Peršokti prie turinio


Automobiliai daugiabučių kiemuose


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 106

#41 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 gegužės 14 - 12:15

Gi reikia sustojus kuri laika papliurpint, kad visi girdetu kaip matoras dirba, po to dar 5 (gal 15 min) parodyti

tai jie turbina aušina, visks če narmalei :lol:
  • 0

#42 Svečias_Andrew_*

Svečias_Andrew_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 16 - 09:29

pvz.: dirbu Kuro Apaturoj, turim didele stovejimo aikstele, visiskai sutaisyta, naujai uzasfaltuota, danga ledine nors F-1 lenktynes renk,juoda net blizga. ir dabar isivaizduokit iseinu parukyt ir ka as matau..... aikstelei nei vienos masinos, nulis...... o pries pat centrini iejima stovi dzipas! norit eit toliau reikia ji apeit, zmogelis pravaziaves visa aikstele uzvaziuoja ant saligatvio ir pries pat duris pastato savo lavona, iki duru jam lieka 2 metrai, suprasciau jei lauke butu tornado bet tai vakar buvo +25, ka galvot? tikrai nekviesciau mentu del to, tiesiog jei buciau piktesnis tai jau dabar sedeciau ant stogo ir taikyciau su plyta i ta dzipa, cia jau zmogaus mastymas toks, turiu dzipa tai tegu ir stovi kaip kruta masina, o vat kitas zmogelis atvaziuoja su dar brangesniu dzipu ir pasistato ji sone, paciam gale ir pesciac eina 200 metru iki duru...... no coments....
  • 0

#43 nut

nut
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2007 gegužės 16 - 21:40

Žiūriu vienas iš atveju, kai nesuprantamas žodžių junginys teisės ir pareigos. Nedėstysiu teisės teorijos ir teisės filosofijos, tačiau ar mmx žino, terminas "teisė" yra teisių ir pareigų derinimo išdava. Labai blogai, kada žmonės šias sąvokas visiškai atskiria ir suabsoliutina.
Bet kokiu atveju, daugelis temos argumentų ne tos krypties. Nesvarbu kas kam trukdo ar netrukdo, nesvarbu kas kam patinka ar nepatinka, vienas iš teisinės valstybės svarbiausių principų yra įstatymo viršenybės principas ir nesvarbu geras jis ar blogas (dura lex, sed lex). Kas to nesupranta piktinasi beveik viskuo, kas supranta imasi iniciatyvos taisyti. Kiekvienas pilietis turi teisę kreiptis į atitinkamas institucijas ir siūlyti ką nors keisti ar tobulinti (net iki parašų surinkimo įstatymo projektams teikti). Taigi, net jei pažeidimas ir netrukdo konkrečiam fiziniam/juridiniam asmeniui, jis trukdo ir dezorganizuoja teisinę sistemą, už ką valstybė turi teisę taikyti prievartos priemones.

dixi


Dixi, ar tik nebusi pirmo kurso teises studentas? :D

Pritariu daugumos nuomonei 100%

P.S. mmx, teisme tu tikrai nelaimetum :)
  • 0

#44 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 21 - 11:07

Na pas mus kieme, tai masinu daugiau negu proto. Ir sustatytos jos viena ant kitos, ten jau nera kalbos net apie jokias gaistines, vos mazos masinikes pravaziuoja. Sustatytos jos ir dalinai ant saligatvio ir ant pievos, ir vidury aiksteles (ten kur negalima statyti, nes uzstato visas aiksteleje stovincias masinas). Jeigu gryztu namo velai vakare, buna kartais taip, kad netgi noredamas neikisi savo automobilio absoliuciai niekur, net ir prie geltonu bordiuru uzstatyta, pagrindininiam kelyje statyti negalima, stovi zenklai, taciau praktiskai ir ten nevisada iseitu rasti vieta. Tokiu atveju, randu plyseli ir vaziuoju ant toliau nuo namu esancios pievos (jeigu pasiseka rasti ir ten vieta), o ka daryti? Jeigu policija ten bandytu isvilkti neteisingai pastatytas masinas, tai turetu isvilkti 2/3 visu masinu esanciu kieme.
  • 0

#45 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 27 - 11:12

sveiki, nekursiu naujos temos atgaivinsiu sia... turiu klausimeli

Gyvenu klaipedoje, beveik paciame centre... Ir vat esant juros sventei, pilnas kiemas "svetimsaliu" na**aliskai uzgriozdinusiu visa musu kiema(saligatviai,zolynai) gryzti namo is darbo ir daryk ka nori... masinos pastatyt nera kur.. taip ir norisi visiems ventilius atsukinet.

klausimas toks, ar gyventojas(kaip as) turi is vis kazkokias didesnes teises i ta kiema, ar joks istatymas manes negina...?
nes man jau yra nervai istampyti kiekvienais metais tas 3 dienas masina palikinet velniai zino kur belekur uz 3km...
Nes sivakar nerades sau vietos zadu kviest policija, nes man jau nusibodo..

