Peršokti prie turinio


1.4 vs 2.0 HDI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 79

#21 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 19 - 20:04

Pamegink ivesti VIN,jei turi,gal paaiskes
http://www.detali.ru/cat/pe/pe.dll

kad cia kiek paziurejau kazkokias biski pievas rodo :) ivedus savo vina pasiziurejau kad pas mane turi buti ir sildomos sedynes, ir autopilotas, ir netgi liukas elektrinis bei navigacija. Kaip bebutu gaila bet siu dalyku pas mane nera :( ir seip rodo kad tipo desineje puseje vairas :D nors zibinte kaip ziurejo pagal vin'a tai rode kad auto nuo konvejerio nuriedejo su kaireje puseje vairu buvo explotuotas prancuzijoje fizinio asmens.
  • 0
Subaru Legacy

#22 Svečias_Victoras_*

Svečias_Victoras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 19 - 21:18

masinos ieskau jau puse metu, ieskau nedauzto 307 HDI. kol kas nieko neradau. visos masinos dauztos ir labai nekokybiskai suremontuotos. siandien viena apziurinejau, savininkas sake, kad vairuotojo dureles ir sparnas pakeisti, bamperis dazytas, bet nespakliuota. viena laime, kad pezo servise buvo pazystamas. tai jis tik pamates ta masina pasake, kad geriau paieskociau kitos masinos, nes si masina is baltos spalvos tapo tamsiai pilkos. ir spaklio kruvos... :)
  • 0

#23 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 20 - 17:26

Pamegink ivesti VIN,jei turi,gal paaiskes
http://www.detali.ru/cat/pe/pe.dll

kad cia kiek paziurejau kazkokias biski pievas rodo :)...

man tai stebuklingai tiksliai surodė. Tik vat kad design target group yra "Saint Tropez". Tokia klaidelė... :)
  • 0

#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 sausio 27 - 12:18

Teko pora savaiciu uzinti 307 Sw 02 HDI 66kw, nu traukos ner, taupumas irgi is septyniu neina islipti, vaziuojant 140-150km/h be astuoniu litru niekiap. Triuksmo daugiau ir vibraciju nei pas mano 306. Na mano 306 tai kaip torpeda po sito 307, vaziuokle neprasta, bet aplamai labai jau panasu viska i gola ketvirta :ph34r:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 16 - 13:12

Teko pora savaiciu uzinti 307 Sw 02 HDI 66kw, nu traukos ner, taupumas irgi is septyniu neina islipti, vaziuojant 140-150km/h be astuoniu litru niekiap. Triuksmo daugiau ir vibraciju nei pas mano 306. Na mano 306 tai kaip torpeda po sito 307, vaziuokle neprasta, bet aplamai labai jau panasu viska i gola ketvirta :ph34r:

nu 307 nuo 307 sw skirias biskuti daugiau nei 100kg. gal del to:X o kiek 306 sveria.
  • 0

#26 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2008 vasario 16 - 14:12

307'am 1.4L HDi gali buti per silpnas. taciau 206'am jo visai uztenka ir ekonomishkas ir valyt ....jei neprikrautas ir vaziuoji vienas :)
  • 0

#27 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 16 - 21:33

1.4hdi trumpiau tarnaus, nes pats padalvok ten stumokliai ir visa kita daug mazesni nei 2.0 tai ir susideves greiciau.
  • 0

#28 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 vasario 16 - 23:04

... nes pats padalvok ...

Pats pagalvok - ką parašei :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#29 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 16 - 23:46

1.4hdi trumpiau tarnaus, nes pats padalvok ten stumokliai ir visa kita daug mazesni nei 2.0 tai ir susideves greiciau.

Blin, reiks chebrai papasakot rimtą miną nutaisius. Įdomu: ilgai žvengs, ar ne?... <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#30 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 17 - 12:20

cia is taves pazvengti reik. proto bokste tai nori pasakyti kad 1.4 taip tarnaus kaip 3.0? papasakok mociutei savo!
  • 0

#31 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 17 - 13:28

cia is taves pazvengti reik. proto bokste tai nori pasakyti kad 1.4 taip tarnaus kaip 3.0? papasakok mociutei savo!

Jei iš 1,4 norėsi išspaust, kaip iš 2,0 , o iš to pačio 2,0 - lyg iš 3,0 V6 24v, tai tau nelaikys joks motoras. 1,4 HDI sutvertas ekonomiškam važiavimui mieste, o ne pavaikymui autostradose. Taigi, jei turi ant pečių ne tik organą kepurei nešiot, tai 1,4 ridos resursas tikrai nebus mažesnis nei 2,0.
Iš viso, keistai skamba klausimas. Jei mašinos reik pagrinde maršrutui namai-darbas-namai, tai tik 1,4. Jei daugiau matai užmiesčio - 2,0...
P.S. Klausyk, stormz, jei žinai daugiau negražių žodžių, rašyk man į PM. Maloniai pabendrausim... <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#32

  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 17 - 13:51

1.4hdi trumpiau tarnaus, nes pats padalvok ten stumokliai ir visa kita daug mazesni nei 2.0 tai ir susideves greiciau.

