Peršokti prie turinio


Ar sugyvena 406, 1.8l varikliai su dujomis?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 134

#81 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 rugpjūčio 31 - 13:19

o pas tave yra voztuvas kad suvio metu atsidarytu? :mellow:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#82 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2008 rugpjūčio 31 - 16:38

Štai jums ir karys keliuose  :angry: Važiuok į Nemuno žiedą užuot kėlęs grėsmę kitiems kelio dalyviams.

kai magistralėj per 50km sutinki 4-5 automobilius, tai grėsmė tik sau. Grėsmė kelyje didesnė, kai antra juosta nekariai vos 60km/h važiuoja ir neaišku ką ketina daryti :angry:

Šį pranešimą redagavo dariuska: 2008 rugpjūčio 31 - 16:43

  • 0

#83 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 rugpjūčio 31 - 17:47

Taiva isimeciau paprastas dujas y 406 1.8 saudo gyvate, yra ytrukes zvaklaidis gal todel, vakar uzgazavus sove sukilo apsukos ir ant benzino gesta , dujas pradejo sriebt kai velnias, sen vel garaze reiks knistis o ne zvejot vazhiuot :blink: ... tikiuosi kita savaite gausiu naujus zvaklaidzius tai baigsis bedos...

pakesi zvaklaidzius-pades tik kuriam laikui.Veliau vel tas pats bus.su dujom daug greiciau pramusa laidus ir zvakes!
nejau taip jau buvo svarbu sutaupyti ta tukstanti litu ir neideiti ipurksimo?
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#84 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 rugpjūčio 31 - 19:05

as juk sakau galima sutvarkyti kad tas suvis jokios zalos nepadarytu. ir siai pas mane sove tik gal kokius 4 kartus.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#85 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 31 - 20:12

hlapuske man ydejo y deze ji neskyla... nedejau brangesniu, nes paprastos 800lt ir negyvensiu su masina... man zvejybai dujos atsipirks per 6men,
  • 0

#86 Svečias_Makaras_*

Svečias_Makaras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 16 - 11:15

bijau prisvaigt,bet man vienam servize sake,arba prip_so proto,kad dujas y 406 geriau nedeti,nes labai degina voztuvus,pas mane yra dujos,kiek kur nebuvau nieks normaliai nepadaro,pavazineji ant duju,po to ir su benzu pradeda nesamones darytis,gal jau varikliuj KAPUT
  • 0

#87 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 spalio 16 - 18:38

bijau prisvaigt,bet man vienam servize sake...

Vat ir nesvaik, jei bijai. Tam servise gal patys protingiausi dirba? Man rods, tokie patys arabų pūtėjai, kaip ir čia forume pasitaiko. Aš irgi servise dirbu ir galiu įjungęs rimtą snukį klientui paburt bile ką. O anas nabagas kokiam nors forume bėdavos: "... va, man servise meistras sakė..."
Dujos vožtuvams nekenkia. Netgi sveikiau jiems, nes nesikaupia nuodegos, kurios maišo tolygiam temperatūros pasiskirstymui. O pradega tie vožtuvai dėl per lieso mišinio. Šita bėda pasitaiko ir benziną naudojantiems. Senesnio modelio įrangas turintys patys gali pasukaliot reduktoriaus varžtus ir nugrybavimo rizika yra. Naujausiose įrangose mišinį reguliuoja kompas.

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2008 spalio 18 - 18:12

  • 0
... labai piktas diedas...

#88 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 18 - 15:01

as su paparasta iranga jau 10000 km prasukau ir kolkas jokiu problemu. tikrai nemanau kad ten baisiai kazkam kenkia.kai paskaiciuoji kiek sutaipai per ta laika tai daugiau nekyla klausimu
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#89 Tadas_pnv

Tadas_pnv
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Vieta:Panevėžys - Vilnius
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2008 spalio 18 - 18:33

taip iseina galima deti paprasta yranga ir vargo nebus jokio? :blush:
  • 0
Posted Image


Apsaugos sistemų montavimas, tvarkimas, prieziura, vaizdo stebejimo sistemos

#90 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 18 - 18:52

tai zinoma.tik reik kad geras meistras idetu.kad apsaugotu nuo saudymo pasekmiu. sakau pas mane jokiu problemu nera.ir uz iranga su idejimucentus mokejau.o nepasakyciau kad duju daug rytu
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#91 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 spalio 20 - 07:56

Neburtininkas,tu gerai pagalvok kai rasai kazka.Tu nors zinai del ko "saudo" dujos? gal del to ,kad meistrai "kreivai" montuoja? ar del nekokybishkos irangos?ar visgi del : pramushtu zvakiu,rites("kasetes"),variklio konstrukcijos,uzdegimo kampo ir toliau... Gerai ,daleiskim sumontuos zmogus paprasta iranga paklausus taves ir po kurio laiko ivyks atbulinis smugis (sprogimas kolektoriuje).Itruks kolektorius arba pareis MAP sensorius ar dar kazhkas-tu gi uz savo zodzius neatsakysi ir nekompensuosi remonto islaidas,nors gal but del taves t.y. tavo nuomones zmogus ir pasirinko ta I ar II kartso iranga,kuria sumontavo "uz centus" kaip tu issireiskiai... IV kartos iranga buvo sukurta butent del to ,kad nebutu jokiu "bum" kolektoriose ir kad zmogus galetu daugmaz normaliai eksploatuoti apdujinta automobili o ne vargti ,kaip anksciau. Patikek,per daug metu darbo su dujomis as simtus automobilius maciau (ju tarpe ir minetas modelis) su suskaldytais kolektoriais,sulauzytom sklendem ir t.t. Cia loterija.... Skirtumas tarp normalios II kartos irangos ir IV yra vos 1000 lt,tai nemanau kad tai ta suma del kurios verta rizikuoti.
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#92 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 21 - 20:39

