Peršokti prie turinio


Peugeot 607 aut. pavaru deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 251

#101 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 kovo 15 - 17:12

Pamegink pasikeisti dezes kompa, ji pakeisti vieni juokai, prie akumo 1 fiske atjungi ir su guma spec jis ten pritvirtintas, atlenkti sakti ir pajungi kita... Nieko pririsineti nereikia. Susitarti gi su lauzynu gali kad duotu pameginti... Nieko ten nesugadinsi. Jei jau ne kompas, tada vaziuoji kas taiso dezes ir viskas, arba jeigu gauni 100% gerai veikianti hidro bloka, tada gali pasikeisti pats.

ir is tikruju cia didziuli vaidmeni atlieka kompas,jai jis susiknistu tikrai butu problemu,,,baisu ir pagalvoti,,,taip ir kartais pagalvoji gal geriau butu parduoti automobili,,,bet kol rieda apie tai negalvojam,,tpiu,,tpiu .,,tpiu,,per kairi prti :pug:
  • 0

#102 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2011 kovo 15 - 17:41

na man ardyt dar kaip ir pfu pfu pfu nereikia, bet ryte pakurus pamenu is 1 i 2 smugiu nedicku persimesdavo
  • 0

#103 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 kovo 15 - 18:07

Automatines dezes kompa turiu dar 1, bet nelabai noreciau parduoti, vdrug reikes paciam tfu tfu tfu :doh: Jei nerasi arba kosmosa nores, tada kreipkis i mane, ziuresim kuom galesiu padeti. Pamenu kai ieskojau sau, tai lauzynuose nuo 150 iki 1000 norejo... zodziu nera vieningos kainos, lauzynai is to ir gyvena... :angry: Pats ar ne 200 mokejau, nebepamenu dabar...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#104 Svečias_danius83_*

Svečias_danius83_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 22 - 10:57

pas mane irgi problema iskilo.pirmiause atsirado greiciu dezei toks kaip svilpimas kaip cypimas,bet begei junginejosi gerai,parvazevus namo pastovejus 2 val. bandziau vaziuot vel tik pavazevus 2 km dingo begei, bevaziuojant savaime dingo,mano manymu ir kiek skambinau meistrams sako parejo dezes tepalo siurblys,kol salta masina begei junginejasi gerai tik pasyla ir dingsta viskas,bet vistiek tas garsas vis labiau dideja tai pastaciau savo liutuka ir laukiu kol deze atkeliaus is lietuvos,teks pacem deze pasikeist nes ce visi sudarankei yra net nemoka ysipylt atsifryzo y radijatoriu,
  • 0

#105 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2011 liepos 08 - 07:53

gal kas zino kur gauti gera hidraulikos bloka?
  • 0

#106 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 liepos 10 - 12:59

jus gal nuvaziuokit pas automacikus ir jum apsvies prota :D nes matau daug kam aptemes :D principas visur tas pats,pili kol nepradeda begt,uzvedi dapili kiek dar reikia ir gesini uzsukes. o siaip tai patarciau kreiptis kur supranta zmones,lygi patikrint 20 lt kainuoja. ir nera ten kosminiu tepalu po 450lt pili sintetinius po ~40lt uz litra ir nematai bedu. spec tepalai...... :D maziau mociuciu pletku klausykit.

Šį pranešimą redagavo pezo 607hdi: 2011 liepos 10 - 13:04

  • 0

#107 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 10 - 16:42

sveiki man iskilo klausimas, peugeot 607 2.2hdi su automatine deze, ir nuo kiek apsuku turi mestis kita pavara?
  • 0

#108 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2011 liepos 10 - 18:07

sveiki man iskilo klausimas, peugeot 607 2.2hdi su automatine deze, ir nuo kiek apsuku turi mestis kita pavara?

ziurint kaip startuosi, jei stipriai minsi akseleratoriu gali daeit iki red line
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#109 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 10 - 19:39

nu bet visvien turi buti rezervas ties kur meta kita begi :) o ant tokiu pezu ar yra sport rezimas?
  • 0

#110 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 liepos 10 - 20:03

nu bet visvien turi buti rezervas ties kur meta kita begi :) o ant tokiu pezu ar yra sport rezimas?

