Peršokti prie turinio


Ismeta begi...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#1 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 17:01

Tai vat vel problemele apturejau, sian vaziuojant is teviskes i vilniu atsitiko toks dalykelis, kad vaziuojant 5 saiba ir spaudziant gaza ismeta begi (jei spaudi nestipriai - normaliai, bet jei kiek stipriau - iskart ismeta). Gal kas buvo su tuo susidure ir ka daret?

Šį pranešimą redagavo kinderiux: 2006 lapkričio 05 - 17:02

  • 0

#2 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 17:07

man atrodo čia jau negerai bus. užuojauta ieškant kitos gr dėžės :) aš neradau, oremontas kainavo brangiau negu visa dėžė
  • 0

#3 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 17:18

man atrodo čia jau negerai bus. užuojauta ieškant kitos gr dėžės :) aš neradau, oremontas kainavo brangiau negu visa dėžė

na ka gi... gal kas turi optimistiskesniu minciu??? :unsure:
beje jei ne paslpaptis kiek atsegei $?

Šį pranešimą redagavo kinderiux: 2006 lapkričio 05 - 17:19

  • 0

#4 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 17:23

na ka gi... gal kas turi optimistiskesniu minciu???  :unsure:
beje jei ne paslpaptis kiek atsegei $?

200 keitimas, 250 detalės remontui ir 250 remontas ( dėl remonto tai išdūrė nes pradžioj sakė 150lt, o tiek ir turėjo kainuoti). Šiaip dėžė ~400lt + keitimas ir greičiausiai dar reiks ir sankabos diską prie to pačio keisti, nes vienas ardymas, o gal ir diskatorių :) vnž. ~700 kainuos :beer:

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2006 lapkričio 05 - 17:24

  • 0

#5 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 17:43

na ka gi... gal kas turi optimistiskesniu minciu???  :unsure:
beje jei ne paslpaptis kiek atsegei $?

200 keitimas, 250 detalės remontui ir 250 remontas ( dėl remonto tai išdūrė nes pradžioj sakė 150lt, o tiek ir turėjo kainuoti). Šiaip dėžė ~400lt + keitimas ir greičiausiai dar reiks ir sankabos diską prie to pačio keisti, nes vienas ardymas, o gal ir diskatorių :) vnž. ~700 kainuos :beer:

kas deze kad vient 400 lt iseis, tai anei kaip patyres,atai zn :)
jei kazkur kitur nebent ieskotum ir poigiau, vilniuj visu pirma ju nera, o pas kiek skambinau ir klausiau del kainos tai sake, kad min 500 lt, pigiau galiu net nersitiketi
  • 0

#6 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 17:54

na ka gi... gal kas turi optimistiskesniu minciu???  :unsure:
beje jei ne paslpaptis kiek atsegei $?

200 keitimas, 250 detalės remontui ir 250 remontas ( dėl remonto tai išdūrė nes pradžioj sakė 150lt, o tiek ir turėjo kainuoti). Šiaip dėžė ~400lt + keitimas ir greičiausiai dar reiks ir sankabos diską prie to pačio keisti, nes vienas ardymas, o gal ir diskatorių :) vnž. ~700 kainuos :beer:

kas deze kad vient 400 lt iseis, tai anei kaip patyres,atai zn :)
jei kazkur kitur nebent ieskotum ir poigiau, vilniuj visu pirma ju nera, o pas kiek skambinau ir klausiau del kainos tai sake, kad min 500 lt, pigiau galiu net nersitiketi

pasakyk, kad nesvaiktų, nes autominutėje kainuoja 400lt, nu, bet jie neturi, o gal ir ant kainos apsišauna, per draugą buvau sutaręs už 400lt su sankabos diskatorium ir disku, bet netiko dėžė.
Žiurėk nenupirk nuo 1,4, nes atrodo taip pat bet netinka, nes vienas pusašis pilnai neįsistato ( trūksta tik ~5mm) ir kokie šūdarankiai gali pritaisyt. Geraidėžes remontuoja pas IPOLITĄ domeikavoj, praktiškai vienintelė normali vieta kaune ( mačiau, kaip daro, plauna viską po slėgiu ir. kt. ko kitur tikrai niekur nedaro, dirba tikrai tvarkingai), bet ir kainos nemažos. Dėžės keitimas 250 remontas 250lt vnž.
  • 0

#7 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 11:07

1.4 dezes jauciu ne ka pigesnes?
  • 0

#8 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:08

1.4 dezes jauciu ne ka pigesnes?

nzn pigesnes ne pigesnes, bet faktas toks, jkad ja bent rasi greitai, o 1,6 tai kaip kazkoks deficitas... :wacko:
  • 0

#9 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:17

Norint sutvarkyt penkta pavara, greiciu dezes nuimt nereikia !
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#10 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:26

Norint sutvarkyt penkta pavara, greiciu dezes nuimt nereikia !