skirtumas daug didesnis nei 1000lt o sakau del sprogimo tai SAKAU IDEDA TUOS VOFTUVUS IR BEDOS BAIGDOS.pas mane yra padaryta.yra ideti du voztuvai.vienas i kolektoriu kitas i oro filtro deze.problemu nera.sakau vaziuoja viskas norm.o vazineju tikrai nemazai
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#93 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 21 - 20:46

ir beje kolega del ko saudo gerai zinau ir pats.ir pas mane sove gal tik kokius tris kartus.bet delto problemu sakau nera.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#94 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 spalio 21 - 22:01

sove tris kartus ,bet problemu nera... :) geras! o zinai ,kad po sprogimo prasiverzia ugnis pro ta apsaugini vozhtuva ir uzsidega tepaliukas ir visas brudas ,kuris varikli dengia.Savo akimis maciau ,kaip vieno taksisto mashina po suvio butent taip ir uzsidege.Negasdinu,seip ispeti noriu ,kad gesintuva po ranka turetum ;) .
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#95 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 22 - 06:28

nu del gesintuvo tai nesigincyju.reiktu tureti po ranka. tik kad pas mane nera ten kam degti :lol:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#96 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 23 - 20:53

sove tris kartus ,bet problemu nera... :) geras!
o zinai ,kad po sprogimo prasiverzia ugnis pro ta apsaugini vozhtuva ir uzsidega tepaliukas ir visas brudas ,kuris varikli dengia.Savo akimis maciau ,kaip vieno taksisto mashina po suvio butent taip ir uzsidege.Negasdinu,seip ispeti noriu ,kad gesintuva po ranka turetum ;) .

ir beje jei kaip gali pro oro filtro voztuva ugnim saudyti? :lol: jei ten ugnim saudytu tai bln sudektu mano oro filtras ir visa deze :lol: biski logikas ner kolega.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#97 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 spalio 23 - 21:31

:) na tu duodi! kas pagal tave slypi po zodziu "saudo" ? hlapushke ar kas? tai yra sprogimas degaus t.y. oro/duju misinio isiurbimo kolektoriuje.sprogstant,sprogimo banga ir ugnis bando iseiti pro ten,kur lengviau-t.y. pro droleline sklende>oro filtras>apsauginis vozhtuvas.O cia jau kaip pasiseks-suspes uzsidegti kazkas ar ne.Gali tiketi gali ne -reiklas tavo(ne gasdinu gi tave ),o vat kad musu firma ,kurioje as anksciau dirbau,pralaimejo teisma del sudegusio automobilio po atbulinio smugio,tai to nepaneigsi.Ir tokiu atveju buvo laaabai daug,bet apie tai dujininkai nelabai pasakoja.Vat ir galvok dabar-pavojingi tie "saudymai" ar seip "hlapushkes" ;)
p.s.

biski logikas ner kolega

na,vargu kad mes kolegos-i dujininka tu nepanasus ;) .
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#98 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 spalio 24 - 06:33

tai va as tau irgi galiu pasakyti kai neviska dujinai apgalvoje tai ir dega tos masinos.reik su galva dirbti ir neges tos masinos. kokia firma tokie ir meistrai,kokie meistrai tokia ir iranga ideda,kokia iranga taip ir sudega.vadinas dar proto turi kad palikai tokia firma.turbut tik is vadovelio ir deda duju iranga.ir dega paskuj. ir beje aisku as nedujininkas.tu pagal profesija dujininkas kaip sakai.as pagal profesija mentas na pagal tai mes nekolegos.bet cia dauguma renkasi kas vairuoja peugeot automobilius,na ir is dalies visi esam kolegos. <_<
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#99 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2008 spalio 27 - 08:21

firma kur dirbau nebuvo bloga,greiciau atvirksciau-gera.ADS'e dirbo labai geri ir kvalifikuoti meistrai.Ir tiikrai problemos saudymu buvo ne ju kalte o prieduriniu kurie amziais zvakiu/laidu nakeite ir aplamai patarimu nasiklaiso. Beje,uzvakar atitempe dar viena apdegusi Voyageri su paprasta iranga ir apsauginiais(!) vozhtuvais.Montuota Olandijoje beje.Issove,uzsidege plasmase kazhkkia ir sidege oro filtro dezhe su visaus bakeliais (stabdziu,stiprintuvo..).
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#100 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 27 - 10:17

na ash isidejau paprastas saude, pakeiciau svaklaidzius jokiu bedu neturiu, nei smirda nei saudo ir vazhiuoja gerai ...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0