Peršokti prie turinio


Ismeta begi...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 77

#61 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 16 - 20:14

Paziurejau, yra. Tiksliau buvo :)
NerijusV pamate ir pavoge is garazo. Siaip Nerius sake kad tau gali netikt, per stambi tipo. Bet jei vistik nori pasibandyt, tai gali pasiimt ta spyruokle, jam sake jos nereikia. tel. kontaktuose jei ka.

Na, nelabai supratau, ar yra, ar belieka dziaugtis, kad buvo, kol kazkas nepamate...
Aisku as dekoju Nerijui V uz rupesti, bet buciau linkes pats pamatyti ta spyruokle ir sulyginti ja su turima nusivezes i garaza. Paskubejau surinkti pusasius, reikes vel gumu "apkabas" lupti lauk, kad issiimti likusia palyginimui.
Skambinu Tau, kazka sutarsim, manau.
  • 0

#62 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 20 - 20:27

Vel as. :blush: Valduxui dekui uz tris spyruokles! Ta kur sakiau, kad is akies panasiausia, tai ja ir idejau (viena vija maziau, 5mm trumpesne, bet standumas panasus kaip "is rankos" ziurint). Vakar iki 22:00 sedejau garaze, deze (su dar dvieju ranku pagalba) vietoj, liko pabaigti apkarstyti ja, sustatyti pusasius i vietas, ideti radiatoriu - vemtiliatoriu - difuzoriu - groteles, supilti nauja alyva i deze, supilti antifryza/nuorinti, ir... :)~ Tik gaila, kad prieisiu vel prie jo tik sestadieni, geriausiu atveju... :(
  • 0

#63 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 08:43

Tai jau mizeris beliko. Tik nelabai suprantu kam tu vandenius nuleidai? :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#64 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 17:35

Tai jau mizeris beliko. Tik nelabai suprantu kam tu vandenius nuleidai? :)

Kadangi atjungdamas deze varikli pakabinau praktiskai "ant garbes zodzio", tai kazkaip pasidare gaila naujo radiatoriaus ir visu kitu zaislu tarp buferio ir mataro bloko. Todel "na vsiakij pazarnij" nurengiau viska, sitas zingsnis, beje, labai pasiteisino, as prates tureti vietos remontuodamas :blush:
:beer:
Tau as skolingas alaus, be abejones!!! :beer:
  • 0

#65 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 18:30

... as prates tureti vietos remontuodamas :blush: ...

OT:
- Gydytojau, kodėl man fituos du dantis ifrovėt, man juk jie nesakaudėjo! :blink:
- Ramiai, aš vietos pasidariau - dabar trauksim skaudantį :lol:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#66 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 19:03

OT:
- Gydytojau, kodėl man fituos du dantis ifrovėt, man juk jie nesakaudėjo! :blink:
- Ramiai, aš vietos pasidariau - dabar trauksim skaudantį :lol:

:D :D :D
:beer:
Pravdu glagolis! ;)
P.S. Grazus tavo juodulys - zaraza... :)~
  • 0

#67 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 22 - 10:00

... Grazus tavo juodulys - zaraza...  :)~

Kai nuplautas -_- :blush:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#68 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 24 - 11:30

Kolkas paskutinis mano postas siais metais, pries kaledas: Vakar nuo pat ryto iki 22:00 pagaliau surinkau savo "tamsiaivysninisedaniuka"! Viskas veikia gerai, bandomuosius vaziavimus praejo. :wub: Po svenciu, manau bus idomu, surasysiu kokius darbus atlikau ir kokios islaidos. Jausmas, kai zinai, kad sutaupei kazkur nuo 600 iki 1000 ir taip neturimu litu, malonus, tiesa sakant. Valdux - kuria diena suderinsim susitikti, atvesiu likusias spyruoklytes ir uzsakysiu Tau simbolini :beer: ! Visiems linkiu geru ateinanciu svenciu!!! Weberis
  • 0

#69 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 30 - 02:23

pagūglinau: 'pas ipolita' - žiū ką radau :lol:
Tas forumas nenustoja manęs stebinti. Anava kelios ištraukos:
...
Tai va, papasakosiu šeštadienio serijas. Dvare gyvena Marija Ipolita su vyru Antonijumi ir anyta. Antonijus niekaip negali atlikti sutuoktinio pareigų-jį traukia prie vyrų. Visi dvare svajoja, kad Marija Ipolita pastotų, ... Ipolita patamsy mylisi su Luisu, o vėliau, po reikalo jis pasako, kad nėra jos vyras ir pabėga ...
Marija Ipolita pasijuto nėščia ir kartu su tarnaite nuo visų tai slepia. Vieną naltį jos abi pabėga į tarnaitės kaimą ir apsistoja viešnamyje. Ten dirba įvairius darbus ir gyvena. ...
:lol:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#70 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 02 - 21:14