ir kad bet tie svetimsaliai turetu nors kiek zmoniskumo, o neduok dieve tu jo paprasysi taupiau pasistatyt masina ar dar ka norss, tai tu liksi isvadintas visokiais ten gyvunais ir siaip durneliu...
  • 0

#46 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 liepos 27 - 11:20

sveiki, nekursiu naujos temos atgaivinsiu sia... turiu klausimeli

Gyvenu klaipedoje, beveik paciame centre... Ir vat esant juros sventei, pilnas kiemas "svetimsaliu" na**aliskai uzgriozdinusiu visa musu kiema(saligatviai,zolynai) gryzti namo is darbo ir daryk ka nori... masinos pastatyt nera kur.. taip ir norisi visiems ventilius atsukinet.

klausimas toks, ar gyventojas(kaip as) turi is vis kazkokias didesnes teises i ta kiema, ar joks istatymas manes negina...?
nes man jau yra nervai istampyti kiekvienais metais tas 3 dienas masina palikinet velniai zino kur belekur uz 3km...
Nes sivakar nerades sau vietos zadu kviest policija, nes man jau nusibodo..

ir kad bet tie svetimsaliai turetu nors kiek zmoniskumo, o neduok dieve tu jo paprasysi taupiau pasistatyt masina ar dar ka norss, tai tu liksi isvadintas visokiais ten gyvunais ir siaip durneliu...

Na cia ne tavo nuosavas kiemas, kad galetum vaikyt visus kuriuos nori... Jei pastatyta ant shaligatvio, zholes ar trukdo pravazhiavimui - tada turi pilna teise mentus kviest...
  • 0

#47 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 27 - 11:21

[Na cia ne tavo nuosavas kiemas, kad galetum vaikyt visus kuriuos nori... Jei pastatyta ant shaligatvio, zholes ar trukdo pravazhiavimui - tada turi pilna teise mentus kviest...

tai vat butent kad ant saligatvio, ant zolyno, vnz vos i balkona neivaziuoja mano :)
  • 0

#48 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 liepos 27 - 12:00

Patrulis privalo atvažiuoti, net jeigu tavo mašina neužstatyta ar tu jos išviso neturi. Jeigu kieme netvarkingai sustatyti ir trukdantys bet kam automobiliai - drąsiai kviesk policiją. Pvz, mane taip jau trečią rytą ir žadina pareigūnai. :D Bet čia truputį kita istorija mažai besisiejanti su prakingu.
  • 0

#49 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 liepos 27 - 12:15

... Pvz, mane taip jau trečią rytą ir žadina pareigūnai. :D Bet čia truputį kita istorija mažai besisiejanti su prakingu.

Užmiegi kieme ir trukdai eismui? :D
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#50 Svečias_werewolf_*

Svečias_werewolf_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 27 - 12:17

...pilnas kiemas "svetimsaliu" na**aliskai uzgriozdinusiu visa musu kiema...

Reikia pastatyti prieš įvažiavimą į kiemą tokį ženklą:
Posted Image
ir tada galėsit kviest mentus ir jiems bus už ką baust :)
4 punktas
  • 0

#51 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 27 - 12:29

krc apsurdas... nu dzin.. bet rasiu bent viena kreivai pasistaciusi, suksiu lauk ventylius... nes jau nusibodo..
  • 0

#52 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 liepos 27 - 13:28

Užmiegi kieme ir trukdai eismui? :D

:lol: :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#53 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 liepos 27 - 15:56

Ech Kaune viskas sprendžiama kaip normalioj teisinėj valstybėj. Niekas nenutempinėja, policijos nekviečia. Papraščiausiai kai automobilis būna pastatomas per dvi vietas arba ne tam gyventojui "priklausančioje" vietoje, beigi sulaukus svečių, jų automobiliai būna tiuninguojami, plytgaliais iš ketvirto aukšto, pašvinkusia uogiene ir kitokių atsuktuvų, bei raktų pagalba paliekant labai meniškas žymes ant automobilio šonų... Teko matyti tokį meno šedevrą, dizainas a la Picasso. Taip kad automobilio, stovinčio ant šaligatvio ar žalios vejos nuvežimas baisiausias nusikaltimas, koks tik buvo kažkada žmonijos sugalvotas. Tai žmogaus teisių pažeidimas.... Tik kažkodėl niekas neprisimena savo pareigų. Čia netgi konstitucijoj įtvirtinta, jog žmogus naudojasi savo laisvėmis ir teisėmis tiek, kiek tai netrukdo kitų žmonių teisėms ir laisvėms. O šiaip galima kreiptis į savivaldybę dėl daugiabučio kiemo perplanavimo į parkavimo aikštelę, kurią greičiausiai bus pasiūlyta įsirengti savomis lėšomis. Tada visas namas susimeta ir nereikia statyti automobilių ant šaligatvio. Va ir problemos sprendimas ;)
  • 0

