Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Atradimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#1 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gegužės 04 - 21:49

Taigi atradau savajame peugeot toki menknieki kaip palyda tamsoje (isjungus viska sviesos dar padega kokia minute ir ugezsta) taigi manau tai bus pas kiekviena peugeot pas kuri yra auto sviesu jutiklis. Pas mane sviesos isijungia tik uzvedus varikli bet yra ijungtas ir automatinis rezimas (kaip tamsu fiksuojasi ilgos svieso) taigi isjungus varikli ir istraukus rakteli truktelejau netycia ilgosiomis sviesomis ir ziuriu liko degti trumpos kokiai minutei :) aisku smulkmena bet kartais rudeni ar pavasari kokiam sode taip norisi nueiti neilipus i bala iki duru :)
  • 0
Subaru Legacy

#2 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 04 - 23:25

:beer: jo prikolas, atrasti tokiu dalyku kai nera auto aprashymo... :blush:
  • 0

#3 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 08:57

pas mane 96 metu 406'as pezo... pas mane istisai lempos dega ;] nelabai suprantu, ar cia taip turi but ar cia pas mane "kukimaku" masinai yra.. :D uzsivedi ir iskart lempos isijungia.. hm bet nemanau kad pas mane stovi tie sviesos jutikliai..

Šį pranešimą redagavo tashkas: 2007 gegužės 08 - 09:00

  • 0

#4 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2007 gegužės 08 - 09:09

uzsivedi ir iskart lempos isijungia..

cia galima kompe pasirinkti...
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#5 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 08 - 09:14

O paprasta rankenele galima pasikeisti i turincia automatini sviesu ijungima? Logiskai mastant, tas yra kiekviename 406, tik kad "uzbaigimas" kitas.
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#6 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 09:37

Mane tai kartais nervina sits "pribombas" :) nes kartais sutemus reik be lempu pravaziuot ar pastovet.. o lempos svyti :D o siaip geras dalykas...
  • 0

#7 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 09:46

O paprasta rankenele galima pasikeisti i turincia automatini sviesu ijungima?
Logiskai mastant, tas yra kiekviename 406, tik kad "uzbaigimas" kitas.

jei tu kalbi apie pastovu sviesu veikima, tai uzteks i zibinta nuvaziuoti bei uzprogramuoti kompa (dazniausiai tai buna skandinavisku nustatymu parinkimas)
  • 0

#8 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 09:49

jo.. maniskis is norvegijos berods yra.. o prie to pacio gal zinot kur gaut manual'a angliska ?
  • 0

#9 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gegužės 08 - 09:59

nes kartais sutemus reik be lempu pravaziuot ar pastovet..

ne Saulėns būsi? :ph34r:
  • 0

#10 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 10:10

ne Saulėns būsi? :ph34r:

:beer: nu ne.. normalus esu :)
  • 0

#11 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 08 - 10:25

O paprasta rankenele galima pasikeisti i turincia automatini sviesu ijungima?
Logiskai mastant, tas yra kiekviename 406, tik kad "uzbaigimas" kitas.

jei tu kalbi apie pastovu sviesu veikima, tai uzteks i zibinta nuvaziuoti bei uzprogramuoti kompa (dazniausiai tai buna skandinavisku nustatymu parinkimas)

Pas mane istatyta paprasta rankenele, tad kazin ar ka Zibintas ....

Šį pranešimą redagavo arthuras: 2007 gegužės 08 - 10:37

  • 0
arthuras

Nuotrauka

#12 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 11:00

O paprasta rankenele galima pasikeisti i turincia automatini sviesu ijungima?
Logiskai mastant, tas yra kiekviename 406, tik kad "uzbaigimas" kitas.

jei tu kalbi apie pastovu sviesu veikima, tai uzteks i zibinta nuvaziuoti bei uzprogramuoti kompa (dazniausiai tai buna skandinavisku nustatymu parinkimas)

Pas mane istatyta paprasta rankenele, tad kazin ar ka Zibintas ....

