Peršokti prie turinio


Katalizatorius :)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 107

#41 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2006 gruodžio 13 - 21:32

Nežinau kaip būtų su "tiuningu" pagal peugeot306s16 receptą, bet pas mane buvo įdėtas kažkoks "sportinis" bakelis su rezonatorium ir, kol jis kiaurai neprapuvo, signalizacijų negąsdindavo, tik garsas gražesnis buvo. Deja, prieš metus, prieš technikinę teko pakeisti į paprastą - visas šonas buvo prapuvęs ir kriokė jau nerealiai :)
  • 0

#42 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 08:56

kam sneket kam patylet...... jei nezinai koki garsa skleidzia padarytas duslintuvas tai nesnekek.aisku jei viskas kiaura taj kriokia ir ant laisvu. o padarytas (tvarkingai) duslintuvas gera sportini garsa skleidzia nuo 3 stuku apsuku.... tai va pasidomek tada snekek :mad:
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#43 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 09:39

kam sneket kam patylet...... jei nezinai koki garsa skleidzia padarytas duslintuvas tai nesnekek.aisku jei viskas kiaura taj kriokia ir ant laisvu. o padarytas (tvarkingai) duslintuvas gera sportini garsa skleidzia nuo 3 stuku apsuku.... tai va pasidomek tada snekek :mad:

Man cia tos snekos apie "sportiny garsa" primine Francio rasyta anekdota:

Laive senas bocmanas traukia pypkę. Prieina prie jo jūreivis:
- Bocmane, rūkom tą patį tabaką, bet jūsų dūmas yra žymiai geresnis. Pasakykit kaip jūs tai padarot?
- Ha, vaikine, turiu seną "receptą": į tabaką visą laiką pridedu jaunos merginos gaktos plaukų.
Atplaukė į kažkokį uostą, grįžęs į laivą jaunas jūreivis prieina prie bocmano, duoda jam pypke ir sako:
- Pabandykit dabar, padariau kaip sakėt!
Bocmanas traukia dūmą, skanauja ir išpučia per nosį:
- Per arti šiknos rauni.....

Tai tuo sportiniu garsu irgi bus taip, kad koks "ekspertas" paklausys ausy y vamzdy ykises, ir sakys:
-Vidurinio bakelio chamutas per stipriai priveztas.... -_-
  • 0

#44 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 09:45

yra cia tokiu .... :) ANK KURIU NUOMONIU IR BENDRO NESUSIVOKIMO APIE KA YRA DISKUTUOJAMA AS VISISKAI BBDEJAS :beer:

MATYT PAVYDAS...

Kai pasidarysi sportiny ismetima, gal susitinkam kur nors nuosalioj vietoj padragyt, ydomu kaip tu jausies kai nuo kazkokio traktoriaus net tavo sportinis ismetimas negelbes kai teks jo dumus uostyt :lol: :lol:

Pamates 1.4i atsiminiau dar viena anekdo:

Ateina zmogelis pas urologa (cia toks xujovas daktaras) ir sako:
- Daktare turiu beda, bet geda kam ir beparodyt, o tai uzjuoks :(
-Nesigedykite pone, juk as daktaras, as per gyvenima visko mates. Tai nesidrovekit ir sakykit kuo skundziates, tikrai nesijuoksiu.
Zmogelis nusimauna kelnias ir istraukia savo pimpaliuka, toky miniatiuriny 5 cm ilgio sliekiuka. Daktaras:
- :lol: cha :lol: cha :lol: cha, oj negaliu :lol: tai kas yra :) ^_^ ?
- Daktare, sutino :ph34r:
  • 0

#45

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 10:26

anekdotai tai liux nu kas dar kokiu papasakos ? :huh:
  • 0

#46 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 11:28

nu taj jo anekdotai lieka anekdotais o dragas lieka dragu. jam reikia garso o garsas 1.4 nepadarys 5 litru........... ash galiu sustatyt :D :D
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#47

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 13:11

taip man dabar uztex ir garso ... :lyzht: Pakui apkatke padarysiu ir varikliukui .. nu kjas dabar uzvarys dar ka? :D :P uzstums ir pan?
  • 0

#48

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 13:15

yra cia tokiu .... :) ANK KURIU NUOMONIU IR BENDRO NESUSIVOKIMO APIE KA YRA DISKUTUOJAMA AS VISISKAI BBDEJAS  :beer:

MATYT PAVYDAS...

