Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Forumo moderavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 559

#161 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 spalio 01 - 10:57

Cia tai reikejo trint visa tema ir autoriui parasyk kad tai jau buvo. Kaip ir dar koki 150 kitu temu. O del moderatoriu atrankos, tai nezinau kaip juos atrenka, bet puslapiui nereikia tokiu kurie turi verstis per galva, vos spedami Dabar gi ne vienas klubietis tapo etatiniu atostogautoju, ir noretu ir galetu paziuret foruma. O jus Uzsieme moderatoriai kelkit lietuvos BVP kaip ir as, ir nesistenkit daryt simto darbu is karto, nes visi vistiek gerai nesigaus, o jei tiksliau jau aiskiai matom kad gaunasi labai sudinai. Nu cia turetu i scena iseit mamutas, pasiust visus nx, pratrint puse forumo ir vel duot naujiems moderatoriams pasireikst(viltis mirsta paskutine) R

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2009 spalio 01 - 10:58

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#162 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2009 spalio 01 - 11:07

Cia tai reikejo trint visa tema ir autoriui parasyk kad tai jau buvo. Kaip ir dar koki 150 kitu temu. O del moderatoriu atrankos, tai nezinau kaip juos atrenka, bet puslapiui nereikia tokiu kurie turi verstis per galva, vos spedami Dabar gi ne vienas klubietis tapo etatiniu atostogautoju, ir noretu ir galetu paziuret foruma. O jus Uzsieme moderatoriai kelkit lietuvos BVP kaip ir as, ir nesistenkit daryt simto darbu is karto, nes visi vistiek gerai nesigaus, o jei tiksliau jau aiskiai matom kad gaunasi labai sudinai. Nu cia turetu i scena iseit mamutas, pasiust visus nx, pratrint puse forumo ir vel duot naujiems moderatoriams pasireikst(viltis mirsta paskutine)

R

ramūnai raminkis gerai.

p.s. aš ištryniau tavo postą iš apklausos. gali parašyt dar vieną postą su prierašu vistiek ištrins. arba paprasčiau :D į parašą įsidėk eilutę nereikės kartotis :wacko:

o atsakant į tai kad daug žmonių yra norinčių ir galiničių padėt forumui tai galiu atsakyt taip,
ne vieną kart buvo kelta tema ir ieškota žmonių kas užsiimtų web priežiūra, bet deja...kas už tai, kas iš to, tai čia daug laiko ir etc..

Prasyciau paaiskinti kas bendro tarp akiniu ir sviesos pralaidumo bei geresnio apsvietimo? Ar tamsiu paros metu prie blogo apsvietimo uzsidedi akinius, ar paprasciausiai pakeiti lempute kuri sviestu ryskiau?

PS koks nelabai ispruses zmogus keicia mano komentarus?


aš esu tas nlb išprusęs, kuris keičia postus. parašius tą patį be konkrečių vardų ir vaizdingų palyginimų kažkodėl niekas postų netrina.
tai gal susimąstom? išreikšt nuomonės niekas netrukdo.


taip kad šiaip bendrai mąstant, nuo tokių postų kaip asmeniškai tu čia man pasiaišink apie tą ir aną gal reikėtų susilaikyt?
norit asmeniškumų eik į pm. forumas ne vieta kaltis vienas ant vieno.
jei neturit ką pasakyt, tai geriau neskaykit, vt to kad parašytumėt mhm arba smailą.
mum mažiau trint reikės, jum nereikės verkt kad kažkas kažką ištrynė. forumas bus tvarkingesnis :beer:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#163 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 spalio 01 - 11:11

Nu ka cia ramintis, nervai jau nebelaiko. Kai susitikni prie sportrumio ar agotoj, pasneki viskas lyg ir normaliai, nu tik prasideda forumas pyst ir vel nesamones. As gi ne piktybiskai, as noriu tik tvarkos ir aiskumo. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#164 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 spalio 01 - 11:53

Cituoju:

Padarytu mane kasnors moderatorium, tai iskart puse dyzeliniu varikliu skilties nutrinciau....

