Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Laisvos eigos voztuvas. Kaip ji isvalyti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

#21 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 06 - 20:51

prisidedu ir as prie sitos temos,o man va taip yra....vaziuoju su savo auto imusu laisva ir uzgesta :angry: zinoma ne visad bet....gal cia ir sita beda?ir visad gesta ant laisvos ,nepriklausomai nuo greicio ,buvo geru situaciju net :ph34r: pazemini pavara ir vel uzsikuria..........
  • 0

#22 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 liepos 06 - 21:09

prisidedu ir as prie sitos temos,o man va taip yra....vaziuoju su savo auto imusu laisva ir uzgesta :angry: zinoma ne visad bet....gal cia ir sita beda?ir visad gesta ant laisvos ,nepriklausomai nuo greicio ,buvo geru situaciju net :ph34r: pazemini pavara ir vel uzsikuria..........

realiai tai turetu but sita pati beda.... nes man lygiai taip pat budavo :D o kas svarbiausia jei dar uzgesti tai vaira vos eina pasukti tai syki tik per plauka liko pugas sveikas :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#23 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 07 - 09:52

realiai tai turetu but sita pati beda.... nes man lygiai taip pat budavo :D o kas svarbiausia jei dar uzgesti tai vaira vos eina pasukti tai syki tik per plauka liko pugas sveikas :)

nu va..butent...as ir kelis kart vos nesitvojau :angry:
  • 0

#24 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 liepos 07 - 23:10

na ir problemu gi ieskote.paprasciausiai vaziuojate pas "dujininkus",rodote ta "magneti marelli"ir perkate(paskutini karta mokejau 80 lt(uz nauja).PS apie 400lt.tiesa-reikeytu kreiptis i BRC dujininkus(ir geriau pazistamus-atiduos uz savikaina). siaip tai jis-zingsninis motoriukas.atidaro(uzdaro) oro kanala lygegriaciai oro (droselio)skendei.kad variklis neuzgestu,ar "nekauktu". gedimas-isdyla "sliekas".atskaiciaves+50 impulsu ir -50imp.-(jei kertasi)nugrybauja neprognuozuojamai,dazniausiai i uzgesimo puse. padeveta pirti uz 150-nepatariu,nebent jis pravaziaves 40kkm.siaip jis "laiko"100-140 000km.(patirtis) ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#25 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 liepos 07 - 23:30

Gal kas protingas, naudodamas tuos skaiciukus galetu papasakoti visa veikimo principa. Butu baisiai idomu  :beer:

prie :beer: papasokociau apie visu nuotraukose matomu detaliu veikima.
net apie ta "geltona",kuri ryja daug sroves ir vasara nereikalinga.
:beer:

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2007 liepos 07 - 23:32

  • 0
spakenas@gmail .com

#26 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 09 - 18:21

Na va ,issivaliau ir as ta nesamone :P matysiu kaip bus,po kol kas dar negeso ant laisvu
  • 0

#27 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 28 - 09:55

taiva, vakar keisdamas tepalus ir kita hernia ishsiemiau ta dacika, kur nuotreaukose pazymetas 4nr.. jis turi vaikscioti pagazavus, bet pas mane jis vaiksto kaip pensininkas, ishpursiau su wd40 bet dar daugiau pradejo ant salto variklio uzvedus puliuot, manau reiks sen srote paieshkot pasikeist , nes ji ishejmus ir uzvedus paziurejau kaip jis vaiksto, kaip koks pensininkas po vos vos stenedamas, manau jis turi geriau vaiksciot...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0