Peršokti prie turinio


Kaip nebrangiai padaryt kad auto sirdele galingesn


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 64

#41 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 17:45

Diskusija gali buti tada, kai nemaziau du asmenys isssako savo nuomones, pagristas faktais ir tas kuris irodo, to tiesa. O jei pritrukus argumentu imama keisti temas, arba zeminti oponenta, tai gaunasi nieko vertas gincas. Kas galu gale ir teliko. :unsure:
Panasu, kad mano oponentas issiseme, ir akivaizdu, vakar dar ir perdege emociskai. Itariu, kad net gincas cia jau neprasites, o diskusija juo labiau...

P.S. Moonas, kas butent domina apie VAZ?

Labas, zuikuti, o štai ir aš.
Ačiū, išsimiegojau gerai, nes nesapnavau Tamstos.
Dabar prie reikalo. Buvau vakar peikiamas, kaltinamas bala žino kuo, buvau bandomas paskandinti daugžodžiavimo sraute. Prasidėjo nuo ko? Pirmajame sakinyje šios temos paminėjęs duslės "kastraciją" išdrysau nepaminėti oro filtro pralaidumo padidinimo. Esu priverstas mestis į filosofiją:
J.: Turiu sūnų.
W.: Nesamonė 100%.
J.: Kaip tai?
W.: Tam, kad turėti sūnų, reikia turėti ir moterį ( pvz. žmoną). Kadangi tu jos pradžioje neminėjai, aš jaučiuosi 100% teisus.
Gal kiek nevykęs sulyginimas, bet kito neturiu. Kas sekė disputą, tas suprato mano mintį.
Gerai, gana asmeniškumų.
1988 m. teko dirbti Kauno RTI ( dab. "Lytagra") mechaniku. Įmonė išlaikė 3 ralio-kroso ekipažus. Man dirbant, jie gavo naują Vaz 2105. Tai dabar atspėk, ką jie keitė po "apkatkės" (3000-4000 km) ir salono išardymo? Teisingai, KAMINĄ !!! Suleidus taip tamstytę padiskutuot su sportininkais- profesionalais, iš to "visažinojimo" liktų šlapia vieta.
  • 0
... labai piktas diedas...

#42 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 19:00

Diskusija gali buti tada, kai nemaziau du asmenys isssako savo nuomones, pagristas faktais ir tas kuris irodo, to tiesa. O jei pritrukus argumentu imama keisti temas, arba zeminti oponenta, tai gaunasi nieko vertas gincas. Kas galu gale ir teliko.  :unsure:
Panasu, kad mano oponentas issiseme, ir akivaizdu, vakar dar ir perdege emociskai. Itariu, kad net gincas cia jau neprasites, o diskusija juo labiau...

P.S. Moonas, kas butent domina apie VAZ?

Labas, zuikuti, o štai ir aš.
Ačiū, išsimiegojau gerai, nes nesapnavau Tamstos.
Dabar prie reikalo. Buvau vakar peikiamas, kaltinamas bala žino kuo, buvau bandomas paskandinti daugžodžiavimo sraute. Prasidėjo nuo ko? Pirmajame sakinyje šios temos paminėjęs duslės "kastraciją" išdrysau nepaminėti oro filtro pralaidumo padidinimo. Esu priverstas mestis į filosofiją:
J.: Turiu sūnų.
W.: Nesamonė 100%.
J.: Kaip tai?
W.: Tam, kad turėti sūnų, reikia turėti ir moterį ( pvz. žmoną). Kadangi tu jos pradžioje neminėjai, aš jaučiuosi 100% teisus.
Gal kiek nevykęs sulyginimas, bet kito neturiu. Kas sekė disputą, tas suprato mano mintį.
Gerai, gana asmeniškumų.
1988 m. teko dirbti Kauno RTI ( dab. "Lytagra") mechaniku. Įmonė išlaikė 3 ralio-kroso ekipažus. Man dirbant, jie gavo naują Vaz 2105. Tai dabar atspėk, ką jie keitė po "apkatkės" (3000-4000 km) ir salono išardymo? Teisingai, KAMINĄ !!! Suleidus taip tamstytę padiskutuot su sportininkais- profesionalais, iš to "visažinojimo" liktų šlapia vieta.

Labas vakaras.
Pakankamai turiu pagarbos kitiems, ir sau, kad nelysciau i seimyninius reikalus. Kas turi sunu, ar dukra, ar dar net ir zmona, ju asmeninis reikalas. Nesikisu. Pavyzdys tikrai nevykes, nes palikuonims tureti kolkas butina du skirtingu lyciu zmones, tai butina salyga, o tam kad pakeisti ismetima, arba ji "ispjaustyti" ir bandyti tuo kazka irodyti, neprivaloma butinai keisti karbiuratoriaus ar isiurbimo parametru VAZ'ui. Kadangi apie kitas operacijas neuzsiminiai, tai ir atsakiau konkreciai. Papildomos salygos yra papildomos, ir jei atsiras faktas, kad gal kas ir daugiau daryta, o tas keicia situacija is esmes, tai bus tik neissamios informacijos pateikimas.

