Peršokti prie turinio


1.4 vs 2.0 HDI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 79

#61 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 28 - 18:00

nu karocia as patylesiu tegul ryja 5l, o mano shiaindien kazkaip keistai pradejo ryti 3l/100km vilniuje per kamscius :D Bet gali buti pagalvojau paklauses tokiu kaip tu. ir dar pvz opelis 1.3l cdti 2007m vaziuojant lygiu kaliu 90km/h rodo apie 4.7l. Isvadas darykit patys del tu 5l mieste!

Šį pranešimą redagavo Stormz: 2008 vasario 28 - 18:04

  • 0

#62 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 vasario 28 - 20:34

Darom taip, as uzpilu i i ta stebuklinga varikli pilna baka zyzeliaus ir ta masina turi vazineti vilniaus kamsciais tarp 7-9ryte ir 17 -19 vakare. po dvieju sav uzpilu vel ir paskaiciuojam pagal nuvaziuotus km kiek sudegino degalu. Jei parodo jusu ivardintus kosminius skaicius as jums dar uzpilu pilna baka ir atsisveikinam, jei parodo realius skaicius, tai man uzpilat pilna baka ir atiduodat saibas uz pirma baka :lol:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#63 Svečias_Ramunelek_*

Svečias_Ramunelek_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 28 - 20:59

Na jo ir as ne su pirmu jau Piezu vazineju .bet jis tikrai daugiau ima negu 5 litrus ,nors niekada labai nesidomejau ,svarbu gerai vaziuoja,gerai traukia :D
  • 0

#64 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2008 vasario 28 - 22:28

nu karocia as patylesiu tegul ryja 5l, o mano shiaindien kazkaip keistai pradejo ryti 3l/100km vilniuje per kamscius :D Bet gali buti pagalvojau paklauses tokiu kaip tu. ir dar pvz opelis 1.3l cdti 2007m vaziuojant lygiu kaliu 90km/h rodo apie 4.7l. Isvadas darykit patys del tu 5l mieste!

gal pas ji trumpoka greiciu deze ir trasoj laikosi bishki didesnes apsukos, arba tiesiog jam sunku pavezt ta Opel'i :)

o siaip apetitas ne tik nuo varyklio kubaturos priklauso. dar gi gali but skirtingos greizciu dezes, automobiliu mases, daugiau/maziau pakrautos, nuo vairavimo styliaus...
  • 0

#65 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2008 vasario 29 - 11:15

Darom taip, as uzpilu i i ta stebuklinga varikli pilna baka zyzeliaus ir ta masina turi vazineti vilniaus kamsciais tarp 7-9ryte ir 17 -19 vakare. po dvieju sav uzpilu vel ir paskaiciuojam pagal nuvaziuotus km kiek sudegino degalu. Jei parodo jusu ivardintus kosminius skaicius as jums dar uzpilu pilna baka ir atsisveikinam, jei parodo realius skaicius, tai man uzpilat pilna baka ir atiduodat saibas uz pirma baka :lol:

Geras pasiulymas, bet man vienas kolega pasakoja apie bmw 530d 2000 metu universala (deze mechanika), jis sako: vazineja mergina, dazniausiai is Reses i Vilniu i darba, pas ja kompas rodo 6.5ltr./100km Nu sakau kompas levas :), sako tikrai matavau pagal zinoma dabar tavo aprasyta schema, iki pilno bako. Vaziavo cia nesenai i kalnus, irgi sako 6.5 nors tu ka ir butent pagal koloneles rodmenys ir atseit kompas teisingai rodo. Jam daugiau ima jei vaziuoji greiciau nei 130kmh :). Nu irgi fantastika, kaip zmones sugeba taip vaziuoti, nezinau...
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#66 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 vasario 29 - 16:07

nu neturiu zodziu didziausia nesmone arba didziausias stebuklas su tais 5l mieste! ai nu nebent pas tave hibridas stovi tarp peugeot, bet kiek zinau peugeotas tokiu negamina dar.
  • 0

#67 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 vasario 29 - 19:43

Darom taip, as uzpilu i i ta stebuklinga varikli pilna baka zyzeliaus ir ta masina turi vazineti vilniaus kamsciais tarp 7-9ryte ir 17 -19 vakare. po dvieju sav uzpilu vel ir paskaiciuojam pagal nuvaziuotus km kiek sudegino degalu. Jei parodo jusu ivardintus kosminius skaicius as jums dar uzpilu pilna baka ir atsisveikinam, jei parodo realius skaicius, tai man uzpilat pilna baka ir atiduodat saibas uz pirma baka :lol:

a 205 tam galima? :rolleyes: :lol: :lol: :lol: manau i 5 tilpsiu :blush:
  • 0
kažkaip.....

