Jump to content


Photo

Suodziu filtras


  • Please log in to reply
149 replies to this topic

#101 Svečias_goodas_*

Svečias_goodas_*
  • Svečiai

Posted 2007 June 13 - 10:24

pamirsau maza problemele-reiks susitarti su ipurskimo kompu kad nekreiptu demesio i FAP dingima ;)

Kas keisciausia, kad nuvaziaves pas meistrelius issiemiau ta keramikini kory ir kompas pto jo isemimo nemeta jokiu klaidu ir trauka gera. Zodziu neko nereikejo daryt pacima kompui, kad jis to filtro neprasytu.

Dziugu :rolleyes:
  • 0

#102 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2007 June 23 - 01:31

yra dvi realybes.1-tai isemei katalizatoriu,o fap filtro nebuvo.2-keistas ipurskimo kompjuteris kurio softe nera fap filtro opcijos.kitais atvejais max 500km ir "prisikabina priekaba su akmenim".
  • 0
spakenas@gmail .com

#103 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2007 June 28 - 01:11

paziurekit tema" FAB skystis".ten parasyta ir apie suodziu filtra.
  • 0
spakenas@gmail .com

#104 Svečias_goodas_*

Svečias_goodas_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 01 - 01:44

yra dvi realybes.1-tai isemei katalizatoriu,o fap filtro nebuvo.2-keistas ipurskimo kompjuteris kurio softe nera fap filtro opcijos.kitais atvejais max 500km ir "prisikabina priekaba su akmenim".

Isemiau tikrai ne katalyza, nes man meistrai isdauze ta keramikine dali einancia po katalyzo.

O kol dar ta keramikine dalis buvo, tai man ant spydo mirksedavo FAP filtro indikatorius.

Su isimtu FAP filtru jau pravaziavau virs 1000 Km.
  • 0

#105 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2007 July 02 - 22:42

Niekur nerandu info, nuo kuriu metu buvo pradetas montuoti FAP i 406 2.0 HDI. Gal kas zinot?

ir nerasi. gali buti -gali ne.jei masina is sveicarijos-100% bus.jei is prancuzu-90%,is italu 80% ,ispanu,vokiecu-60%,austru-40%,ir t.t.net 2007 metu masina gali buti be FAP filtro.ypac jei tokia (salone)uzsisakysi.tik zinok-tai tampa deficitu(reikia labai is anksto).JTD,HDI,TDcI,ir t.t visi stengiasi "itikti"ekologijai(tip pat ir uzdirbti).
po 5-8 metu turesim 3 tipus masinu(techniskai).dizainas aisku skirsis.......(mada....vyrai panaseja i moteris). okaip kitaip is vartotoju nulupti papildomo pinigelio.aisku uz imidza.
jau dabar -pezo su toyota,BMW varikliais .toyota(diesel) ,BMW(iki 2L petrol )-su PSA motorais.
su mersais(chaisler),mitsubichi,WAGais ir t.t.-kaip du vandens lasai.
jau sia vasara lietuvoje turesim PEZO virsueigi(atspek i ka panasus).kas kart "parketinis",taciau dizainas
man "kieciausias" peugeot .(mitsubishi aplenke visais kampais). :beer: tad uz dizaina!!!

Edited by spakenas, 2007 July 02 - 22:44.

  • 0
spakenas@gmail .com

#106 Svečias_YZF_*

Svečias_YZF_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 18 - 20:13

Sian pakeite Zibintas ta avyly. Naijs. Itogo 2100Lt su filtru su tarpinem ir su darbais ir su PVM.
  • 0

#107 x|RAY

x|RAY
  • Senbuviai
  • posts 200
  • Automobilis:406 2.2 HDI

Posted 2007 July 19 - 18:55

idomu butu uzmest aki i auto kuriam isimtas FAP ir"perjungti laidai", butent kas konkreciai perjungta :) kai paziuresiu suprasiu galesiu ir kitiems papasakot. teoriskai zinau ko reikia kad kompai nefiksuotiu klaidu, praktiskai ismeginsiu kai atkals kebulus maniskio 406, tada prasides eksperimentai su varikliu.
  • 0
Simas

#108 Svečias_YZF_*

Svečias_YZF_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 20 - 09:56

idomu butu uzmest aki i auto kuriam isimtas FAP ir"perjungti laidai", butent kas konkreciai perjungta :)
kai paziuresiu suprasiu galesiu ir kitiems papasakot. teoriskai zinau ko reikia kad kompai nefiksuotiu klaidu, praktiskai ismeginsiu kai atkals kebulus maniskio 406, tada prasides eksperimentai su varikliu.

Ir po visu tu remontu galiausiai is tavo Pezho liks tik Reno..... :)
  • 0

#109 x|RAY

x|RAY
  • Senbuviai
  • posts 200
  • Automobilis:406 2.2 HDI

Posted 2007 July 20 - 21:57

tipo jei be FAP tai jau reno?

Edited by x|RAY, 2007 July 20 - 22:39.

  • 0
Simas

#110 Svečias_YZF_*

Svečias_YZF_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 21 - 09:29

tipo jei be FAP tai jau reno?