Kai pasidarysi sportiny ismetima, gal susitinkam kur nors nuosalioj vietoj padragyt, ydomu kaip tu jausies kai nuo kazkokio traktoriaus net tavo sportinis ismetimas negelbes kai teks jo dumus uostyt :lol: :lol:

Pamates 1.4i atsiminiau dar viena anekdo:

Ateina zmogelis pas urologa (cia toks xujovas daktaras) ir sako:
- Daktare turiu beda, bet geda kam ir beparodyt, o tai uzjuoks :(
-Nesigedykite pone, juk as daktaras, as per gyvenima visko mates. Tai nesidrovekit ir sakykit kuo skundziates, tikrai nesijuoksiu.
Zmogelis nusimauna kelnias ir istraukia savo pimpaliuka, toky miniatiuriny 5 cm ilgio sliekiuka. Daktaras:
- :lol: cha :lol: cha :lol: cha, oj negaliu :lol: tai kas yra :) ^_^ ?
- Daktare, sutino :ph34r:

o tu naglas tas pats kas pasiuliciau kokiai FORD FIESTAI 1.1 padraginti irgi su sportiniu ismetimu o mano butu 1.4 (fieta ir uostitu mano dumus ....)

Man dabar reikia garso o ne galios kas neaisku ? ne draginti rosiusi bent kolkas....


;]
  • 0

#49 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 14:33

Man dabar reikia garso o ne galios kas neaisku ?

Kai pasdarysi "garsą" - nepamiršk parašą paisikeist į P 306 95m 1.4 STEREO ... :rolleyes:



soriuz, nu nesusilaikiau ... :blush:
  • 0

#50

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 16:25

Kai pasdarysi "garsą" - nepamiršk parašą paisikeist į P 306 95m 1.4 STEREO ... :rolleyes:



soriuz, nu nesusilaikiau ... :blush:

butinai :D
  • 0

#51 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 20:08

Kiekvienas durniuoja savaip. Aš spoilerio ant bagažinės noriu ir man tai atrodo normalu. Kitas nori ne duslės, o dūdos. Nesibarkim, vaikai !
  • 0
... labai piktas diedas...

#52 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 21:53

Kiekvienas durniuoja savaip. Aš spoilerio ant bagažinės noriu ir man tai atrodo normalu. Kitas nori ne duslės, o dūdos. Nesibarkim, vaikai !

Nezhinau del spoilerio... man labiau patiktu savo juoda sovietini palikt be spoilerio (spoileris tik solidumo ispudi sumenkintu - pacanishkiau atrodytu) bet gerai nuleist pakaba, kad puse padangu profilio po sparnais pasisleptu, det chrominius ratlankius, o padangas padaryt eurostyle (kai uzhmontuojamos siauresnes ir mazhesnes padangos nei turetu but - ratlankiai lieka truputi atsikishe, o padanga igauna apvalaina profili - kaip barankos, nes ties ta vieta kur liechias su ratlankiu pasidaro platesne nei ties protektorium. Nu gal zhinot. Tik kiek zhinau - nelabai legalu shitaip.

