Peršokti prie turinio


Ar sugyvena 406, 1.8l varikliai su dujomis?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 134

#41 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 25 - 23:08

....beje reiketu zvakiu tarpus pamazint.

ka duos pamazinimas tarpu
  • 0

#42 Svečias_vase_*

Svečias_vase_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 26 - 09:34

na as kai buvau kaune nuvares sureguliuot dujas tai man meistriukai pasake sumazint tarpus kad kibirkstis tankiau mustu tipo ant duju vaziuojat geriau yra.
  • 0

#43 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 26 - 22:27

...man meistriukai pasake sumazint tarpus kad kibirkstis tankiau mustu ...

:lol: :lol: :lol:
O tu blin...
  • 0
... labai piktas diedas...

#44 Svečias_vase_*

Svečias_vase_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 27 - 12:08

juokas juokais bet man ir dar kelien draugam taip padare.nes dujos paprastos ne su tiesioginiu ipurskimu.tai kai dirba variklis ir po truputi duodant gaza jauciasi toks tarpas kai prislopsta tai kai sumazino tarpus gaza priima tolygiai B)
  • 0

#45 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 vasario 27 - 12:14

ok gerbiamieji norejau kad ir man patartumet del mano 406. galvoju kaip sumazinti pinigu kieki ismetama pro duslintuva (per menesi vidutiniskai 500 - 700 lt) taigi manau reikia duja ikrauti. Pugas 96 metu su 1.6 litro varikliu. Negalvojau kad jis mieste gali valgyti 10 litru bet valgo :( . Taigi ka patarsit ir kokios kainos del duju. As kiek suprantu kaina prasideda nuo 2000. Taig ijei nesinori tersti forumo aiskinant ta pati tai gal i privata parasykit :) ACIU!!!!

nu 2000 tikrai nekainuos galima ir pigiau rasti jei paieskosi...as manau susirasciau uz 800lt su darbu asq cia ne vilniui...tik nelabai suprantu kam tu pirkai su 1.6 varikliu butum 2.0 pasiemes butu gal 1lt daugiau mieste emes bet dinamika kaip diena ir naktis :rolleyes: tas pats ir su dujom tau as 1.6 ims tiek pat kiek 2.0

Šį pranešimą redagavo marazmas: 2008 vasario 27 - 12:17

  • 0

#46 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 27 - 21:57

juokas juokais bet man ir dar kelien draugam taip padare....

Bet tu paaškink man, kaip gali kibirkštis TANKIAU MUŠTI??? Gal jau pasenau ir nebesuspėju paskui technikos progresą... :(
  • 0
... labai piktas diedas...

#47 Svečias_vase_*

Svečias_vase_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 28 - 15:18

patikek as pats likau nesuprates kodel taip reikia daryt :blink: nebuvau niekada girdejes apie tai.bet dedes su melynais kombenzonais kurie uz varstelio pasukima ima 20lt :D man taip padare ir pasirodo tikrai geriau veikia.
  • 0

#48 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 28 - 22:01

patikek as pats likau nesuprates kodel taip reikia daryt :blink: nebuvau niekada girdejes apie tai.bet dedes su melynais kombenzonais kurie uz varstelio pasukima ima 20lt :D man taip padare ir pasirodo tikrai geriau veikia.

Nesusikalbam. Kad tarpelius reik karts nuo karto patikrint (nepersistengiant sumažint) - sutinku. Bet KAD KIBIRKŠTIS TANKIAU MUŠTŲ - va šitas nedašunta. Kaip tau atrodo, kiek kartų žvakė meta žiežirbą, kol stūmoklis padaro vieną darbinį ciklą? Aš manau, kad vieną. Tai pagal tave, sumažinus tarpelius skierka iššoks 2-3 kartus per ciklą? :blink:
  • 0
... labai piktas diedas...

