Peršokti prie turinio


Katalizatorius :)


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 107

#81

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 13:12

tai cia bandote atkalbeti nuo sportinio vairo? .... :lol:
  • 0

#82 martynnas

martynnas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 1.9GTI

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 14:00

Tiek to jau 0 tegu birbina - bet tik ne po mano mochiutes langais !!! Myliu ash ja, ir jai 90 metu suejo, ir jei koks dziundzorezas kaukintu apie jos langus su savo pirdalu - padangos jam kaip minimum pareitu... Nesu ash piktas, bet tolerancija turi ir gilesne prasme... Tikiuosi daugelis suprato apie ka ash...?

O ka daryti jeigu trukes yra kolektorius.. Nu nera pinigu priessventiniame laikotarpyje tvarkytis.. O i darba nevazineti irgi negaliu.. Ir taip ismetimas manajame netyliausias buvo, po to truko kolektorius, o pries kelias dienas pastebejau, kad ir galinis bakelis prapuvo vienoj vietoj.. Vien tik ji tvarkyti irgi nesamone, todel reik laiko kol pinigu i kojine prikaupsiu
P.S. po langais zmonems stengiuosi kuo mazesnemis apsukomis birbinti, kad negauciau plytos ar dar ko i langa
  • 0

#83 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 23:50

O ka daryti jeigu trukes yra kolektorius.. Nu nera pinigu priessventiniame laikotarpyje tvarkytis.. O i darba nevazineti irgi negaliu.. Ir taip ismetimas manajame netyliausias buvo, po to truko kolektorius, o pries kelias dienas pastebejau, kad ir galinis bakelis prapuvo vienoj vietoj.. Vien tik ji tvarkyti irgi nesamone, todel reik laiko kol pinigu i kojine prikaupsiu
P.S. po langais zmonems stengiuosi kuo mazesnemis apsukomis birbinti, kad negauciau plytos ar dar ko i langa

Taigi labai gerai matosi - prakiures paprastas, ar imestas birbiantis specialiai, nebijok - tu saugus - priesh pereidamas padangas visada patikrinchiau priezhasti ;]
O jei po teisybej - ne toks ash ish vis zhmogus - per padangas neinu, papraschiausiai abydna buna ir tiek, kai kokie pienageriai kultivuoja parodomaji kaukinima - o tokiu nemastanchiu shiais laikais netruksta.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#84 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 01 - 18:09

O ash ir minejau tik prioritetus... Butent, kad rimtom merginom (ar tai moterim - kaip tiesa sakant ash labiau linkes jas vadint) tai ir nera svarbu, bet tarshkalas duoda minusa tai tikrai - shtai ka ash norejau pasakyt. Na bent jau ne pliusa... Totaliai...
Tiek to jau 0 tegu birbina - bet tik ne po mano mochiutes langais !!! Myliu ash ja, ir jai 90 metu suejo, ir jei koks dziundzorezas kaukintu apie jos langus su savo pirdalu - padangos jam kaip minimum pareitu... Nesu ash piktas, bet tolerancija turi ir gilesne prasme... Tikiuosi daugelis suprato apie ka ash...?

Na del moteru tai turbut musu nuomone kaip ir sutapo siuo klausimu :) visokiu yra... su ivairiausiais prioritetais...
Na o kalbant apie mociutes ir taip toliau tai se tema nelabai ka turiu pasakyti :rolleyes: galu gale cia kaip ir turejo buti technine diskusija, o taip netycia perejom i socialini lygi... ;]
--------------------------------------------------------------------------------
nereo Parašyta Dec 18 2006, 12:12 PM
Dėl diržų nebūkit tokie tikri - esant 64 km/h greičiui, smūgio metu diržai įsitempia tiek (kol suveikia ribotuvai, kt.), kad krutinė/galva pasiekia vairą. Vairus dėl to ir daro lanksčius, kad avarijos pasėkmės būtų švelnesnės. "Sportiniai" vairai be omologacijos gali būti ir tvirtesni - vairuotojo nenaudai.
Tad oro pagalvės ir standartinio vairo aš neatsisakyčiau (tai mano subjektyvi nuomonė)

Siaip "sportinant" salona :) prie sportinio vairo priklausytu ir sportinei dirzai, bei sedynes nors turiu pasakyti su tinkamai itemptais sport. dirzais mieste yra tikrai nepatogu vaziuoti, labai jau priristas... :blush:
  • 0

#85 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 01 - 18:28

Lexas, pasamdyk mane, aš rytais pavarau garsiau, nei "sportinis" duslius...
  • 0
... labai piktas diedas...