Del to, ka pakeite pirmoje vietoje o ka po to, net nesuku galvos. Tai itakoja dauguma faktoriu, pradedant finansiniais istekliais, baigiant klases apribojimais. Tai, kad pries keliolika metu buvo ralyje draudziama deti paskirstymo velenelius kurie modifikuoti keiciant voztuvo eiga, bet buvo leista keisti faziu kampus, absoliuciai nebutu pagrindas teigti, kad tada jie buvo geresni uz pilnai modifikuotus velenelius.
Kalbam skirtingom kalbom, jei Darius55555 parase, kad keista ismetimas ir pasikeite masinos dinamika, as ir parasiau, zmoniskai, beje, kad kazko man truksta, tada isaiskejo, kad ir isiurbimas modifikuotas. Ir kazkaip apsiejome be jokiu tyciojimusi.
Nori pasi*yzdavoti, prasom, tik ne is manes, toks tonas man nepriimtina,s ir jei jo nekeisi, mes nediskutuosime.
Pastebejau, kad zaidziam siuo metu, skirtingose lygose, nera ka rasinetis, nes Tavo arogantiskumas man neprideda jokio noro su Tavim rimtai bendrauti.
Linkiu labos nakties ir sianakt.

Šį pranešimą redagavo Weberis: 2006 lapkričio 27 - 19:02

  • 0

#43 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 19:58

Na, tu čia , vaikine, ir išvartei ! Apie kokias čia skirtingas lygas prabilai? Tipo, "esi debilas ir nevertas čia su manim, tokiu protingu diskutuot" ? Ir po viso šito aš apkaltinamas arogancija ??? Tikrai, kažkam jau "labanakt". Gerai, jei kas netingi, susiraskit pirmąjį mano pamastymą galios padidinimo klausimu. Dabar atkreipkime dėmesį į žemiau esantį "paoponavimą". Neišsiaiškinus iki galo mandagus žmogus nepuls kito vadinti nesamonių skleidėju, tiesa? O toliau viskas pagal to pačio Niutono dėsnį: veiksmas lygus atoveiksmiui. Kaip sako, spjovęs snukin, mandagumo nelauk. Tai aš dar vis arogantiškas?
  • 0
... labai piktas diedas...

#44 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 20:23

Tiesa, kolegos, atėjo į durną galvą protinga mintis: Gal reik sukurti atskirą skyrelį besiginčijantiems,asmeniškumuose pasiklydusiems, kad nemaišytų kitiems išsiaiškinti techninius dalykus? Pvz.: skyrelis "Durnių laivas".
  • 0
... labai piktas diedas...

#45 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 20:56

Na, tu čia , vaikine, ir išvartei ! Apie kokias čia skirtingas lygas prabilai? Tipo, "esi debilas ir nevertas čia su manim, tokiu protingu diskutuot" ? Ir po viso šito aš apkaltinamas arogancija ???
Tikrai, kažkam jau "labanakt".
Gerai, jei kas netingi, susiraskit pirmąjį mano pamastymą galios padidinimo klausimu.
Dabar atkreipkime dėmesį į žemiau esantį "paoponavimą". Neišsiaiškinus iki galo mandagus žmogus nepuls kito vadinti nesamonių skleidėju, tiesa? O toliau viskas pagal to pačio Niutono dėsnį: veiksmas lygus atoveiksmiui. Kaip sako, spjovęs snukin, mandagumo nelauk.
Tai aš dar vis arogantiškas?

Ka reiskia, " "paoponavimas" neisiaiskinus iki galo". Jimmy?
Gi kiekvienas rasom savo zinutes niekieno neverciamas ir neribojamas. Kiek parasei ta karta, tiek ir perskaiciau. I ta ir atsakiau. Veliau iskile i dienos sviesa papildomos pastabos kas dar daryta, keicia situacija is esmes, jau ta rasiau, tik praleidai nesureagaves.
Durnium nei Taves, nei kitu nevadinau cia, prasau nepriskirti man nebutu dalyku.
Buk zmogus, rasyk sioje temoje i tema.