Kaip zadejau, surasau savo 306 transmisijos remonto islaidas: --- Deveta pavaru deze - 300Lt (Kaune per daugiau nei puse menesio neradau neivienos, tik suzinojau, kad cia kainuotu, jei butu ~500Lt. Teko vaziuoti i kita Lietuvos gala); --- Sankabos komplektas - 150Lt (diskatorius, sank. diskas, isminamas guolis. Pavyko uz ta kaina gauti sankaba, kuri nuvaziavusi 4000km, nuemiau pats nuo smagracio. Cia, be abejones, tiesiog labai pasiseke. Kaina naujo komplekto - Meharyje nuo 500Lt, jei neklystu, oficealiuose net neklausiau); --- Kelione nusiimti dezes (dujos draugo masinai ir t.t.) - 50Lt; Ta proga, nuemiau smagrati ir apziurejau galini alkuninio veleno rieboksli, buvo jau nesandarus. Nupirkau - pakeiciau. --- naujas riebokslis - 30Lt (Meharis - 35Lt vis neturejo; Viciunai - 65Lt); Pavaru dezei pakeiciau sankabos sakutes ivores, pusasiu riebokslius, nuploviau kelis kilogramus dumblo ir trepalo, nusveiciau ir nudaziau sakutes svirti ir galini dangteli: --- pusasiu rieboksliai - 3+3=6Lt (Meharis siule po 35Lt uz vnt. matydamas kas ten per "inzinerinis stebuklas" nusipirkau kitur, spec. parduotuveje po 3Lt, vokiskus). --- sank. sakutes ivores - 3+5=8Lt (radau tik Viciunuose, niekas kitas neturejo. Detales svarbios, kaina protinga, nors joms); Ta pacia proga absoliuciai isardziau abieju pusasiu granatas, isploviau, sutepiau spec tepalais, pakeiciau dvi gumas, idejau VALDUX'o atiduota nerasta spyruokle vidinei granatai: --- isorines granatos guma - 25Lt (Meharis); --- vidines granatos guma ~ 20Lt (Meharis); --- granatu tepalas - ~13Lt (~400gr - licio pagrindu, su molibdeno elementais); --- granatu tepalas - ~16Lt (~150gr - XADO - juo surinkau granatu rutulinius sarnyrus ir adatinius guolius); --- spyruokle vienai vidinei granatai - 0Lt (Valdux'ui skolingas iki siol alaus esu...); --- alyva pavaru dezei ~20Lt (pirkau 3l-30Lt, reikejo 1l ir kitai auto, nes i 306 eina 2l ); --- papildomai granatos gumos "chamutas" - 2Lt; --- sriegiu fiksatorius - ~6Lt (spec klijai - su jais prisukau smagrati ir surinkau sankaba); --- Hermetikas variklio karteriui - 6Lt (keiciant alkuninio rieboklsi, teko ji nuimti, todel ...); Viso - 300+150+50+30+8+6+20+25+13+16+20+2+6+6=652Lt Pridedus servisine "stavke" - dezes nuemimas/uzdejimas - 350Lt Deze Kaune/Vilniuje... - 500Lt Alkuninio veleno riebokslis - 35-65Lt; Pusasiu rieboksliai - 35*2=70Lt; Kiek butu kainave ivoriu ir kitu detaliu keitimas servise, galima tik spelioti, tarkime minimaliai 0.5 servisines valandos - pusasiu rieboksl - 1.0h ir kokios 2h alkuninio rieboksl. pakeitimas. Dar ivores, ir gaunam ~ 3-4 servisines h po nemaziau 60-80Lt/h. Sankaba nuo 500Lt Suma, imant kainas tiekeju, ir alyvos kaina po ~12Lt/l, konsistencines alyvos tarkim tiek pat ir kaina tokia pati, keliones islaidu neskaiciuoju, butu panasiai: Viso - 500+500+???+65+8+70+20+25+13+16+24+2+6+6+350 (dezes isem/idejim)+max~ 320(kiti darbai)=1925Lt Toks apytikslis skaiciavimas, bet skirtumas mane pritrenke... 1273Lt :huh: Servisines valandas paemiau is analogisko serviso, nes pats keleta metu dirbau autoremonto srityje. Tikrai nepretenduoju i tikslia ataskaita, bet manau, daugiau nei 100Lt nebusiu prasiskaiciaves... Tikiuosi kazkam bus naudinga, arba bent jau - tieisog idomi si mano informacija.
  • 0