Ramunas. Siek tiek neblaivus. Kazkada.
:rolleyes: :hmm:

Visiems geras nebusi.

Beje kazin ar kur buvo pamineta, bet Jei man reiktu pasiulyti moderatoriu, juo galetu buti Evx. Nu ne vilnietis blyn :doh: , bet...
Jis susitvarko savo temas - paspaudzia nuoroda pranesti moderatoriams, ir paraso, kad prasau istrinti mano tema - kai ju nebereikia. O pradeti visada reikia nuo saves. Jis taip pat daznai nepatingi ir pranesa apie netinkamas temas, apie netinkamus postus, spama ir t.t.

Kazin kodel tie kurie turi laiko panasiai nesielgia? <_<
  • 0
kažkaip.....

#165 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 spalio 01 - 12:00

Beje katik is tos pacios apklausos dingo dar keli postai....
Algirdo siulymas apklausa trinti...
Cr'o pastebejimas, kad panasi apklausa buvo:
Taip buvo klausiams ar jusu automobilis su xenon. Visi prabalsavo, t.t.
Si apklausa issirutuliojo is temos xenon geris? blogis? Kurioje Susidaro vaizdas, kad tik keli nesusiprateliai nesupranta tokio navaroto privalumu. Norejau paziureti.
Beje apklausa kuriau ne kaip moderatorius, o kaip eilinis forumo dalyvis.
  • 0
kažkaip.....

#166 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 spalio 01 - 12:00

bet Jei man reiktu pasiulyti moderatoriu, juo galetu buti Evx


Stopai, tai ko lauki, rasai laiska mamutui, padekoji visiems, pasitrauki garbingai, ne taip kaip nekurie is gedimino 53, pasiulai zmogu, manau niekas nepriestaraus. Nes IMHO blogiau but negali:) Gal paskui tave paseks ir kiti.

P.S. nepriimk asmeniskai, nieko pries tave neturiu, bet kad moderatoriu komandoj yra dideliu bedu tai akivaizdu.

R

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2009 spalio 01 - 12:05

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#167 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2009 spalio 01 - 12:09


bet Jei man reiktu pasiulyti moderatoriu, juo galetu buti Evx


Stopai, tai ko lauki, rasai laiska mamutui, padekoji visiems, pasitrauki garbingai, ne taip kaip nekurie is gedimino 53, pasiulai zmogu, manau niekas nepriestaraus. Nes IMHO blogiau but negali:) Gal paskui tave paseks ir kiti.

R

pritariu stopui, evx ir edis tikrai patys prižiūri savo temas ir parašo moderatoriam.


Ramūnai, nesakyk ką mum daryti, nesakysim kur tau eiti.

vieno moderatoriaus kitu tikrai nekeisim. jų ir taip nedaug turim.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#168 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 spalio 01 - 12:12


bet Jei man reiktu pasiulyti moderatoriu, juo galetu buti Evx


Stopai, tai ko lauki, rasai laiska mamutui, padekoji visiems, pasitrauki garbingai, ne taip kaip nekurie is gedimino 53, pasiulai zmogu, manau niekas nepriestaraus. Nes IMHO blogiau but negali:) Gal paskui tave paseks ir kiti.

R

nematau priezasciu :hmm: -_-
  • 0
kažkaip.....

#169 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 01 - 12:29

o negali buti ir daugiau moderatoriu? Ar ju skaicius ribotas kaip ir kedziu seime? Nes pvz. Kaune vien Velveto tikrai neuztenka. Zmogus uzsiemes ir nevisada gali buti on-line, o tad toks kaip Evx tikrai nepamaisytu mums i pagalba ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#170 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 spalio 01 - 12:50

...
Gal tu geriau prisisemk i burna grietines ir padauzyk galva i siena kol sviestas gausis. O tada eik zvonku ziureti...
...

Stopai, įtariu, kad kažkoks hakeris partizaniškai pasijungęs tavo postus dergia. Nu niekaip nepatikėsiu, jog moderatorius, kuris visiems "nesusipratėliams" turėtų rodyti pavyzdį, galėtų šitaip menkinti oponentą...

