Peršokti prie turinio


Automobiliai daugiabučių kiemuose


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 106

#1 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 14:58

Sveiki, taigi prikolas. niekam nepaslaptis apie didmiesciu miegamuju rajonu auto parkavimo problemas? kad jeigu gryzhti namo susivelines apie 22val. masina nors namo neskis pastatyti praktiskai nera kur. ir ne tai kad toliau nuo namu o aplamai. taigi. sendiena prikolas ivaziuoju i kiema per pietus. o ten stovi evakuatorius ir "atplesineja" nuo borto pastatyta mersiuka. matomai savininkas pastate ji vakare kai vietos jau nebebuvo.
Okei sutinku, automobilis stovi neleistinai, trukdo pestiesiams, bet tai nuimt kokia teise turi mano automobili??!?!? gal mano zmona gimdys ir isbeges i lauka nerandu automobilio! o dar neduok dieve anto momento kai ji jau pakraudineja? :)

as manau kad cia ne mano problema kad kazkam trukdo mano auto, ir neto kuriam ji trukdo. o valstybes-savivaldybes, kad nera kur statyti MASINU!!!
Manes asmeniskai dar nekliude, taciau esu gaves kieme vienasyk raudona lapeli ant vairuotojo stiklo. tai jiem pasiseke kad rato neblokavo. nu bet dabar nustebau vapse, netai kad uzblokavo i cia masina pavoge. papilsotm.

tik nuomone apie mano neteisuma nepriimama cia. todel kad cia as teisus 100%. mano automobilio betkokiu atveju is kiemo be mano zinios niekas net pats dievas negali pajudint. (tik vagiai visagaliai.)

Posted Image

Šį pranešimą redagavo mmx: 2007 gegužės 11 - 15:10

  • 0

#2 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:04

... papilsotm.

tik nuomone apie mano neteisuma nepriimama cia. todel kad cia as teisus 100%. ...

Tai kaip ir nebėr ką bepilstyt, kaip suprantu :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#3 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:08

... papilsotm.

tik nuomone apie mano neteisuma nepriimama cia. todel kad cia as teisus 100%. ...

Tai kaip ir nebėr ką bepilstyt, kaip suprantu :unsure:

smaikstuolis
  • 0

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:12

nebent kanors papilstytu teisininkas kvalifikuotas.. beabejo riomerio studentai netinka:))nevelnio jie nemoka:D
  • 0

#5 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:16

todel kad cia as teisus 100%

Primink, kada tu buvai neteisus? :lol:
Eik į KMŽ puslapį, ten forume toks MJ (Milvydas Juškauskas), visų teisiųjų dievas, lankosi - jam ir užduok šitą klausimą.
  • 0

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:19

Primink, kada tu buvai neteisus? :lol:
Eik į KMŽ puslapį, ten forume toks MJ (Milvydas Juškauskas), visų teisiųjų dievas, lankosi - jam ir užduok šitą klausimą.

a tai tipo px debiliska teisine sistema, ir dzin kad pazeidziamos tavo teises? tikras lietuvis. geriau patylesi ane? paplojam.
  • 0

#7 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:26

Tu baik putotis, nulipk nuo tribūnos ir nueik ten, kur pasiūliau - MJ gi ir yra žinomiausias lietuvos kovotojas prieš debilišką teisinę sistemą... :rolleyes:
  • 0

#8 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:26

... ir dzin kad pazeidziamos tavo teises? ...

O numesdamas savo geležies gabalą belenkur - niekieno teisių nepažeidi?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#9 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:27

a tai tipo px debiliska teisine sistema, ir dzin kad pazeidziamos tavo teises? tikras lietuvis. geriau patylesi ane? paplojam.

Yra pazeidimas. Yra ir atsakomybe uz pazeidima. Todel ir debiliska? Ar todel, kad tau nesuteikiama teise ignoruoti bei savo nuoziura interpretuoti teisines normas be jokios atsakomybes?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#10 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:38

a tai tipo px debiliska teisine sistema, ir dzin kad pazeidziamos tavo teises?

zmogus turi ne tik teises, bet ir pareigas...
ar niekad nepagalvojai, kad tavo ant saligatvio numestas automobilis gali trukdyti kokiai gaisrinei privaziuoti? pvz dega tavo butas (tikrai to nelinkiu), o tu stebi kaip gaisrininkai puse valandos atsargiai nuo saligatviu patraukineja automobilius (ginkdie neibreziant ir neilenkiant nieko), kad galetu privaziuoti gesinti; o kai privaziuoja, nebelieka ka gesinti...
uzsieny, kur ne tokia "debiliska" teisine sistema, gaisrine paprasciausiai nutaranuotu besimaisancius auto ir tai butu ju savininku problema, kad paliko nevietoje...
  • 0

#11 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:41

gal mano zmona gimdys ir isbeges i lauka nerandu automobilio!

... arba randi jy uzhstatyta kito erelio, vietos pastatyt neradusio... ^_^
  • 0

#12 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:47

... uzsieny, kur ne tokia "debiliska" teisine sistema, ...