meta kazkur iki 3000,panasiai apie 2700-2800.ant sporto meta pasiekus raudona linija
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#111 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2011 liepos 11 - 10:11

jus gal nuvaziuokit pas automacikus ir jum apsvies prota :D nes matau daug kam aptemes :D principas visur tas pats,pili kol nepradeda begt,uzvedi dapili kiek dar reikia ir gesini uzsukes. o siaip tai patarciau kreiptis kur supranta zmones,lygi patikrint 20 lt kainuoja. ir nera ten kosminiu tepalu po 450lt pili sintetinius po ~40lt uz litra ir nematai bedu. spec tepalai...... :D maziau mociuciu pletku klausykit.

nunu ipilk tu bele ka i apd :fool:
seip atf tepalas kiek pamenu 30lt uz 1ltr
  • 0

#112 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 liepos 13 - 22:37

tikrai uz 450lt niekas nepila ir nepils :D cia tas pats kas pasiulytu pezo centre pasikeist nauja deze uz 10 000lt :D nes jie tai neremontuoja ju,o tik gali pasakyt kaip ir visose kitose atstovybese ta pati,vaziuok kol vaziuoja tada galesim pakeist i nauja... argi nejuokinga tai girdet lietuvoj?

Šį pranešimą redagavo pezo 607hdi: 2011 liepos 13 - 22:38

  • 0

#113 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 liepos 14 - 22:22

tikrai uz 450lt niekas nepila ir nepils :D cia tas pats kas pasiulytu pezo centre pasikeist nauja deze uz 10 000lt :D nes jie tai neremontuoja ju,o tik gali pasakyt kaip ir visose kitose atstovybese ta pati,vaziuok kol vaziuoja tada galesim pakeist i nauja... argi nejuokinga tai girdet lietuvoj?

Tu man pasakyk kad PATS dar ir dezes remontuoji? jeigu taip tada sakyk kur atvaziuosiu ispilsiu dantis, per tokius meistrus paskui remontai ir kainuoja tukstanciais... bl... masinini tepala jis matai pila paprasta.

Privalo buti tik tox koki numato gamintojas ir taskas. Netgi menkiausias tepalo klampumo pokytis prie tam tikru temperaturu isveda is proto FUJILOGIC dezes ko pasekoje pradeda uzkelti slegius, tad neatlaiko tarpines ir pradeda myzhti ne ten kur reikia ir ne taip kaip reikia tada gaunasi smugiai su uzdelsimais ko pasekoje remontuoji hidro bloka ir visa kita...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#114 Svečias_meškiai_*

Svečias_meškiai_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 liepos 15 - 18:46

Tu man pasakyk kad PATS dar ir dezes remontuoji? jeigu taip tada sakyk kur atvaziuosiu ispilsiu dantis, per tokius meistrus paskui remontai ir kainuoja tukstanciais... bl... masinini tepala jis matai pila paprasta.

Privalo buti tik tox koki numato gamintojas ir taskas. Netgi menkiausias tepalo klampumo pokytis prie tam tikru temperaturu isveda is proto FUJILOGIC dezes ko pasekoje pradeda uzkelti slegius, tad neatlaiko tarpines ir pradeda myzhti ne ten kur reikia ir ne taip kaip reikia tada gaunasi smugiai su uzdelsimais ko pasekoje remontuoji hidro bloka ir visa kita...

visiskai sutinku,pabandykin i koki bmw supilt ne castrol tepalus ir po 2000km turesit uzkalta varikli!
  • 0

#115 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2011 liepos 21 - 18:52

sveiki, pas mane ant peugeot 607 2.2hdi automato girdisi toks tylus ciksejimas is tos perjungimo svirties, kai spusteli gaza suciksi kazkas ir kai atleidi gaza vel suciksi, ar cia normalu?
  • 0

#116 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2011 gruodžio 24 - 17:47

Kad nebekurti naujos temos parasysiu cia:
Turiu tokia problema. Esant saltai dezei(alyvai) pavaros junginejasi svelniai,tik is pradziu pries jungiant D ar R timteli. Uzkaitus dezei pavaros daznai persimeta(is zemesnes i aukstesne tiek atvirksciai) su smugiu svelniu neretai ir grubiu pries tai uzsikeldamos apsukas. Sustojus ant sankryzos deze tarytum buksuoja noredama vaziuoti pirmyn,tampo kol neimetu i N padeti. Vaziuojant greitkeliu 5 ar 6pavara ramei ir spustelejus gaza masina pasidaro nevangi(nenori isigreiteti) ir pradeda vibruoti auto. Jei permini tapke iki dugno masina susizemina pavara ir sauna i prieki be jokiu virpejimu imetant ir aukstesnes. Gal kas esate susidure su kazkuo panasaus? 'Daivantos' diagnostika rodo Torque converter lock-up clutch,bei D2131,53251-ka sios klaidos(skaitmenys) reiskia nezinau,gal kas nusviesit man prota? Kiek auprantu pagal nustatyta gedima kazkas yra prastai su hidrotransformatoriaus uzdarymo voztuvu. Gal kas turit kokiu minciu? Sia masina db praktiskai nevazineju,todel esu pasirenges pasiknisti po hidraulines sistemas.
lapas

