847 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2014 April 29 - 14:48

Sveiki :) Čia skaityt viska tai labai daug laiko užima , ruošiuosi pirkt 407 , ir gal galit pasakyt i ka daugausiai reikia atsižvelkt perkant ?

Pasakyk su kokiu varikliu nori pirkti, tai labai daug ka keicia :) Automatas ar mechanas? Metai?
As neseniai isigijau P407 coupe, tai jis matyt skiriasi nuo paprasto sedano, bent jau vidaus kokybe tai tikrai. Kaimynas turi paprasta P407, tai mano vidus zymiai kokybiskesnis, oda visur, panele oda apsiuta ir pan. Pas ji ten plasmases barskancios ten kur pas mane oda. O visa kita, vaziuokleje manau lygiai tas pats...
Vaziavimas gana kietas, jei nera duobiu ir lygus asfaltas - masina plaukia kaip gulbe, ziauriai stabili ir komfortiska. Bet jei tik nors kiek duobelu - jauti jas visas, pakaba standi tokia. Garso izozliacija irgi super, variklio salone beveik nesigirdi, tik vos vos. Aisku pas mane 2.7 HDI dyzelis, koks traktorinis 2.0 hdi girdetusi daug labiau, vis tik 6 cilindrai zymiai maziau duoda garso dyzeliui nei 4. Aisku jei benzas, tai tyla bus salone manau. Klausk konkreciau ko nors, patarsim :)

Edited by Finalfour, 2014 April 29 - 14:50.

  • 0

#848 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2014 April 29 - 18:23

geras, net nezinojau,ka 6 cilindru tylesnis uz 4 cilindru motora :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#849 pitt

pitt
  • Senbuviai
  • posts 126
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw

Posted 2014 April 29 - 19:14

Sveiki :) Čia skaityt viska tai labai daug laiko užima , ruošiuosi pirkt 407 , ir gal galit pasakyt i ka daugausiai reikia atsižvelkt perkant ?

Siulau pravaziuot ir jei labai tinka nuvaryt i dilerini servisa, nepagailet ten keliu simtu lt. ir nesuksi galvos.
  • 0

#850 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2014 April 29 - 20:17

Sveiki :) Čia skaityt viska tai labai daug laiko užima , ruošiuosi pirkt 407 , ir gal galit pasakyt i ka daugausiai reikia atsižvelkt perkant ?

Visu pirma apsispresk kas tave tame peze domina t.y. komplektacija kokia su didziaja navigacija, pusiau ar pilnai odinis salonas, partronikai, ar tik motoras tave domina komplektacija neidomu. Jei mazas ekraniukas bus tai susidursi su jo uztemimu kai pasils, ziurek visa elektronika kad veiktu kiekviena suduka prasitikrink, kad paskui keiktis nereiktu, kad klaidu jokiu nemestu, jei yra litu tai diagnostika nepakenktu pasidaryt, Ziurekis kas tau aktualu yra :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#851 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2014 April 29 - 21:41

geras, net nezinojau,ka 6 cilindru tylesnis uz 4 cilindru motora :blush:

Tai zinoma, fizika cia :) Tai galioja bet kokiai markei. Paklausyk kada kaip dirba merso 2 litris cdi ir 3.2 cdi, skirtumas akivaizdus :)
O del tu ekraniuku - tai pas mane aciu die didzioji navi, tai neisilieja niekas, bet spidometre esantis ekranelis, tai siek tiek kai pasyla kilometrazo pikseliai isnyksta kai kurie, nervina biski. yra kokie sprendimo budai tam?
Is viso pas pugus tie ekraneliai spidometre toookie disovi, taip pigiai ir neskoningai atrodo, kad baisu. Plius nieko doro nerodo, neiseina pakeist tos nesamoningos D raides vaziuojant, 100 x naudingesnes info ten noreciau matyti, nei koks begis pas mane imustas. Man po merso w211 spidometro ekrano, kuriame raso dainu pavadinimus, eina radio stociu rds, ir galybe kitos naudingos info, greiti elektroniskai kad rodytu pasidaryt gali ir t.t. - tai as po tokio ekraniuko i pezo ta 20 metu atgal ekraneli ziuret negaliu.
  • 0

