Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kelių policija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 603

#21 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 09:43

nesuprantu, tai kokio dydzio ta uosviene??
  • 0

#22 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2007 sausio 26 - 09:52

nesuprantu, tai kokio dydzio ta uosviene??

Posted ImagePosted Image :beer:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#23 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 26 - 09:59

nu. :ph34r: ,

Maskoli, a tai gi pas tave universalas, ten gale tinkliukas toks buna. gal pagelbetu. nu staigaus stabdymo atveju? :unsure:

Kiek suprantu, gaila gadint tinkliuką būtų, bo vistiek kaip plentvolis pravažiuotų :unsure: :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#24 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 sausio 26 - 10:02

nu.  :ph34r: ,

Maskoli, a tai gi pas tave universalas, ten gale tinkliukas toks buna. gal pagelbetu. nu staigaus stabdymo atveju?  :unsure:

Kiek suprantu, gaila gadint tinkliuką būtų, bo vistiek kaip plentvolis pravažiuotų :unsure: :lol:

Jei ka, turiu lyshna likusi... :) Perleisciau uzu :beer:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#25 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 sausio 26 - 10:29

Arba ultimatumu kalba: "jei nori vaziuoti - prisisek. priesingu atveju arba islipi, arba niekur nevaziuojam". Kai vyriausioji buvo 1.5-2 metu - padejo. Daba tik ilipusi iskart prisisega.

Kadaise zmona lygiai taip pat isdresiravau ^_^
  • 0

#26 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 26 - 11:18

nu. :unsure: šiaip tai suprantu - uošvienė gi - ma ją bala - ale tu pagalvok apie prieky sedincius staigaus stabdymo atveju... :ph34r:

Nugi priekin paprastai sodinu... :unsure:
O idėja galan ir per 2 vietas apjuosti - gal ir nieko :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 sausio 26 - 11:34

Kai maziausiai to tikesis - smarkiai pastabdyk. Taip, kad trinkteltu kur nors. Arba ultimatumu kalba: "jei nori vaziuoti - prisisek. priesingu atveju arba islipi, arba niekur nevaziuojam". Kai vyriausioji buvo 1.5-2 metu - padejo. Daba tik ilipusi iskart prisisega. Beje, isimciu nedaroma nei vienam keleiviui <_<

Vyriausiąjį auklėjau rodydamas wrc ir sakiau žūrėk kaip lenktynininkas prisisegęs važiuoja.. Padėjo. Jaunesnįjį su vyriausiuoju dviese įveikėm lengviau, nes jis didelis taisyklių mėgėjas. O tai, pasak "Transporter 2" viena svarbiausių taisyklių, kai tikras vyras važiuoja mašinoje. Nu o ką reiks daryt su boba dar bnesugalvojau. Gal kažkaip trise įveiksim. :unsure:
  • 0

#28 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 11:55

Kai maziausiai to tikesis - smarkiai pastabdyk. Taip, kad trinkteltu kur nors. Arba ultimatumu kalba: "jei nori vaziuoti - prisisek. priesingu atveju arba islipi, arba niekur nevaziuojam". Kai vyriausioji buvo 1.5-2 metu - padejo. Daba tik ilipusi iskart prisisega. Beje, isimciu nedaroma nei vienam keleiviui <_<

vaikas sėdi kap geras. kartais užsispiria, bet nuolaidų nebūna. visi prisisegę, tai ir vaikams reikia. aišku, tam reikalingas pavyzdys. ir svetimus vaikus savo bolide prisegam kaip gerus. gale keleivius irgi verčiu segtis. su šeimyniškiais problemų neturiu. prisimenam per daug gerai suvokiamų atvejų, kai žmones reikėjo laidoti tik dėl to, kad neprisisegė.
  • 0

#29 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:08

Priekyje visada vazinejam prisisege, bet gale vaiku niekaip nepasiseka ipratinti, kad vazinetu prisisege.

