Peršokti prie turinio


Peugeot 607 aut. pavaru deze


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 251

#141 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 kovo 22 - 15:22

siand dar viena diagnostika atlikau pas kita meistriuka,pas ji planet 2000 ismete pavaru svirties el magneto gedima. namie issiardziau bet prasitrynusiu laidu neradau,kazkaip abejoju ar jis kaltas. nutrynus klaida jis puikiai veikia,o ir deze problemos neberodo. tik auto uzgesinus ir palaukus vel degima ijungus meta avarini su ju klaida. ir gal kas duos gera minti? tylu is jusu. :rolleyes:  cia vietiniai tiek pripasakojo,jog vos ne visa masina reikia pakeisti...

Pameginkit su planetu nuresetinti dezes kompa, tegul is naujo adaptuojasi. Bet man rodos cia bus hidro blokas arba kompas dezes :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2012 kovo 22 - 15:24

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#142 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 kovo 24 - 13:01

snd prasiau nuresetinti su planetu,kad adaptuotusi. i mane kaip i durniu paziurejo ir paklause kas tokiais kvailais pasiulymais svaistosi... tipo pas planet 2000 net tokios funkcijos nera. :hmm: va tokie pas mane meistrai,nors imk ir kalk i nosi..... galva jau skauda.

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2012 kovo 24 - 13:06

  • 0

#143 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 kovo 24 - 19:52

snd prasiau nuresetinti su planetu,kad adaptuotusi. i mane kaip i durniu paziurejo ir paklause kas tokiais kvailais pasiulymais svaistosi... tipo pas planet 2000 net tokios funkcijos nera. :hmm: va tokie pas mane meistrai,nors imk ir kalk i nosi..... galva jau skauda.

Kaip tai nera? YRA. As pats esu ne karta dares, nebent tavo naujoji deze neturi tokios funkcijos ;]
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#144 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 kovo 24 - 23:46

nezinau,tipo toje programoje nenumatyta tokia adaptacija. sunku su juo susisneketi,daznai buna 'isskrides',nesuprasi ka kalba. :doh: tai zmogus, kuris atmestinai dirba savo darba...
  • 0

#145 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 kovo 25 - 07:12

Zinai jei is pajurio butum tada galetum prilekt, tai nuresetinciau (aisku jei tavoji sesiabege turi tokia opcija)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#146 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 kovo 25 - 08:47

aciu uz pagalba. :beer: as ne is pajurio,bet daznai atvykstu. na matai jei butu lengva su jais susitarti, tai nusitrinciau dezes klaidas pas 'vietinius' jog nebutu avarinio rezimo ir mauciau i vln pas Ramus. cia ju pasigauti neina,o kai sutinku su girtais nesusikalbu.... nzn,gal tikrai neturi ji tokios opcijos. bent elektrikas sake,jog nemate tokio pasirinkimo. nu jis ten keistas. matesi, jog nlb ir klaidu prasmes nesupranta. :dntknw:

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2012 kovo 25 - 08:48

  • 0

#147 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 kovo 25 - 09:39

vakar buvau smuginiu variantu nusiemes hidrobloka pasiuzyreti,kadangi saulute sviete ir kniedejo dar karta pasitikslinti.. gaila fotika drauge savaitei issivezusi,tai fotogalerijos nepadariau. bet greitu metu dar viska ardysiu. taigi,nuemus deze atsivere vaizdas,maciau stabdziu juosta stabdancia bugna,ji sveika-nesudrozta. matesi frikciniu diskeliu,bet neaisku kuriu pavaru buvo(patys galiniai). manau jie sudile,nes ant diskelio vos imaciau frikcines medziagos(nzn koks jo storis),akimis ziurint vienoje puseje 0.5mm nesieke. toliau pasizeriau hidro bloka,detalesniam apziurejimui. isemus selenoidus is ju priekio istraukiau valdymo voztuvelius su spyruoklem. kai kuriu galai astrus,matyt jau pasidevejo,nes ir lizduose pasvietus matesi veidrodinio pavirsiaus nuo trinties. kitoje ju lizdavietes puseje sumontoti varzciukai,matyt sukalibravimui ar kazkas panasaus. idomuma sukele du stumokliukai gal 2lt skersmens. su kompresoriu paputus vienas lb lengvai islindo i lauka,o antras vaiksciojo viduje itartinai,o lauk neislipo... (googleje radau, jog jie vadinasi band accumulator). kanaluose daug nuosedu nepastebeta,buvo neryskus pilkos spalvos mases sluoksnis, buna kazkas panasaus kai aliuminio dulkes nuslapini ir nuseda. daugiau kazkokiu pazeidimu nepastebeta. skubedamas nepatikrinau seleniodu varzos. :doh: vidines ju adatos nekele dziaugsmo,matesi pabraizytos,del ko galimai gali strikti ir pilnai neatlikti savo funkcijos.
  • 0

