Peršokti prie turinio


Peugeot 607 aut. pavaru deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 251

#61 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 03 - 19:49

Tepalas toks:

Posted Image

ir jo kaina 30lt už litrą, su nuolaida gaunu po 25lt. Nežinau iš kur ištrauki 450lt čia tepalai(9ltr.) + filtras tiek kainuoja :ax:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#62 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 03 - 19:52

Tai vat mieli kolegos, turiu bėdą.... mano automatui kaput. Šaltas važiuoja karštam sukyla apsukos iki 3000 ir tik tada su dideliu trenksmu i prieki rauna, tada neuzilgo pemetant is 2 i 3 pavarą vėl smugis ko pasekoje ismeta ESP/ASR ir  ABS detective ir dar "Automatic gearbox detective".

Įsijungus žiemos režimą galima važiuot kad ir karštas, bet tai juk savižudybė kai į žiedą vos ne vos gali įlyst...

Taigi pirkau pežuką su 4hp20 prisiskaitęs tiek citrinos forume tiek mūsų peugeot forume jog tai super dėžė... bet vat apskambinus dėl remonto visi iškart pradeda purtytis tokiais žodžiais: "tas gaidys.." "ne duok dieve 607 3,0..." "ten gi uzsiknisimas..." "Neimanoma jo sutvarkyt parduok mašiną..." "čia labai kaprizinga dėžė..." perskambinau nežinau kokiems 10-čiai "meistrų" visi verkia iš kart. Tai kur čia tas 4hp20 gerumas nelabai suprantu...

Kainos remonto "pilnas kapitalinis" 2500lt vilniuje, o "Daivantoj" nuo 60lt iki 4000lt... šrotuose dėžių kainos apie ~2000lt dėvėtų. Klaipėdoj meistrai arba atostogose arba komandiruotėse arba negali pasakyt sumos darbų...

Patarkit ką daryt, ar dėt kitą iš laužyno ar tą pačią taisyt? nes vieni sako jog geriau naudotą veikiančią o kiti kaip tik antraip tik remontas?

Gal kas turi pigiau dėžę?


labai jau liūdna kažkaip  :unsure:

bet lyg tai parduodi savo grazu peza? maciau skelbima. ne tu kartais?

Žadėjau parduot, bet nenorėjau padaryt zapadlo - "Gryžau namo ir užlinko"... kažkaip sąžinė neleidžia, kas kad šaltas veikia, bet tai pardavus tokį paskui naktį nesimiegos :ph34r: Todėl ir nebeparduodu :(
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#63 Svečias_belgas_*

Svečias_belgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 03 - 21:23

Tai vat mieli kolegos, turiu bėdą.... mano automatui kaput. Šaltas važiuoja karštam sukyla apsukos iki 3000 ir tik tada su dideliu trenksmu i prieki rauna, tada neuzilgo pemetant is 2 i 3 pavarą vėl smugis ko pasekoje ismeta ESP/ASR ir  ABS detective ir dar "Automatic gearbox detective".

Įsijungus žiemos režimą galima važiuot kad ir karštas, bet tai juk savižudybė kai į žiedą vos ne vos gali įlyst...

Taigi pirkau pežuką su 4hp20 prisiskaitęs tiek citrinos forume tiek mūsų peugeot forume jog tai super dėžė... bet vat apskambinus dėl remonto visi iškart pradeda purtytis tokiais žodžiais: "tas gaidys.." "ne duok dieve 607 3,0..." "ten gi uzsiknisimas..." "Neimanoma jo sutvarkyt parduok mašiną..." "čia labai kaprizinga dėžė..." perskambinau nežinau kokiems 10-čiai "meistrų" visi verkia iš kart. Tai kur čia tas 4hp20 gerumas nelabai suprantu...

Kainos remonto "pilnas kapitalinis" 2500lt vilniuje, o "Daivantoj" nuo 60lt iki 4000lt... šrotuose dėžių kainos apie ~2000lt dėvėtų. Klaipėdoj meistrai arba atostogose arba komandiruotėse arba negali pasakyt sumos darbų...

Patarkit ką daryt, ar dėt kitą iš laužyno ar tą pačią taisyt? nes vieni sako jog geriau naudotą veikiančią o kiti kaip tik antraip tik remontas?

Gal kas turi pigiau dėžę?


labai jau liūdna kažkaip   :unsure:

bet lyg tai parduodi savo grazu peza? maciau skelbima. ne tu kartais?