kuo ten ji pas tave paprasta ir kuo kitos buna ypatingos? :unsure:
  • 0

#13 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 08 - 11:32

Čia man atrodo suplakėt 2 dalykus: automatinį šviesų įjungimą (pagal šviesos daviklio komandą šviesos įjungiamos sutemus - mums nebeaktuli šita fiškė) ir "skandinavišką" režimą (šviesos visada įjungiamos užvedus variklį).
Kiek girdėjau, "palydėjimo" funkciją, apie kurią minėjo Laisvis turi auto sukomplektuotos automatinėmis šviesomis.
Dėl skandinaviško režimo - sklando gandai, kad porestailinginėms tai valdoma per kompo nustatymus servise. Buvau savo nuvaręs į Vičiūnus Kauno Savanoriuose - sakė nea, neįjungsim. Mol pas tave per sena, tos funkcijos nėra, ir apskritai pas tave ten laidai nulūžę, ir negalim kompo pajungt. :wacko: Neturėjau laiko su jais koliotis. Pabandysiu gal dar į Šilainių Vičiūnus nulėkt. Šiandien po liūties pradėjo garvežys nebetraukti, apsukos nepakyla aukščiau 2500 aps/min - tai tegul prie to paties pasižiūri :unsure:
Ikirestailas berods dar neturi BSI, tai gal ten "skandinaviškas" režimas sprendžiamas relėmis ir pan.
Dėl manualų - žr. čia
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#14 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 13:10

Dėl manualų - žr. čia

blin dekui kolega uz manuala... :beer: bet mano senesnis pezas :(

Šį pranešimą redagavo tashkas: 2007 gegužės 08 - 13:11

  • 0

#15 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 13:14

nebeveikia linkai :(
  • 0

#16 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 08 - 13:22

nebeveikia linkai :(

Ką tik pabandžiau - valina visi 3 (LT, EN, RU). Su talpykla.com kartais būna kliurkų, bet dabar veikia.
Gal trupučio kantrybės reikia? Jie ten daug sveria (ypač LT), tai gal ilgai atidarinėjant ir susidaro įspūdis, kad failų nėr. Siūlyčiau dešinį klavišą ant linko ir "save traget as" - bent jau akivaizdžiai matysi progresą.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#17 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 08 - 13:25

Ką tik pabandžiau - valina visi 3 (LT, EN, RU). Su talpykla.com kartais būna kliurkų, bet dabar veikia.
Gal trupučio kantrybės reikia? Jie ten daug sveria (ypač LT), tai gal ilgai atidarinėjant ir susidaro įspūdis, kad failų nėr. Siūlyčiau dešinį klavišą ant linko ir "save traget as" - bent jau akivaizdžiai matysi progresą.

OK ;) dekui.. bet gaila kad amniskis 96m. tai mazai kas atitiks ten man :|
  • 0

#18 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 gegužės 08 - 21:38

Čia man atrodo suplakėt 2 dalykus: automatinį šviesų įjungimą (pagal šviesos daviklio komandą šviesos įjungiamos sutemus - mums nebeaktuli šita fiškė) ir "skandinavišką" režimą (šviesos visada įjungiamos užvedus variklį).
Kiek girdėjau, "palydėjimo" funkciją, apie kurią minėjo Laisvis turi auto sukomplektuotos automatinėmis šviesomis.
Dėl skandinaviško režimo - sklando gandai, kad porestailinginėms tai valdoma per kompo nustatymus servise. Buvau savo nuvaręs į Vičiūnus Kauno Savanoriuose - sakė nea, neįjungsim. Mol pas tave per sena, tos funkcijos nėra, ir apskritai pas tave ten laidai nulūžę, ir negalim kompo pajungt. :wacko: Neturėjau laiko su jais koliotis. Pabandysiu gal dar į Šilainių Vičiūnus nulėkt. Šiandien po liūties pradėjo garvežys nebetraukti, apsukos nepakyla aukščiau 2500 aps/min - tai tegul prie to paties pasižiūri :unsure:
Ikirestailas berods dar neturi BSI, tai gal ten "skandinaviškas" režimas sprendžiamas relėmis ir pan.
Dėl manualų - žr. čia

Na seip man ijunge be problemu kaip dariau auto dezes diagnostika. Uz ta pati man dar ir softa atnaujino ir ijunge kad sviesos uzsidegtu tik uzvedus varikli. Seip irgi labai geras dalykas. Nors pas mane auto 2002 metu. Bet manau kad senesniems neturetu irgi kilti problemu. Nes firmware galima juk update padaryti i naujesnia versija ar as neteisus?
  • 0
Subaru Legacy

#19 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 11 - 10:50

Dėl to kad pas mane neatkrapštė - turiu didelių abejonių dėl Vičiūnų (Kaune Savanoriuose) servismenų kompetencijos. Pirmadienį varau į Šilainių Vičiūnus - gal jie ką gero nuveiks...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#20 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 10:55

Šiandien po liūties pradėjo garvežys nebetraukti, apsukos nepakyla aukščiau 2500 aps/min - tai tegul prie to paties pasižiūri :unsure:

nu, nu...? ar tik nebūsi oro sklendės "paskandinęs??? :huh:
  • -1




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0