#68 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 kovo 03 - 19:03

a 205 tam galima? :rolleyes: :lol: :lol: :lol: manau i 5 tilpsiu :blush:

nebent pas tave HDI
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#69 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.362
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2008 kovo 03 - 19:06

Geras pasiulymas, bet man vienas kolega pasakoja apie bmw 530d 2000 metu universala (deze mechanika), jis sako: vazineja mergina, dazniausiai is Reses i Vilniu i darba, pas ja kompas rodo 6.5ltr./100km Nu sakau kompas levas :), sako tikrai matavau pagal zinoma dabar tavo aprasyta schema, iki pilno bako. Vaziavo cia nesenai i kalnus, irgi sako 6.5 nors tu ka ir butent pagal koloneles rodmenys ir atseit kompas teisingai rodo. Jam daugiau ima jei vaziuoji greiciau nei 130kmh :). Nu irgi fantastika, kaip zmones sugeba taip vaziuoti, nezinau...

nesamone jei tai butu mieste,bet cia nelabai miestu vazineja.Mieste ir man kartais uztenka 5,5l/100km, bet ne piko valandom. Juzinu visa menesi golpa penkta 1,9TI 105Ag, nu 5,2 l 100km galima isspausti tai lygiam kely vaziuojant 90-100km per val, puolant i kamscius 6,5min, nu ir kaip nori taip letai pajudek is vietos nesiardyk maziau nebus, o BMW trys litrai ir dyzelis :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2008 kovo 03 - 19:07

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#70 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 kovo 03 - 23:12

nebent pas tave HDI

<_< :( :(
  • 0
kažkaip.....

#71 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 03 - 23:37

Tai mieste turbut 5 saiba ant 40km vazineja :lol: :lol: :lol:
  • 0

#72 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 kovo 03 - 23:58

5saiba jai 40km/h vaziuotum manau daugiau rytu, nes motoras apkraunamas!
  • 0

#73 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 04 - 00:00

5saiba jai 40km/h vaziuotum manau daugiau rytu, nes motoras apkraunamas!

Kazkaip netikiu :blink:
Nors gal ple. Meginau kelis kart gatvele riedet 5 saiba ant 40km :D KOmpas isvis rodo 3.5 litro. Nors ka cia surisi.
:ph34r:
  • 0

#74 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 kovo 04 - 00:09

nu neturiu zodziu didziausia nesmone arba didziausias stebuklas su tais 5l mieste!...

Aleliuja!!!!
Vadinasi ir aš mačiau stebuklą... :blink: Buvęs šefas įsigijo citramoną C3 1,4 HDI (toks pats mataras, kaip ir pežuko), tai pats nepatikėjo sąnaudom. Po BMW 525 automat ir Grand Voyager 3,3 automat jam 5 l/100 km mieste - tikras apsireiškimas...
  • 0
... labai piktas diedas...

#75 Svečias_tomelisx_*

Svečias_tomelisx_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 04 - 00:32

kiek esu girdejas,ragaves ju,ir pac vazineju su 2hdi,tai elektra nepasisekus pas hdi variklius,tik problemos su jais,jau geriau 2.1td,nesuprantu ko tuos hdi vertina.... :huh:
  • 0

#76 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2008 kovo 04 - 00:42

Geras pasiulymas, bet man vienas kolega pasakoja apie bmw 530d 2000 metu universala (deze mechanika), jis sako: vazineja mergina, dazniausiai is Reses i Vilniu i darba, pas ja kompas rodo 6.5ltr./100km Nu sakau kompas levas :), sako tikrai matavau pagal zinoma dabar tavo aprasyta schema, iki pilno bako. Vaziavo cia nesenai i kalnus, irgi sako 6.5 nors tu ka ir butent pagal koloneles rodmenys ir atseit kompas teisingai rodo. Jam daugiau ima jei vaziuoji greiciau nei 130kmh :). Nu irgi fantastika, kaip zmones sugeba taip vaziuoti, nezinau...

Bullshit! mieste neimanoma itilpti i tiek. Pas mane 7er su tokiu varikliu ir automatas tai 13 ima kaip didelis. Esu vazinejes ir su 5er tokiu varikliu mieste normaliai vaziuojant su mechanika apie 9litrai iseina. Borto kompo pasitiketi 100%negalima. Duodu pvz: nunulinau kompa ir nuvaziavau autostradomis apie 1000km sanaudos vidutines buvo 9litrai po pasivazinejimo autostradomis vien tik mieste nuvaziavau 1000km kompo sanaudu rodmenys pakilo iki 10.9. Nors cia nesamone :) gerai butu kad tiek rytu :) Pas bmw galima tiksliai pasiziureti kiek jis suvartojo degalu nuo variklio uzvedimo iki uzgesinimo.
  • 0
Subaru Legacy

#77 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2008 kovo 04 - 13:25

ekonomiskiausia vazineti pagal taisykles, t.y. nesdraskant kaip piemeniui ir nepielavojant kaip sodininkui. Tikrai nustebsit rezultatais. Isbandziau su 406HDI. Vidurkis 5,5, galima davaryt iki 6,5, bet jau busi visalaik pirmas sankryzoj.
  • 0

#78 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 kovo 04 - 18:36

ekonomiskiausia vazineti pagal taisykles, t.y. nesdraskant kaip piemeniui ir nepielavojant kaip sodininkui. Tikrai nustebsit rezultatais. Isbandziau su 406HDI. Vidurkis 5,5, galima davaryt iki 6,5, bet jau busi visalaik pirmas sankryzoj.

:D
  • 0

#79 a_rturas

a_rturas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:vilnius-mazeikiai
  • Automobilis:peugeot307 1.4 HDI

Parašyta 2008 kovo 04 - 20:13

307'am 1.4L HDi gali buti per silpnas. taciau 206'am jo visai uztenka ir ekonomishkas ir valyt ....jei neprikrautas ir vaziuoji vienas :)

mano 307 su1,4hdi yra ir uztenka tos traukos. ;)
  • 0

#80 Stormz

Stormz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 184
  • Vieta:Vilnius- Panevezys
  • Automobilis:Ford Focus

Parašyta 2008 kovo 05 - 13:42

nu cia vol del tos traukos vienam gal uztenka kitam ir 2.5 maza. kam ko reikia.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0