#49 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 vasario 28 - 23:10

Nesusikalbam. Kad tarpelius reik karts nuo karto patikrint (nepersistengiant sumažint) - sutinku. Bet KAD KIBIRKŠTIS TANKIAU MUŠTŲ - va šitas nedašunta. Kaip tau atrodo, kiek kartų žvakė meta žiežirbą, kol stūmoklis padaro vieną darbinį ciklą? Aš manau, kad vieną. Tai pagal tave, sumažinus tarpelius skierka iššoks 2-3 kartus per ciklą?  :blink:

:D :D :D
jo jo gal ten 2u žvakei vienam cilindre, todėl ir muša dvi skierkas :lol:

Šį pranešimą redagavo dariuska: 2008 vasario 28 - 23:11

  • 0

#50 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 vasario 29 - 00:26

:D :D :D
jo jo gal ten 2u žvakei vienam cilindre, todėl ir muša dvi skierkas :lol:

butu idomu pamatyti :rolleyes: :D
  • 0

#51 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 03 - 22:49

su dujom tik blinus kepti o ne su masina vazineti,kazin kada atsipirks tau ta duju iranga.pirma pasiskaiciuok kiek duju ima ir kiek benzino.

Šį pranešimą redagavo genadi: 2008 kovo 03 - 22:50

  • 0

#52 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 kovo 03 - 23:40

su dujom tik blinus kepti o ne su masina vazineti,kazin kada atsipirks tau ta duju iranga.pirma pasiskaiciuok kiek duju ima ir kiek benzino.

gryzk i akmens amziu zmogau...man jau visa masina atsipirko... -_-
  • 0

#53 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 kovo 03 - 23:52

su dujom tik blinus kepti o ne su masina vazineti...

Jei tau reik mašinos tik į atlaidus nuvažiuot (šv. Mandavoškijaus Pažastiškėse), tai tu teisus... -_-
  • 0
... labai piktas diedas...

#54 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2008 kovo 04 - 01:36

su dujom tik blinus kepti o ne su masina vazineti,kazin kada atsipirks tau ta duju iranga.pirma pasiskaiciuok kiek duju ima ir kiek benzino.

na tucia pasneki jai nesupranti apie dujine yranga tai ir kepk tu tuos blynus su dujom, sekmes lakstyt su benzu :ph34r:
  • 0

#55 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 04 - 10:41

na tucia pasneki jai nesupranti apie dujine yranga tai ir kepk tu tuos blynus su dujom, sekmes lakstyt su benzu :ph34r:

kiek tu kazin pravaziuoji per metus,kiek tavo maske ima duju o kiek benzino?as vazinejau su dujom 6 metus bet dabar net nenoreciau gryzti prie tu duju
  • 0

#56 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 04 - 10:42

Jei tau reik mašinos tik į atlaidus nuvažiuot (šv. Mandavoškijaus Pažastiškėse), tai tu teisus...  -_-

cia ne tik i atlaidus,bet jei zmogus i metus pravaziuoja koki 20000 km.tai tikrai duju neapsimoka deti.nebent ta masina visam gyvenimui nusipirkai(apsizenijai),tada sutinku kad geriau dujas deti.

Šį pranešimą redagavo genadi: 2008 kovo 04 - 10:52

  • 0

#57 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 kovo 04 - 19:26

jei per metus pravažiuoji 20000km tai štai tau jos ir atsipirko, tai elementaru gena benzinas 3,60 lt 8l /100km čia vidutinės sąnaudos dujos 1,80lt 10l/100km čia vidutinės sąnaudos paskaičiuok pats kada jos atsipirks. o už likusius galima ir :beer: :beer: su chebrite susirinkus į meetą papilt. taigi NEVARYKIT ant dujičių :lyzht:
  • 0

#58 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 kovo 04 - 19:28

tiesa o mašinas keisk kada nori, nors ir kas dien. SAUGOK gamtą :D
  • 0

#59 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2008 kovo 05 - 01:19

cia ne tik i atlaidus,bet jei zmogus i metus pravaziuoja koki 20000 km.tai tikrai duju neapsimoka deti.nebent ta masina visam gyvenimui nusipirkai(apsizenijai),tada sutinku kad geriau dujas deti.

ka cia gincytis jai zmogui su matematika ne kas :lol:
  • 0

#60 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2008 kovo 05 - 01:21

kiek tu kazin pravaziuoji per metus,kiek tavo maske ima duju o kiek benzino?as vazinejau su dujom 6 metus bet dabar net nenoreciau gryzti prie tu duju

duju vidurkis 11 ,benzo 10 l. skaiciuok
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0