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2009 spalio 01 - 12:50

  • 0
... labai piktas diedas...

#171 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 spalio 01 - 13:02

.... Kai susitikni prie sportrumio ar agotoj, pasneki viskas lyg ir normaliai, nu tik prasideda forumas pyst ir vel nesamones. ......

O tai negalit siandien susirinke :beer: issirekaut ir snukiu issidauzyt, nes cia neissemiama tema :ph34r:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#172 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 spalio 01 - 13:14

Prasyciau paaiskinti kas bendro tarp akiniu ir sviesos pralaidumo bei geresnio apsvietimo? Ar tamsiu paros metu prie blogo apsvietimo uzsidedi akinius, ar paprasciausiai pakeiti lempute kuri sviestu ryskiau?

PS koks nelabai ispruses zmogus keicia mano komentarus?


aš esu tas nlb išprusęs, kuris keičia postus. parašius tą patį be konkrečių vardų ir vaizdingų palyginimų kažkodėl niekas postų netrina.
tai gal susimąstom? išreikšt nuomonės niekas netrukdo.


Tai ir isreiskiama nuomone, be jokiu asmeniskumu, nes kai zmogus pradeda nusikalbeti jam duodamas sansas pasitaisyti, del to as uzdavaiu paprasta klausima, kad kiti tokio pacio "plauko" pilieciai susimastytu pries pateikdami nesamoninga atsakyma ar palyginima
O moderartoriam, kai kuriem, nerodykite savo trupapimpiskumo, cia ziuriu sitas zodis pats populiariausias, o priimkite tiesa kokia ji bebutu. As i jusu asmeninini gyvenima nesikisu, prasau ir jus nekeiskite mano komentaru, nes tai tik parodo bailumo pozicija

Šį pranešimą redagavo Pilotas: 2009 spalio 01 - 13:18

  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#173 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 spalio 01 - 13:26

o negali buti ir daugiau moderatoriu? Ar ju skaicius ribotas kaip ir kedziu seime? Nes pvz. Kaune vien Velveto tikrai neuztenka. <...>

nesuprantu kaip susije moderatoriai ir skirstymas pagal miestus... juk forumas bendras, neisskaidytas pagal miestus.. :hmm:
  • 0

#174 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 spalio 01 - 15:42

Kaip matau toliau kalbam apie ora. Manau reikia jungtis i grupuotes kokias ir terorizuot valdzia kad kazka pakeistu jei mes to norim... R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#175 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 spalio 01 - 16:13

Zmones, zmones, zmones.... :doh:
Paskaitykit patys, ka parasot.
Pirmiausia, buvo kiles klausimas ka daro moderatoriai.
Nors ne as asmeniskai, bet kolegos tvarko naujus narius. Patvirtina registracija. Nezinau kaip kiti, bet as kartais valandu valandas trinu siuksles rasytas pries n metu. Kartais vienu prisedimu kelias desimtis, kartais kelis simtus temu. Toliau einamu temu tvarkimas, jungimas, gryninimas. Buna, kad is 5 analogisku temu gimsta viena. Be to dar kartais kila upas padaryti kazka naujo. Taip liutuko galvoje gime skiltis susitikimai, skelbimai iskaidyti i dvi dalis. As kazkada sumeciau temas i nauja skilti Patarimai besirenkantiems peugeot. Savotiskas keliu problemu sprendimas buvo tokios temos kaip automobiliu skelbimai, naujoku prisistatymas . Berods mamutas kazkada pradejo fotokonkursus. Visa tai yra daroma tam, kad forumas butu geresnis, aiskesnis, labiau draugiskas lankytojams. T.Y. jums.
Be sito dar yra ir teise keisti, trinti kitu zinutes, jei jos moderatoriaus nuomone pazeidzia forumo taisykles, kelia diskusijas ne i tema, kazka izeidzia ir t.t. Kazkada minejau, kad yra skiltis kuria mato tik moderatoriai ir valdyba. Cia jie gali pasitarti tarpusavyje pries priimant kazkoki sprendima.
Va tai daro moderatoriai.

