Peršokti prie turinio


Katalizatorius :)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 107

#21 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 22:46

... Kam ish vis tas katalizatorius reikalingas? kas jis toks? Vat mokykloj per chemija girdejau - "katalizatorius, tai priemone ar medzhiaga pagreitinanti kitu priemoniu ar medzhiagu tarpusavio reakcija" ar kazh kas panashaus. Ar yra chia kas bendro, ar chia tik pavadinimas toks "prikolnas"? ...

Gerai atsimeni ;)
Ir principas būtent tas. Pasivartyk Wikipedia.
Jei trumpai - Azoto oksidai skaidomi į azotą ir deguonį, anglies monoksidas aplinkos deguonimi oksiduojamas iki anglies dvideginio, o angliavandeniliai deguonies pagalba į vandenį ir anglies dvideginį. Pagal tavo įvardintą principą - pati katalizatoriaus medžiaga reakcijose nedalyvauja - ji tik skatina procesus. Cheminėse reakcijose dalyvauja teršalai ir aplinkos deguonis.
Katalizatoriai "nusibaigia" (kaip aš suprantu) išdegus keramikiniams "koriams" viduje. Koriai naudojami padidinti katalizatoriaus aktyvų plotą. Pati katalizatoriaus aktyvi medžiaga - brangūs metalai (platina ir pan.). Tai ir ko gero ne itin paprasta gamyba matyt ir įtakoja nemažą kainą.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#22 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 22:58

jo... pazhiurejau... jei shitaip, tai tikrai turi pakainuot... :blink:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#23 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 02:15

jei pats ten zadi zaist su tuo ismetimu tai gali prarast ir galia, nes vis del to matoras silpnas. Vamzdi kaip kazkas sake taip negalima det apytiksliai reikia viska paskaiciuot, nes dinks ir tavo paskutines kumeles is pugo
  • 0

#24 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 10:59

nesvarbu vamzdzio storis apytiksliai galima daryt nes....... juk dedi sukurini rezonatoriu tam kad nestabdytu duju ismetimo ir tiek o dusles vamzdzio diametras keis garsa, o galinis bakelis dar ji padarys duslesni.galia lieka ta pati gal net ir geriau. aisku jei nuimsi dusle ir vazinesi tik su kelnem taj galia bus zymiai mazesne ir pleps . o sitas bajeris isbandytas ir efectas tikrai geras :beer:
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#25 Svečias_ttadaz_*

Svečias_ttadaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 11:07

nesvarbu vamzdzio storis apytiksliai galima daryt nes....... juk dedi sukurini rezonatoriu tam kad nestabdytu duju ismetimo ir tiek o dusles vamzdzio diametras keis garsa, o galinis bakelis dar ji padarys duslesni.galia lieka ta pati gal net ir geriau. aisku jei nuimsi dusle ir vazinesi tik su kelnem taj galia bus zymiai mazesne ir pleps .
o sitas bajeris isbandytas ir efectas tikrai geras :beer:

Tai jei niekas nestabdys dujų išmetimo, tai bus tas pats kas ir be duslintuvo išvis...
  • 0

#26 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 12:32

nesvarbu vamzdzio storis apytiksliai galima daryt nes....... juk dedi sukurini rezonatoriu tam kad nestabdytu duju ismetimo ir tiek o dusles vamzdzio diametras keis garsa, o galinis bakelis dar ji padarys duslesni.galia lieka ta pati gal net ir geriau. aisku jei nuimsi dusle ir vazinesi tik su kelnem taj galia bus zymiai mazesne ir pleps .
o sitas bajeris isbandytas ir efectas tikrai geras :beer:

Tai jei niekas nestabdys dujų išmetimo, tai bus tas pats kas ir be duslintuvo išvis...

butent, o ant tokio silpno variklio iskart pasijaus
  • 0

#27 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 08:03

taj tam ir skirtas sukurinis rezonatorius.........jis tam kad atlaisvintu ismetima. bet neleidzia dujoms gryst atgal.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#28 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 09:02

nu ash cia jum neaiskinsiu matau jus turit savo nuomone. sakau kaip yr. jei zmogus nori kad auto dirbtu grazesniu ir agresivesniu garsu tai pasiuliau jam varianta. trauka 100% nepabloges tikrai duodu garantija.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#29 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 09:09

duodu garantija.

skamba rimtai. ^_^
  • 0

#30 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 09:16

taj ka daryt jei jie nesupranta :angry:
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#31

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 09:37

MAN TAI VISKAS CIA DASLO O KAIP KAM ZIURIU TAI NE :) greitu metu pradesiu sita liuta savo ruosti sportui lengvam tai manau `peugeot306s16 ` patarimai man pravers :beer: As jaunas esu tai visko norisi ir to pacio brrrrr na ir kas , kad nesportinis mano pezas bele man gerai . :wub:
  • 0

#32 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 09:42

greitu metu pradesiu sita liuta savo ruosti sportui lengvam

na o bet taciau nu kudel tokiam atvejui XSi negalima buvo nuspirkt? :unsure: Net ruosht nieko but nereikeje... :mellow:

o gal man savo 605 D12 pradet sportui ruosht?
  • 0

#33 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 09:51

sita dusles darymo metoda gavau ish aukstadvario ralistu klubo. taipat maciau ir girdejau kaip yspudingai dirba golf 1.8gti.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#34

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 10:18

na o bet taciau nu kudel tokiam atvejui XSi negalima buvo nuspirkt? :unsure: Net ruosht nieko but nereikeje... :mellow:

o gal man savo 605 D12 pradet sportui ruosht?

man sitas pezukas kainavo tik 2000 litu .. Vazinetas buvo panos nesuvarytas liux rieda ir ttt. tai ko ne ? beto pati masina is vokieciu varyta ir is patikimu ranku gauta . pats pasidaryiu pats zinosiu kas padaryta ir kaip padaryta ^_^
  • 0

#35 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 11:16

na o bet taciau nu kudel tokiam atvejui XSi negalima buvo nuspirkt? :unsure: Net ruosht nieko but nereikeje... :mellow:

o gal man savo 605 D12 pradet sportui ruosht?

O kam XSi dviračių sporte? :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#36 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 11:30

greitu metu pradesiu sita liuta savo ruosti sportui

apie koki sporta sneki? Rali, zieda? Ar studentu slalomus?

anyway, galiu pasidalinti patirtimi :beer:
  • 0

#37

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 13:17

slavomus pirma, megejus ir pan. turiu draugu kurie uzsimineja ir raliu ir pan tai pades man prasimusti pirmai pradziai
  • 0

#38 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 13:21

slavomus pirma, megejus ir pan. turiu draugu kurie uzsimineja ir raliu ir pan tai pades man prasimusti pirmai pradziai

duokDie tau neisplestancio entuziasmo. Susimatysim trasoj ;)
  • 0

#39

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 13:57

nu matysim :beer:
  • 0

#40 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 19:33

Su šituo "tiuningu" galima įvažiavus naktį į daugiabučio kiemą užsiimti ir kitokiu sportu. Jis vadinasi "pravirkdyk kuo daugiau signalizacijų". Nugalėtojui prizas- gėlės. Vazonėliais. Netoli mano gyvenamosios vietos vienas toks tankiai šiuo sportu užsiimdavo. Po "apdovanojimo" daugiau nebesirodo.
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0