Žadėjau parduot, bet nenorėjau padaryt zapadlo - "Gryžau namo ir užlinko"... kažkaip sąžinė neleidžia, kas kad šaltas veikia, bet tai pardavus tokį paskui naktį nesimiegos :ph34r: Todėl ir nebeparduodu :(

taisyk ta deze pas grazinius. klaipedoje prekybos bazes teritorijoje gerai anksciau taisydavo. as kai amerikona turejau galvojau kad deze parejo, visi kosmine kaina uzsisauke uz remonta , bet niekas nesake kas gali buti, tai as graziniuj daviau taisyt pasirodo ten kazkoks sudukas isejas buvo , kol neisarde dezes tol niekas nezinojo kas yra. pataise po to dar 5 metus vaziavau kol masina pardaviau. o dabartiniam pezui tai peugeot servise automato tepala atsviezino, tipo ispyle pripyle, ir paeme 240 lt neaisku kiek jie man to naujo tepalo dapyle. ps o pezas tavo tai grazus, palangoj jauciu graziausias
:rolleyes: :good:
  • 0

#64 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 04 - 07:42

belgas pats gal iš Palangos? :) liepė man šiandien pasiskambinti Zigmas toks, ten prie Rimkų(garažuose šalia pervažos) Klaipėdos teritorijoje jis darbuojasi, turbūt ne apie tą patį kalbam?
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#65 Svečias_belgas_*

Svečias_belgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 04 - 21:15

belgas pats gal iš Palangos? :) liepė man šiandien pasiskambinti Zigmas toks, ten prie Rimkų(garažuose šalia pervažos) Klaipėdos teritorijoje jis darbuojasi, turbūt ne apie tą patį kalbam?

gyvenau palangoje penkis metus, dabar vel gryzau i klaipeda , girdejau apie ta zigma neblogas meistras. bandyk
  • 0

#66 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 21:31

Zodziu istorija tokia, pakeiciau deze i kita - suknisau 2400 lietuvisku.

NULIS NAUDOS. jauciat? i su**ne tiek pinigu... atsiprasau neistveriau :(

Galutine isvada kazkas su elektronika blogai... mano deze isardes nieko blogo nerado meistras, sako vezhk kita, sita jau daryta kazkokio molio, tai gali buti joje kalte... atveziau kita idejo salta vaziuoja karsta ne, dabar tik 1 begis lieka ir kila apsukos iki begalybes... diagnostika rodo ta pati kaip su sena deze, "Shift between 1 and 2 gear"...

Kompa radau uz 150lt, jei jis bus kaltas susprogdinsiu pasauli ir pats susiprogdinsiu... bet dabar nekeisiu nes dar gali but kazkokia pravodke ar davikliai temperaturiniai...

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2010 rugpjūčio 12 - 21:35

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#67 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 22:36

:o
  • 0

#68 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 12 - 22:52

Zodziu istorija tokia, pakeiciau deze i kita - suknisau 2400 lietuvisku.

NULIS NAUDOS. jauciat? i su**ne tiek pinigu... atsiprasau neistveriau :(

Galutine isvada kazkas su elektronika blogai... mano deze isardes nieko blogo nerado meistras, sako vezhk kita, sita jau daryta kazkokio molio, tai gali buti joje kalte... atveziau kita idejo salta vaziuoja karsta ne, dabar tik 1 begis lieka ir kila apsukos iki begalybes... diagnostika rodo ta pati kaip su sena deze, "Shift between 1 and 2 gear"...

Kompa radau uz 150lt, jei jis bus kaltas susprogdinsiu pasauli ir pats susiprogdinsiu... bet dabar nekeisiu nes dar gali but kazkokia pravodke ar davikliai temperaturiniai...

se tau kad nori,kokia istorija liudna,ir pamokanti :blush: bet aisku uzuojauta kad bereikalo reikejo keisti deze :pug:
  • 0

#69 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2010 rugpjūčio 13 - 05:06

kur toki gera meistra radai? papasakok kad visi zinotu. nes nes jei beda begiu perjungime tai nereikia dezes net imti, davikliuose ar hidraulikoi problemos :fool:
  • 0

#70 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2010 rugpjūčio 13 - 08:45

pasiskaitykit service manual'a ir tada nuvaziave meistreliam su pirstu parodikit ka tikrinti ir ka taisyt..
http://www.matraspor...20_training.pdf
jei zinoma technikoi ziniu yra...
  • 0

#71 Svečias_belgas_*

Svečias_belgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 13 - 22:10

Zodziu istorija tokia, pakeiciau deze i kita - suknisau 2400 lietuvisku.