As galiu pripazinti, kad pasitaiko klaidu. Kad kartais istrintas postas tesiogiai nepazeidzia taisykliu, bet jame slipi kokia uzuomina, kad isprovokuoti bereikalinga ginca. Ir ka man dabar daryti? Suklydus pasitraukti? Imti i galva keliu nepatenkintuju priekaistus?
Aciu, bet gal ne....

Klubo prezidentas (manau su valdybos pritarimu) suteike man garbe buti moderatoriumi. Tas pats klubo prezidentas siemet buvo perrinktas dar vienai kadencijai. Isrinktas balsavimo budu, laisva klubieciu valia. Zinoma tik tu klubieciu kurie buvo GM, bet manau tai buvo labiausiai isgryninintas peugeot klubas koki tik buvau mates vienoje kruvoje. Ir tik i klubo prezidento, ar valdybos priekaistus as besaligiskai reaguosiu. Isiklausisiu ir i kitu issakytas nuomones, bet ne tais atvejais kai jos prasideda Koks asilas trina mano postus....

Norit revoliucijos? Anarchijos? Forumas sudas, klubas sudas, moderatoriai blogi....
paklauskit patys saves ar galetumete padaryti geriau, tada aiskinkite. Tokie postai mane zedzia del to, kad as zinau zmones kurie nuosirdziai stengiasi del klubo, del forumo. Aukoja laika, savo asmeninius isteklius tam, kad paskui atsirastu kruva nepatenkintu? Visas PK kaba ant zmoniu kurie kazka daro. Taip, kad gana laidyti gerkle prie klaviaturos. Parasykit ka, kur ir kaip reiketu pakeisti, kad tamstos geriau gyventu. Pirstu parodykit bardaka kuris atsirado del moderatioriu aplaidumo, ir pasakykit kaip ji sutvarkyti. Kur konkretus pasiulymai?
Kol ju nera as manau, kad tokios kalbos ir priekaistai yra nieko verti niurzgejimai vien is lietuvisko mentaliteto...

Nepatinka - susideginkit per GM.

Aciu uz demesi.
  • 0
kažkaip.....

#176 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 spalio 01 - 16:28

Stopai sutik kad ir tu pats keli bardaka.Daznai tavo patys postai sudaro nuomone apie tave ir poziuri i klubo moderavima, avataras taip pat kalba uz tave.Manau reiktu pertvarkos.Peugeot klubas turetu jungti prie peugeot dilerio ir kurti bendra veikla, taip pat moderatoriu EVX'as puikiai tinka, zmogus turintis laisvo laiko atvaziuoti i dauguma meet'u prisedantis prie kompiuterio, kurio nuomone daznai buna neutrali, bei ir meetuose pasirode neutralus paprastas zmogus.Toliau apie Velvet'a kazko spresti negaliu, tik zinau kad su Valdux budavo smagiau ir zmogus laiko turedavo, nors ir meet'e tryse budavome turedavome apie ka papliurpti ;) Manau reiktu Kaunui naujo vado, as uz Cr , Jimmy , Evx.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#177 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2009 spalio 01 - 16:49

Zmones, zmones, zmones.... :doh:
Paskaitykit patys, ka parasot.
Pirmiausia, buvo kiles klausimas ka daro moderatoriai.
Nors ne as asmeniskai, bet kolegos tvarko naujus narius. Patvirtina registracija. Nezinau kaip kiti, bet as kartais valandu valandas trinu siuksles rasytas pries n metu. Kartais vienu prisedimu kelias desimtis, kartais kelis simtus temu. Toliau einamu temu tvarkimas, jungimas, gryninimas. Buna, kad is 5 analogisku temu gimsta viena. Be to dar kartais kila upas padaryti kazka naujo. Taip liutuko galvoje gime skiltis susitikimai, skelbimai iskaidyti i dvi dalis. As kazkada sumeciau temas i nauja skilti Patarimai besirenkantiems peugeot. Savotiskas keliu problemu sprendimas buvo tokios temos kaip automobiliu skelbimai, naujoku prisistatymas . Berods mamutas kazkada pradejo fotokonkursus. Visa tai yra daroma tam, kad forumas butu geresnis, aiskesnis, labiau draugiskas lankytojams. T.Y. jums.
Be sito dar yra ir teise keisti, trinti kitu zinutes, jei jos moderatoriaus nuomone pazeidzia forumo taisykles, kelia diskusijas ne i tema, kazka izeidzia ir t.t. Kazkada minejau, kad yra skiltis kuria mato tik moderatoriai ir valdyba. Cia jie gali pasitarti tarpusavyje pries priimant kazkoki sprendima.
Va tai daro moderatoriai.