Jei pacituosi, PAZODZIUI PACITUOSI, mano parasyta posta su ta zinute, i kuria atsakinejau, ir objektyviai irodysi, kad ji NETEISINGA VARIKLIU FORSAVIMO ar kitokio modifikavimo i gera puse ATZVILGIU, as pats asmeniskai sukursiu tema "Durniu laivas" ir pats sukelsiu visas savo zinutes i ten.
Ir pagaliau grizk i forumo temos pavadinima atitinkancias diskusijas.
  • 0

#46 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 21:40

2 Weberis ir Jimmy: Ponai. Pas abejus patirtis ir zinios man rodos gerokai pilnesnes nei, kad sudejus puses forumo skaitytoju. Pasidalinkit jomis, gincykites, taciau asmeniskumu primygtinai siulyciau vengti. Jei kyla noras mesti viens kitam pirstine - sakykit kur ir kada. Sekundantus surasime :D
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#47 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 22:32

2 Weberis ir Jimmy:
Ponai. Pas abejus patirtis ir zinios man rodos gerokai pilnesnes nei, kad sudejus puses forumo skaitytoju. Pasidalinkit jomis, gincykites, taciau asmeniskumu primygtinai siulyciau vengti. Jei kyla noras mesti viens kitam pirstine - sakykit kur ir kada. Sekundantus surasime :D

Gerbiamasis siūlo surengti snukiadaužį? Manau, mes su kolega tikrai susitiksim, bet tik tam, kad prie bokalo pratęsti temą - "Žiguliukų kastravimas ir nauda iš to Lietuvos ūkiui". O ką, aštri diskusija- irgi atrakcija. Jei ponas Weberis nepalaikys to silpnumu, siūlau paliaubas.
Bent jau iki kitos, įdomesnės temos.
Negi chebrytei nebuvo linksma paskaityt?
  • 0
... labai piktas diedas...

#48 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 22:58

:beer:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#49 Svečias_Orfeuss_*

Svečias_Orfeuss_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 23:40

as tik paklausiau , bet nesitikejau kad jus taip uzkaisit :) bet aciu kad bent kazka pasaket !!! As cia naujas tai nelabai ka ir zinau , tai ir klausineju! ka randu ta persiskaitau o ko ne to ir klausiu!!! jau geriau is vis neatsakinet negu vaizduotis koks tu kietas, bet nieko nepatart!!! aisq neisizeiskit ne vienas cia tik mano nuomone!!! :D :beer:
  • 0

#50 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 02:27

diskusija issiseme... :unsure:

belieka tik uzbaikti Weberio ;] megstama fraze: >>>

Posted Image
  • 0

#51 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 08:41

Kadangi PATARIMAI, ATRADIMAI, PASIŪLYMAI skyrelyje esančioje temoje apie variklio galingumo padidinimą rašyti neleidžia, tai rašau čia...
Yra tokis prietaisas P605'iems, cituoju:

Peugeot 605 Adjustable Power Boost Controller
Posted Image
The Peugeot 605 Adjustable Power Boost - A fully adjustable resistance unit enabling you to boost the power output of your Peugeot 605. This dashboard / console mounted variable controller will allow you to adjust and increase the fuel flow into your Peugeot 605 engine. Suitable for all cars equipped with electronic fuel injection. Our Adjustable Power Boost fools your cars computer into thinking that your Peugeot 605 engine is sucking in air at a lower temperature, hence the timing is advanced. Timing advance helps produce more power by igniting the sparks sooner, providing more time for the fuel / air mixture to burn completely, increasing cylinder pressure, thus providing more power.
Posted Image
Machined to the highest standards from billet aluminium this unit will complement any car interior.
Posted Image
Features :
* Only 2 wires to connect - Simple DIY fitment within 20 minutes.
* Fully adjuastable
Included :
* Fully assembled billet aluminium controller unit with electronics.
* 3 Metres of wire.
* Dashboard / Console fixative.
* Cable ties.
* Detailed instructions.

Our Price: £29.95

© Copyright SpeedyDelivery 2006
  • 0

#52 Svečias_Vysnia_*

Svečias_Vysnia_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 08:42

Įdomu kokiu principu veikia, nejaugi čia paprastas potenciometras?
  • 0

#53 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 11:27

Cia BLIZGANTIS potenciometras :D
  • 0

#54 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 19:02

2 Weberis ir Jimmy:
Ponai. Pas abejus patirtis ir zinios man rodos gerokai pilnesnes nei, kad sudejus puses forumo skaitytoju. Pasidalinkit jomis, gincykites, taciau asmeniskumu primygtinai siulyciau vengti. Jei kyla noras mesti viens kitam pirstine - sakykit kur ir kada. Sekundantus surasime  :D

Gerbiamasis siūlo surengti snukiadaužį? Manau, mes su kolega tikrai susitiksim, bet tik tam, kad prie bokalo pratęsti temą - "Žiguliukų kastravimas ir nauda iš to Lietuvos ūkiui". O ką, aštri diskusija- irgi atrakcija. Jei ponas Weberis nepalaikys to silpnumu, siūlau paliaubas.
Bent jau iki kitos, įdomesnės temos.
Negi chebrytei nebuvo linksma paskaityt?