#71 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 03 - 11:15

Nu netingit jūs čia. :wacko: Man net baisu pagalvot kiek tektų rašyt, jeigu surašyčiau savo buso dabar perrenkamo variklio darbų eigą. :ph34r: Rankas skaudėt pradeda vien pagalvojus :wacko: :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#72 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 sausio 03 - 11:28

Nu netingit jūs čia.  :wacko: Man net baisu pagalvot kiek tektų rašyt, jeigu surašyčiau savo buso dabar perrenkamo variklio darbų eigą.  :ph34r: Rankas skaudėt pradeda vien pagalvojus  :wacko:  :lol:

o visai indomu paskaityc but ... :rolleyes: o jei dar su foto iliustracijom... :)~



<...> Ten dirba įvairius darbus ir gyvena. ...

ržunimagu... ^_^
  • 0

#73 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 sausio 03 - 14:30

Toks apytikslis skaiciavimas, bet skirtumas mane pritrenke... 1273Lt

Kas teisybe tai ne melas, bet kazkodel nutylejai kiek valandu sugaisai remontams ir detaliu paieskoms ir kiek ykainuotum savo darbo valanda. Manau paskaiciavus savo darba, skirtumas toks yspudingas nesigautu, nu bet aisku malonumas irgi pinigais neismatuojamas ;)
Minejai kad riebokslius pirkai specializuotoj parduotuvej papigiai, gal koordinates gali isduot? Nes vakar nuvaziavau y Mehary keliu smulkmenu, tame tarpe ir rieboksliu komplekto, palikau 270 Lt, o salnikam net neuzteko :ph34r:
  • 0

#74 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 03 - 20:10

Kas teisybe tai ne melas, bet kazkodel nutylejai kiek valandu sugaisai remontams ir detaliu paieskoms ir kiek ykainuotum savo darbo valanda. Manau paskaiciavus savo darba, skirtumas toks yspudingas nesigautu, nu bet aisku malonumas irgi pinigais neismatuojamas ;)
Minejai kad riebokslius pirkai specializuotoj parduotuvej papigiai, gal koordinates gali isduot? Nes vakar nuvaziavau y Mehary keliu smulkmenu, tame tarpe ir rieboksliu komplekto, palikau 270 Lt, o salnikam net neuzteko :ph34r:

Pradziai apsilankyk firmoje "Ignera", arba bent jau jos tinklapyje. Nezinau ar rasi rieboksliu, kuriu jie neturetu. Tiesa, pas juos dazniausiai rasi "nekryptinius" (jei Tau tai kanors sako), bet pusasiu riebokslius i deze sudejau butent is ten. Pries tai ismaisiau visas Kauno panasias firmas, arba turi viena uz kokius 25Lt, arba neturi nei vieno, o Mehary uzsakineti uz 35Lt/vnt kazkaip nepakilo ranka, juo labiau kai isemiau juos is nusipirktos dezes ir pamaciau kad liaudiskai sakant tai patys elementariausi kryptiniai "salnykai su atboinykais".
P.S. Kas del mano sugaisto laiko ir gastroliavimo paieskose - pastaruoju metu esu bedarbis ir lengvai bankrote :), todel mano darbo valanda man paciam nekainuoja siuo metu nei vieno susioksidavusio cento.
Kalbant apie malonuma savom rankom susitvarkyti auto (pakankamai prisiziurejau chalturu, ir uz nemazus pinigus :mad: ) - cia Tu kaip pirstu i dangu pataikei ;).
P.S. Dar prisiminiau, pakeiciau ir tarpinio veleno guoli - 30Lt is "Viciunu". Zodziu ispurciau viska nuo alkuninio pabaigos iki padangu kontaktinio pavirsiaus su keliu :D...
  • 0

#75 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 07 - 20:58

Po 1000km vaziavimo pensininko rezimu, i skutus suejo sankabos diskas... Reziume: per du menesius du kart nuemiau deze... Paskutinis remontas pries savaite. Si kart tik diska pakeiciau (jei vel butu deze, buciau bankrote). Trys kniedes nukirptos, trys isplestos, visos spyruokles ivoreles ir t.t. subiro tarp smagracio ir diskatoriaus... Pataikiau ant "gero" sankabos komplekto... Kolkas Peziukas nelepina manes... Karts nuo karto aplinkiniai primena ta nelemta posaki (vsio sto koncajietsja na bukvu O...), kuriam kolkas vis dar priesinuosi... :unsure:
  • 0

#76 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 kovo 07 - 22:00

... Pataikiau ant "gero" sankabos komplekto...