#148 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 kovo 29 - 14:52

vakar buvau smuginiu variantu nusiemes hidrobloka pasiuzyreti,kadangi saulute sviete ir kniedejo dar karta pasitikslinti.. gaila fotika drauge savaitei issivezusi,tai fotogalerijos nepadariau. bet greitu metu dar viska ardysiu. taigi,nuemus deze atsivere vaizdas,maciau stabdziu juosta stabdancia bugna,ji sveika-nesudrozta. matesi frikciniu diskeliu,bet neaisku kuriu pavaru buvo(patys galiniai). manau jie sudile,nes ant diskelio vos imaciau frikcines medziagos(nzn koks jo storis),akimis ziurint vienoje puseje 0.5mm nesieke. toliau pasizeriau hidro bloka,detalesniam apziurejimui. isemus selenoidus is ju priekio istraukiau valdymo voztuvelius su spyruoklem. kai kuriu galai astrus,matyt jau pasidevejo,nes ir lizduose pasvietus matesi veidrodinio pavirsiaus nuo trinties. kitoje ju lizdavietes puseje sumontoti varzciukai,matyt sukalibravimui ar kazkas panasaus. idomuma sukele du stumokliukai gal 2lt skersmens. su kompresoriu paputus vienas lb lengvai islindo i lauka,o antras vaiksciojo viduje itartinai,o lauk neislipo... (googleje radau, jog jie vadinasi band accumulator). kanaluose daug nuosedu nepastebeta,buvo neryskus pilkos spalvos mases sluoksnis, buna kazkas panasaus kai aliuminio dulkes nuslapini ir nuseda. daugiau kazkokiu pazeidimu nepastebeta. skubedamas nepatikrinau seleniodu varzos. :doh: vidines ju adatos nekele dziaugsmo,matesi pabraizytos,del ko galimai gali strikti ir pilnai neatlikti savo funkcijos.

saunuolis, kad nebijai lysti i pavaru deze., lauksim tolimesniu darbu su foto :hmm: :beer:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#149 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 balandžio 04 - 00:23

snd nupirkau kita deze su kompu,nebezaidziu kates ir peles kadangi auto reikalinga. :ax: senaja apd skersiu pasiziureti kas per negerumai viduje nutiko.
  • 0

#150 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 04 - 08:10

snd nupirkau kita deze su kompu,nebezaidziu kates ir peles kadangi auto reikalinga. :ax: senaja apd skersiu pasiziureti kas per negerumai viduje nutiko.

pfu pfu pfu, kad neprikarkseciau laimonas savo ex buvo irgi keites pavaru deze i kita gera ir kompa , bet bedos jam neissisprende :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#151 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 balandžio 04 - 08:35

tikiuos man issispres,neprikalbek nelaimes. :P mano dezei ar kazkur kompas pjauna gryba ar hidroblokas sustreikuoja,niekas nenustate tikslaus gedimo. buvo spejimu, jog dar kompas kvailioja,nes pas visus launch diegnostiku nejo pajungti apd nuskaitymui,neleido masina. o pats ne ekstrasensas su raktais ir atsuktuvais nesuzinosiu. :doh: kartais viskas super buna,pavaras kuo puikiausiai meto po tepalu atnaujinimo,bet daznai uzkurus ir avarini rezima imeta... db nupirkau deze su kompu ir bus matyti kas gausis,laukiu geresnio oro. noriu visa varikli su deze islupti. tvarkingai deze isidesiu,o ir varikliui dirzus bei guolius pasikeisiu esant geram priejimui.
  • 0

#152 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 04 - 08:52

tikiuos man issispres,neprikalbek nelaimes. :P mano dezei ar kazkur kompas pjauna gryba ar hidroblokas sustreikuoja,niekas nenustate tikslaus gedimo. buvo spejimu, jog dar kompas kvailioja,nes pas visus launch diegnostiku nejo pajungti apd nuskaitymui,neleido masina. o pats ne ekstrasensas su raktais ir atsuktuvais nesuzinosiu. :doh: kartais viskas super buna,pavaras kuo puikiausiai meto po tepalu atnaujinimo,bet daznai uzkurus ir avarini rezima imeta... db nupirkau deze su kompu ir bus matyti kas gausis,laukiu geresnio oro. noriu visa varikli su deze islupti. tvarkingai deze isidesiu,o ir varikliui dirzus bei guolius pasikeisiu esant geram priejimui.

sekmes darbuose ir kad viskas issisprestu :beer:
p.s.. po to parduosi? :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#153 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 balandžio 04 - 16:27

greiciausiai jog parduosiu,nes bijojau prancuzu ir baigia nervus suesti. pirksiu bmw 535d
  • 0