As galiu pripazinti, kad pasitaiko klaidu. Kad kartais istrintas postas tesiogiai nepazeidzia taisykliu, bet jame slipi kokia uzuomina, kad isprovokuoti bereikalinga ginca. Ir ka man dabar daryti? Suklydus pasitraukti? Imti i galva keliu nepatenkintuju priekaistus?
Aciu, bet gal ne....

Klubo prezidentas (manau su valdybos pritarimu) suteike man garbe buti moderatoriumi. Tas pats klubo prezidentas siemet buvo perrinktas dar vienai kadencijai. Isrinktas balsavimo budu, laisva klubieciu valia. Zinoma tik tu klubieciu kurie buvo GM, bet manau tai buvo labiausiai isgryninintas peugeot klubas koki tik buvau mates vienoje kruvoje. Ir tik i klubo prezidento, ar valdybos priekaistus as besaligiskai reaguosiu. Isiklausisiu ir i kitu issakytas nuomones, bet ne tais atvejais kai jos prasideda Koks asilas trina mano postus....

Norit revoliucijos? Anarchijos? Forumas sudas, klubas sudas, moderatoriai blogi....
paklauskit patys saves ar galetumete padaryti geriau, tada aiskinkite. Tokie postai mane zedzia del to, kad as zinau zmones kurie nuosirdziai stengiasi del klubo, del forumo. Aukoja laika, savo asmeninius isteklius tam, kad paskui atsirastu kruva nepatenkintu? Visas PK kaba ant zmoniu kurie kazka daro. Taip, kad gana laidyti gerkle prie klaviaturos. Parasykit ka, kur ir kaip reiketu pakeisti, kad tamstos geriau gyventu. Pirstu parodykit bardaka kuris atsirado del moderatioriu aplaidumo, ir pasakykit kaip ji sutvarkyti. Kur konkretus pasiulymai?
Kol ju nera as manau, kad tokios kalbos ir priekaistai yra nieko verti niurzgejimai vien is lietuvisko mentaliteto...

Nepatinka - susideginkit per GM.

Aciu uz demesi.

Tiesa slypi kazkur anapus :D
Be sito dar yra ir teise keisti, trinti kitu zinutes, jei jos moderatoriaus nuomone pazeidzia forumo taisykles va sitas sakinys parodo kai kuriu moderatoriu trumpapimpiskuma, nes vadovaujasi spelionem, beveik kaip lakunas ir ta ragana :lol:
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#178 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 spalio 01 - 17:28

Stopai sutik kad ir tu pats keli bardaka.Daznai tavo patys postai sudaro nuomone apie tave ir poziuri i klubo moderavima, avataras taip pat kalba uz tave.Manau reiktu pertvarkos.Peugeot klubas turetu jungti prie peugeot dilerio ir kurti bendra veikla, taip pat moderatoriu EVX'as puikiai tinka, zmogus turintis laisvo laiko atvaziuoti i dauguma meet'u prisedantis prie kompiuterio, kurio nuomone daznai buna neutrali, bei ir meetuose pasirode neutralus paprastas zmogus.Toliau apie Velvet'a kazko spresti negaliu, tik zinau kad su Valdux budavo smagiau ir zmogus laiko turedavo, nors ir meet'e tryse budavome turedavome apie ka papliurpti ;) Manau reiktu Kaunui naujo vado, as uz Cr , Jimmy , Evx.