#54 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Parašyta 2007 liepos 27 - 16:20

sveiki, nekursiu naujos temos atgaivinsiu sia... turiu klausimeli

Gyvenu klaipedoje, beveik paciame centre... Ir vat esant juros sventei, pilnas kiemas "svetimsaliu" na**aliskai uzgriozdinusiu visa musu kiema(saligatviai,zolynai) gryzti namo is darbo ir daryk ka nori... masinos pastatyt nera kur.. taip ir norisi visiems ventilius atsukinet.

klausimas toks, ar gyventojas(kaip as) turi is vis kazkokias didesnes teises i ta kiema, ar joks istatymas manes negina...?
nes man jau yra nervai istampyti kiekvienais metais tas 3 dienas masina palikinet velniai zino kur belekur uz 3km...
Nes sivakar nerades sau vietos zadu kviest policija, nes man jau nusibodo..

ir kad bet tie svetimsaliai turetu nors kiek zmoniskumo, o neduok dieve tu jo paprasysi taupiau pasistatyt masina ar dar ka norss, tai tu liksi isvadintas visokiais ten gyvunais ir siaip durneliu...

Va va ir as centre gyvenu, tik turbut vienas skirtumas toks, kad i mano kiema ivaziuoti
reikia vaziuoti per zenkla eismas draudziamas....
Aisq policijai pasakai, kad as cia gyvenu jei sugalvoja sustabdyt, ir vaziuok toliau.
Tai galvoju gal siemet reikia pabut kiemo gelbetoju ir kokius 40% auto tegu issiveza jie kur nori :)
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#55 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 27 - 16:31

sveiki, nekursiu naujos temos atgaivinsiu sia... turiu klausimeli

Gyvenu klaipedoje, beveik paciame centre... Ir vat esant juros sventei, pilnas kiemas "svetimsaliu" na**aliskai uzgriozdinusiu visa musu kiema(saligatviai,zolynai) gryzti namo is darbo ir daryk ka nori... masinos pastatyt nera kur.. taip ir norisi visiems ventilius atsukinet.

klausimas toks, ar gyventojas(kaip as) turi is vis kazkokias didesnes teises i ta kiema, ar joks istatymas manes negina...?
nes man jau yra nervai istampyti kiekvienais metais tas 3 dienas masina palikinet velniai zino kur belekur uz 3km...
Nes sivakar nerades sau vietos zadu kviest policija, nes man jau nusibodo..

ir kad bet tie svetimsaliai turetu nors kiek zmoniskumo, o neduok dieve tu jo paprasysi taupiau pasistatyt masina ar dar ka norss, tai tu liksi isvadintas visokiais ten gyvunais ir siaip durneliu...

Va va ir as centre gyvenu, tik turbut vienas skirtumas toks, kad i mano kiema ivaziuoti
reikia vaziuoti per zenkla eismas draudziamas....
Aisq policijai pasakai, kad as cia gyvenu jei sugalvoja sustabdyt, ir vaziuok toliau.
Tai galvoju gal siemet reikia pabut kiemo gelbetoju ir kokius 40% auto tegu issiveza jie kur nori :)

kurioj vietoj gyveni?
  • 0

#56 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 liepos 27 - 23:18

Užmiegi kieme ir trukdai eismui? :D

užskaityta.
  • 0

#57 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2007 rugpjūčio 04 - 20:45

Dixi, ar tik nebusi pirmo kurso teises studentas? biggrin.gif


Specialiai <nut>ui. Buvau kažkada ir studentas, ir net pirmo kurso. Bet patikėk, tai buvo seniai ;). Mano nic'as yra virš avataro "tomas222". O "dixi" išvertus iš lotynų kalbos reikškia - "pasakiau, galutinai išdėsčiau savo nuomonę". Taigi atsakei ne man, o mano rašliavos "epilogui" :D:D

To werewolf, pats ženklų neprisistatysi, o jei ir pristatysi, kaip mačiau kartą justiniškėse ant dažų skardinės dangčio plytą nupaišytą :), tai toks ženklas susipratusiam piliečiui kaip vėliava iš kelnių :D
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#58 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 rugpjūčio 06 - 00:16

Jo, ar pastebėjot, kad rimi galų gale pasistatė normalius invalidų parkingo ženklus? Būkit acargūs, džigitai!
  • 0

#59 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugpjūčio 06 - 00:19

Jo, ar pastebėjot, kad rimi galų gale pasistatė normalius invalidų parkingo ženklus? Būkit acargūs, džigitai!

Prie mano Rimi (na ta kuri mano kieme :lol: ) jau kokie 5 metai yra tie zhenklai. Aishku tai netrukdo tikram invalidui per trys vietas viena auto skersa pastatyt . :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#60 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 rugpjūčio 06 - 00:27

Ne Maestro, turiu galvoj ne tas metalines lenteles pimpio lygyje, atseit ženklus primenančias, bet tikrus ženklus su "P" ir lentele, kaip priklauso pagal standartą!!! Jeigu būtų anksčiau, tikrai būčiau pastebėjęs. p.s. prie tavo - tai kur?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0