#852 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2014 April 30 - 06:53

Man su fizika prastsi,prasau placiau,kodel 6cilindrai tyliau uz 4,bo man taip neatrodo.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#853 skofisAlt

skofisAlt
  • Forumo naujokai
  • posts 4
  • Automobilis:407

Posted 2014 April 30 - 10:12

Na mane domina 2.0 HDi . Noriu mechankes nes automatai mane gazdina (bijau kad suges greit o tada keitimas kosminis). Koza tikrai turi but , o metu tiksliu nezinau nuo kuriu iki kuriu tiesiog turiu 12.5k ir ziurausi , uztai ir uzsukau pas jus pagalbos :)
  • 0

#854 pitt

pitt
  • Senbuviai
  • posts 126
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw

Posted 2014 April 30 - 10:34

Na mane domina 2.0 HDi . Noriu mechankes nes automatai mane gazdina (bijau kad suges greit o tada keitimas kosminis). Koza tikrai turi but , o metu tiksliu nezinau nuo kuriu iki kuriu tiesiog turiu 12.5k ir ziurausi , uztai ir uzsukau pas jus pagalbos :)

Turejau anksciau pilna oda, db pusiau oda ir labai dziaugiuosi. Vasara visa slapia sikna ir nugara budavo nuo tos odos, ziauru..2.0 pakankamai normaliai vaziuoja, galia nera ispudinga taciau uztenka. Mieste ryja apie 8,3-8,5 ltr. Ne pensininko rezimu. Ekraneliai be navigacijos ne visi liejasi, pvz pas mane tik speediko ekranas siek tiek krastai pasilieja kai karsta. Nors cia menka beda ir nesuku galvos del to. Man asmeniskai nepatiko kieta pakaba ir plastmases. Bet ant kelio stovi gan stabiliai.

Edited by pitt, 2014 April 30 - 10:35.

  • 0

#855 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • posts 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Posted 2014 April 30 - 11:32

Jeigu nelakstai pirk su 1.6HDI motoru ziauriai ziauriai ekonomiskas motoras.Mes pradzioje irgi ieskojome 2.0HDI .Nusipirkome su 1.6HDI kol kas viskas ok.Kai kas parinasi del to kad 1.6 HDI stovi penkiu pavaru greiciu deze , o 2.0 HDI sesiu pavaru , tikrai to daryti nereika , musu salygomis pilnai uztenka ir penkiu .Tik nusipirkes pasidaryki pilna diagnostika ,ir siulyciau is karto ismesti FAP filtra (isprogramuoti). O galios, jeigu motoras gyvas, musu salygom tikrai tikrai uztenka, nors daugelis sako kad mazai , tikrai ne , ypac jeigu didesne dalis kelioniu bus mieste , nors ir uzmiestyje galios pilnai pakanka.Del odinio salono pilnai sutinku su pitt ,niekada nepirkciau su pilnu odiniu.O jeigu nori traukos tai tada pirki su 2.7-3.0 motorais , cia yra mano nuomone.Priedo 2.0HDI sistema Siemens (purkstukai neremontuojami ) o 1.6 HDI Bosch purkstukai remontuojami.

Edited by Vaaaldas, 2014 April 30 - 11:40.

  • 0

#856 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • posts 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Posted 2014 April 30 - 15:29

Man su fizika prastsi,prasau placiau,kodel 6cilindrai tyliau uz 4,bo man taip neatrodo.

Negali neatrodyti, tereikia paklausyti. As Pugu nelyginau salia, bet daug kartu esame lygine mersu 2.2 cdi ir 3.2 cdi darba, tai DIENA IR NAKTIS. Ok, truputis teorijos:
Kodel v6 dirba tyliau nei 4cil. - maziau vibraciju, tolygiau isdestyti cilindrai, maziau jautrus motoras kiekvieno cilindro nukrypimams.
Kuo daugiau cilindru to varyklis dirba tolygiau, t.y. maziau vibruoja.
pilnas VD varyklio darbo ciklas vyksta per 720 laipsniu, t.y. du apsisukymai alkuninio veleno. tam kad velena sukti reikalinga energija. 4 cilindru varykliose degimas vykdomas kas 180 laipsniu, 6 cilindru kas 120, teoriskai energijos kiekvieno degimo ciklui reikia maziau trecdaliu,o toliau galima isradineti teorijas kad kiekvienam degimo ciklui 6 cilindru varykliu reikia panauduoti mazesni kuro kieki negu 4 cilindru ir jeigu galima issireiksti mazesni smugiai.
Gal specai dar smulkiau paaiskins, bet tiesiog atsidarius kapota ir lyginant kaip dirba V6 ir kaip dirba paprastas 4 cilindru dyzelis, nepastebeti skirtumo neimanoma svelniai tariant.
Pas mane kai draugai atsiseda i mano auto, sako, cia benzas? Niekad taip nepasakytu jei po kapotu dirbtu 4 cilindru marmalas.
Man, kaip benzais visa gyvenima vazinejus, is viso sesti i dyzeli trauma biski :) Nes niekad nekenciau to traktorinio marmejimo, cia didziausias dyzeliu minusas man buvo, plius gemarojine eksploatacija, ziemos bajeriai ir t.t. Tai bent jau tiek gerai, kad pas V6 tas dyzelio marmejimas nera toks tragiskas kaip pas 4 cilindri traktoriu.
  • 0

