Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nesusije su PEUGEOT


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

Apklausa: Legali-nelegali alga (53 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Legali-nelegali alga

  1. 1. Mano alga legali (31 balsai(-ų) [65.96%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 65.96%

  2. 2. Mano alga nelegali, gaunu dali algos voke (16 balsai(-ų) [34.04%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 34.04%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 15 - 16:38

Bet smagu, kad kol kas pirmauja legalia alga gaunanciu, reiskia dar nera taip blogai B)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#22 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugsėjo 15 - 16:40

bliambs net nezhinau - gauna dali visishkai legaliai, kita dali per autorine sutarti. Mokeschiai valstybei yra, tik mazhesni... nu dzin - tarkim kad nelegaliai ce, bo man uzh tuos pinigus pvz lizingo neduoda :angry:

Koks če lizingas toks gaidys? :o Mano visos pagrindinės pajamos kabo ant autorinių, ir lizingas ne tik kad pug'ą nuliovą nupirko, bet ir šventines palūkanas dar pamažino už negražes akis. :D
  • 0

#23 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 rugsėjo 15 - 19:23

bliambs net nezhinau - gauna dali visishkai legaliai, kita dali per autorine sutarti. Mokeschiai valstybei yra, tik mazhesni... nu dzin - tarkim kad nelegaliai ce, bo man uzh tuos pinigus pvz lizingo neduoda  :angry:

Koks če lizingas toks gaidys? :o Mano visos pagrindinės pajamos kabo ant autorinių, ir lizingas ne tik kad pug'ą nuliovą nupirko, bet ir šventines palūkanas dar pamažino už negražes akis. :D

nu jei nuneshtum ten visokius dokumentus tai duotu aishku, ale kai ash bais netvarkingas ir neturiu sutarchiu pasidares tai sunku man :D
Nors ir tai - va dariausi EGO - nuneshiau tas sutartis, o jie sako - dafai padaryk ishrasha ish VB kad tu tikrai gavai tuos pinigus... nu sakau gal nereikia - darykit limita mazesni, veliau pasididinsiu ji jei reikes. (bo nuo sekanchio men. buvau pasidares kad pervedinet i hansos saskaita, o tada nerekalauja jokiu ten dokumentu - tik pazhiuri kiek gauni bapkiu per menesi ir viskas ok)

nu vienzho - gal neesminis dalykas, ale kai viska gauni pilnai legaliai - paprashchiau gyvent.
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#24 Svečias_Pseudo_*

Svečias_Pseudo_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 15 - 20:49

Kiek turėjau reikalų su lizingais, dažniausiai jiems reikia popieriuko "kokios kliento realios pajamos buvo per paskutinius 6 mėn". Sodros knygelės greičiausiai prašo tik tam, kad įsitikinti kuo tamsta užsiiminėjot tuos 6 mėnesius :rolleyes: Tai va, dėl tų 6 mėnesių... Prieš ką nors "lizingindamas" tiesiog eini pas savo buhalterę ir prašai pažymos kiek per tą laikotarpį gavai VISO (pastovios algos+autorinių). O jau su tuo popieriuku varai drąsiai toliau... Bent jau su VB, Hansabanku ir Snoro lizingu nebuvo problemų :)
  • 0

#25 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 15 - 22:41

Koks če lizingas toks gaidys? :o Mano visos pagrindinės pajamos kabo ant autorinių, ir lizingas ne tik kad pug'ą nuliovą nupirko, bet ir šventines palūkanas dar pamažino už negražes akis. :D

uzsienietishkas..

o jusu variantu pagalvojo "cia tas... nu tas.... nu kaip jy... nu tas ten tipo per radija kalba. px duodam dar ka nors negrazei pasakys"


sorry.. :blush:
  • 0

#26 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 09:00

o jusu variantu pagalvojo "cia tas... nu tas.... nu kaip jy... nu tas ten tipo per radija kalba. px duodam dar ka nors negrazei pasakys"

:blush: abejoju...
  • 0

#27 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:10

Siaip mano visos pajamos gaunamos is autoriniu. Siaip manau cia legelios pajamos. Aisku nemoku sodrai, bet kol esu studentas man tai neaktualu.
  • 0

#28 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:49

Nuo autorines kiek zinau (nes pats turiu viena tokia sutarti) tai ten kazkaip penkiolika procentu teatskaito, o kam juos atskaito tai velnias zino, bet lygtai kad ne sodrai kiek suprantu.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#29 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 13:31

Autorine yra visishkai legali siturtis. Tiesiog musuose del tam tikru mokestiniu niuansu ji neretai naudojama kaip darbo sutarties pakaitalas. O del tokio niuanso, kad daugelis zhurnalistu dirba pagal tokias sutartis, esant bent menkiausiam bandymui tuos mokestinius niuansus pakoreguoti i blogesne autoriam puse, zhiniasklaidoje kylka toks furoras, kad iki shiol niekas keisti nedriso :lol: Bet tai nereishkia, kad tokios sutartys nelegalios. Tiesiog mazhesni mokeschiai, kurie taip pat mokami valstybei. O furoras paskutini karta buvo kiles del to, kad norejos ir sodros mokeschius uzhdeti B) Kadangi tai nera darbo ar dar kokia panashi sutartis, ir ishmokos ten siejamos ne su kazhkokiu periodishkumu, o su konkretaus objekto sukurimu (bent jau teorishkai taip turetu buti), bankai ir lizingai tiesiog nori isitikinti, kad tokios pajamos ish tikruju gaunamos, nes realiai sutartis gali buti, bet jei nieko gero nesukuriat, tai pajamu gali ir nebuti :lol: Vo tep va.
  • 0

#30 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 13:39

Tai taip iseina kad autorine sutartis lygtai yra naudinga darbdaviui.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#31 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 13:55

Tai taip iseina kad autorine sutartis lygtai yra naudinga darbdaviui.