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2011 gruodžio 24 - 18:47

  • 0

#117 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2011 gruodžio 24 - 18:34

Kad nebekurti naujos temos parasysiu cia:
Turiu tokia problema. Esant saltai dezei(alyvai) pavaros junginejasi svelniai,tik is pradziu pries jungiant D ar R timteli. Uzkaitus dezei pavaros neretai persimeta(is zemesnes i aukstesne tiek atvirksciai) su smugiu svelniu neretai ir grubiu pries tai uzsikeldamos apsukas. Sustojus ant sankryzos deze tarytum buksuoja noredama vaziuoti pirmyn,tampo kol neimetu i N padeti. Vaziuojant greitkeliu 5 ar 6pavara ramei ir spustelejus gaza masina pasidaro nevangi(nenori isigreiteti) ir pradeda vibruoti auto. Jei permini tapke iki dugno masina susizemina pavara ir sauna i prieki be jokiu virpejimu imetant ir aukstesnes. Gal kas esate susidure su kazkuo panasaus? 'Daivantos' diagnostika rodo Torque converter lock-up clutch,bei D2131,53251-ka sios klaidos(skaitmenys) reiskia nezinau,gal kas nusviesit man prota? Kiek auprantu pagal nustatyta gedima kazkas yra prastai su hidrotransformatoriaus uzdarymo voztuvu. Gal kas turit kokiu minciu? Sia masina db praktiskai nevazineju,todel esu pasirenges pasiknisti po hidraulines sistemas.
lapas

as biski nesupratau. sneki apie 5 6 pavaras bet ant tavo lapo gearbox parasyta 4hp20 t.y 4 begiu. tai kaip yra istikruju?
  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#118 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2011 gruodžio 24 - 18:40

nu taip as ir nesuprantu. pas mane yra aisin tf-80sc(am6) deze,bet 'Daivanta' visai kita dezes tipa nurodo. keistas zmogus buvo,atlikdamas diagnostika net atf kiekio nepatikrino,gryzes namo pats pasitikrinau. truko beveik 600g pas mane masinoje 6pav deze,juk su 2.7hdi kitokiu ir nebuvo. Sakyciau zmogus sumaise lapus,bet ant lapo yra nurodyti valstybiniai nr ir t.t

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2011 gruodžio 24 - 18:48

  • 0

#119 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2011 gruodžio 24 - 18:48

nu taip as ir nesuprantu. pas mane yra asasin tf-80sc(am6) deze,bet 'Daivanta' visai kita dezes tipa nurodo. keistas zmogus buvo,atlikdamas diagnostika net atf kiekio nepatikrino,gryzes namo pats pasitikrinau. truko beveik 600g pas mane masinoje 6pav deze,juk su 2.7hdi kitokiu ir nebuvo. Sakyciau zmogus sumaise lapus,bet ant lapo yra nurodyti valstybiniai nr ir t.t

nu jei dapylus tepalo niekas nepasikeis tai varyk kitur diagnostika daryt. daugiau nieko cia neprimastysi. ir ta lapa gali ismest
  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#120 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2011 gruodžio 24 - 19:26

Kai pirkau auto,tai deze ir salta daznai prie aukstesniu sukiu pavara imesdavo,zmogus nuvaziavo gal 10tuks su tokia APD(dar nzn kiek prancuzuose ja gainiojo). Nupirkes is jo traukiau diagnostika pasidaryti. Diagnostika ramybes nedave,nes sukau smegenis del dezes pavadinimo,emiau lauk oro filtra jog galeciau zvilgtelti i kortele. Tepalu lygi atsitiktinai paziurejau,kadangi norejau zvilgtelti kokia alyvos spalva. Nustebau atsukes mierke ir nei laso neisvydes. Dapildamas ziurejau kiek truksta,o alyva jau buvo tamsiai ruda,degesiu kvapu neuzuodziau. Kai po patikros dapyliau ATF,tai salta eme svelniai dirbti(aprasiau kas darosi),bet silta oziuojasi. Gal kas gali rekomenduoti normalu APD diagnostikos meistra?

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2011 gruodžio 24 - 19:27

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0