#86 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 sausio 01 - 18:28

vazinejam ne tam kad dauzyt masinas o dirzas vaziujant daugiau nei simtu gali ir ne tik kad nepadet bet ir dar blogiau padaryt. o jei jau dursi kur taj dursi tik po to isvadas padarysi... va taip va.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#87 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 01 - 18:46

vazinejam ne tam kad dauzyt masinas o dirzas vaziujant daugiau nei simtu gali ir ne tik kad nepadet bet ir dar blogiau padaryt. o jei jau dursi kur taj dursi tik po to isvadas padarysi... va taip va.

Bet gali buti velu daryti isvadas kai nebus nei kojyciu nei rankyciu -_-
  • 0

#88 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 01 - 23:00

vazinejam ne tam kad dauzyt masinas o dirzas vaziujant daugiau nei simtu gali ir ne tik kad nepadet bet ir dar blogiau padaryt. o jei jau dursi kur taj dursi tik po to isvadas padarysi... va taip va.

Afyget' nuo tokių komentarų. :wacko:
Kaip supratau - pats mažiau 100 nevažinėji. O kas ten vir šimto - nesvarbu. Vistiek grabas ant ratų, ar ne? Bent trumpiau kankinsies be diržų - tą norėjai pasakyti?
Jimmy - super komentaras apie rytinį sportinį "baubimą" :lol:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#89 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 sausio 03 - 08:58

tai vazineju kaip ir visi. 40-100-ir daugiau bet bet uzsimust dar nesiruosiu ir kad neuzsimustum galima ir pagalviu prisidet kad minksciau trenktumeisi. bet man auto turi but grazus o ne seip te kaip pas senius. o tie airbegai ir gazikiniai vairai belekokio dydzio tikrai grozio neprideda.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#90 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 03 - 09:31

... bet uzsimust dar nesiruosiu ...

Tai tada nei saugos diržų nereikia, nei draudimo, nei panašių "senių" atributų.
Bereikalingi pinigai į balą ir nei grožio anei patogumo.
Atleisk, bet niekaip neįkertu tokio mąstymo :huh:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#91 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 03 - 19:24

tai vazineju kaip ir visi. 40-100-ir daugiau bet bet uzsimust dar nesiruosiu ir kad neuzsimustum galima ir pagalviu prisidet kad minksciau trenktumeisi. bet man auto turi but grazus o ne seip te kaip pas senius. o tie airbegai ir gazikiniai vairai belekokio dydzio tikrai grozio neprideda.

Gaila, kad negalima jau paklausti tų, kuriems pakelėse krepšeliai su žvakutėm stovi. Man rods, jų buvo toks pats mastymas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#92 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 03 - 20:17

Dėl diržų nebūkit tokie tikri - esant 64 km/h greičiui, smūgio metu diržai įsitempia tiek (kol suveikia ribotuvai, kt.), kad krutinė/galva pasiekia vairą. Vairus dėl to ir daro lanksčius, kad avarijos pasėkmės būtų švelnesnės. "Sportiniai" vairai be omologacijos gali būti ir tvirtesni - vairuotojo nenaudai.
Tad oro pagalvės ir standartinio vairo aš neatsisakyčiau (tai mano subjektyvi nuomonė)

As geriau parasysiu keleta ilgesniu zinuciu kokiam forume rimtesne tema, nei itikinesiu kitus kam reikalinga aktyvios ir pasyvios saugos priemones...
Aisku saunuolis, kad megini :beer: !
  • 0

#93 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 sausio 04 - 15:41

ne nu zinai kaip su grabovozu vazineji taj tau tie sportiniai vairai netinka ir gal tavo amzius ne tas . man kamazini vaira sukinet visai malonumo nera. o ta oro pagalve tai nusispjaut jau dursi kur ir ji nepades ar jei pades tai invalidas lixi. nebent 40km/h vazineji...... pasakysiu tiek kiekvienas turi savo skoni ir vienam patogu vaziuot prisitraukus sedyne prie pat vairo kitam atsigulus. dar kitiem didelis ir plonas vairas tipo lengviau vairuot, o nfik tas stiprintuvas???! man zymiai patogiau su mazu ir storu vairu ... px dejau ant jusu grabovozu vairu su oro maisais.gal dar ir ant sedyniu karoliukai mediniai uzdeti? man masina ne vien gelezinis zirgas (liutas) bet kai ash ten bunu ilgiau nei namie tai man turi but malonu.nx gana susinervinau :ph34r: :ph34r: :angry:
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#94 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 04 - 15:59

... kiekvienas turi savo skoni ir vienam patogu ... prisitraukus sedyne ... kitam atsigulus. dar kitiem didelis ir plonas ... tipo lengviau ... man zymiai patogiau su mazu ir storu ... px dejau ... man turi but malonu. ...