nagi nagi, konkreciau jei galima...?
pagaliau linksmesne zinia ^_^
  • 0

#11 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:29

penktam begiui isardyt, nereikia skelti dezes pusiau. Uztenka tik nuimt kairi rata ir atsukt galini dezes dangteli. Va ten ir yra du penktos pavaros krumpliai.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#12 Svečias_kinderiux_*

Svečias_kinderiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:31

penktam begiui isardyt, nereikia skelti dezes pusiau. Uztenka tik nuimt kairi rata ir atsukt galini dezes dangteli. Va ten ir yra du penktos pavaros krumpliai.

na ka gi aisku...
taciau kalbejau su vienu zmogumi sake, kad gali buti nuejes kazkoks fiksatorius ar stabilizatorius... Gal yra kokiu ziniu ir apie tai kas ten per daiktas?
  • 0

#13 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2006 lapkričio 06 - 12:52

Norint sutvarkyt penkta pavara, greiciu dezes nuimt nereikia !

jo,uztenka pakeist masina :D :D :D
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#14 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 13 - 14:53

Laba diena. Nors nuolat paskaitineju si foruma, prisiregistravau tik siandien. Nenorejau kurti dar vienos bereikalingos temos, apie ta pacia problema, kuri kaip pastebiu, Peugeot-306 1,6cc nera reta, deja. Zodziu - pries beveik lygiai metus isigijau kasdienini automobili, perkant apziurejau nuodugniai, rodesi, pastebejau visus pliusus ir minusus. Pavyko paimti uz gera kaina, juo labiau papuole sedanas ir dar galvanizuotu kebulu. Trukumai buvo: nuvaziuojant nuo tralo nuplestas ismetimo galas, ismalta priekine pakaba, maciusi vargo galine, bet dar kondicijoje, ir akivaizdziai i pabaiga einantis isminamas sankabos gyolis, atleidus akseleratoriu, kartais ismesdavo penkta pavara, ir kartais sunku budavo ijungti is vietos pirmaja, bet cia kas del ko man aisku, ir kaip nuvaziavusiai virs 350.000km masinai as cia priekaistu nerodziau. Pries pora savaiciu subiro, rodesi, sankaba, kai isardziau, pamaciau, kad ji stipriai padilusi, bet pilnai veikianti, tada patikrinau sankabos pavara (trosas, pedalo mechanizmas, sankabos kulisedezeje ir t.t.), tvarkoje. Tada emiausi tikrinti deze ir, BINGO - gedimas joje. :( Klausimas: kur rasti meistra besispecializuojanti vien pavaru dezese ar transmisijoje apskritai? Savamokliu nesiulyti, pats galeciau eksperimento principu isardyti ir susideti, bet norisi kokybes. Domina Kauno regionas, na is dalies dar Marijampoles apylinkes. Dabar esu ismustas is veziu, nes planavau sutvarkyti sankaba ir vaziuoti vel, o pasirodo, kad beda kurkas rimtesne. Is esmes, gedima itariu, pati deze isimta is automobilio, ir dabar galvoju kiek kainuotu diagnostika - dalinis dezes isardymas, kad pamatyti, ar isviso yra dar ka remontuoti. Zinau, kad kaikuriu markiu dezes (mano modeliui, kiek zinau, rodos, eina trys tipai mechaniniu) identiskos tarkim Citroen ZX transmisijai, bet ten kazkokie niuansai dar yra. o kur tarkim Kaune, galima spresti sia problema, uz protinga kaina, nes pas oficealius atstovus man paskutines kojines numautu. Cia vienas dalyvis minejes Domeikavos servisa "pas IPOLITA", dar zinau ta srota esanti Garliavoje, bet daugiau nieko... Jei kas ka zinote, parasykite. Dekingas uz atsakymus. Weberis

Šį pranešimą redagavo Weberis: 2006 lapkričio 13 - 15:07

  • 0

#15 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 13 - 16:48

Važiuk pas IPOLITĄ kaune kainos nemažos bet daro tikrai gerai. Nežinau kaip paaiškint kur važiut, pasiklausk juos žino praktiškai visi meistrai kaune. Čia yra kažkur tarp domeikavos ir sargėnų (pamečiau telefoną tai ir jo nebeturiu). Dėžės ctvarkymas be detalių kainuoja 250lt. Jai parėjo planetarkė tai žinok, kad ji dėl savo mažumo nesirestauruoja, nebent turginiam variantui. Remontuoja Kaune prie buvusios statybų panoramos ( važiuojant nuo milikomių kalno sukt į dešnę iškart už PANORAMOS). Aš ten remontavau, bet išdūrė ant 100lt, tingėjau ginčytis tai sumokėjau. Nerekomenduoju( beje daro už tą patį kaip ipolite tik antisanitarinėmis sąlygomis) :) . mano 306 1,6 dėžę išardė per 10 min. taip , kad gali drąsiai pats ardytis :) Dar draugas sakė, kad žino kažkur auksarankį kur už 100lt perrenka dėžę. jai domins galėsiu paklaust tel.nr.