Prajuokinai. Manyk ką nori. Daryk pertvarkima. Paskambink oficialiam peugeot atstovui kuris net žinoti nenori apie jokį klubą. Spėju net nežinai kokius kryžiaus žygius kažkada ėjo valdžia, kad klubas taptų oficialus.. Bet netapo. Ir kokią teisę tu turi svarstyti ar reikia leisti kauno vadą? Kiek žinau renkant jį tavęs net nebuvo. Taip, kad palauk kitų metų ir gavęs balsavimo lapelį pareikšk nuomonę.
Be to papasakok kokiais veiksmais aš bardaką keliu. Kažkaip trūksta konkretumo tamstos žodžiuose. O jei nepatinka kažkokios mano asmeninės savybes, nekaltink moderatorių. Iš kur ištraukei, kad turiu būti visiems mielas. Tik vieną kitą žinutę aš rašau kaip moderatorius, visas kitas kaip eilinis forumo dalyvis...
Beje jei nepastebėjai avataras pasikeitė tik šiandien ir tai atsakant į kitą avatara. Pasitikrink humoro jausmą ir suprasi ką jis pasako.
  • 0
kažkaip.....

#179 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 01 - 17:42

Ir kokią teisę tu turi svarstyti ar reikia leisti kauno vadą? Kiek žinau renkant jį tavęs net nebuvo. Taip, kad palauk kitų metų ir gavęs balsavimo lapelį pareikšk nuomonę.

Nebuvo nieko is Kauno renkant vada, bo jis tik vienas ir buvo GM ;]
Tiesa pasakius pernai Valdux siule man perrimti is jo vadeles, bet kazkaip i sita bardak lysti nenorejau... Siulo ir namo kaimynai buti pirmininiku pastoviai, bet gal man jau perdaug vadovavimo darbe, todel klubas lieka relaxui nuo visko :rolleyes:

O siaip vadai renkami GM. Bet buna labai idomu, kai butent niekas nenori kad juo isrinktu (bo tie kas ten nuvaziuoja ir pamato kiek darbo reikia ideti i tai, kad visiems buvusiems pasidaro viskas WAU, SUPER ir T.t. issigasta galbut tos atsakomybes :unsure: )... Taip, kad situo klausimu as Stopui pilnai pritariu :beer:
  • 0
Roots to roots

#180 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 spalio 01 - 17:58

Prajuokinai. Manyk ką nori. Daryk pertvarkima. Paskambink oficialiam peugeot atstovui kuris net žinoti nenori apie jokį klubą. Spėju net nežinai kokius kryžiaus žygius kažkada ėjo valdžia, kad klubas taptų oficialus.. Bet netapo. Ir kokią teisę tu turi svarstyti ar reikia leisti kauno vadą? Kiek žinau renkant jį tavęs net nebuvo. Taip, kad palauk kitų metų ir gavęs balsavimo lapelį pareikšk nuomonę.
Be to papasakok kokiais veiksmais aš bardaką keliu. Kažkaip trūksta konkretumo tamstos žodžiuose. O jei nepatinka kažkokios mano asmeninės savybes, nekaltink moderatorių. Iš kur ištraukei, kad turiu būti visiems mielas. Tik vieną kitą žinutę aš rašau kaip moderatorius, visas kitas kaip eilinis forumo dalyvis...
Beje jei nepastebėjai avataras pasikeitė tik šiandien ir tai atsakant į kitą avatara. Pasitikrink humoro jausmą ir suprasi ką jis pasako.

O tu pats bent bandei kalbeti normaliai su oficialiu peugeot atstovu?Kaip suprantu jus klubo valdyba tai eikit bent normaliai pakalbeti as tik eilinis forumo dalyvis.Ir kodel nebandai padaryti klubo oficialiu?Apie Kauno vado paleidima lauk nekalbu, zmogus pats nuspres.Del GM juk vadas vienas ir buvo is Kauno, niekas daugiau is Kaunieciu ir nevaziavo i GM.
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0