Čia tas kur nuo nuliovo nuluptas ir mažai bėgęs? :unsure:
Ar ne tas atvejis, kad skūpas moka 2x? Imsi dabar gal naują komplektą?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#77 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 07 - 22:10

Čia tas kur nuo nuliovo nuluptas ir mažai bėgęs? :unsure:
Ar ne tas atvejis, kad skūpas moka 2x? Imsi dabar gal naują komplektą?

Laukiau tokio komentaro ;)...
Jau dedamas ta komplekta, pats prisikabinau prie disko konstrukcijos - mechaniskai persilpnas. Del ridos, kad keleto tukstanciu vaziavimo, jokiu abejoniu. Du kart nemokejau, antra komplekta neprikau, tik diska, aisku kitoki, kuris man patiko (stampuota is storesniu lakstu, dvigubai daugiau spyruokliu, sukimo momento suoliams slopinti ir t.t., zodziu tai mano duona, pastebeti ir suprasti tokius dalykus, tik nebuciau patikejes, kad toks fuflo gali buti, kad kniedes per ~1000 ramiu kilometru kirpimo net neatlaikytu)...
Zinoma, nei pirma kart, nei dabar, nebuvo perkama SACHS ar VALEO sankabos detaliu. Tiesiog greiciausiai jos padirbtos, o ir stampofkiu, del uzpurksto garsaus pavadinimo ant ju, kainos man ne pagal kisene... Naujai sitos masinos nerestauruoju, uz sankabos komplekta moketi nuo 700Lt, tikintis, kad "originali" sorry, mano manymu yra absoliuciai neprotinga.

Šį pranešimą redagavo Weberis: 2007 kovo 07 - 22:14

  • 0

#78 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2013 spalio 27 - 13:49

Zx'o 1.9 TD netiks?
ir ko tau is tos granatos reikia?

Ar tiktu nezinau, bet reikalinga tokia detalyte, kuri priklauso labiau nuo granatos matmenu, nei nuo variklio ar auto markes.
Perrinkdamas saviskio 306 - 1.6cc pusasiu granatas, pastebejau, kad desiniojo vidinej granatoj isviso nera tokios spyruoklytes su saiba. Visa tai statosi i vidines granatos korpusa, i kuri ir remiasi spyruokle, o kitas jos galas, su ta saiba, remiasi i pusasio gala (tas galas, kur kas 120 laipsniu stovi trys adatiniai guoliukiai). Tos spyruoklytes paskirtis akivaizdi, itempineja siektiek ir nuolat laiko granata atitinkamoje padetyje (panasiai pastoviam gylyje, vidines granatos korpuse) ir centruoja pusasi siektiek ta saibute. Akivaizdu, kad kazkas keisdamas gumas pries mane, paprasciausiai bus pametes ar sulauzes ta spyruokle ir isviso nedejes jos. Praktika rodo, kad vaziuoja masina ir be to :), bet kazkaip noretusi kad butu viskas kas priklauso. Schemos rodo, kad abieju pusasiu vidines granatos turi tokias spyruokles. Kai busiu namie, prie savo kompo, galeciau pameginti imesti paveiksleli su ta schemute ir apvesta spyruoklyte.
Gal supratai apie ka as kalbu? :blush: Tavo siulomam variante islikusi ta spyruokle su saiba (rusai vadina "plunzeriu")gale?

Atsiprašau už prieštvaninės temos pakėlimą, bet skaitinėjau pagal savus reikalus ir radau tokią minimą problemą dėl tos spyruoklės nebuvimo. Esu ardęs ne vieną dešinį pusašį. Ta spyruoklė kartais ten būna, o kartais nebūna. Iš esmės ji nėra ten reikalinga, nes jos funkcija yra tokia, kad spaustų vidinės granatos korpusą į dėžę, kad neišsimautų iš šlicų ir riebokšlio. Čia tą funkciją atlieka pakabinamas guolis ir jo fiksavimo žiedas, o išorinė granata ir pats tripoidas tvirtinami žiedukais, tad tripoidas toj granatos gali ir visai laisvai važinėtis, jokių problemų nekyla.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0