:D :D :D :D :D MAZO PIMPALO sindromas
  • 0

#33 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 17 - 17:12

jimi jai vazinesi kaip senelis, tai gal ir sociai, bet vel kitas dalykas nusiperki masina ir gink dieve bijai smarkiau pedala paspasuti. as nekalbu apie pastovu drozima, bet vistiek 1.4 yra 1.4, o 2 yra 2! ir beje mano du draugai turi astras naujas 1.3cdti ir vienas pazystamas 1.7 tai tie su 1.3 po mazdaug 50-60k kilu turejo rimtu problemu, o tas su 1.7 jau 80k perkope ir tvarkoje. nzn cia sutapimas ar ne! Ir sake, kad opelio servise sake mestrai, kad su 1.3l dazniau psirodo nei su 1.7l! ir cia ne mano sugalvota as sakau, tai ka girdejau is ju, nes jiems taip sake,! nu bet as nesiginciuju, tu juk geriau zinai! :D

Šį pranešimą redagavo Stormz: 2008 vasario 17 - 17:31

  • 0

#34 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 17 - 18:43

jimi jai vazinesi kaip senelis, tai gal ir sociai...

Negi taip sunku įsisamoninti elementarius dalykus: kiekvienas perka auto pagal savo poreikius. Žmogus, pirkdamas auto su 1,4 jau savaime yra nusiteikęs važinėti ramiai, nesidragindamas nuo kiekvieno šviesoforo.
Tas atvejis, kada į mašiną silpnesniu varikliu įlipa balvonas ir spardo gazą, tuomet taip - mašina greit taps lavonu.
Iš kolegos klausimo jau galima susidaryt nuomonę, kad mašiną pirks ne skraidymui, o ramesniam ir ekonomiškam važiavimui. Nereikia skirstyti vairuotojų į "senelius" ir "šumacherius". Yra galybė tarpinių variantų.
Bėje, galėčiau duoti daugybę pavyzdžių, kada silpnesniu varikliu to pačio modelio mašinos dar rikiuotėje, o galingesniu - senai papjautos...
  • 0
... labai piktas diedas...

#35 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 17 - 21:08

ziuriu mes nesusikalbam. as tau sakau 1.4 yra greiciau susidevintis nei 2.0, praktiskai nesvarbu kas vaziuos. duok zmogui kokiam tik nori lenktynininkui ar seneliui vistiek 1.4 tarnaus trumpiau tik tiek kad lenktynininkui 100kkm trumpiau tarnaus, o seneliui 20kkm trumpiau tarnaus! pagavai minti. as nesakau kad per 1metus varikli sudrosi as tik sakau kad trumpiau tarnaus nei 2.0.
  • 0

#36 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2008 vasario 17 - 21:23

ziuriu mes nesusikalbam. as tau sakau 1.4 yra greiciau susidevintis nei 2.0, praktiskai nesvarbu kas vaziuos. ...

O mes Tau sakom - kad čia vienas iš tų atvejų, kai DYDIS nesvarbu ;)
Pavyzdys su 1.3 ir 1.7 Opeliniais varikliais - nepagalvojai, kad variklio konstrukcija gali daugiau lemti nei dydis?
Argumentas apie detalių dydžius ir jų įtaką resursui tikrai šmaikštus, bet su realybe laaaabai mažai bendro turi.
OT bet va pagalvojau - kaip greitai visokie laikrodžiai ir kita mikrotechnika turėtų susidėvėti...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#37 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2008 vasario 17 - 21:23

ziuriu mes nesusikalbam. as tau sakau 1.4 yra greiciau susidevintis nei 2.0, praktiskai nesvarbu kas vaziuos. duok zmogui kokiam tik nori lenktynininkui ar seneliui vistiek 1.4 tarnaus trumpiau tik tiek kad lenktynininkui 100kkm trumpiau tarnaus, o seneliui 20kkm trumpiau tarnaus! pagavai minti. as nesakau kad per 1metus varikli sudrosi as tik sakau kad trumpiau tarnaus nei 2.0.

Kiek esi sudrožęs 1.4 ir kiek 2.0.Nemanau,kad verta dėl to diskutuoti ;]
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#38 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 17 - 21:32

ziuriu mes nesusikalbam...

...pastebėjau. Ir nekalbėkim, bo tuoj kas nors man įrodys, kad Žemė - čemodano formos... :unsure:
  • 0
... labai piktas diedas...

#39 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 vasario 17 - 21:42

1.4hdi trumpiau tarnaus, nes pats padalvok ten stumokliai ir visa kita daug mazesni nei 2.0 tai ir susideves greiciau. 

EUREKA !!! va tau ir atsakymas i visus klausimus. Kuo didesne kubatura tuo ilgiau nesusidrozia. O ir viskas is gyvenimo logiskai sutampa. Va pvz pas liutuka buvo 1.1 benzinas o pas mane 1.9 D tai mano va dar vaziuoja :rolleyes: O pas wolkeri kokie 5 litrai po kapotu tai tas vaziuoja dar nuo tada kai as mazas buvau. Nu bet tai geras cia... A sita gi stormai, o jei pvz pas mane masina maza tai pas ja ir ratai, pusasiai, guoliai, kuro bakas, zibintai ir dar visko daug yra mazesni.. :blink: tai gal ir jie greiciau susideves? :unsure: vo ple :(

Šį pranešimą redagavo STOPforce: 2008 vasario 17 - 21:43

  • 0
kažkaip.....

#40 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 17 - 22:17

stop nu nepradek! o del motoro cia yra mestru zodis is opel centro as tik pakartoju!
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0