#154 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 04 - 18:02

o kaip tu manai bmw e39 po 2000m 3.0d 141kw ar Pez 607 iki 2004 metu geriau? :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#155 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 balandžio 05 - 00:44

ne,pirksiu 200kw. turejau 330d ir 740d ir buvau pilnai patenkintas. aisku leidau gan nemazus pinigus i originalias detales(exploatuojant),del kuriu tikiuos esami naudotojai dabar tikrai patenkinti,bet kelionese visad buvau uztikrintas jog kas nesusiknis... :) senieji bmw modeliukai manes nedomina,bet ir jais nesiskundziu. Nzn,gal man cia man vienam nepavyko su puga,bus matyti po dezes istatymo ar galutinai noro ji tureti nenusmaugs... :blush: koks cia pakaitalas,as naudojuos dar ir E klases mesedesu ir ford f350. masinos man nesvetimos.

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2012 balandžio 05 - 00:46

  • 0

#156 amigooo

amigooo
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 24
  • Automobilis:Peugeot, 607

Parašyta 2012 balandžio 05 - 07:52

o kaip tu manai bmw e39 po 2000m 3.0d 141kw ar Pez 607 iki 2004 metu geriau?  :hmm:

Draugei perleidau 607 2.2HDI, o pats persedau ant BMW E39 3.0D 141kw, 2001m.
BMW pliusai: 141 kw, jeigu nori pasidraskyti jauciasi kad +40kw (nors bmw ~200kg sunkesnis), taip pat posukiuose eina kaip ikalta
BMW minusai: palyginus su pezu tai taburete, kieta labai. Prastesne garso izoliacija, sedynos nepatogios (po pezo). Salono kokybe prastesne. 607 atrodo sviezesnis (E39 pradejo eiti nuo 96, tik 2001 kosmetiskai truputi atnaujino). Ir siaip neturintis cinkelio auto. Kuro sanaudos (Pezo vidurkis 7, bmw 9.5). Taip pat garso sistema e39 labai prasta, 607 zymiai ausktesnes klases. Persedus ant e39 reikejo prirasti prie "kibirinio" garso :).
Kadangi as pirmenybe teikiu komfortui, o ne kilowatams, tai dabar gailiuosi kad neemiau kito 607 :D

Šį pranešimą redagavo amigooo: 2012 balandžio 05 - 07:57

  • 0

#157 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 05 - 08:02

Draugei perleidau 607 2.2HDI, o pats persedau ant BMW E39 3.0D 141kw, 2001m.
BMW pliusai: 141 kw, jeigu nori pasidraskyti jauciasi kad +40kw (nors bmw ~200kg sunkesnis), taip pat posukiuose eina kaip ikalta
BMW minusai: palyginus su pezu tai taburete, kieta labai. Prastesne garso izoliacija, sedynos nepatogios (po pezo). Salono kokybe prastesne. 607 atrodo sviezesnis (E39 pradejo eiti nuo 96, tik 2001 kosmetiskai truputi atnaujino). Ir siaip neturintis cinkelio auto. Kuro sanaudos (Pezo vidurkis 7, bmw 9.5). Taip pat garso sistema e39 labai prasta, 607 zymiai ausktesnes klases. Persedus ant e39 reikejo prirasti prie "kibirinio" garso :).
Kadangi as pirmenybe teikiu komfortui, o ne kilowatams, tai dabar gailiuosi kad neemiau kito 607 :D

tokio atsakymo ir tikejausi., dekui :good: :beer:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#158 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 balandžio 05 - 09:48

nepamirskit, kad 607 yra limuzinines klases. Ji turetumet lyginti su 7klases bmw,o ne pitaka. ;] naujo modelio penktukas tikrai nenusileidzia 607 pezui.

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2012 balandžio 05 - 09:50

  • 0

#159 dovydas

dovydas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 68
  • Vieta:Vokietija
  • Automobilis:Peugeot 407sw HDI 2007

Parašyta 2012 balandžio 10 - 18:24

sveiki ar pas jus cia tos bedos su sesiu begiu pavaru deze???? nes pas mane ir tas pats 407 kai pasyla nesmagiai pavaras jungineja tiesiog su smugiu!!
  • 0

#160 dariusu

dariusu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 145
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 balandžio 10 - 18:45

siulyciau pirma pilnai pasikeisti skysti dezeje,nes bus perkaites. mano buvusiai dezei padejo,nebedauze. tik nusibodo ieskoti gedimo pas diagnostikus del pastovaus avarinio rezimo su trecia pavara,pries pora dienu kita deze ant variklio uzsimoviau. galvojau kaip sumastyti pasidaryti priverstini ATF ausinima,bet i galva mintys neateina.

Šį pranešimą redagavo dariusu: 2012 balandžio 10 - 18:47

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0