:)
Nu ir ko tu čia nervinies dabar?
Taip, grabovozas pas mane. Ir pas jį gana storas, nors ir nemažas :) Nu ir paduškos 4 yra. Važinėju su tokiu ir nesiparinu.
Mažo ir storo? :) gal ir aš norėčiau. Bet tebūnie sportinis vairas sportui, o saugus stockinis vairas keliams.
Žiū, ga kada pasiseks ir man sportinį bepaduškinį vairą pasukioti. Bet jis tikrai nebus grabovoze. Tikiuosi ten bus ne tik vairas sportinis, bet ir kita ekipiruotė. Įskaitant atitinkamą geležį, sėdynes, diržus šalmą ir saugos lankus. Ir ne bendro naudojimo keliuose kur ir taip nemažai "sportininkais" besijaučiančių ;)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#95 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 sausio 04 - 16:14

nu taj ir dar ash ne su dyzeliu vazineju, pas mane s16
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#96 Svečias_Renaldas_*

Svečias_Renaldas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 04 - 16:28

nu taj ir dar ash ne su dyzeliu vazineju, pas mane s16

ha-ha-ha... :lol:
pas mane S16, NE grobovozas..... pas mane... :angry:

O pas mane sv24 3.0 L 200AG. - nu ir kas ? :huh:

svarbu ne kas pas tave po kapotu, o tai, kas PAS TAVE makauleje..... :wacko:

P.S: Sorry, nesusitvardziau kai visa sita polemika poste perskaiciau.... :blush:
  • 0

#97 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 sausio 04 - 18:43

Nieko, gyvenimas ragus aplaužys. Po keliolikos metų kalbės kitaip. Jei bus dar gyvas...
  • 0
... labai piktas diedas...

#98 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 04 - 19:57

nu taj ir dar ash ne su dyzeliu vazineju, pas mane s16

Nu šitą mes jau senai supratom (užtenka tavo niko). Bet kas iš to? Įsikabinai tą savo S16 kaip vaikas barškutį ir kaišioji čia visiems.
Kad sunkiai su juo susivaldai jau irgi supratom (naujus Blizzakus per mėnesį suėdei). Kad greičiais nevaikiškais lakstai - irgi žinom. Apie paties nepakantumą ne-džigitams irgi jau kalbėjom (ir dar čia truputį).
Ką čia bepridursi. Lakiok. Daužytis ir savo žodžių neteisingumu įsitikinti nelinkėsiu. Bet jei jau taip atsitiktų - labai gerai būtų jei nei manęs, nei mano artimų ar šiaip pašaliečių nekliudytum.
Sėkmės...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#99 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 05 - 09:28

:lol:


Kaip visa tai pazistama...

Na neislaikiau... B)
  • 0

#100 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 05 - 13:55

Nu šitą mes jau senai supratom (užtenka tavo niko). Bet kas iš to? Įsikabinai tą savo S16 kaip vaikas barškutį ir kaišioji čia visiems.
Kad sunkiai su juo susivaldai jau irgi supratom (naujus Blizzakus per mėnesį suėdei). Kad greičiais nevaikiškais lakstai - irgi žinom. Apie paties nepakantumą ne-džigitams irgi jau kalbėjom (ir dar čia truputį).
Ką čia bepridursi. Lakiok. Daužytis ir savo žodžių neteisingumu įsitikinti nelinkėsiu. Bet jei jau taip atsitiktų - labai gerai būtų jei nei manęs, nei mano artimų ar šiaip pašaliečių nekliudytum.
Sėkmės...

Nevark zinok aiskindamas nes tikrai nepasieksi nieko :) as irgi toks anksciau buvau kisau i masina bile kiek litu ratam aparaturom ir tt ir kas is to? pardaviau paskui ta masina uz tris kartus maziau nei i ja sukista buvo. Ateis laikas ir jis supras kad to nx visai nereikia kaip supranta su metais visi. Pats dabar vazineju su stock 406 ir dziaugiuosi kad jis minkstai vaziuoja be jokiu bildesiu ir tt. O kas svarbiausia kad zinau kad vaziuoju saugiai!
  • 0
Subaru Legacy




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0