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2006 lapkričio 13 - 16:49

  • 0

#16 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 lapkričio 13 - 17:45

Dar draugas sakė, kad žino kažkur auksarankį kur už 100lt perrenka dėžę. jai domins galėsiu paklaust tel.nr.

Ar gali egzistout tokios kainos uz dezes sutvarkyma? :huh:
  • 0

#17 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 13 - 18:12


Dar draugas sakė, kad žino kažkur auksarankį kur už 100lt perrenka dėžę. jai domins galėsiu paklaust tel.nr.

Ar gali egzistout tokios kainos uz dezes sutvarkyma? :huh:

o tu matei kaip dėžę ardo? :) aš kai pamačiau kai mano paleido per 10min. po to matyt surinko per 20min. ir nuplėšė 250lt, buvo skaudu mokėt ( kai buvo pasakyta, kad kainuos 150lt). Čia gi neina šneka apie nuėmimą-uždėjimą. Viena yra kai žmogus pas save garažiuke krapštosi, kitą kai servise samdomas daro. Aišku užpulsi ant nesažiningo chalturščiko nebus kam priekaištų pareikšt. Kitą vertus man darė servise ir kas iš to? paaiškino, kad ausų neturi todėl mano makaronai nekimba jam ir sumokėjau 250lt tame tarpe 100lt iš oro. Nors net ne aš tariausi o tarėsi kito serviso (kur man ją nuėmė) savininkas, jo pažistamas. Ir poch.... jam buvo, kai aš sakiau skambink jam ir pasiklausk apie kokią kainą šnekėjai jai su atmintim negerai. :mad: va ir servisas tipo nechalturščikai. idomu kas būtu jai dabar man sugestų ta dėžė? 99% kad pasiūstū į visas keturias puses. Blemba pats dar buvau žioplas, kad saskaitos nepaprašiau išrašyt.

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2006 lapkričio 13 - 18:14

  • 0

#18 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 13 - 21:09

Jei tureciau konstrukcine schema, issiardyciau ir susideciau be problemu. Reikes pirma atsidengti ja, issiaiskinti ar isviso kas isgyveno. Beje, rasyta, kad jeigu nuejo "planetarke", tai ji nerestauruojama. Restauruoti tikrai nesiruosiu, nes nenoreciau po puses metu vel knistis su ta deze, tik man istrigo tas pasakymas, del dvieju dalyku: 1. Planetinio reduktoriaus tokiuose automobiliuose tikrai nebuna. 2. Jei tureta omeny satelitu deze - diferencialas, tai visiskai gali buti, kad jis pas mane ir parejo, nes dingo iskarto visos pavaros. Yra dar keletas hipoteziu, bet parasysiu butinai kas ir kaip, kai issiaiskinsiu tiksliai. "Pas Ipolita" telefona turiu jau rodos, pasidomesiu ten. Jei kas turite koki rimtesni "REPAIR MANUAL" arba "SPRAVOCNIK PO REMONTU", kur yra DETALIZUOTA PAVARU DEZES SCHEMA, buciau dekingas, jei mestumete linka arba siustumete i mano e-mail'a. Ar as cia persistengiu su norais? :unsure:
  • 0

#19 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 08:54

Jei 306'to deze tokia kaip 405'to, tai reduktorius nusiima atsukus keturis varztus. Net dezes nuimti nereikia. Pasikeitei satelitus ir toliau vazineji. Aisku jei problema ne reduktoriuje, tai teks skelti deze. O skelt deze irgi nera super duper sudetingas darbas, tik reiktu gerokai pazaisti su pavaru sakutem surenkant deze.
Va matosi reduktorius desineje puseje.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#20 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 14 - 14:10

Ispurciau visus autopliusus, autogidus, autoturgus, zinomus srotus, privacius kontaktus... NIEKUR NERA. Arba neturejo niekada, arba jau parduota ir kaip taisykle uz 500Lt. Vis smagiau darosi. Panasu i tai, kad pasiimsiu pora litru alaus ir uzsidarysiu keliom parom garaze, eksperimentams! :( :blush: Is kur, idomu,gauti dezes strukturine schema, jei reiketu velenus paberti... Diferencialas nebeda ir isardyti ir susirinkti, tik kad nereiktu sinchronizatoriu su krumpleraciu porom isbarstyti arba kokio guolio is korpuso ispresuoti, nes tada neturesiu su kuo... Paprastai dezes remonte, be "sjomnyku" (guoliu nuemeju) nei is vietos. Gal kas tikrai cia tik tyliai skaito ir turedamas rimtesni zinyna negu koks "HAINES" ar rusiskasis "TECHBOOK'as", nieko nesako? :huh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0