NULIS NAUDOS. jauciat? i su**ne tiek pinigu... atsiprasau neistveriau :(

Galutine isvada kazkas su elektronika blogai... mano deze isardes nieko blogo nerado meistras, sako vezhk kita, sita jau daryta kazkokio molio, tai gali buti joje kalte... atveziau kita idejo salta vaziuoja karsta ne, dabar tik 1 begis lieka ir kila apsukos iki begalybes... diagnostika rodo ta pati kaip su sena deze, "Shift between 1 and 2 gear"...

Kompa radau uz 150lt, jei jis bus kaltas susprogdinsiu pasauli ir pats susiprogdinsiu... bet dabar nekeisiu nes dar gali but kazkokia pravodke ar davikliai temperaturiniai...

vezk atgal tam is ko pirkai deze, bandyk atgauti kazkiek pinigo. gaila kad taip tau atsitiko :hmm:
  • 0

#72 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2010 rugpjūčio 14 - 09:16

o ar nesidomejai, gal mech. deze buvo galima idet uz tiek pinigu?
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#73 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 14 - 13:40

jei det mechanine tai netinka nei pusasiai, nei kompai zodziu perdaug velniavos :blink: :wacko: zodziu laukiu meistru isvadu, tikiuosi kita savaite jau vaziuos mano pezhas ... :ph34r:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#74 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2010 rugpjūčio 14 - 14:21

tai kas ce tau daro? Zigmas?
  • 0

#75 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 14 - 17:18

tai kas ce tau daro? Zigmas?

Taip, Zigmas.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#76 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 18 - 16:36

Sveiki, tesiu istorija... parsivariau as savo peugeot'a siandien :pug: Aisku su tuo paciu gedimu + norejo apgaut ir pavogt visas plastmases nuo variklio apsaugos ir nuo buferio... tipo "PAMIRSOM SUDET". Kaminas birbia kaip 100-to senu supuvusiu BMW... Bukit zmones, kam tik galit praneskit apie toki ZIGMA, kuris darbuojas garazuose prie Rimku(Klaipeda) - 100% nudegsite. Nenoriu niekam linket sutikt tokio zmogaus ir jo pakaliku... Sakau as jam surink man deze mano senaja nes ji gera buvo... Jis man neturiu pusles, isveziau restauruot, sau desiu (PABREZIU jog pries tai sako jog jo 607'tas mechaninis, dabar pasirodo jau tikrai automatas). Prizadejo pusle rugsejo menesi atiduot - aisku tada manes jau nebus LT :angry: Kaip tik tuo metu atvaziavo vyrukas su Voyager, ziuriu irgi nervuotas visas, sako jis man tu dar dziaukis, as savo BMW atvariau(atvaziavo savo chodu) taisyt, sumokejau 3000lt uz remonta, o gavo isvilkt su tech pagalbos masina.... ko pasekoje isaiskejo jog ne taip uzdejo ant smagracio dantis ar kazka panasaus ir ne tik automatas parejo bet ir varikli suede... Taigi, vos ne vos gryzau namo... su traukuliais(dezes) ir didziausia baime... Isidejau kita greiciu dezes "KOMPIUTERI" - juokingai didziai skamba, ten nedidukas blokelis, mokejau 150lt, pakeitimas 5 minuciu reikalas. Senasis kompas visas karstas po vaziavimo, o naujas idetas po valandos vaziavimo saltut saltutelis... Dabar mano peugeot vaziuoja, begius meto gana neblogai, jei nespaudi daugiau gazo, jei tik paspaudi daugiau, tada iskart permusimai ir buvo uzsidege "Automatic gearbox detective"... Kiek skaiciau tai kompas turi buti pririsamas ar kaip po perdejimo? gal del to bludija dar kartais? + patikrinsiu kokius tepalus supyle, jei ne LT ESSO 71141 tai problema aiski ir paskatos aiskios - Zigmukas sutaupe... ITOGO: 1200lt - kita automatine deze; 800lt - darbas; 400lt - tepalai, filtras, pora salnyku. 150lt - kitas kompiuteris VISO: 2550lt Ir nemanau jog cia pabaiga, nebent deze "Adaptyvine" ir prisitaikys, nes visvien nedirba idealiai :(

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2010 rugpjūčio 18 - 16:38

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#77 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 18 - 16:47

Sveiki, tesiu istorija... parsivariau as savo peugeot'a siandien :pug: Aisku su tuo paciu gedimu + norejo apgaut ir pavogt visas plastmases nuo variklio apsaugos ir nuo buferio... tipo "PAMIRSOM SUDET". Kaminas birbia kaip 100-to senu supuvusiu BMW...