Snukiadauzis man kazkaip perprabangus, dalykas. Panasu, kad Kolega Jimmy irgi negaletu sau to leisti ;).
O kas del diskusiju prie bokalo alaus, niekada nebuvau pries. :beer: Gal ir bus kada proga susesti prie bendro stalo.

Paliaubas priimu (kaip mineta, iki sekancios temos ;) ).

Stebetojai, neatsipalaiduokite, mes abu dar padarysime tesini!
:D
  • 0

#55 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 19:04

as tik paklausiau , bet nesitikejau kad jus taip uzkaisit :) bet aciu kad bent kazka pasaket !!!
As cia naujas tai nelabai ka ir zinau , tai ir klausineju! ka randu ta persiskaitau o ko ne to ir klausiu!!!
jau geriau is vis neatsakinet negu vaizduotis koks tu kietas, bet nieko nepatart!!!
aisq neisizeiskit ne vienas cia tik mano nuomone!!! :D :beer:

A tai nei as nei Jimmy neparasem nieko tinkamo Tau?
:(
  • 0

#56 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 19:12

diskusija issiseme... :unsure:

belieka tik uzbaikti Weberio  ;]  megstama fraze: >>>

Posted Image

Na, rasyciau ir rasyciau dar sia tema, bet greitu laiku, nujauciu, mes atsiskleisime kitoje...
Fotografijoje iamzintas
Sporto Meistro Dovilo Čiutelės VAZ-21011. Paskutiniu metu naudotas tik kaip treniruociu auto. Pries keleta menesiu parduotas... :(
Jame vienu metu stovejo sirdele, plakanti kaip 147 (ar panasiai) arkliai. :)~
O kaip D. Čiutelė vaziuoja su VAZ'ais, manau, aiskinti niekam nera reikalo.
  • 0

#57 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 29 - 19:45

Fotografijoje iamzintas
Sporto Meistro Dovilo Čiutelės VAZ-21011. Paskutiniu metu naudotas tik kaip treniruociu auto.

buvo Dovkes...
pacio, kaip supratau is ant langu esanciu inicialu (var./pavarde), vartotas netik treniruotem...

Weberis Parašyta Nov 28 2006, 07:12 PM Pries keleta menesiu parduotas...  :(


cia gal po Raseiniu? :(

Šį pranešimą redagavo rally69: 2006 lapkričio 29 - 19:56

  • 0

#58 kentasxxxx

kentasxxxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 151
  • Vieta:Lietuva, Kaunas
  • Automobilis:peugeot 106

Parašyta 2006 lapkričio 30 - 19:54

Duodat bachuraj duodat..... geda sandi kamandi... :)
  • 0
205 Rallye 1.9 GTi... vienas vargas ir 0 malonumo ----- Sold
Slideshow
405 Gri---------------------------------------------------Trashed
Audi 90 Quattro antroji legenda :D ----------------------- Sold
Honda civic ------------------------------------------------- Sold
Peugeot 106 0.9 ---------------------- Apseisim be raketos :)
Peugeot 405 mi16 ----------------------------------------- Sold
Renault Clio -------------------------------------------------Sold
Bmw e34 535 ----------------------------------------------- Sold
Bmw e34 525 ------------------------ oi zajabys aparatas, sold
Peugeot 106 ale quicksilver --------------------------- daily car

#59 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 30 - 20:03

Duodat bachuraj duodat..... geda sandi kamandi... :)

Kokia cia geda? Tu mano snukio nematei.
  • 0
... labai piktas diedas...

#60 kentasxxxx

kentasxxxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 151
  • Vieta:Lietuva, Kaunas
  • Automobilis:peugeot 106

Parašyta 2006 gruodžio 02 - 01:31

1.1 60ag mazoka , o norisi daugiau ir nebrangiai!!! gal kas zinot kokiu gudrybiu kaip pakelt galinguma ar kokiu nebrangiu patobulinimu? :D :D :D

Kajp matau per wisas tas didziasias "DiskusijaS" pagrindinis klausimas tajp ir nepajudejo..... kazkokios keistos diskusijos ce pas jus :huh:. wisa taj panasiau i "as geresnis, ot ir nea as geresnis bebebe" ka as zinau... sakau keista kazkajp....
  • 0
205 Rallye 1.9 GTi... vienas vargas ir 0 malonumo ----- Sold
Slideshow
405 Gri---------------------------------------------------Trashed
Audi 90 Quattro antroji legenda :D ----------------------- Sold
Honda civic ------------------------------------------------- Sold
Peugeot 106 0.9 ---------------------- Apseisim be raketos :)
Peugeot 405 mi16 ----------------------------------------- Sold
Renault Clio -------------------------------------------------Sold
Bmw e34 535 ----------------------------------------------- Sold
Bmw e34 525 ------------------------ oi zajabys aparatas, sold
Peugeot 106 ale quicksilver --------------------------- daily car




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0