Šį pranešimą redagavo Radradratorius: 2006 gruodžio 14 - 21:55

  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#53 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 22:16

Kažkada rodė laidą apie tiuningines auto. Pakalbino vieną iš show dalyvių, tai įsiminė jo pastabos apie pseudotiuningą. Tipo, visokie žąsiukai išsipiderastina savo lupenėles, atrodo lyg monstrai, riaumoja it reaktyviniai, o nabagas varikliukas net neliestas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#54 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 22:46

blemba, turiu as svogeri su savo golpuku, kuri turbut daugelis klubieciu zino. Tas man ne karta isuze apie savo svajones. Teko ir su jo taburete palakstyti po Kapsuka. Nu malonu, kad daro brrrr ir lekia kaip suo nuo grandines nutrukes (bo pas ji nors is 1.6 GT ale ten po dangciu dar biski pachimicinta). Bet ne man kasdiena su tokia taburete lakstyt... Gerai, kad dabar anas 2bline uzdirbineja, o golpukas garaze snaudzia. Gal reikes savaitgali prapust varles jam :lol:
  • 0
Roots to roots

#55 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 23:17

kam sneket kam patylet...... jei nezinai koki garsa skleidzia padarytas duslintuvas tai nesnekek.aisku jei viskas kiaura taj kriokia ir ant laisvu. o padarytas (tvarkingai) duslintuvas gera sportini garsa skleidzia nuo 3 stuku apsuku.... tai va pasidomek tada snekek :mad:

matau negerus tau patarimus duoda. Rezonatoriaus funkcija yra tik tokia kad slopintu ta kriokimo garsa nair pas mus tech apziuroje aisku katalizatoriaus imitacija. Sporte rezonatoriu niekas nestato o yra vientisas vamzdis. Cia anksciau zmones mane kad pasistato ale "sport" ismetima ale "sport" filtra ir moraliskai nusiiteikia kad ale geriau valina nes daugiau gaza spaudzia. Kiekvienas masinos komponento keitimas nestandartiniu turi buti padarytas protingai. O ne to kad stato sport filtra papila velniop stock filtro deze ir pakabina ale kugini green'a kuris kvepuoja karstu oru sklindanciu nuo variklio ir ale viskas super. Taip kad nereikia daryti nesamoniu. Normali ismetimo sistema be 2k lt neverta pradeti daryti. Ir tikrai ne ant 1.4 variklio. Nes cia bus lygiai tas pats kas laizyti medu per sloika
  • 0
Subaru Legacy

#56

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 01:54

Kažkada rodė laidą apie tiuningines auto. Pakalbino vieną iš show dalyvių, tai įsiminė jo pastabos apie pseudotiuningą. Tipo, visokie žąsiukai išsipiderastina savo lupenėles, atrodo lyg monstrai, riaumoja it reaktyviniai, o nabagas varikliukas net neliestas.

dar vienas ..
  • 0

#57 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 08:23

kataliuze valo dujas ir jei jis subyra ar sudega tada garsas pasidaro kaip blesenkos(barska) o sportini rezonatoriu deda, nes oras grysta atgal.....jis juk ne tox kaip paprastas kiauras
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#58 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 08:27

o del padangu tai atrodo super turejau golf 3 buvau uzmoves padangas 225x35zr17 ant ratlankiu 9.5colio gale ir 8 priekyje prieky buvo normalei bet gale ziauriai atrode. bet tik 35 gerai atrodo 45 jau peraukstos.... bet beda uzturi kai reikia numontuot.praduriau o paskui servize su tuo kur montuoja bijodami suplesyt gal kokiu 20min zaide nes kai padanga prie ratlankio prilipus o 35 aukscio ir dar 45laipsniu kampu pasvirus ta lopetele nuslysta...
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#59 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 21:59

dar vienas ..

Taip, dar vienas, bus dar ir penktas ir dvyliktas!!! Tau žmonės aiškina, kad tai nesamonė, o tu lyg mažvaikis užsiciklinai "noriu dūdėlės ir viskas!" Iš šono, patikėk, labai durnai atrodo, kai pro šalį važiuoja toks "daug garso, mažai smarvės". Negi tikrai neturi kur babkių dėt?
  • 0
... labai piktas diedas...

#60 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 22:09

... "noriu dūdėlės ir viskas!" ...

:lol:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0