Be fap, be kebulo detaliu, dar be ko nors, kreivai shleivai atitampytas, puse masinos ishskersta ir pan.... :) Keistas man toks zmoniu poziuris, nusiperka puse masinos ir is jos dar puse visko ishmeta....
  • 0

#111 x|RAY

x|RAY
  • Senbuviai
  • posts 200
  • Automobilis:406 2.2 HDI

Posted 2007 July 29 - 21:57

Be fap, be kebulo detaliu, dar be ko nors, kreivai shleivai atitampytas, puse masinos ishskersta ir pan.... :) Keistas man toks zmoniu poziuris, nusiperka puse masinos ir is jos dar puse visko ishmeta....


eksperimentams pats tas
  • 0
Simas

#112 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2007 July 30 - 22:31

be FAPo geriau traukia.zyymiai. :)
  • 0
spakenas@gmail .com

#113 x|RAY

x|RAY
  • Senbuviai
  • posts 200
  • Automobilis:406 2.2 HDI

Posted 2007 August 01 - 20:17

kitas dalykas as nesiruosiu brutaliai imt kazka ir lauzyt ar isdauzyt negryztamai, planuoju tvarkingai nuimt gimta FAP ir pasidet, o atsargoje turiu uzkimsta, tai su juo ir eksperimentuosiu. O reikalui esant visa sistema be vargo per valandele atstatyciau.
  • 0
Simas

#114 Svečias_Tomosius_*

Svečias_Tomosius_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 02 - 22:31

Sveiki, nusipirkau Peugeot 607 2,2hdi, 2002metu ir jau turejau bedu su FAP. Tai va, man reikia tepalo kur pilasi tam,kad varytusi Fap ir katalizatorius. Kur jo gauti, nes Zibinte litro kaina 300lt, o reikia 3-4ltr. gal kas turit pasiulymu./ dekingas
  • 0

#115 aantanas

aantanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 32
  • Automobilis:citroen c5 2002m. 2.2 hdi automatas

Posted 2007 August 08 - 20:47

idomu butu uzmest aki i auto kuriam isimtas FAP ir"perjungti laidai", butent kas konkreciai perjungta :)
kai paziuresiu suprasiu galesiu ir kitiems papasakot. teoriskai zinau ko reikia kad kompai nefiksuotiu klaidu, praktiskai ismeginsiu kai atkals kebulus maniskio 406, tada prasides eksperimentai su varikliu.

As ekspermentavau su savo 2.2hdi radau inete duomenu kad fap yra du slegio davikliai pries ir po (FAP) ir remiantis tu davikliu slegiu skirtumu kompas mato ar fap uzkimstas ir kiek daug. Aisku dar yra temperaturiniai davikliai (bet jie musu nedomina).Itampa nuolatine ir keiciaisi nuo 0.6v -iki 1.2v (pagal vokiecio duomenis)
Nete radau info is tokio vokiecio jis matavo su uzkimstu fap ir su nauju fap itampas.
Ten itampu reiksmes yra prie variklio apkrovos ir apsuku. tai su sugedusiu filtru itampa laikosi apie 0,5v-0,65v o su nauju po pakopa keiciasi.nuo 0,5v iki 1,2v.Vienu zodziu uzvakar pasijungiau oscilografa tam kistuke (diferencialinio slegio daviklyje) yra trys kontaktai 1.itampos reiksmes ECU kompui
2. Zeme 3. 5V matinimas (4,8v pamatuota) Nusprendziau kad kompa galima apgaut (nezinau ar pavyks?)bandysim jam paduot kokia vidutine itampas reiksme is to intervalo ir vokiecio ekspermento.Tarkim kokius 0,8V ir ziuresiu ar kas keisis su antipolliution fault.Jei atsiras trauka ir uzges variklio zenklas skyde nereik vaziuot i panevezi ir moket 200lt uz laidu permetima.

Edited by aantanas, 2007 August 08 - 20:49.

  • 0
2.2 hdi 4hp20 automatas 2002m.

#116 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • posts 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Posted 2007 August 08 - 21:22

Pas mane yra turbut permesti , reiketu su kazkuo sulyginti . Prie pagrindinio kompo fiskes vienas laidas nukirptas ir prijungtas prie kito.
  • 0

#117 Svečias_Tomosius_*

Svečias_Tomosius_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 09 - 06:38

Pas mane yra turbut permesti , reiketu su kazkuo sulyginti . Prie pagrindinio kompo fiskes vienas laidas nukirptas ir prijungtas prie kito.

Tu gal vilnietis.? Jei vilnieti galetum pas mane i darba padlekt, as diagnostiku dirbu ir turiu Peugeot 607 su ta pacia beda.
  • 0

#118 aantanas

aantanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 32
  • Automobilis:citroen c5 2002m. 2.2 hdi automatas

Posted 2007 August 09 - 08:00

Tu gal vilnietis.? Jei vilnieti galetum pas mane i darba padlekt, as diagnostiku dirbu ir turiu Peugeot 607 su ta pacia beda.

na va jau darosi idomiau.Pas mane c5 galeciau kompo fiske nufotkint.Foto i neta idet ir galiam butu paziuret palygint.
  • 0
2.2 hdi 4hp20 automatas 2002m.

#119 aantanas

aantanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 32
  • Automobilis:citroen c5 2002m. 2.2 hdi automatas

Posted 2007 August 09 - 17:16

na va jau darosi idomiau.Pas mane c5 galeciau kompo fiske nufotkint.Foto i neta idet ir galiam butu paziuret palygint.

Imetu nuoroda kur vokietis tikrino davikli kuris rodo ar uzkimstas FAP ir kiek jis uzkimstas.
Failiuka siusti si cia slegio daviklis FAP

O cia is forumo kuriame tas failiukas prikabintas FAP 2.2hdi
  • 0
2.2 hdi 4hp20 automatas 2002m.

#120 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • posts 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Posted 2007 August 09 - 20:41

Deja Klaipedietis, jei ka galiu foto idet.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users