Man kažkodėl atrodo, kad ten (tarkim vakarų Europoj):
1. Mažai tokių po****tų yra. Nėra kur pasistatyti tvarkingai - vadinasi tenka statyti toliau.
2. Nemažai pareigingų pyliečių, kurie mielai tokius atvejus atraportuoja reikiamoms tarnyboms.
Pataisykit jei klystu :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#13 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 gegužės 11 - 15:57

Man kažkodėl atrodo, kad ten (tarkim vakarų Europoj):
1. Mažai tokių po****tų yra. Nėra kur pasistatyti tvarkingai - vadinasi tenka statyti toliau.

Oi šikčiau, šikčiau jei galėčiau :lol:
Nėra ne todėl, kad "ai, taip negalima" ar "o ką kaimynas pagalvos", o todėl "aina jie peklon kokia bauda". Visur žmonės vienodi....jei duosi kepurę, prišiks ir britas, ir rusas

Pabuvus ilgiau _tenais_ pamatysi dar ne tokiu čiūdų...pvz apie 19 val Lozanos centre Golp III bepaisanti saules 10m skersmens žiede :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#14 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 11 - 16:00

as manau kad cia ne mano problema kad kazkam trukdo mano auto, ir neto kuriam ji trukdo. o valstybes-savivaldybes, kad nera kur statyti MASINU!!!

tik nuomone apie mano neteisuma nepriimama cia. todel kad cia as teisus 100%. mano automobilio betkokiu atveju is kiemo be mano zinios niekas net pats dievas negali pajudint. (tik vagiai visagaliai.)

Pabandom tokia logika pritaikyti gyvenime:
Cia ne mano problema, kad pilu i aplinka toksiskai nuodingas atliekas ir, kad kazkas mirsta ir ne tu kurie mirsta o valstybes-savivaldybes, kad nera kur pilti atlieku!!!
Cia ne mano problema, kad sudauziau vitrina ir, kad kazkas uz ja mokes ir ne tu kurie mokes o valstybes-savivaldybes, kad nera ka dauzyti!!! ir t.t. ir t.t.

Man patiko.... Taip iseina, kad ir policija negali konfiskuoti mano vandenilines bombos kuria dede is irako atsiunte nes ji MANO ir yra MANO kieme.... Zmogaus teises visagales. :lol:
Tai va. Yra toks elementarus dalykas kaip istatymas, kuri kaip ir musu visuomene turi, tam, kad visiems geriau gyventi butu.. Jei tavo zmona gimdys neduok dieve nerasi masinos kieme. O jei gimdys kaimyno zmona - tai nieko baisaus, kad jo masinai (ir kitiems gyventojams) pravaziuoti trugdys tavo masina... Ne siaip sau sugalvota kur kas stoveti turi. Kazkada kiemu grusciu problema aptarinejom su vienu gaisrininku. Kaip manai, jei koks golfmobilis pralenda pro ta dosnu tarpa kuri palikai, ar ten pralis ir gaisrines automobilis? Ir toks istempimas dar pakankamai humaniskas.
Yra toks terminas kaip "butinas reikalingumas". tai zalos darymas siekiant isvengti didesnes zalos. Jei tavo automobilis trugdys gaisrinei - jie tures pilna (istatymiska) teise nuversti tavo auto nx, jei reiks supjaustyti ir t.t. Ir NIEKAS tau zalos neatlygins...
P.S.
du kartus gyvenime turejau pats kviesti mentavoza, kad istemptu kita auto. Pavizdiui buvo taip. Atvariau prie bibliotekos, uztrukau apie 8 min, griztu mano puga uzstate grazuole audi 100.... Kantriai laukiu, gal zmogus tik porai minuciu. Praejo 30 min, 45, 60 (!!!!) .. atsirado dar vienas vairuotojas kuriam ta audine trugde. isvaziuoti sansu jokiu. Call 112... Atvaziavo policija (jau buvo praeje apie 1,5 val) iskviete ta auto kur nutempineja (jau 2 val :mad: ) Ir istempe ta audine nx... Pavelavau pas gyditoja, praleidau paskaita ir sugadinau daug nervu... Lazda turi du galus...
  • 0
kažkaip.....

#15 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2007 gegužės 11 - 16:02

MMX zinau atsakyma kaip nuo to apsigint. Ogi nepazeidinek taisykliu ir niekas prie Taves nelys... Paprasta ar ne?
  • 0
Nuotrauka

#16 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 11 - 16:03

zmogus turi ne tik teises, bet ir pareigas...
ar niekad nepagalvojai, kad tavo ant saligatvio numestas automobilis gali trukdyti kokiai gaisrinei privaziuoti? pvz dega tavo butas (tikrai to nelinkiu), o tu stebi kaip gaisrininkai puse valandos atsargiai nuo saligatviu patraukineja automobilius (ginkdie neibreziant ir neilenkiant nieko), kad galetu privaziuoti gesinti; o kai privaziuoja, nebelieka ka gesinti...
uzsieny, kur ne tokia "debiliska" teisine sistema, gaisrine paprasciausiai nutaranuotu besimaisancius auto ir tai butu ju savininku problema, kad paliko nevietoje...