Chia ish katro kampo pazhiuresi. Buna, kad darbdaviui, buna, kad darbuotojui. Jei yra, tarkim, tam tikrai darbo vietai ar darbuotojui paskirta pinigu suma, kuria darbdavys gali moketi, tada autorine sutartis naudingesne darbuotojui, nes ish tos pachios darbdavio mokamos sumos sumokami mazhesni mokeschiai ir darbuotojas gauna daugiau "i rankas". Darbdavys tokiu atveju patiria vienodas ishlaidas, bet darbuotojas "i rankas" gauna daugiau. Civilizuotu atveju taip ir turetu buti. Necivilizuotu atveju yra kiek darbdavys mokes darbuotojui "i rankas". Tada naudingiau darbaviui, nes mokant darbuotojui ta pachia suma "i rankas" per autorine, o ne darbo sutarti, darbdavys patiria mazhiau ishlaidu, nes mokami mazhesni mokeschiai.
Realiai buna ir tokiu ir tokiu atveju :D Bet dazhniausiai darbdavys masto taip - jei tau ish to nauda, kodel ir ash negaliu ish to uzhdirbti? B) Ir tada buna, kad darbdavys bendrai moka mazhesne suma, bet darbuotojas gauna "i rankas" daugiau, nei gautu pagal darbo sutarti.
  • 0

#32 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 14:02

Is esmes taip ir yra, is kurios puses paziuresi ir kaip su darbdaviu susitarsi. As kai rasiausi autorine sutarti tai mano reikalavimas buvo konkreti suma, ir kadangi juos patenkino tai viskas tuom normaliai baigesi ir sutartis sekmingai buvo pasirasyta.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#33 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 14:05

Beje, nors autorine sutartis ir legali, ji nesuteikia jokiu socialiniu garantiju. Jai nera taikomos darbo istatymu nuostatos del nutraukimo, kompensaciju ir t.t. O kadangi nemokamos imokos sodrai, tai nera ir socialinio draudimo. Taip kad nauda tos sutarties yra tik aritmetine, socialines - jokios B)
  • 0

#34 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 14:48

lygtais legaliai...na neskaitant to,kad kartais gaunu porcija ledu:)
  • 0

#35 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 19 - 14:16

As tai jau esu apsisprendes niekur nekisti pinigu i jokius pensiju fondus, o viska kauptis pats. Cia tokia mano nuomone. Nes kazkodel praradau bet koki pasitikejima visokiais fondais ir pan.
Jau geriau zvirblis rankoj negu kazkur briedis girioj.

Nagi nagi, ir kokia ta karti patirtis, privertusi nusivilti visokiais fondais? ;)
  • 0

#36 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 rugsėjo 19 - 14:21

As tai jau esu apsisprendes niekur nekisti pinigu i jokius pensiju fondus, o viska kauptis pats.  Cia tokia mano nuomone. Nes kazkodel praradau bet koki pasitikejima visokiais fondais ir pan.
Jau geriau zvirblis rankoj negu kazkur briedis girioj.

Nagi nagi, ir kokia ta karti patirtis, privertusi nusivilti visokiais fondais? ;)

Gal kalba eina apie vieną garsiausių pensijų kaupimo fondą "Sekundė" ? :D
  • 0

#37 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2003 rugsėjo 19 - 15:41

Mizeris ant popieriaus ir liuto dalis autorinemis. Viskas legalu pagal musu istatymus. Del pencijos kol kas dar nesuku galvos, o lygos atveju vistiek tuos autorinius gaunu, nes taip sutarta su darbdaviu.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#38 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 rugsėjo 19 - 16:23

Taip jau gyvenime isejo, kad knygute sau dirba, as sau, ir abu mes patenkinti :D , o iki senatves nedagyvensiu :ph34r: , viena viltis, kad vaikiai nepaliks be duonuos. Nors sako kad ir sita investicija nevisada procentus duoda. Neduok die :ph34r: PS: labai noreciau kad vargo Lietuvoi butu kaip pas visus zmones. Ar mes kalti kad yra kitaip? Ir taip ir ne :(
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#39 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 rugsėjo 19 - 16:31

Kiek turėjau reikalų su lizingais, dažniausiai jiems reikia popieriuko "kokios kliento realios pajamos buvo per paskutinius 6 mėn". Sodros knygelės greičiausiai prašo  tik tam, kad įsitikinti kuo tamsta užsiiminėjot tuos 6 mėnesius :rolleyes: Tai va, dėl tų 6 mėnesių... Prieš ką nors "lizingindamas" tiesiog eini pas savo buhalterę ir prašai pažymos kiek per tą laikotarpį gavai VISO (pastovios algos+autorinių). O jau su tuo popieriuku varai drąsiai toliau... Bent jau su VB, Hansabanku ir Snoro lizingu nebuvo problemų :)

Hmmm - na mano atvej autorine sutartis pasirashyta su ponu M.T.G. gyvenanciu CA, USA. Taigi bijau kad buchaltere nieko doro man i ta lapuka neirashytu :mad: O gal ash klystu....
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#40 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 22 - 08:24

Dabar vias Lietuva baigia legalizuotis. Pries pora metu puse algos gaudavau vokelyje, o dabar viska moka baltai. Bet orgi sugalvjo afera, kaip maziau moketi mokesciu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0