Užteko man pakliūti į avariją ir vaikas prisisega nuo to laiko nes paaiškinau kad man nieko neatsitiko nes buvau prisisegusi diržus. O jei kartais spyriojasi - tai pasakom kad policija atvažiuos ir suims. Ir dažnai kaip tyčia policija pro šalį važiuoja - suveikia akimirksniu
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#30 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:10

Arba ultimatumu kalba: "jei nori vaziuoti - prisisek. priesingu atveju arba islipi, arba niekur nevaziuojam".

aš taip su bendradarbės drauge taip pasielgiau. Jin liko labai nepatenkinta kad liepiau - mol kai mes važiuojame niekada neprisisegame. Bet man ramu buvo užtat
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#31 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:10

Užteko man pakliūti į avariją ir vaikas prisisega nuo to laiko nes paaiškinau kad man nieko neatsitiko nes buvau prisisegusi diržus. O jei kartais spyriojasi - tai pasakom kad policija atvažiuos ir suims. Ir dažnai kaip tyčia policija pro šalį važiuoja - suveikia akimirksniu

cia jau didelis vaix? be kedes?
  • 0

#32 Svečias_vidasx_*

Svečias_vidasx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:14

Mano UOŠVIENĖ - geras žmogus. O tokio turi būti daug. Tai diržas nelabai susieina...
Ką tokiu atveju daryt? :unsure:

Del uosvienes policija nebaudzia :lol:
  • 0

#33 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:21

Vaikas nedidelis, bet be kėdės vežu :blush: Į kėdę turbūt neįsodinčiau :blink:
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#34 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:23

Mano UOŠVIENĖ - geras žmogus. O tokio turi būti daug. Tai diržas nelabai susieina...
Ką tokiu atveju daryt? :unsure:

Del uosvienes policija nebaudzia :lol:

Truputi OT apie uosvienes ... Vazavau cia kazkada brangiausios teviskeje ir pagal Vilniaus iprocius "spesiu" pasukau is salutinio....pagrindiniu vaziavo folycnykai, kuriems mano tokis manevras pasirode baisiai nepagarbus...Masina apynauje, Vilniaus numeriais ir dar nepadoriai issiskirianciais..."Bla bla Bla, dokumentus, ar zinote jog mums pagrindinis? jus privalejote palaukti kol mes pravaziuosim"...ir tuo metu pasilenkia paziureti kas viduj sedi... "O. Laba diena ponia mokytoja. Laba diena kleboneli. Vairuotojau, kita kart atidziau vairuokite" :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#35 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:34

Kažkaip dėl prisegimo problemų nėra. Esmė, kad mažoji, tfu, dabar reik sakyt didžioji kai nebuvo kėdutės jokie diržai ir apskritai bandymas pasodint ant sosto baigdavosi kautynėm ir jos pergale, dabar kai yra kėdutę, pati atsisėda ir dar susivarsto diržus, man belieka tik galutinis susegimas. Galvojau, kad kėdę be reikalo pirkau, o pasirodo viskas priešingai :rolleyes:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#36 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:47

vienžo - nėr vaikų - nėr problemų ... :P
  • 0

#37 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:48

vienžo - nėr vaikų - nėr problemų ... :P

is kur zinai? <_<
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#38 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 26 - 12:59

Su savo gražuole (dar 2 metų nėr) mieste stumdydamiesi neturim problemų. Duodi kokį žaislą, dar koks vaikiškas CD keitiklio 1 slote visada kiurkso - ramu. Užmiestin stengiamės važiuoti kai miega. Jei nepavyksta užmigti arba pabunda anksčiau - daugiau 30 minučių retai pavyksta užbovinti. Kelionė pajūrin ir atgal man vis dar galvos skausmas. Čia jei 2+1 važiuojam. Bet kažkada žmona viena su ja išsiruošė 200km palatvijyn šturmuoti. Pabudo ansčiau nei tikėtasi. Bet didvyriškai išsėdėjo. Matyt suprato - mamai vairuoti veikia, nebus kam su ja terliotis.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#39 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 sausio 26 - 13:02

Su savo gražuole (dar 2 metų nėr) mieste stumdydamiesi neturim problemų. Duodi kokį žaislą, dar koks vaikiškas CD keitiklio 1 slote visada kiurkso - ramu.
Užmiestin stengiamės važiuoti kai miega. Jei nepavyksta užmigti arba pabunda anksčiau - daugiau 30 minučių retai pavyksta užbovinti. Kelionė pajūrin ir atgal man vis dar galvos skausmas. Čia jei 2+1 važiuojam. Bet kažkada žmona viena su ja išsiruošė 200km palatvijyn šturmuoti. Pabudo ansčiau nei tikėtasi. Bet didvyriškai išsėdėjo. Matyt suprato - mamai vairuoti veikia, nebus kam su ja terliotis.

Aš galvojau, kad maniškė nenuorama, bet kai pamačiau tavo... :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#40 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 26 - 13:13

jojojojo, reix kada šeimų mytą daryti... :rolleyes: tik visi su prisegtais prašome.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0