Ne pirmas pasirodo gaisro tema iskeliau... Lietuvoje istatymai tokie patys. Gaisrininkai GALI daryti zala jei tai BUTINA siekiant isvengti didesnes zalos... Cia tik savais zodziais susakiau bet yra taip.
  • 0
kažkaip.....

#17 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 gegužės 11 - 16:11

A va...: Būtinas reikalingumas (ATPK 17 str.) "siekiant pašalinti pavojų, gresiantį valstybinei ar viešajai tvarkai, nuosavybei, piliečių teisėms ir laisvėms bei nustatytai valdymo tvarkai, jeigu šis pavojus tomis aplinkybėmis negalėjo būti pašalintas kitomis priemonėmis ir jeigu padarytoji žala yra mažiau reikšminga negu išvengtoji žala".
  • 0
kažkaip.....

#18 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 gegužės 11 - 16:14

Oi šikčiau, šikčiau jei galėčiau :lol:
Nėra ne todėl, kad "ai, taip negalima" ar "o ką kaimynas pagalvos", o todėl "aina jie peklon kokia bauda". Visur žmonės vienodi....jei duosi kepurę, prišiks ir britas, ir rusas

tokiu issisokeliu visur yra. kazkada prancuzijoje teko stebeti situacija - stovi zandare, surasineja bauda draudziamoje vietoje (pries pat pereja) paliktam auto, tuo pat metu privaziuoja mersas, sustoja priesais ja, tiesiai ant perejos. vairuotojas islipa ir ramiai nueina i parduotuve. zandare taip pat ramiai pabaigia pildyti anam auto baudos kvita ir pradeda surasineti mersui. tuo metu per pereja eina afroamerikietis, ramiai uzlipa ant to merso kapoto, pereina ir kitoje puseje nulipes ramiai nueina. savininkas kaip tik iseidinedamas is parduotuves ta mato, bet nekreipia demesio, biski lukteri kol jam pabaigs pildyti baudos kvita, pasiima ir nuvaziuoja...
  • 0

#19 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gegužės 11 - 16:31

mano zmona dirba Kauno centre kur viskas yra uzkista pilnai. Laiko vienam kieme masina, kur dar nereik moketi. Ta kiema vis labiau spaudzia savininkai atsitverdami tvorelemis. Bet kadangi 106 ir dar anksciau atlekia - vietos uztenka. Viena karta reikejo i poliklinika per pietus nulekt. Gryzusi vietos nerado. Iparkavo salia pravaziavimo po medziu tokiu (ir puse balos). Zodziu pro boruzele kas moka, pravaziuot galejo. O viena boba to nesugebejo. Iskviete mentus (na as gavau pranesima, kad masina ne ten stovi), bet o taciau matyt atvaziave pamate, kad 106 nemaiso ir isvaziavo (nes ten pastoviai isvelka masinas kurios trukdo pravaziuoti). Zodziu ateina zmona patraukt masina, mentu nera, ta boba vis dar sedi (gal tik teises issilaikiuosi), o 106 dar dvi padangos nuleistos. zmona soko busenoj patraukia masina, dar gauna dziundzi nuo tos bobos ir nueina toliau dirbti. Veliau paskambina man - ka nors daryk, bo kiauros dvi padangos. Ir kokia reziume? Jei ji buvo neteisi, kodel policija jos nepalauke ir kokia teise turejo ta boba (na paprase gal ko nors) isleisti ora? blyn as baloj murgzdziausi paskui pusvalandi kol ratus kitus atsivezes pakeiciau... Pvz atejas as buciau rades nuleista ora - jei nesugebi pravaziuot ir dar tyciojies - uzsipisk negyvas. Ir dar tai grazuolei lygiai tuos pacius ratus buciau nuleides. :ph34r: mmx atveju - niekas netrauks tavo masinos savo noru, jei neturesi su kitais problemu. Cia manau uzstukalino kaimynai ir nuvilko todel... -_-
  • 0
Roots to roots

#20 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 11 - 17:06

vat jeigu teisiskai reiketu atlyginti moraline zala uz ne vietoje paliktas masinas, as pirkciau koki nors dideli dzipa, uzsideciau kaciamusius ir pats stumdyciau toki turta. Ir dabar daznai vos susilaikau nuo pagundos pastumt tokius sonan. Kai kazkas galvoja esas I grupes invalidas ir kad numirs, jei paeis 50 ar 100 metru toliau, o as del to pralyst negaliu. p.s. rudeni Paryziuje padejau gaisrinei vaziuoti taip paryzietiskai apstatyta gatvele. Su vertuskem visokiom, etc. ejau is leto priekyje ir reguliavau. kazkur 200 m ilgio gatvele iveikinejo vos ne pusvalandi. Stengesi nieko nekliudyti. Nezinau, ar ta diena kazkas jos sulauke.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0