Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Atradimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#21 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 11 - 11:12

nu, nu...? ar tik nebūsi oro sklendės "paskandinęs??? :huh:

Dyzeliui? Oro skelndė? :huh:
Kol kas įtariu EGR'ą, aptarnaujančią elektrinę periferiją (slėgio davikliai, praleidžiantys vožtuvai ir pan.) arba pačiu pesimistiniu atveju - pačią 'sraigę' (turbą). Labai jau nejaukiai tas dūmas nuteikia... :mellow:
Kaip ir minėjau, pirmadienį stumiu Vičiūnuosna, ir su nerimu lauksiu, ką jų krištolinis rutulys paskys :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#22 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 12:42

Dyzeliui, oro matuoklė. Ir ką? Astros kainavo berods 2500 lt. ^_^ O dūmai melsvi? Jų daug pasipylė?
  • 0

#23 Svečias_GDI_*

Svečias_GDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 13:27

Čia man atrodo suplakėt 2 dalykus: automatinį šviesų įjungimą (pagal šviesos daviklio komandą šviesos įjungiamos sutemus - mums nebeaktuli šita fiškė) ir "skandinavišką" režimą (šviesos visada įjungiamos užvedus variklį).
Kiek girdėjau, "palydėjimo" funkciją, apie kurią minėjo Laisvis turi auto sukomplektuotos automatinėmis šviesomis.
Dėl skandinaviško režimo - sklando gandai, kad porestailinginėms tai valdoma per kompo nustatymus servise. Buvau savo nuvaręs į Vičiūnus Kauno Savanoriuose - sakė nea, neįjungsim. Mol pas tave per sena, tos funkcijos nėra, ir apskritai pas tave ten laidai nulūžę, ir negalim kompo pajungt. :wacko: Neturėjau laiko su jais koliotis. Pabandysiu gal dar į Šilainių Vičiūnus nulėkt. Šiandien po liūties pradėjo garvežys nebetraukti, apsukos nepakyla aukščiau 2500 aps/min - tai tegul prie to paties pasižiūri :unsure:
Ikirestailas berods dar neturi BSI, tai gal ten "skandinaviškas" režimas sprendžiamas relėmis ir pan.
Dėl manualų - žr. čia

A vat ar įmanoma sužinot be serviso pagalbos, turi BSI tavo pežas ar ne? Gal pagal kebulo nr. imanoma?
  • 0

#24 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 11 - 13:32

Nu matai - 'matuoklę' ir 'sklendę', aš suprantu kaip skirtingus devaisus, tai ir nusistebėjau. Dūmų nedaug, bet spalvoti. Širdį skaudėjo, tai ilgai į juos nežiūrėjau - nepasakysiu kokios tiksliai spalvos. Anyway - čia OT gaunasi :) Pirmadienį kai daugiau žinosiu - pasidžiaugsiu/pasibėdavosiu kitoj temoj (apie turbas berods)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 gegužės 11 - 14:14

Aišku mano busas ne HDI mataru, ale principas oro padavimo tas pats. Prieš trejetą savaičių važiuojant nušoko iš coolerio į įsiurbimo kolektorių einanti šlanga (pamiršau chamutą prisukt). Apie tai, kad garsas nesveikas patapo nekalbu. Bet daugiau 2500 apsukų nekėlė, bet svarbiausia pradėjo nesveikai mėlynais dūmais spajaudytis. Kai saka, nepakankamas oro slėgis priverčia matarą užkandžiaut tepalu. Vistik prielaida, kad pas tave kažkas nėr gerai su turba ganėtinai rimtas argumentas, bet atvirai kalbant, nepulčiau iš karto kaltint pačios sraigės. Gal slėgio vožtuvas strigo ir pastoviai laiko atidarytą sklendę. Gal dar kokis elektroninis valdymas yr ir smegenai susisuko.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#26 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 14 - 10:53

Tai va. Motoras pagijo (plačiau čia).
Bet "skandinaviško" režimo ir Šilainių Vičiūniškis meistras neįjungė per kompą. Mol mano kompas per senas (berods nuo 2001m. tokia fyčia atsirado), o ir atnaujinti softo negalįs... -_-
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#27 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 liepos 27 - 07:15

Taigi atradau savajame peugeot toki menknieki kaip palyda tamsoje (isjungus viska sviesos dar padega kokia minute ir ugezsta) taigi manau tai bus pas kiekviena peugeot pas kuri yra auto sviesu jutiklis. Pas mane sviesos isijungia tik uzvedus varikli bet yra ijungtas ir automatinis rezimas (kaip tamsu fiksuojasi ilgos svieso) taigi isjungus varikli ir istraukus rakteli truktelejau netycia ilgosiomis sviesomis ir ziuriu liko degti trumpos kokiai minutei :) aisku smulkmena bet kartais rudeni ar pavasari kokiam sode taip norisi nueiti neilipus i bala iki duru :)

man taip pat patiko si smulkmena (vakar netycia isbandziau) ;)
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#28 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 30 - 16:05

RTFM?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0