Bukit zmones, kam tik galit praneskit apie toki ZIGMA, kuris darbuojas garazuose prie Rimku(Klaipeda) - 100% nudegsite. Nenoriu niekam linket sutikt tokio zmogaus ir jo pakaliku...

Sakau as jam surink man deze mano senaja nes ji gera buvo... Jis man neturiu pusles, isveziau restauruot, sau desiu (PABREZIU jog pries tai sako jog jo 607'tas mechaninis, dabar pasirodo jau tikrai automatas). Prizadejo pusle rugsejo menesi atiduot - aisku tada manes jau nebus LT :angry:

Kaip tik tuo metu atvaziavo vyrukas su Voyager, ziuriu irgi nervuotas visas, sako jis man tu dar dziaukis, as savo BMW atvariau(atvaziavo savo chodu) taisyt, sumokejau 3000lt uz remonta, o gavo isvilkt su tech pagalbos masina.... ko pasekoje isaiskejo jog ne taip uzdejo ant smagracio dantis ar kazka panasaus ir ne tik automatas parejo bet ir varikli suede...

Taigi, vos ne vos gryzau namo... su traukuliais(dezes) ir didziausia baime... Isidejau kita greiciu dezes "KOMPIUTERI" - juokingai didziai skamba, ten nedidukas blokelis, mokejau 150lt, pakeitimas 5 minuciu reikalas. Senasis kompas visas karstas po vaziavimo, o naujas idetas po valandos vaziavimo saltut saltutelis...

Dabar mano peugeot vaziuoja, begius meto gana neblogai, jei nespaudi daugiau gazo, jei tik paspaudi daugiau, tada iskart permusimai ir buvo uzsidege "Automatic gearbox detective"... Kiek skaiciau tai kompas turi buti pririsamas ar kaip po perdejimo? gal del to bludija dar kartais? + patikrinsiu kokius tepalus supyle, jei ne LT ESSO 71141 tai problema aiski ir paskatos aiskios - Zigmukas sutaupe...

ITOGO:

1200lt - kita automatine deze;
800lt - darbas;
400lt - tepalai, filtras, pora salnyku.
150lt - kitas kompiuteris

VISO: 2550lt

Ir nemanau jog cia pabaiga, nebent deze "Adaptyvine" ir prisitaikys, nes visvien nedirba idealiai :(

uzuojauta,kalega,,mat kokie sudarankiai,ko pridirba :angry: :pug:
  • 0

#78 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2010 rugpjūčio 18 - 16:50

:doh: :doh: nx reikalu kiek, o taip jau pries koki pusmeti buvau girdejes kad zigmas gryba pjauna.. anksciau sake buvo geras specas, bewt nusirito.. nenusimink as uz dezes remontas esu mokejes 4250lt, ir tai padarayta buvo netobulai reikia dadarineti...
  • 0

#79 Svečias_belgas_*

Svečias_belgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 18 - 19:33

:doh: :doh: nx reikalu kiek, o taip jau pries koki pusmeti buvau girdejes kad zigmas gryba pjauna.. anksciau sake buvo geras specas, bewt nusirito.. nenusimink as uz dezes remontas esu mokejes 4250lt, ir tai padarayta buvo netobulai reikia dadarineti...

jo gal prasigere tas zigmas. anksciau tai toks juozas gerai automatus remontavo prie arsenalo grazuose, po to isvaziavo su savo sunu i vokiecius ir nebeliko meistru klaipedoj geru, o uz toki dalyka nu reiketu pinigu grazinimo arba bent jau kazkokios kompencasijos. nu juk taip palikt negalima, ne kapeikas juk atidavei......... :angry: nezinai net zmogus kur taisyti,vieni aferistai aplink.
  • 0

#80 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 rugpjūčio 18 - 20:16

Atsiimu zodzius jog meto neblogai... pastovejus masinai kokias 2 valandas automatas dauzosi vel.... apie pinigu grazinima jis nei i kalbas neina... viskas be saskaitu juk :(
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0