#857 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2014 April 30 - 18:30

Mano nuomone, realybej girdeta. V6 152 kw variklis dirba be garselio, net vaziuojant keliu lygiu girdisi tik padangu sniokstimas, uzspaudi gazeli jau ta apstoja riaumojimas grazus. su turetu 406 2.0 99kw, dirbo kiek garseliau, bet kaip benzinui man atrode ir tai tylu. Girdejau ir 607 2,2 ir 2,7 hdi garsas buvo lyg panasus, bet 2,7 atidarius kapota pasirode garsiai. Bet ne ka garsiau uz audines c5 2,5tdi .
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#858 dnb3

dnb3
  • Forumo naujokai
  • posts 3
  • Automobilis:peugot

Posted 2014 May 01 - 10:01

Sveiki. Planuoju pirkti masina iki 15 000lt. Galvoju apie peugot 2005-2007 metu 2.0hdi. Kokios nuomones? Geriau automatas ar mechanas? Kazka girdejau del issiliejanciu ekranu nuo karscio. Cia visiems taip ar tik tam tikrose komplektacijose? Ar apskritai verta pirkti ar cia daugiau beda o ne masina?:) i ka perkant atkreipti demesi? Masinose nelabai gaudausi, o ypac apie si modeli nelabai ka zinau, tik tiek kiek forumuose nuomoniu pasiskaiciau tai vieni giria, kiti peikia - nu cia kaip kam pasiseka turbut. Taigi, kokios jusu nuomones?:) ar geriau kazka kita ieskot iki 15k? Kokie pasiulymai tada butu? Taip sakant kaip ir visiems nesinori nusipirkt masinos i kuria reiktu kisti daug pinigu kiekvienais metais :)

Edited by dnb3, 2014 May 01 - 10:05.

  • 0

#859 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2014 May 01 - 10:22

pirk su didzioju ekranu ir issiliejimo problemos nebus, del mechano ar automato, pats ziurek kaip tau geriau. del remonto kainu tikrai nera brangios detales, net pigios kaip tokiu metu masinai ir tokios klases, as dabar apie vaziuokles detaliu kainas, su avriklio man asmeniskai neteko per du metus problemom susidurt, tai ir nelabai gilinaus i kainas, nusipirkes iskart isprogramuok fap ir ispjauk, ateiti amziau problemu bus. perkant ziurek, kad sankaba nebutu ant pabaigos, o seip nezinau, masina kaip masina, visos jos genda, visos turi pliusu ir minusu, tiesiog ziurek tau patinka ar ne. As asmeniskai pirkdamas masina jau net neklausysiu niekada kitu zmoniu nuomones, net neisiu i forumus skaitineti, tiesiog, jei patiks ir pirksiu :good:
  • 0

#860 dnb3

dnb3
  • Forumo naujokai
  • posts 3
  • Automobilis:peugot

Posted 2014 May 01 - 10:37

pirk su didzioju ekranu ir issiliejimo problemos nebus, del mechano ar automato, pats ziurek kaip tau geriau. del remonto kainu tikrai nera brangios detales, net pigios kaip tokiu metu masinai ir tokios klases, as dabar apie vaziuokles detaliu kainas, su avriklio man asmeniskai neteko per du metus problemom susidurt, tai ir nelabai gilinaus i kainas, nusipirkes iskart isprogramuok fap ir ispjauk, ateiti amziau problemu bus. perkant ziurek, kad sankaba nebutu ant pabaigos, o seip nezinau, masina kaip masina, visos jos genda, visos turi pliusu ir minusu, tiesiog ziurek tau patinka ar ne. As asmeniskai pirkdamas masina jau net neklausysiu niekada kitu zmoniu nuomones, net neisiu i forumus skaitineti, tiesiog, jei patiks ir pirksiu :good:

O del sankabos servise pasakytu ar ji jau prie pabaigos ar ne? Nes vistiek pries perkant varyciau i koki peugot servisa, kad iskratytu viska. Beje, kas tas fap? Sorry uz kvaila klausima:)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users